Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
22. čer 2009

Mury, tak tomu říkám rychlost 🙂

mar26
22. čer 2009

Kačko já taky prvních pár měsíců víc odpočívala..vlastně i nařízeně od doktora...no a teď u věřím,že to prostě do konce bude v pohodě a kupodivu se pořád cítím dobře a břicho mě moc neomezuje...ale když jsem unavená,tak taky víc odpočívám...třeba dneska..krom snídaně jsem nic nedělala a zapnu jen pračku a hotovo 🙂

To je mi líto mamky,že se zase vyklubaly další poblémy,tak ať se vše brzy vyřeší a může se radovat z přicházejícího vnoučátka 😵 ..držím palečky.

farmarska
22. čer 2009

Evi i já držím moc palečky 🙂 i když určo není potřeba, bo to dopadne všechno dobře jak má 😵 😵 😵

holky stejně je to naprd s těma ultrazvukama... dle mého by je měli dělat každou návštěvu, aby nestávající maminky byly klidnější!! 😠

murynka
22. čer 2009

mě dělal uz každou ontrolu ze začátku kdy některé holčiny měli 6 UZ do 25tt já už je mal do 13tt 😀 😀
ale ted mám asi smůlu ☹

kackark
22. čer 2009

Marti, asi to tak je. Věřím, že když mi bude dobře a překulím se přes nějaký rozumný termín, tak budu míň opatrná a víc pracovita 😀
Za mamku moc děkuji 😉

Jinak jsem právě volala na zubní a paní doktorka mě nečekaně objednala na zítřek, že jí někdo vypadl. POMOC 😀 😀 😀 😀

mar26
22. čer 2009

Kačko tak alespoň to budeš mít rychlé za sebou,takhle by sis říkala,že máš třeba za 14dní zubaře a takhle to je lepší 😉
Taky si myslím,že třeba až budeš 30tt,že už bude líp....mě je třeba fakt teď líp, jak ten měsíc, co jsem musela ležet. Což je divný skoro na konci 9.měsíce 😀 ...krom toho,že to převalování a vystrkování patiček už docela dost bolí 😅

farmi tak někteří Dr. ty utz dělaj..protože není pravda,že pojišťovna proplácí jen 3..proplácí jich tolik, kolik je potřeba,ale prostě někde se holt šetří. Já za celé těhu měla asi jen jednu nebo dvě kontroly bez utz,což jsem celkem ráda, i když od doby co cítím pohyby ten utz není nějak moc důležitý,ale je to hezký 😵

kackark
22. čer 2009

Marti, to sestřička říkala, že by mne jinak objednala až na srpen, tak bych se nervovala mnohem dýl 😀
Mě by stačilo, kdyby mi ve středu ukázal jen srdíčko a budu klidná. Mám pocit, že už nějaké mini pohyby cítím, ale uklidnilo by mne to 😵
Už se těším, až se nebudu tolik bát a budu si to zkrášlování hnízdečka užívat 😉

Mury, já bych snad ani nespočítala kolik utz jsem měla 😀

evanek77
autor
22. čer 2009

ahoj holky,
tak už mám po plodovce, muselo se nakonec kousek přes placentu, prý ji mám letos podél celé břišní stěny, tak je to trochu riskantnější, ale mám slíbeno, že to dobře dopadne. Tři dny musím ležet a pak týden klidový režim 😉 🙂 Je to opravdu chlapeček, má nosánek nahoru po mně, ale výrazné rty po manželovi a je to samozřejmě to nejkrásnější miminko, jaké jsme kdy viděla 🙂 Chtěli jsme si zaplatit záznam, ale na velký UZ prý je přeci jen brzy (jsem 18+2), tak si máme pořídit záznam až 14.7., kdy nám udělají samostatně velký UZ znova. Docela se divili, proč to moje paní doktorka chtěla sfouknout takhle naráz... asi co doktor, to názor, ale já jsem ráda, že malého znova uvidím, je kouzelnej. Jo a výsledky plodovky budu mít 6.7., to je za chvilinku. A prý všechno vypadá na jedničku 😀 😀
jdu vás dočíst 🙂

murynka
22. čer 2009

kači 😀 😀 😀 po tiplech si to začneš užívat neboj se 😵
i když s ezase děsím velkého UZ v genetu 😅 😅 😔 on ten strach tady bude asi pořád 😎

kackark
22. čer 2009

Evičko, sluníčko, to je tak dobře 😵 Všechny jsme na tebe moc myslely 😉 🙂 A teď ležet, ležet a ležet a odpočívat, odpočívat, odpočívat 😉 Jasný 😅

mar26
22. čer 2009

Evi tak to je dobře,že vše vypadá na 1 a gratuluji ke 100% chlapečkovi 😵
Pěkně tři dny jen na záchod a lehnout 😉 a určitě vše bude v pořádku a od 6.7. si to budeš opravdu užívat.

kackark
22. čer 2009

Mury, nezačnu, já měla minule vše na jedničku, až do velkého utz, takže ja se probojím až do toho utz a pak věřím, že už bude fajn 😵

murynka
22. čer 2009

evičko hlavně ten odpočívej.gratuluji ke krásnému chlapečkovi po mamince a tatínkovi 😉
6.7 to uteče jak nic 😵 a ty se dozvíš ty nejkrásnější zprávy!!!!

mar26
22. čer 2009

Kačí u tebe to chápu, protože je prostě spousta dalších věcí, co NT ani triply neodhalí....ale ty budeš mít tentokrát úplně zdravé miminko 😵 .

Stejně je člověk na jednu stranu asi nejklidnější po porodu..zase se bojí jinak,ale nejvíc postižení se prostě pozná až po porodu...ale to se nás netýká,protože všechny budeme mít krásné a hlavně zdravé mímísky 😵

murynka
22. čer 2009

kači ale minule jsi velký UZ měla v 16tt 😕 😕 ne?nebo později?

kackark
22. čer 2009

Mury, bohužel později než pozdě až na konci 22tt 😠
Teď ho mám slíbený mezi 18tt a 20tt 😉

murynka
22. čer 2009

aha já myslela že malé jsi se musela vzdát v 16tt 😔 😔 😔

murynka
22. čer 2009

já budu 20+3 fakt se bojím....aby se na něco nepřišlo tam 😔

kackark
22. čer 2009

Marti, přesně tak, každá z nás si ten svůj podíl smutku a neštěstí v tomhle už dávno vybrala 😵

kackark
22. čer 2009

Mury, neboj, u mne to byla tak nešťastná shoda náhod, že jsem si to vybrala za všechny vlaštovky 😉

mimina321
22. čer 2009

evi tak to je super plodovka za vami

evanek77
autor
22. čer 2009

holky moje,
moc děkuju za držení palečků a vůbec, jak jste na mne myslely, teď už je mi fajn, ale tenhle víkend mi dal fakt zabrat. naštěstí domluva maminky na manžela zabrala a už jsme včera vybírali i variantu bydlení v brně, to bychom zvládli finančně úplně krásně. manžel je z toho sice smutný, že by jezdil domů jen na víkendy, ale už alespoń pochopil, že s miminkem se bojím odejít někam, kde nikoho neznám a s hypotékou, u které bychom neměli na chleba...tak uvidíme, co vyhraje, ale alespoň už je ochoten diskutovat.
jinak vidím, že řešíte, že NT neodhlalí vše, to nám dnes na genetice říkali také. Bylo moc fajn, že odběr plodovky mi dělala jako loni moje spolužačka ze základky, tak jsem se cítila bezpečněji, že si mne fakt ohlídá. Ale koukat jsem na odběr jsem odvahu nenašla, koukal manžel a byl chudák zelený jak meza, ono to asi vypadá hrozivě, jak to pak popisoval. Mně stačilo vidět tu stříkačku, je docela doooost veliká 😀 😀 😀 😀 😀
kačenko,
moc mne mrzí, že sotva by maminka mohla vydechnout, přišla další lapálie. Ach jo, když se nedqaří, tak se problémy akorát nabalují ☹
zvracení snad už brzy pomine, říká se, že druhý trimestr je nejkrásnější část těhotenství 😉
šarlotko,
ten žaludek musí být hooodně nepříjemný, dá se ta narkoza domluvit? Abys věděla, že se něco nepodcenilo 😉

evanek77
autor
22. čer 2009

marti,
je to jak píšeš,
to zlé už jsme si vybraly 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
22. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 14.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................36DC
Tercie....................12DC
Jaspina...................11DC
Strouzek.................11DC
Papua......................3DC
Mimina.....................1DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

jaspina
22. čer 2009

Evi, jsem ráda, že už je to za váma 😉 Teď si dej týden pěkně oraz a jen s miminkem ležte a mlsejte, ať ho odměníš jak byl statečný - a ty taky! A pak už si to budete krásně užívat až do konce. Určitě se ti po výsledcích pořádně uleví a budeš krásně usmátá, klidná tehulka 🙂

jaspina
22. čer 2009

Kači, já jdu k zubařce dnes po poledni.. Bude mi dodělávat ten zub, co mi na pohotovosti zbytečně rozvrtali - jak jsem měla problémy s tím moudrákem. Tak doufám, že to nebude nějak hrozné.. 🙄

mar26
22. čer 2009

Evi tak já bych řekla,že mám nejkrásnější 3.trimestr 😵

evanek77
autor
22. čer 2009

jaspi,
to já mlsám pořád, mám nahoře 4 kila 😀
mar,
tak to se mám na co těšit, já si užívám už od 12tt, kdy mi přestalo bývat zle 😉 😉 😉

mar26
22. čer 2009

Evi tak to je moc fajn,mě ten druhý trimestr kazilo to ležení a víc mi tvrdlo břicho a teď mi přijde,že je mi pořád skvěle 🙂 ...ještě aby porod byl takhle fajn a bude to paráda 😅

jaspi přežij dneska zubaře, ať to moc nebolí 😉

murynka
22. čer 2009

to jste mi připoměli že se k zubaři musím objednat 😀 😝

evi tak tak pro mě je nejkrásnější období ted od toho 12-13tt 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru