Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
18. čer 2009

Kačko myslím,že asi 90tbl. stojí necelých 400,-....a dává je Dr.....ale ono je to vše asi podobné. Ale femibion je určitě jeden z nejlepších,hlavně asi v prvním trimestru.

kackark
18. čer 2009

To já mám ten Femibion 60 tbl, ale jsou dvě na den asi za 500 Kč, ale neřeším to.

mimina321
18. čer 2009

no to stále dostanete viac ako u nás,u nás nič ☹
ale zato máme o trochu lepšie platenú marodku 😵 ale ozaj len trochu 😎

farmarska
18. čer 2009

holky tak už je ten den D zíítra 😔
prosím myslete na mne, zítra kolem té jedenácté
já se potom ozvu jak jsme u doktora dopadli

všem děkuju moc za podporu 🙂

ba111
18. čer 2009

Farmarsko budu na tebe moc myslet a taky budu držet palečky 😎 😎

jaspina
19. čer 2009

Krásné páteční ráno! 😉 My dnes po práci pojedeme vybírat věci do nové koupelny, tak se těším! Sice ji teď ještě dělat nebudem - asi tam po prázdninách, až se dodělá podbití střechy, ale pravděpodobně nakoupíme dopředu, protože v SIKU je akce, že když se nakoupí nad 24000, dostanete k tomu vanu Rosa - Ravak a když nad 36000, tak sprcháč Ravak. Takže využijem. Jen máme malinko rozbroje kvůli obkladům. Mě se líbí fialové, ale přítel je nechce, tak asi budou bleďunko modré.. Ještě uvidíme. Jinak jsem včera po práci šla omrknout ještě ty boty, jak je u nás v prodejně John Garfield ta akce a nakonec mám za včerejšek jako troje boty za 940,- Jedny byly poslední a zrovna v mém čísle, takže slevněné ze 790 na 290 a u toho Garfielda jsem si vybrala takové bílé pohodlné polootevřené za 639 a tím pádem k nim sandály za 1. Chtěla jsem koupit ještě 2x Mustangy pro Jarka, ale už byly hrozně probrané čísla 😒
Jo a Farmi, dnes na tebe budu myslet, ať to dobře dopadne a miminko je v pořádku. Určitě to tak bude, jen tam trošku zaspalo a nechtělo se mu tak rychle růst, ale sluníčko ho pěkně probudilo 😉 Držím palce!!!

mimina321
19. čer 2009

farnarska držím palce
včera som niečo upratala,ale jednu izbu dnes malujeme tak sa moc nedalo 😖 už aby to bolo upratané lebo mám z toho nervy 😠 ako keby nám tu buchla bomba
jaspi ja mám tento mesiac po nákupoch nové okná a malovanie-budem musieť byť skromná ☹ to si nakúpila velmi výhodne 😵

jaspina
19. čer 2009

Mimi no mi právě asi letos na tu dovču nepojedem - nebo jen třeba na Slovensko, tak jsem si chtěla udělat radost.. Budem dělat totiž tu koupelnu, v listopadu by jsem chtěli koupit auto - končí nám STK a je to už fakt vrak a taky chcem naskládat peníze na novou kuchyň, tak je toho moc 🙄 Okna taky chcem dávat, ale to bude až za dlouho. Hlavně chci tu kuchyň a koupelnu. Jenže je to spojené s odvlhčováním místností, nové podlahy udělat, elektriku a taky budem vysekávat topení a dávat druhé - vede to prakticky přes všechny chodby co máme a přes ložnici, takže se rozmlátí všechna dlažba co je..

mimina321
19. čer 2009

ach jaspi to je moc čítať a nie ešte robiť 😕 my síca máme byt ale 40ročný.je to bytovka tehlová/chvalabohu/a sme len 4 rodiny.ja bývam na prízemí mám urobené schody z logie do záhrady tak je to trochu ako rodinný dom 😵
ale tiež roboty na zbláznenie všetko postupne prerábame a vymieňame

jaspina
19. čer 2009

Mimi tak to je paráda.. Já jsem myslela, jak si kolikrát psala o zahradě, že máte RD. Jako já jsem spokojená s domem, že má člověk i možnost udělat si posezení atd. ale je s tím zas fakt práce kolem domu - sečení, uhlí, dříví.. Naštěstí je přítel šikula, ale kdybych tam měla bydlet jako ženská sama, tak to absolutně nezvládnu. Taky je to starý dům, tak je furt něco.

ba111
19. čer 2009

Ahoj holky, taky přeji krásné ráno a krásný den. Dneska jsem vstávala o trochu dřív, protože manžel si usmyslel v 7.oo, že převeze maximum věcí 😎 😎 😎 😎 a tak se jal krabic a převáží. Já jen koukám 🙂 🙂 🙂 poctivě nestěhuju - jako ostatně správná těhulka. No on by mi ani nedovolil na ty krabice sáhnout. Sice jsem je všechny zabalila já - ale nezvedala jsem je. Takže když jsem nějakou krabici zabalila, tak jsem jí nechala ležet tam, kde byla 😎 😎 . Tak si asi dokážete představit, jak to u nás vypadá.
Já jsem si včera jen převezla do domečku ty svoje poklady nejcennější - sušenou levanduli a svoje hrníčky... . Nepřežila bych, kdyby mi je u stěhování někdo rozbil 😒 😕

Taky moc myslím na Maovu ... zažívá teď andílek krušné chvilky. V duchu jsem s ní, my všechny jsme s ní...

kackark
19. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................33DC
Mimina...................32DC
Papua....................28DC
Tercie.....................9DC
Jaspina....................8DC
Strouzek.................8DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
19. čer 2009

Ahoj holky, jsem ostuda, vstávala jsem až teď, ani nevím, co mě tolik zmohlo 😎

farmarsko: moc na tebe myslím 😉

Jaspi: to tě čeká pěkný den 😵

Mončo: přeji bezproblémové stěhování 😉 🙂

mar26
19. čer 2009

Dobré ráno 😵 ,

Kačko koukám že jsi se s tabulkou trefila na poprvé 😀 😉

ba tak to je fajn,že už jste s tím takhle pohnuli 🙂 ,pak to ještě vybalit, viď?
Manža mě taky nenechává vůbec nic zvedat, někdy to není ani tak těžký a chci to udělat,ale on se hrozně zlobí a ať na to hned zapomenu 😅 ...tak musím v tomhle poslouchat 😀
Budete to mít určitě moc krásné a Oliver už přijde do nového 🙂

Na Martinku,jejího přítele a Matyáška myslím x-krát denně....nejde to nemyslet a ani nechci....všichni si zaslouží alespoň naší podporu v myšlenkách a určitě ví, že jsme v duchu s nima 😔

evanek77
autor
19. čer 2009

ahoj vlaštovičky,
jdu nakouknout, sestra opět vyrazila vyplenit obchody, tak mám hodinku času, než mi začnou vycházky a přidám se k nim, i když já nákupy nemusím a nejvíc se těším, jak si sednem na obídek na zahrádku do mé oblíbené restaurace 😉 Ségra se pořád diví, že jsem bývala živel a teď preferuju klid, ale ono se to špatně vysvětluje lidem, co měli mimčo pokaždé první měsíc od snažení, že holt miminko je moje nej a radši se hlídám a opatruju 🙂 Navíc jdu v pondělí na tu plodovku a chci být úplně zdavá, tak se mi mezi lidi do města moc nechce, stačí jedno blbé kýchnutí a jak znám svý štěstí, hned něco chytím...

mar26
19. čer 2009

Evi já ten klid chápu....taky ho nějak víc vyhledávám a to jsem byla taky spíš taková "do světa" 😀

Na pondělí budeme moooc držet palečky, budete si moci připlatit ty rychlejší výsledky?

evanek77
autor
19. čer 2009

jinak mne sestra včera pobavila, šla jsem jinm na zastávku naproti (neviděly jsme se necelý měsíc) a ony mne s neteří nepoznaly, tak mi pak sestra říká: já se divila, co to na mne volá za tlustou holku, ty jsi děsně přibrala 😀
Tak už jsem asi jasná těhule a pupík je konečně vidět 😉
Na martinku také pořád myslím a asi ještě budu, hodně to se mnou otřáslo, moc jsem věřila ve šťastný konec...

kackark
19. čer 2009

Marti: ale to byla čistě jen náhoda 😀

My včera zase vybírali skříně do ložnice, tak se těším, až si vše přerovnám atd. Malovali jsme loni, ale chci dát všechen nábytek pryč, vytepovat koberec a pomalu se připravovat na příchod miminka 😉

Holky, Martinka je ta nejstatečnější ženská co znám. Obdivuju jí a když řeším nějakou hovadinu, nebo se kvůli něčemu zlobím, tak si na ní vždy vzpomenu a musím sama sobě vynadat. Taky na ně moc často myslím 😔

kackark
19. čer 2009

Ahojky Evi 😵

To máš dobrý, že ti to říká sestra, co tě nevidí měsíc, mě to říká manžel, který mě vidí každý den 😀

evanek77
autor
19. čer 2009

mar,
já tak nějak z pověrčivosti letos nechci, ale manžel je chce, tak uvidíme, co pak aktuálně rozhodnem...
Loni nám volali ještě ten večer, ale to jsme věděli, že malý umře. Letos tomáškovi věřím, že je zdravé miminko nějak se víc bojím, že mi vyvolají komplikace a já o něj přijdu než toho, že by nebyl zdravý.... A neumím si představit vědet už z rychlých výsledků že OK a pak třeba mít komplikace ☹ ☹ ☹ Ale asi je to iracionální, o ty 2000 mi nejde, navíc mám OZP jako ty a 1000 mi proplatí, je to jen ten strach...

evanek77
autor
19. čer 2009

kači,
jak já loni nenáviděla větu, že jsem statečná.... Sakra, martinka si už zaslouží jiný život, než aby je někdo nahoře pořád takhle zkoušel, co vydrží. Proti tomu, co se jí stalo jsou všechny ostatní problémy fakt blbosti... Když vidím, co řeší sestra, kterou miluju, ale která žije od nákupu k nákupu, je mi smutno. Ještěže jsem našla vás, protože tady to není drb, ale prožitek a každá z nás si umí představit, jak to musí bolet.

kackark
19. čer 2009

Evičko, všechny na Tebe budeme moc myslet a dobře to dopadne, uvidíš. Ty sis svůj díl neštěstí taky pořádně vybrala, takže se teď v listopadu těš na krásné, zdravé miminko 😉 Jsme s Tebou 😵

evanek77
autor
19. čer 2009

kači,
já vím, že jste a jsem moc ráda 😉 😉 😉

kackark
19. čer 2009

Evi, napsala si to moc hezky a cítím to úplně stejně. My si umíme alespoň z maličké části představit co Martinka prožívá 😔 O to víc nás to všechny i zásáhlo, to je jasné 😔
Ale opravdu si myslím, že je Martinka moc moc statečná, jsou holky, které po prvním neúspěchu končí na prášcích, a když vidím jí...

kackark
19. čer 2009

Evi, já jsem taky tak moc šťastná, že jsem vás všechny potkala, ale někdy se trošku "stydím" o vás doma vyprávět, protože kdo nezažil, ten nepochopí, že můžeš mít takové citové poute k někomu "jen z internetu". Ale někdy jsem vašich štěstíček i neštěstí tak plná, že mám potřebu se o tom s někým blízkým podělit a říct např. vidíš, že může být i dobře 😉

mar26
19. čer 2009

Evi tak uvidíte s těmi výsledky...vím, jak to myslíš,ale věřím,že se dozvíš, že Tomášek je zdravoučký a vše proběhne bez komplikací...týden nic nebudeš dělat..žádné leštění nerezu a skla!!! a pak už se budete opravdu radovat a užívat si těhu 😵

Kačí to je fajn,že už pomalu začínáte chystat mímískovi bydleníčko 😵 ...už je ti líp? Nebo už úplně nevolnosti zmizeli?

Určitě si to člověk umí představit víc,jak někdo, koho nikdy nic takového nepotká...sice fakt nemůžu srovnávat nic z toho čím jsem si prošla já s Martinkou....ale ta bolest v srdíčku je dost podobná, i když po jiném trápení 😔 .

evanek77
autor
19. čer 2009

Víte co si holky hlavně myslím? Že to na Martinku teprve plně dolehne... A je mi to horzně líto. On je člověk nejdřív úplně ochromený vší tou bolestí, ale jak se začne probírat, to jse snad ještě horší... Nejvíc mne štve, že není jak pomoct, že to vím a nemůžu nic dělat.

evanek77
autor
19. čer 2009

Nedávno jsem četla krásný článek o tom, jak u nás fungují náhradní maminky, že je to papírově sice trochu komplikované, ale už se to poměrně běžně děje. Ta náhradní maminka se nechá oplodnit při IVF vajíčkem a spermiemi pravých rodičů, poté do rodného listu napíše jako tatínka toho tatínka, nato se miminka vzdá a jeho biologická maminka si ho adoptuje. U nás je ta cena okolo 300tis a určitě bych do toho šla radši než třeba do adopce...

kackark
19. čer 2009

Marti, není to úplně dokonalé, ale líp už mi je 😉

Evi, zase máš naprostou pravdu, kolikrát jsem byla v mnohem větší depresi třeba tři měsíce po porodu než těsně po něm 😔

Náhradní maminka, to je moc zajímavé a určitě to spoustě lidí pomůže 😵 A adopce je asi opravdu velmi ošemetná, když vědci udávají stále vyšší čísla toho, že dědičnost má mnohem větší podíl na osobnost člověka, než výchova.

mimina321
19. čer 2009

na Mao myslím je to pre oboch velmi ťažké obdobie 😔
kočky vrátila som sa z kontroli,jedna strana nieje v poriadku tak som doma.dostala som kloktadlo v prípade zhoršenia ku krčnému-ale žiadne zhoršenie nebude lebo snažilkujeme 😵 😵 😵 teda ak sa konečne uráči prísť ms

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru