Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
17. črc 2009

bessinka z toho určite nebude smutná 🙂 😉 namiesto doktora kúpanie to je dobrá výmena

tercie
17. črc 2009

Hezký poledne holky 🙂 Přišla jsem pozdravit, a popřát oběma Martinkám k dnešnímu svátku jen to nej nej nej 🙂

murynka
17. črc 2009

kuk pohlaví víme ale jsme zdaví 😵 😵 pohlaví je na 99 % 😀 😀

tercie
17. črc 2009

Ajá už to vim, a já to nepovim 😀 😀

jaspina
17. črc 2009

Mury takže kluk jak buk co? Gratuluju ke kontrole! 😉

murynka
17. črc 2009

ne NE HOČLČIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

jaspina
17. črc 2009

Jééé 😵 Já jsem měla nějak zafixované, že ty, Kačky i Evička čekáte všechny chlapečky.. asi jsem to popletla! Tak to je nádhera - další princezna 😉

murynka
17. črc 2009

😉 jo oni to řeli ve 12tt že to vypadá na klučíka ale on vrtěl hlavou že o je blbost 😕
jako trefit se a odhadnout t je štěstí ale kdyby se dalo mimčo ve 12tt na ruku nepozná se to 😅

jaspina
17. črc 2009

Tak to máš radost ne? Nebo jsi radši chtěla chlapečka?

murynka
17. črc 2009

DOUFALA jsem v holčičku 😵 😵

jaspina
17. črc 2009

Tak to chápu - já taky malinko sním, jak jednou budu česat culíčky a o růžových oblečkách 😅 Ale brala bych i třeba dvojčata - páreček. Ale určitě i chlapečka 🙂 Už poletím k té kadeřnici a domů, tak krásný víkend

mar26
17. črc 2009

Ahoj holky,tak jsem doma po kontrole i obídku s manželem.
Na monitoru děloha malinko začala něco dělat..kontrakce to teda nejsou 😀 ,ale je dráždivá.
....no a kdybych rodila zítra odpoledne nebo v neděli,tak mě odrodí..nebude zrovna na kapačkách a cítí se líp...jinak kontrola v úterý,kdyby do té doby nic.
Tak jsem zvědavá,ale malinko se to někam hnulo a říkal, že mimčo má v klidu 10dní čas,ať kašlu na všechny a taky na spolehlivé vyháněcí metody, že to kolikrát spíš ublíží než pomůže.

inneska
17. črc 2009

ahojte holky 🙂

spätne som si čítala vaše veliké gratulácie 😵 😵 😵 mocinky vám dakujem za všetky priania, snád sa všetky splnia 🙂

od stredy sme doma, pomaličky si zvykáme, cez deň sme väčšinou hore, tak erikovi venujem všetok čas, ale zato v noci spinká ukážkovo 🙂 padne 8-9h a už spinká, potom sa asi 2-3x zobudí na kojenie a spí dalej, tak aj mamina sa vyspí 😎 teda cez den nie som vôbec unavená 😎
tak na koníka moc času zatial nemám, teraz spinká už druhú hodinu,tak som prekvapená...ale v tých teplách ani sa nedivím, je neskutočne teplo..

mar26
17. črc 2009

innes to jsem ráda,že jsi se tady ukázala...mám z vás radost a Erik je teda vzorné miminko 😵

dracekmracek
17. črc 2009

Martinko tak jsem moc ráda 😵 aspoň trochu se ti to pohlo,a kašli na řeči kolem 🤐 Moc jsem na tebe myslela.

Kačenko my za týden co? 😵

innesko maminko ještě jednou gratuluju a jsem moc ráda že je eriček takový zlatý 😵

mar26
17. črc 2009

Jinak murynce ještě gratuluji k holčičce...je vidět,že ve 12tt je to fakt odhad,proto u nás nechtěl Dr. ani hádat. Tak vyšlo přáníčko a super,že tu máme samé zdravé dětičky po těch špatných vzpomínkách 😵

Ahoj dráčku, děkuju, jsi zlatíčko! A co ty? Jak je, co bříško?

murynka
17. črc 2009

mar on sám dr se divil že mi to ta dr řekla 😕 byl z toho v šoku 😅 děkuji 😵
tobě přeji at Natálinka brzo vykoukne chápu je to už nemilé ☹ ☹ a vše nej psala jsme i do říjnovek 😉 k svátku 😵

dracekmracek
17. črc 2009

martinko dole se mi jizva ještě rozjela ale drží,tak jsem ráda,mám miminko hodně dole tak se mi rozjíždí tam jinak nahoře drží.Dneska jsem byla u mamky,je mi jí moc líto,už jí padají vlasy po hrstech 😔
třeba se Natálce nechtělo v tom horku 😉

mar26
17. črc 2009

dráčku ☹ ,ale maminka to zvládne, uvidíš!
A snad jizva vydrží co nejdýl alespoň v tomhle stavu,ať moc netrpíš.

dracekmracek
17. črc 2009

Martinko děkuju snad jo,už abych se domluvila s doktorkou co s tím,protože tady si to dělat nenechám...

dracekmracek
17. črc 2009

předvčírem nám přivezli kočárek je krásnej,tak se mamce zaplňuje jedna místnost,má z něj velkou radost 🙂

mar26
17. črc 2009

dráčku to je super, že už je kočárek doma 🙂
a v té Praze to bude určitě lepší..přeci jen asi mají větší zkušenosti...neboj, všechno po těch všech trápení dobře dopadne 😵

maova
17. črc 2009

Ahoj holky, děkuji všem za přání.
A Martince přeji taky všechno nej, i když se Natálce zatím nechce, tak doufám, že nikdo se dneska moc nevyptával a měla jsi klidný den. A hlavně ať je Natálka zdravá.

Moje nálada dneska zase nějak klesla 😢 , no nic, zase to bude určitě lepší.

mar26
17. črc 2009

Marti děkuji za přáníčko,krom asi dvou lidí se zeptal každý 😀
Martinko nesmutni...vím,že to někdy nejde ☹ ,je mi moc líto,že máte takové trápení a nejde ti pomoct,ach jo a já bych tak ráda. Co třeba o nějakém zvířátku jste neuvažovali? Ne že by ti to vynahradilo miminko,to vůbec,ale to čekání na něj by ti to třeba zkrátilo.

maova
17. črc 2009

Marti, my máme doma dva pejsky, jsou sice našich, ale třetí už by byl asi fakt moc. Navíc jsme oba takový, že do bytu je nám pejska trochu líto. Jednou možná kvuli dětem. No a jiná zvířátka, o těch jsem nějak ani nepřemýšlela. Já se ani nenudím, on ten čas utíká, jenom si to nějak chvílema asi všechno víc uvědomuju. Ale jsi moc hodná, děkuju.

dracekmracek
17. črc 2009

Martinko já se stavím za primářem dřív a zjistím ti to,třeba ti to pomůže alespoň trochu kočičko.Psala jsem ti do IP tak snad to došlo.
jdeme na večeři tak jsem zvědavá 🙂

maova
17. črc 2009

Dráčku, to vůbec nespěchá, jsi moc hodná. My teď máme času hodně, tak až se ti to bude hodit a třeba k němu půjdeš. Mě zase bude líp, to je jen taková chvilka asi zase.
Užijte si hezky večeři a pak nám napiš, co jste si dali dobrého 🙂

sarlotta
17. črc 2009

Ahojky holčinky🙂 byli jsme se vyrochnit v bazénku... super koupališ´tátko s milionem aktrakcí.. malý byl jak šílenec🙂)) pořád někde pobíhal a my za ním 😀 😀 jsem krásně unavená... to bych potřebovala denně...aby člověk nemyslel na kraviny.

Mao .. bude líp ... musí ... člověk, když je na dně tak se od něj musí odrazit ... nesmí se v tom utopit.

Mar🙂) vidím, že dnešní krásné datum se Natynce nehodí🙂))))))))))) tak buď v klidu... ona ven půjde...to je jasné 😎 a bude to 100% do konce měsíce🙂))) no musíš si to nějak zkladnit ty pocity... nebo jak bych to napsala zpozitivnit....
nic nedělej, odpočívej a nebo si naplánuj něco super a ona ,,vyleze" naschvál🙂)))) uvidíš 😉

asanaa
18. črc 2009

Ahojda holky jsem poslem krásných zpráv od Martinky..Natálka se pomalu dere na svět 😵 😵
Martince odtekla k ránu plodovka,tak jsou s manžou v porodnici.Otevřená na prst a kontrakce se dají zatím prodýchat.Vypadá to asi na dlouho,ale snad se to brzy rozjede a Natálka bude co nevidět na světě 😵 😵 😵
Mám Vás moc moc pozdravovat!!!!!!! 😉 😵

kackark
18. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... čeká holčičku
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................29DC
Mimina....................27DC
Tercie.....................10DC
Jaspina.....................9DC
Strouzek...................9DC
Farmi........................5DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru