Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
13. črc 2009

evi IP a k fotečkám nemám slov 😵 jako od profíka 😎

kači také jsi měla hezký den to je super a je fajn že věcičky jsou hezké 😵 😵

já mám radost z plavek a bazenu 😀 😀 😀

farmarska
13. črc 2009

evi ty fotky jsou překrááásný!!! 😵 😵

evanek77
autor
13. črc 2009

mury,
máš to tam 😉

maova
13. črc 2009

Ahoj holky, tak vám musím napsat, že mi odepsal doktor Koucký, ptala jsem se mimo jiné na ten steh, o kterém mluvil můj doktor, že by se dal udělat ještě před otěhotněním laparoskopicky. A odpověděl, že tenhle steh nic neřeší ☹ Tak trochu jsem to brala jako další možnost. Určitě to ještě se svým doktorem proberu, ale vím, že spoléhat se na to asi nedá ☹, tak jsem z toho trochu smutná. Tak bych chtěla, aby bylo něco, co by pomohlo.

mar26
13. črc 2009

Marti to je mi líto ☹ a neptala jsi se ho,jestli by ti nedoporučil nějakého odborníka,kdo by se o tvůj případ mohl zajímat? Věřím,že nějaká možnost je!

maova
13. črc 2009

Marti, ahoj, ptala jsem se, doporučil sebe 😀 Prý se k němu můžu potom objednat, ale stará se až o těhotné. Takže to je hezké, ale já to potřebuju pořešit ještě před těhotenstvím, bojím se, že pak už je pozdě ☹

maova
13. črc 2009

Marti, a co Natálka? Zatím se jí nechce ven, poslíčci už nebyli?

mar26
13. črc 2009

Marti to chápu,je škoda,že ti nedoporučil někoho na vyšetření teď...ještě bych zkusila po někom popátrat,kdo se tím zabývá.

Natálce se nechce, poslové včera v noci a dneska hodinu fakt pravidelné a po vaně nic..tak že zítřejší kontrola bude a já už tááák nechtěla 😅 ,ale ona si sama řekne...

maova
13. črc 2009

Si tady asi pokecám trochu sama, ale nějak ty myšlenky musím aspoň napsat, protože jsem sama doma. Doufala jsem, že to ještě půjde, že zkusíme další pokus, že to zvládneme, ale trochu se začínám bát, že ne a asi se začnu víc upínat na jiné možnosti. Té nejistoty se bojím už asi moc.

maova
13. črc 2009

Marti, určitě to zkusím, ještě mám slíbené od kamarádky, že má známého doktora a že od něj zkusí někoho zjistit.
A nedělal ti doktor ten Hamiltonův hmat, nebo jak se tomu říká? Natálka si určitě sama řekne, je dobře, že už tu máš zase svého doktora 🙂

mar26
13. črc 2009

Marti já tu jsem..nějak po včerejší noci se mi nechce jít spát.

Já tě úplně chápu,že bez další možnosti s tím něco udělat, do toho jít znovu nechcete...ale pořád věřím,že je ještě šance nějakého vyšetření,které by zjistilo příčinu a našlo se řešení. Co ta možná vada dělohy? Dá se to nějak zjistit ?

maova
13. črc 2009

Taky jsem se ptala, že chceme dát delší pauzu, třeba aspoň rok a odpověď je, že pauza nehraje roli ☹ Takže asi ani to nebude nějaká velká pomoc ☹

maova
13. črc 2009

Marti, jsem ráda, že jsi tady. Ještě právě ta vada dělohy, to bych určitě chtěla poprosit doktora, aby to zjistil. Jde to buď hysteroskopií nebo laparoskopií. Co jsem slyšela dřív, tak že je to asi možné zjistit třeba i při revizi dělohy, ale právě doktor Koucký psal, že ne vždycky se tak na to přijde.

maova
13. črc 2009

To je asi taková poslední naděje, že by to mohlo být tou nějakou přepážkou v děloze, jinak už nevím co. Ještě ta imunologie, ale to už je podle mě taková věc, že jen pro dobrý pocit, protože to důležité vyšetřené mám.

mar26
13. črc 2009

Marti nedělal a ani si ho asi udělat nenechám kdyby mi to nabízel...uvidím zítra na kontrole

Víš, ta pauza je asi spíš pro vaší psychiku,protože na regeneraci,zavinutí dělohy atd...si myslím,že by bohatě stačily 3 měsíce a to maximálně.
Co vše ti vlastně vyšetřovali? Jen na té imunobiologii? Nebo zkusit celkově jiné pracoviště než Podolí,určitě jsou tam špičky,ale náhoda je a jiný Dr. by třeba přišel na něco jiného.

maova
13. črc 2009

Marti, ta pauza ani tak nebyla kvuli zavinutí dělohy atd., ale spíš proto, že už to tělo je podle nás unavený, první těhotenství vydrželo do 23tt, druhý do 20tt a třetí se začalo kazit už ve 14tt, nebýt cerclage, tak určitě skončilo ještě dřív. To bylo vidět i podle posledních dnů, tak cerclage ten konečný průběh úplně změnila a prodloužila. Takže spíš, že nám přišlo, jestli by nebylo lepší všechno nechat odpočinout a jeden doktor nám to i řekl. Jenže to je asi jako se vším, každý má jiné zkušenosti a každý na to bude mít malinko jiný názor.
A zkusit ještě jiné pracoviště? Já nevím, mám pocit, že už není co vyšetřovat. Třeba se pletu, ale fakt nevím co víc i podle toho všeho, co jsem od doktorů už slyšely.

maova
13. črc 2009

Tak jsem se vypsala ze špatných myšlenek 😀 😅 Zavolala jsem Pavlovi a je mi líp 🙂
Když to shrnu, steh si stejně udělat nechám, přece jenom nějakou naději v tom vidím tak jako tak, jenom budu vědět, že se na to nemám úplně upínat. Delší pauzu taky uděláme a k jiným řešením se asi taky malinko upneme.

mar26
13. črc 2009

to tělo určitě unavené je....to je jasné, musíš být úplně vycucnutá 😔
Ale zásadní vliv na další průběh by to asi nemělo....jak psal Koucký. Spíš asi celkově.
Mě je stejně nepochopitelné,že se to vždy zlomí ve stejnou dobu..cca...pořád je vše dobré a pak najednou bum. Přeci na to ti doktoři taky musí mít nějaký svůj názor...přeci to není jen tak. Že já nešla na medicinu 😅
Vím,že teď toho máte asi pořád hrozně moc..v hlavě a tu naději asi už moc nevidíte...ale fakt časem se třeba bude ještě na koho obrátit..alespoň s tou hysteroskopií nebo laparkou...aby to zkontrolovali...ještě si říkám,jestli nemohli něco pokazit při tom mimoděložním? Ale to je asi blbost.

mar26
13. črc 2009

to je dobře Marti,že je ti líp 😵 a taky že máš někoho tak úžasného jako je Pavel..jak držíte po tom všem spolu, spoléháte jeden na druhého..jiný pár by to třeba spíš rozložilo a vy jste prostě jako jeden..to je na tom hezké.

A máš pravdu, ten steh není nic proti ničemu...a pak třeba k tomu Kouckýmu jít taky můžeš...je prý fakt dobrý! Hlavně že do toho půjdeš s tím,že to není 100% řešení. A možná to,že bys třeba ležela delší dobu v nemocnici by taky bylo k něčemu, i když ty jsi doma ležela poctivě,ale třeba by to taky pomohlo..že by byla možnost i jiné medikace..uvidíte,každopádně vám držím hrozně moc palce!!!

maova
13. črc 2009

Marti, to mi vždycky říká mamka, že to začalo už tím mimoděložním. Ale těžko říct, nevím, jestli je to možné ☹ Taky mi to přijde divný, že je to vždycky ve stejnou dobu, prostě je to podlě mě tak, že jak začně být víc plodové vody, prostě se to už neudrží. On vlastně ani nakonec nebyl problém ve velikosti čípku, ten byl totiž na posledním utz v nemocnici dokonce 44mm, ale v něm byl už provalující se vak blan.
Zrovna dneska jsem to řešila s našima, že je Pavel takový, že jsem fakt strašně ráda, že jsem s ním, že mi hodně pomáhá a vím, že umíme stát při sobě.
No uvidíme, já bych klidně i ležela v nemocnici, fakt cokoliv, aby to dobře dopadlo. A tu dělohu, když to půjde, tak si nechám vyšetřit co nejdřív, ať vím, na čem jsme.

mar26
13. črc 2009

Marti jsi mooc statečná a věřím,že miminko na vás čeká! Jen nevím proč,máte k němu moc dlouhou a nehezkou cestu.....
On člověk asi nesmí moc přemýšlet jestli je možné to nebo to,bohužel je to teď tak a musíte se s tím prát a porazit to.
Ono možné je vše a myslím,že i při laparce s něco pokazit dá a od toho mimoděložního se to fakt může táhnout.

Jdu se natáhnout,bříško mě pobolívá,ale nějak pořád a mizerně,tak snad trošku usnu.
Měj se nejlíp jak to půjde...a zase tě tu ráda uvidím 🙂

maova
13. črc 2009

Marti, hezky se i s Natálkou vyspinkejte, ať si ještě před porodem odpočineš 🙂 A moc děkujeme, my to nějak zvládneme a jednou budeme i my mít zdravé miminko u sebe, tomu věřím pořád 🙂

jaspina
14. črc 2009

Krásné ráno ! Tak hlásím, že noční košilka s čepičko měla úspěch, ale největší radost udělal prsatý polštář 😀 Miláček přijel z festivalu a hned chtěl mít nějaké pokusy, že jak se prý těšil...tak jsem mu řekla, tak to tady pro tebe něco mám - a strčila mu ten polštář 🙂 Byl úplně mrtví jak ho uviděl - jsou to fakt megakozy a parádně natvarované (musím vám ho někdy vyfotit) a já jsem se zas musela smát, jak pak ležel s hlavou mezi těma prsama a rukama se držel za bradavky 😀 Fakt ideální dárek pro chlapa 😉
Mao jsem ráda, žes tu byla, i když jsem tě minula. Taky mi přijde, že když je to prakticky vždy ve stejnou dobu, tak někde musí být zakopaný pes... snad to chce fakt jen trefit na správného doktora, který myslí jinak než většina, který se o tuto problematiku třeba zabývá víc. Ale určitě taky jednou budete mít svoje štěstíčko doma 😉

jaspina
14. črc 2009

Kde jste všechny? 😨 Potřebuju nějaké odbornice na radu s vlasama - v pátek jdu ke kadeřnici, tak chci rady.... 🙂

mimina321
14. črc 2009

ahoj bambulky moje 🙂 uf tak som vás dočítala
evi fotky sú krásne,mar tak natalka je ešte v brušku a pozerám že aj oliverko od ba
jaspi 😀 😀 to je darček 🙂
včera v práci bolo moc fajn len som pozerala,že z 40 nás ostalo 12 😲 😲 😲 tie najväčšie otrasy som bola doma-chvalabohu

mimina321
14. črc 2009

jaspi s vlasmi ti moc neporadím 😅

kackark
14. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................25DC
Mimina....................23DC
Tercie......................6DC
Jaspina.....................5DC
Strouzek...................5DC
Sarlotta...................čeká na 2. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
Farmi.......................čeká na MS a další snaženíčko

kackark
14. črc 2009

Krásné dobré ráno 😵

Jaspi, jdu si uvařit kávu, a pak odpovím na IP 😉

Mimi, ahoj 😵

Marti, úspěšnou kontrolu (hlavně, ať je vážně poslední) a jsi moc hodná, že sis povídala s Martinkou, když my jsme už spaly 😵

Marti, sama asi nejlíp víš, že na tak velikánskou bolest, kterou zažíváš, existuje jediný lék, a tím je čas, moc ti přeji, ať ho trávíš se samýma hodnýma lidičkama a hlavně, ať se konečně najde nějaké řešení (věřím, že existuje), které ti pomůže donosit zdravé miminko - tak moc si to zasloužíš a vím, že budeš výbornou maminkou.

mimina321
14. črc 2009

ahoj kačka 🙂
práve pozerám môj graf bt 😕 som zvedavá aká teplota bude zajtra 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru