Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
28. únor 2010

skřítečku vyprdni se na vše 😉 když ti tělo říká , že chce odpočívat, odpočívej 😉 šak líná nejsi-jsi těhotná 😉 😀
holky pořád myslím na papu 😔 😔 😔 určo jsou v pořádku, ale kdyby jste věděly něco nového dejte vědět! 😉 Už aby tu byla zase s náma 🙂

mimina321
28. únor 2010

ahoj 🙂
už som sem vložila príspevok a nieje tu 😲

farmarska
28. únor 2010

mimi jak je to toto možné? 😨 jinak hezký den mimi

mimina321
28. únor 2010

neviem,už sa mi to pár krát stalo
mám sa fajn-má zohnaný ten gonal tak sa vytešujem 😵 koncom mesiaca bude možno stimulka 🙂

mimina321
28. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Jaspina.........21dc-po laparke
Mimina..........26dc
Farmarska

mar26
28. únor 2010

ahoj holky, jdu se na vás podívat
jakpak se máte?

moc myslím na papu,určitě bude i s malou v bříšku v pořádku a nakonec ještě přenášet a dočká se zdravého uzlíčku

strouží co ty? Nějaké příznaky blížícího se poodu?

anetka bude maminka,tak odpočívat,odpočívat a těším se,že se uvidíme

mimi práce se ti blíží viď? a jak se jinak máš

holky Martinka-maova je těhulka,držme všechny palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

farmi a jak se daří tobě? Tak strašně moc mě to sebralo 😔

jaspi a po laparce už dobrý?

dracekmracek
28. únor 2010

Martinko všimla jsem si albíčka a nevěřila jsem vlastním očím.Mám z vás obrovskou radost a moc držíme palce,pevně věřím že to dotáhnete do konce!

papu drž se moc na tebe myslím.

ahoj Martinko jak se má Natálka?

mimina321
28. únor 2010

mar ahoj mamina,vždy sa teším ked nakuknete viem že času pri drobcoch nieje vela ale vždy ma velmi poteší ked čítam čo máte nové 🤐 😵
katuška aj pre vás 🤐
a z mao mám neuveritelnú radosť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mooooooooooc im držím palce 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

dracekmracek
28. únor 2010

mimi a tady je pro tebe 🤐 🤐 🤐

tercie
28. únor 2010

Jéé holky já jenom nakoukla,ale strašně moc gratuluju MAo,mooooooooooc na tebe myslím, držím všecky palce,tentokrát to prostě musí dopadnout beruško, přeju strašně moc štěstí!!!!! To je krásný,já mám radost 😵 😵 😵

Mimi a Jaspi, Farmi... holky, i vám, hrozně moc, ať už to vyjde a není nikdo smutnej na konci tabulky...

farmarska
28. únor 2010

holkýý jen jsem se to dozvěděla letím ještě rychle mao pogratulínovat!!! 😵
mao mám strašnou strašnou radost!!!!! 😵 😵 😵 😵 holka zlatá ted už to musí vyjít!!!! 😵 😵 😵 moc ti držím palce!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
mar mě taky 😅 byl to opět šok, nečekané 😔 ,ted už je mi líp.
co se stalo stalo se, musím jít dál a dál a znovu bojovat o mimi 🙂
holky jednou tu zatracenou smůlu musíme překonat!!! 😵

tercí díkýýýýý taky si přeju 😀 😀 😀

mimina321
1. bře 2010

ahoj 🙂
krásne ráno

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Jaspina.........22dc-po laparke
Mimina..........27dc
Farmarska

maova
1. bře 2010

Ahoj holky, všem vám moc a moc děkujeme, jste strašně moc hodný, že nám tak držíte palečky a brzy se k vám snad zase přidám 🙂

sarlotta
1. bře 2010

dobré ránečko🙂

Mao to je ta nejlepší zprávička dneska, mám úplně husinu.... sluníčko držím všechno co mám 😎 😵 😵

diddi
1. bře 2010

ahojte,maova velka gratulacia!!!....pevne verim,ze toto babatko si odnesiete domov,do postielky 😵

papua
1. bře 2010

ahoj holky, mimi mi prave pisala smsku a mne sa podarilo zase pozicat si komp🙂. Tak najprv:
Maooooooo: to je ta najkrajsia sprava aku som mohla dostat, hned mam krajsi den, drzim strasn moc vsetkz palce a hlavne myslim na teba a posielam vela energie...
Co sa mna tyka mam trosku nervy, pretoze ma tu chcu drzat do 28tt a ja to tu uz fakt neyvladam....Chcem pockat do piatka ako mala narastla a ak bude vsetko ako ma, tak asi pojdem prec....Berem iba lieky a utz mi robia len raz tyzdenne takze si myslim ze lezat mozem aj doma....no uvidim vsetko yavisi od malej, pre nu vsetko, ale je mi tu naozaj strasne smutno....posielam vam pusu, drzte sa vsetky....Mame nejake babtka uy nove? co strouzi?

sarlotta
1. bře 2010

ahojík papu🙂
strouži je ještě celá🙂)

moc na Tebe myslím, hlavně že se pořád držíte, bude to dobré 😎

jaspina
1. bře 2010

Ahoj holky, teda tady jsou ty nejkrásnější zprávy!!! 😵
Mao gratuluju zatím jan tak opratrně, abych něco nezakřikla, ale o to víc ti držím palce a věřím, že na vánoce u vás bude hodně veselo! 😉

kackark
1. bře 2010

Ahoj vlaštovičky moje milovaný 😵
Mao, taková nádherná zpráva, až se tají dech. Moc na Tebe s Tadeáškem myslíme a budeme držet pěstičky, ať si přinesete domů v listopadu nádherný voňavý uzlíček štěstí 😉 😵 😵

Papu, na Tebe taky moc myslíme 😵

mimina321
1. bře 2010

píšem trochu neskoršie sadila som na rýchlenie rajčiny,šalát a nejaké kvetinky-už je to všetko v kelínkoch na okne ešte musím popratať balkon lebo som narobila trochu binec 😝
kači ako sa má Tadík? a ty?
papu tak nech ste rýchlo ok,doma je len doma 😵
stroužek no čo ešte 2v1?
jaspi po laparke si sa už zotavila?

kackark
1. bře 2010

Mimi, ty jsi ale pilná včelička 😵 Já vůbec nezahradničím a někdy mě to pěkně štve. A to moje ségra má na to vysokou školu 😀
Já jsem pořád nachlazená a začínám mít pocit, že se Tádíkovi taky vrací rýma a kašel. A dneska u nás šíleně fouká, tak se nedá jít ani ven a jsme z toho oba pěkně otrávení.

Už se tak moc těším, až u Tebe zase bude napsáno našla //.

A nevíte někdo jaký je závěr z laparky pro jaspinku, jsem moc zvědavá, ale čas na dočítání není.

strouzek
1. bře 2010

ahoj kočky, jsem tu na skok, hlásím stále 2v1 a ještě asi dlouho budu. jsem naštvaná, moje mudra už mě 14 dnů straší porodem a dneska v porodce mi řekli že min. týden to ještě potrvá a dokonce mluvili o případném vyvolání příští týden.8-( jako ne že bych na porod tak spěchala ale manžu asi klepne, ten už je otravný jak noc a snad co hodinu se ptá kdy už teda budu rodit 😎 každopádně teda v porodce cvokárna, ozvy dělali na chodbě, dělali mi je snad půlhodiny protože na mě zapoměli, zmatek nad zmatek, navíc moje mudra má zřejmě lepší utz protože ta mi váhu říká přesně zato tady mi řekli 3 kg plus mínus půlkila, dobrý odhad 😀 😀 jinak jsem byla na diabetice, cukr mi teda naskočil nad normu což by v normálním případě znamenalo inzulín ale já ho ukecala že když už jdu rodit tak nic nepotřebuju a ten týden se ještě budu držet v dietě, takže aspoň on mě dneska potěšil, dokonce mi napsal zprávu do porodnice že můžu baštit co chci po porodu 😵

rychle jsem prolítla stránku, mao to je neskutečně krásná zpráva, moc moc držím pěsti palce no prostě všecko co mám abyste to tentokrát vybojovali až do konce a vše bylo v pořádku,já věřím že bude protože není tu snad nikdo kdo by si štěstíčko zasloužil víc jak ty po tolika smůle.

kači dneska moc ven fakt nechoďte, jájsem viděla sluníčko za oknem tak jsem vyšla jako hvězda nalehko a asi po 200 metrech jsem sháněla nejbližší obchod a rychle jsem si koupila aspoň šálek kolem krku protože fakt je to sluníčko ještě zubatý a vítr hnusný vlezlý

papu kočko to mě mrzí že tě tam chtějí ještě držet, věřím že je ti tam smutno doma by bylo lépe ale určitě ví co dělají, možná se bojí že bys doma něco dělala jako většina těhulí kterým nařídí klid ale jim to nedá a začnou obstarávat domácnost. moc na tebe myslím uvidíš do ti řekne dr. v pátek.

farmi a skřítku posláno tak snad vše dojde v pořádku 😉

skritkova
1. bře 2010

Ahojky holčiny 🙂

Mao, kočenko, to je tak nádherná zprávička 😵 😵 😵 Potichounku polehounku gratulínuju, ať už to štěstíčko u Vás zůstane a vše dobře dopadne, moc a moc držím palečky 😵

Strouži, ahojky 😉 Téda, to je záhada, tak nejdřív porodíš každým dnem a teď Tě budou takhle napínat? No tak ale hlavní je, že už brzičko budeš mít Nelinku v náručí a jako bonus se budeš moct pořádně a bez výčitek napapkat 😀 Strouži, jinak ještě jednou moc děkuji za balíček... Nedávno jsme si s manžou říkali, že máme pocit, že jsou kolem nás samý zlý lidi... Ale pak jsem manžovi řekla o tom, že nám posíláš "dáreček" a on mi řekl - vida, hodný lidi ještě jsou...

Papu, přidávám se ke Stroužkovi... Chtějí si Tě prostě pohlídat. Vím, že je to vopruz - ležet v nemocnici, ale ze všeho nejdůležitější je, abyste obě holky byly v pořádku, ju 😵 Držím palečky, ať to tam rychle utíká...

Ahoj Farmi, víš, no já nevím, jestli je za tím mým poleháváním jenom to těhotenství... Mám pocit, že na mě jde "jarní únava"... Nebo spíš jarní "lenóra" 😀

strouzek
1. bře 2010

skřítku ahojky no záhada to je, hlavně teda jsem byla v šoku že to tam chodí jinak než u mojí mudry, já u svojí se nachystám ona první mrkne na čípek a pak až dělá utz. teď jsem tam vlezla hned jsem se chtěla svlíkat a dr. že nemusím a že bych se furt jen svlíkala, tak jsem si říkala jak asi pozná jestli se otvírám když se nesvleču, udělal utz a říkal no váha plus mínus půl kila takže přesnost jak Brno, to moje mudra mi to říká pomalu na gramy, pak až na konci prohlídky teda koukl na čípek říkal že malá už je fakt narvaná hrozně dole (což vím asi 3 týdny protože už pomalu tu hlavičku cítím večer) a začal něco mluvit o vyvolávačce kvůli cukrovce přitom moje mudra mi říkala že není třeba vyvolávačka se dává u cukrovkářských mamin jen v případě že je kvůli cukrajdě mimčo větší , mamina má inzulín atd. a přitom naše malá je pořád v normě tak jako fakt nevím co si o tom myslet a hlavně teda fakt nevím kdy budu rodit 😀
o hodných lidech? neblázni, já bych to neupotřebila a stálo to pár kaček tak to přece nebudu prodávat v bazaru 😉 kdo je tu hodný človíček je dráčekkatuška,ta mi poslala takový balíček že jsem zůstala jak opařená 😵

sarlotta
1. bře 2010

Ahojík jsem zpět z KO.. všechno ok, dle utz 17tt+3 což je super, dle Ms jsme 17tt+2 😎 Doc měřil jen hlavičku, ale viděli jsme nožky, ručky, hlavu, páteř...ručky mělo na pusince 😉
akorát tripply ještě nemám 😠 sestra slíbila , že mi písne smsku jak budou.

skritkova
1. bře 2010

Strouži, tak to je teda něco, čekala bych, že v nemocnici bude všechno právě přesnější 😕 Máš 2 názory a celkem protichůdný (jeden řekne vyvolání netřeba, druhej něco jinýho...) Čert se v tom má vyznat...

Šarlotko, gratuluju ke kontrole, to jsou krásný zprávičky... S těma triplama buď naprosto v klidu. Kdyby tam bylo něco špatně, už by dávno volali. Já vím, že člověk to potřebuje slyšet a tyhle "útěchy" Ti asi moc nepomůžou, ale věř, že v mém případě volali hned druhý den po odběrech...

sarlotta
1. bře 2010

skrítková děkuju, vždycky si na Tebe vzpomenu🙂 a pomáhá mi to se uklidnit 😎 doufám, že budou zitra.

monkula
1. bře 2010

sarlott, gratulujem ku kontrole. super, so mšťastná

Maova, kočka moja, potichúčky, ale veľmi srdečne blahoželám... a prajem Ti fatk z čírej lásky, nech je všetk ov poriadku... nech sa to podarí, nech máš v náruči krásne a zdravé miminko... 😵 😵
strouži, ja, keď som išla rodiť, tak mi na UZV v piatok povedali ,že Chiara má tak 2300 g... a v nedeľu so mzačala rodiť, o mesiac skôr, tak som sa bála a aj nejaká tá slzička mi ukápla, tak sa ma lekár spýtal čo s adeje ,tak som mu povedala, že s abojím ,lebo mi povedali v piatok ,že má toľko a toľko framov a on mi, počúvaj teraz pozorne, položil ruky na brucho, ohmatal mi ho a povedal, ale nebojte sa ,to bude niečo málo pod tri kilá...
Chiara napokon vážila 2800 g, chápete to? On mi hmatom povedal presnejšiu hmotnosť, než mudra cez Uzv 😎

kristynaw
1. bře 2010

maova to je supeeeeeeeeeeeeeeeer moc gratuluji a moc na vas myslim!!!!!

dracekmracek
1. bře 2010

Ahoj vlaštovičky 🙂

kačenko tebe se to ještě nepustilo? 😔 to je děs,teď se má zase ochladit tak zase bude okolo nemocí 😝

strouzi to znám,každý doktor jiný přístup 🙄 Lukášek byl taky dlouho hlavinkou dole,tak vím jaké to je,pak když škytal cítila jsem to až v patě 😀 😀 😀 já už se na tu malou tak těším 😵určitě bude krásná

sarlotko neboj dobře to dopadne!

papu chápu že se to nedá vydržet,nemocnice na náladě nepřidá,ale uvidíš až malou budeš mít v náručí tak na to zapomeneš,hlavně že je to ok 😉 🤐

my dnes byly za kamarádkama co otevřely sekáček a fakt krásné věcičky a voňavoučké úplně jsem se tam rozplývala 😀 a ty růžové věci na holčičky 😵tak třeba jednou 😅 na kluky skoro nikde nic nemají,prý se jich rodí moc 🙂 foukal hnus vítr ale Lukášek spal skoro celý den,to bude noc 😀 ale aspoň je spokojený a brouká si na dece 🙂 zítra jdeme znovu na plicní jestli se mu už to tbc konečně zahojilo,a pokud ano tak rovnou na očkování,to nepřežiju,bude mě to bolet za něj.Chci ho nechat oočkovat i proti pneumo.tak uvidíme.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru