Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kristynaw
12. čer 2009

ahoj holky,

mam tu svagrovou,tak se na net moc nedostanu a nestiham docitat. neco noveho?jak se vsem dari?

sarlotta
12. čer 2009

evičko budu na Vás myslet. Zvládnete to určitě všichni 3🙂)) 😉

dadunka
12. čer 2009

Evi, tentokrát vše dopadne na jedničku s hvězdičkou, bude to dobré, držím moc palce! 😉

evanek77
autor
12. čer 2009

děkuju, také to tak cítím, ale nechci plodovku odmítat jen kvůli vnitřnímu pocitu, mílit se je lidské a věřím názoru odborníků, že je přeci jen potřeba 🙂

mar26
12. čer 2009

Evi gratulace k úspěšnému dni 🙂
a z plodovky se dozvíš jen dobré zprávy 😵

Už mám hotový i dortík,dělala jsem stracciatelu a k večeři bude losos se salátkem,tak to už bude rychlovka a pak už jen odpočinek 🙂

evanek77
autor
12. čer 2009

no, už jsem stihla na koníkovi dostat sprchu, jak mám plodovku odmítnout... já jsem za vás vlaštovičky tak ráda 🙂 😉

evanek77
autor
12. čer 2009

marti,
já doufám, že ano 🙂
a den dopadl dobře, na ty nervíky ráno 😀 😀 😀

mar26
12. čer 2009

Evi tohle je každého věc a rozhodnutí, od nás budeš mít maximální podporu, ať by ses rozhodla jakkoliv a to je asi důležitejší než ti za to vynadat 😀

evanek77
autor
12. čer 2009

marti,
díky, není snadné riskovat to půl procento rizika při amniu, ale miminko má právo přijít na svět zdravé, tomu prostě věřím. Je tolik faktorů, kdy se ještě v životě může zranit, onemocnět a tak, že není fér ho handicapovat dopředu... rok jsem o tom měla možnost přemýšlet, co by bylo, kdyby náš loňský chlapeček mohl přežít a došla jsem k tomu, že by s jeho postiženími stejně neměl plnohodnotný život a je dobře, že si ho příroda vzala zpět bez toho, abychom to museli rozhodnout my. A upřímně doufám, že nebudu muset volit ani letos...

ba111
12. čer 2009

Ahoj holky, dneska mám zase napilno a tak jsem se jen "stavila" abych vás dočetla. Do 14 dní se musíme přstěhovat a tak je doma blázinec - ale kupodivu neblázním já (já jsem nějak divně klidná 😵 ) ale blázní manžel 😀 😀 😀 Bobeček má před porodem a tak za to asi můžou ty jeho hormony... už aby porodil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .... holky, člověk aby chlapa před porodem ještě uklidňoval 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimina321
12. čer 2009

ba to máš ale pekný frmol 😉
ja som sa potrestala,zjedla som zákusok a teraz ma štíípe a štípe hrdlo-tak mi treba nemala som byť pažravá 😀 😀 😀
idem upaviť mäsko zajtra chceme grilovať 😵 len nech neprší ☹

evanek77
autor
12. čer 2009

ba,
to je mi jasné, že manžel šílí 😀
stíháte to na poslední chvilku 😉
mimina,
jů, grilovačka, to bude krása... věřím, že pršet nebude 🙂

mimina321
12. čer 2009

evi ták sa teším 🙂 🙂 🙂 naozaj to môže pokaziť len počasie

dracekmracek
12. čer 2009

Evinko nevím kde jsi dostala sprchu a je to jedno ale o tom to je.Bohužel ne každý se dokáže vžít do tvé situace a proto má opačný názor.proto já se radši nikde s ničím nesvěřuju protože jsem už hodněkrát naběhla....

Ale tady u vlaštovek tě nic takového nečeká,tady tě podpoří vždycky za jakékoliv situace a o tom si myslím pravé kamarádství je.Ne o tom soudit ale o tom podpořit a být tu pro tebe.

mar26
12. čer 2009

Ahoj dráčku, jak ti je?

evanek77
autor
12. čer 2009

dráčku,
jsem to nějak obrečela, já přeci tomáškovi nechci ublížit.... nejdu na plodovku z nějákého rozmaru, měla jsem slíbeno, že nebudu muset, ale objevil se problém a já to musím respektovat...

dracekmracek
12. čer 2009

evinko neplač,my to přeci víme,a je rozumné na ní jít.Nikdy bysme ti neřekly že ho chceš ohrozit,opravdu ne,a kdo si to myslí je hloupý....Já nechápu ženské co jdou na plodovku jen aby zjistily pohlaví to mi přijde hloupé,ale pokud ti to doporučí doktor ví proč to dělá,a ve tvém případě bych se nerozmýšlela.

ahoj martinko,bylo líp,ale sanžím se usmívat,kvůli Lukáškovi.V úterý jedu s mamkou na chemo.a za odměnu jí beru za 14 dní do caru na ultrazvuk,aby se usmála🙂to mě vždycky nejvíc pohladí po duši...a ještě kdyby mudr řekla že z chlapečka je holčička byla bych nejšťatsnější kvůli mamce,i když Lukáška samo miluju 🤐

mimina321
12. čer 2009

katuška,evinka niekedy je mi až smutno z reakccí
včera som ostala vyložene v šoku z príspevku jednej martiny 😲 myslela som,že to nepredýcham

mar26
12. čer 2009

dráčku já myslím,že i mamka je za chlapečka ráda ne? Hlavně je to vnoučátko 😵 . Nemáš to teď lehký,ale určitě se vše v lepší obrátí....moc ti to přeju.

Holky s Matyáškem to nevypadá moc dobře 😔 ...mooooc držím palce co to jde 😔

murynka
12. čer 2009

marti jak to 😢 😢

evinko moje neplač však my víme proč tam jdeš...z nikoho si nic nedělej kdo odmítá lekářské vyšetření je podle mě hloupý 😔 😔 tady máš PODPORU!!!!dopadne to dobře 😵 😵

evanek77
autor
12. čer 2009

mar,
ježiš, snad to zvládne, moc na něj i na martinkou a jejího přítele myslíme 😉
dráčku,
na tvoji maminku také, to je jasné 😉

dracekmracek
12. čer 2009

mury martinka psala do říjnovek že se jeho stav zhoršil ale já věřím že to zvládne bojovníček 🤐

holky moc vám za maminku děkuju,dneska jsme vybíraly paruku,ale vybrala si nádhernou od Revlonu,tak jí s taťkou koupíme 🙂 bála jsem se toho,ale fakt jí slušela a hlavně se rozzářila....

martinko to víš že je ráda,ale má 5 vnuků tak proto si přeje vnučku 😉

evanek77
autor
12. čer 2009

je ten život někdy nějakej těžkej ☹

mimina321
12. čer 2009

mar včera som bola nakuknúť do únoroviek,moc mu držím palce a každý večer sa za neho pomodlím,aby už bolo dobre
evinka neplač moja ty na vyšetrenie nejdeš predsa z rozmaru

evanek77
autor
12. čer 2009

asi to je nějak všechno dohromady... chce to dobré zprávy. Kdo se hlásí?

evanek77
autor
12. čer 2009

já do únorovek také nakoukla, před chvílí... snad to babuláček zvádne

murynka
12. čer 2009

také jsme nakoukla posílám moc sil!!!!! 😔 😔

mimina321
12. čer 2009

evi ja som teraz nakukla 😔

mimina321
12. čer 2009

mury pridávam sa

jaspina
12. čer 2009

Evi,ale zas až budeš mít výsledky a budeš vědět, že můžeš být fakt klidná, že je Tomášek v pořádku, tak ti to dodá spoustu klidu. A když doktoři řeknou, že to má smysl a opodstatnění, taky bych jim věřila - než to odmítnout a pak se užírat pochybnostma, jestli jsem nezvolila špatně..
Katuško, poslala jsem ti IP.. a děkuju!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru