Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
22. čer 2009

Evi, já vím. Jsem prostě hrozná cíťa. Nejhorší je, že si představuji, jak je asi tomu člověku, kterému se zaběhl a já pro něho nemůžu nic udělat. Dala jsem mu na cestu alespoň jednu hračku, bylo to maličký, nádherný zlatíčko.

kackark
22. čer 2009

Ten policajt byl hrozně hodný, ale neměl s pejskama vůbec žádný zkušenosti. Prý by si jí hned nechal, kéž by, kdyby se majitel nenašel. Slíbil mi, že si můžu zavolat, jak to s pejskem dopadlo a kdyby skončil v útulku a majitel se nenašel, tak bych se na něj určitě jela podívat a snažila se sehnat někoho, kdo by si ho vzal.

kackark
22. čer 2009

Holky, tak to je vrchol všeho, teď přijela za dědou mnou nejvíc nenáviděná osoba. Kdy ten stres přejde? Úplně se klepu ☹ Ještě, že mám vás.

A to jsem chtěla manžu dnes překvapit a upéct mu buchty. Z toho nic nebude.

mar26
22. čer 2009

Kačí to je mi líto..zkus se hodit nějak do pohody...ten stres ti nedělá dobře...dej si sprchu nebo něco dobré a zkus myslet na to štěstíčko co máš pod srdíčkem...to je teď to nejdůležitější a na tu nenáviděnou osobu kašli. Nebo si uvař nějaký dobrý čaj a zkus relaxovat...vím, není to lehké,ale kvůli tomu malému v bříšku to zkus....jsme tu s tebou 😵

kackark
22. čer 2009

Marti, ani jedno z toho teď nejde, protože kuchyň i koupelna sousedí s dědou a to bych teď nepřežila slyšet její hlas, nedej bože jí potkat. Už aby přijel manža a já se k němu mohla schoulit, ale to dřív jak za tři hoďky nebude.

tercie
22. čer 2009

Kačko neboj, určitě se o pejska dobře postarají, určitě mají taky psovody a ti jim poradí co dělat a jak se o něj starat a třeba si ho nechá někdo z nich. Bude se mít určitě dobře 🙂 Jsou na tom pejsci i hůř. Dneska máš teda vážně pernej den. Jestli můžu radit tak se seber a jdi se projít někam do přírody a načerpat z ní trochu síly 😉

kackark
22. čer 2009

Dnešek mi vážně dává zabrat. Projít se taky nemůžu, právě mi končí vycházky. Dneska se to teda sešlo.

Ale dopoledne jsem si udělala radost a koupila Tadíkovi v Tescu tři bryndáky a taky tři bodýčka, tak se půjdu asi kochat tím.

mar26
22. čer 2009

Tak se zkus zavrtat do postele a třeba si zdřímnout 😉
Hlavně se opravdu nenervuj....pomazli se s bodýčkama 😵 a s bessinkou a bude líp a večer tě obejme manža a budete zase spokojená rodina 🙂

kackark
22. čer 2009

Tercii, teď jsem si dočetla, že di doma schováváš sušené květiny, jsou určitě krásné, ale už nejednou jsem slyšela, že v sobě udržují negativní energii. Nechci Tě ale strašit, jen předat informaci.

kackark
22. čer 2009

Marti, už jsem se tu schoulila do deky a zabarykádovala.

evanek77
autor
22. čer 2009

kači,
to jsi udělala dobře, kašli na zloduchy 😉 😉 😉 😉
s těmi sušenými kytkami to tak říkají, radši doma žádné nemám...

tercie
22. čer 2009

Kači na vycházky se tentononc... já je nedodržovala nikdy. Doktora popros, ať ti napíše neomezený, teď už může 😉
Kači s těma kytkama... to je fakt pravda? Já jě měla v ložnici... celých těch 5 let... To jsem ještě nikdy neslyšela, koukám jak blázen...

kackark
22. čer 2009

Terci, slyšela jsem to už několikrát a potom co mi umřela Natálka jsem dokonce bez kompromisů vyhodila i svatební kytku 😔 Ale to tě nechci strašit.

kackark
22. čer 2009

A k těm vycházkám, když jsem měla neschopenku loni, tak jsem to taky až tak nehrotila, ale letos se bojím. Prý ti můžou sebrat peníze za celou dobu nemocenský 😨

mar26
22. čer 2009

Kačko dobře si udělala....jen se opevni... 😵

tercie
22. čer 2009

Holky teda... jestli to je pravda... svatební tu mám doma ještě taky, z nostalgie mi ji bylo líto vyhodit...
Já to asi vyházím... holt mi zbudou jenom fotky, ale fakt jste mě trochu vylekaly 😨 😅

mimina321
22. čer 2009

no kači ty máš dnes ale deň 😔 no že bývame sami by som teda nemenila aj ked je to niekedy s financiami o držku
mne sa už nič nechce robiť,asi sa pre dnes na to vykašlem

kackark
22. čer 2009

Holky, nechci vás lekat. Jen já se všech kytek radši zbavila a je pravda, že se na nich drželo hodně prachu.

Mimi, tak nic nedělej, já taky nebudu 😵

tercie
22. čer 2009

Sebrat nemocenskou můžou, ale kontroly posílají z podniku, a většinou na udání, a na těhule prej všeobecně co jsem slyšela, kontroly nechodí... já bych malou procházku riskla, ale je to na tobě 🙂

Mimi toť, v pondělí navečer, kdo by ještě dělal 😉 Já asi ale budu muset protože mám hlad 😀

kackark
22. čer 2009

Terci: ale na sociálce teď už neví s čím marodíš, diagnozu jim tam dr. nepíše. A z práce jim je potom houby, když už mě neplatí, si teda myslím 😕

tercie
22. čer 2009

Prach ten na nich teda byl... a vidíš, já jsem si plánovala, jak si tuhle třicetiletou taky usuším... chudák, tak to asi poletí jen co odkvete... nasadila jsi mi brouka do hlavy, zeptám se na to tý paní co k ní chodím na kineziologii a na reiki, co o tom ví.

S těma vycházkama teda nevím, je fakt, že já na ně kašlala vždycky, asi proto, že mě nikdy nekontrolovali... a teď mám ještě pořád neomezený, ale pn mi koncem měsíce skončí, a pak už to bude jedno.

evanek77
autor
22. čer 2009

kači,
já teda vycházky dodržuju na minutu, náhoda je blbec ☹

kackark
22. čer 2009

Terci, to se určitě zeptej, taky mě zajímá, co ti na to řekne 😉
Neomezený se prý teď už dávat nemůžou tak nevím. Ale ve středu jdu na kontrolu, tak mám v plánu se zeptat, jestli by mi ty moje nemohly dát v kuse na odpoledne, to by bylo šest hodin, a to už je paráda.

kackark
22. čer 2009

Evi, právě, a lítalo by v tom spousta peněz, které by nám víc než chyběly ☹

tercie
22. čer 2009

Já jsem prevít, mě dělá všeobecně problém dodržovat nějaký časový limity... věčně jsem dobíhala autobus na poslední chvíli, nebo pozdě chodila do školy i do práce... jsem v tomhle přímo děsná 🤐 😔

mar26
22. čer 2009

škoda že fakt automaticky nedávají neomezené.....protože je to přesně o tom,že třeba Kačka předtím jít ven nemohla a když už by mohla,tak nemá vycházky 😠

mimina321
22. čer 2009

teda presvedčili ste ma niečo si musím predsa nechať na zajtra 😵 😀
teraz marodujem znova kontrolu som nemala ale je pravda,že nikam kam nemusím nejdem bojím sa aby sa mi do toho nedostala nejaká mrcha bacila 😝 a kde je vela ludí tam je aj vela bacilov

tercie
22. čer 2009

Holky já jsem neomezený měla, navrhnul mi je dr dokonce sám,když jsem začala jezdit na vyšetření do tý Plzně... prý abych nemusela řešit povolení pokaždý když mě takhle objednají...

mar26
22. čer 2009

tercie já taky měla od začátku neomezené

evanek77
autor
22. čer 2009

přesně kači,
také mi doktorka říká, že neomezené nejdou a skrouhnout mi peníze si zrovna teď dovolit nemůžu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru