Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
21. kvě 2009

samo že volaj ale spíše to má vyřizovat doktor a ne sestra!!!!!!! 😉 a ne že sestra sama zvedne tela volá vyšli vám blbě testy kort když k tomu nemá UZ to je kravina a za tím si stojím 🙂

určo napíšu kači pak se jdu cournout s kámoškou po praze a asi prckovi už ěnco koupím 😵 😵 tedy pokud dopadneme dobře 😒

mimina321
21. kvě 2009

mury samozrejme,že to dopadne dobre 😵 🙂

kackark
21. kvě 2009

Mury, dopadnete dobře. Fajn, že si zatím stojíš, vím, že máš pravdu 😵 😵 Na sms se už moc těším.

Sarlott, no právě, jestli máte některá učinný a bezzávadný recept, tak sem s ním 😀 😀

mimina321
21. kvě 2009

asi vybehnem trochu na slniečko,kým ešte môžem v tej nemocnici si ho moc neužijem 😒

mar26
21. kvě 2009

mury já ti to neberu 😀 , já psala to samé co ty...že u NT by bez komplet výsledků nevolali
a zase si nemyslím,že by volala sestra sama o sobě, aby přijela, když má blbě krev...to je určitě jedině na popud doktora,pak si myslím,že volají sestry.

Caki taky asi mluvila se sestrou ne?

murynka
21. kvě 2009

holky děkuju 😵 😵 😵 😵

kackark
21. kvě 2009

Marti, seš už na MD, nebo pořád na neschopence?

evanek77
autor
21. kvě 2009

my bydlíme v bytovce, kde do dvanácti paří výrostci a od rána nám pod okny startují auta do práce a baví se lidé... jsem na hluk docela zvyklá.

kackark
21. kvě 2009

Evi, já si právě odvykla a jsem z toho pak takhle na prášky 😖

Holky, to je teda den, právě jsem zjistila, že mi sociálka poslala za 3 dny nemocenské v dubnu 252 Kč. Doufám, že to neznamená, že pro květen si to mám vynásobit 10 a to je vše co dostanu. Jsem z toho absolutně v šoku.

evanek77
autor
21. kvě 2009

kači, já dostala od zaměstnavatele za 15dnů 4tis, od sociálky to čekám až v červenci, dávala jsem lístek za dva měsíce

kackark
21. kvě 2009

Evi, já dostala z práce za 13 dní práce plus těch 15 dní nemocenské něco málo přes 6 tisíc a teď mi ty tři dny přišly od sociálky a ta částka mě zarazila, počítala jsem, že to bude 500 - 600 Kč. Dneska se fakt daří. Pokoušela jsem se volat účetní, ale odmítla mi to, tak má asi jednání.

kackark
21. kvě 2009

Na druhou stranu, co si stěžuji, když mi to poslali v termínu, že 😀

mar26
21. kvě 2009

Včera jsem schválně volala provokativně na sociálku a kupodivu jsem se na tu pražskou dovolala na druhá pokus a ptala jsem se, jak to vypadá s mojí nemocenskou za březen,paní se na to dívala a říká,že už je předaný k výplatě i s dubnovou a do 10-ti dnů že mi přijde a dneska v noci sms a na účtě obě nemocenské,tak teď mi nedlluží už nic 🙂

Kačko to určitě ne...od kdy máš tu nemocenskou přesně? Já jsem do 1.6. na nemocenské, od 2.6. na MD

kackark
21. kvě 2009

Marti, to je dobře. Mě to za duben poslali tak jak měl, až jsem si divila. Na neschopenku jsem nastupovala 14.4.
To už se ti MD blíží 🙂

murynka
21. kvě 2009

holky mě už nemocenská přišla za duben 3tt od socky a týden z práce od socky 8800 a z práce 900 takže skoro 10 tis.já jsme spokojená a hlavně to poslali rychle 😉

sarlotta
21. kvě 2009

kači první 3dny se neplatí vůbec ne ? pak 14dní zaměstnavatel a pak už stát. Měli by se platit i víkendy ? třeba to máš jen za 1den. spočítej si kolik Ti dal zaměstnavatel v průměru na 1den.
Taky počítám že to budu mít ubohé. 😒

kackark
21. kvě 2009

Mury, tak to bych byla taky. Ale asi si na tom byla lépe s výplatou. Já jak se vrátila po Natálce do práce, tak to byla bída s nouzí, a teď to odprdnu na všem 😠

murynka
21. kvě 2009

kači brala jsme tak 14 tis.čistého takže jsem spadla o 5 tis.což jako jde 😅 😅
nečekala jsme to čekala jsme mnohem méně 😒

mar26
21. kvě 2009

mury to je tím,že nejsi pod pražskou správou.....s výplatama má problém hlavně ta...protože fakt nejvíc velkých firem je sídlem v Praze a ty všechny od ledna vyplácí socka.

Kači tak to máš opravdu za tři dny...uvidíš co ti pošlou teď...hlavně aby ti to zaměstnavatel dobře vyplnil,to co posílal na socku jako podklad k výplatě.....ten vyměřovací základ....aby ti zohlednil oba pracovní poměry.
MD se blíží, to nastupuju 6 týdnů před TP 🙂

kackark
21. kvě 2009

Sarlott, tam je napsáno, že to je za období od 28.4. do 30.4., tak je jasný, že to je za 3 dny. A ty 3 dny, co mi zaměstnavatel neměl proplácet mi už neproplatil 😉

murynka
21. kvě 2009

mar to vím říkala mi to kámoška měla kontrolu a paní jí to řekla že pokud má pražského zaměstnavatele bude problém ale já spadám pod Kladno ještě že tak 😅

sarlotta
21. kvě 2009

kači-ale na to se vykašli....hlavně že budeš mít nárok si vybrat délku RD🙂)) Kdybys byla nezaměstnaná tak nemáš žádnou nemocenskou a RD na 4roky což je mazec.

kackark
21. kvě 2009

Marti, už mě to taky napadlo, že to možná poslali jen za jeden úvazek, a že s tím druhým se někde sekli a to by pak asi odpovídalo. A kdyby mi přišlo to druhé a sečtu to a vynásobím 10, tak získám zhruba částku co dostanu každý měsíc? Je to tak?

murynka
21. kvě 2009

tak papa holky kači tobě kolem 13 nebo po 13 napíši 😉

kackark
21. kvě 2009

Sarlott, já doufám, že mi to dá RD na tři roky, nevím ale jaké tam jsou podmínky. Jinak to víš, že jsem ráda, že čekám mimi a snažím se na to tak nemyslet, ale je v tom zapletená jedna kolegyně, která mě tak trochu podvedla a já přišla o místo, tak to pořád nepřebolelo. Ale co Tě nezabije, to Tě posílí a věřím, že tomu tak bude.

evanek77
autor
21. kvě 2009

mury, držím palce

kackark
21. kvě 2009

Pa, pá, já už taky pojedu za chvíli a držím pěstičky 😵

kackark
21. kvě 2009

Mury a můžu to přeposlat Evičce, aby holky věděly a ty si to nemusela rozesílat na všechny strany?

mimina321
21. kvě 2009

u nás sociálka chvalabohu platí na čas a ked to tak čítam som na tom podobne ako mury 😉 takže to nieje až také zlé

evanek77
autor
21. kvě 2009

kači,
není nad ctižádostivé kolegyně ☹ ☹ ☹ já se také nemám kam vrátit... leda jinou pobočku. ale miminko mi za to stojí 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru