Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
1. zář 2009

evi no zvládáme to v rámci možností. já jsem byla na sebe nejvíc hrdá že jsem přežila posledních několik víkendu, nebyl volný ani jeden, samé oslavy a svatba do toho já dělala 2x po sobě salát pro 20 lidí takže to byl fakt záhul ale manža mi fakt pomáhá. jediný co mě v posledních dnech trápí jsou klouby, vždycky večer mě šíleně začnou bolet kyčle a záda že mám problém se i postavit.

mimina321
1. zář 2009

ahoj 🙂
konečne som sa dostala k pc okupoval ho mm
stouži myslím,že na koníkovi v testovaní vedieš 😵 😀

farmarska
1. zář 2009

stroužínku uplně mne to tvoje vyprávění, jak jste si z manžílkem prohlíželi ty věci dojalo 😔
jste opravdu oba moc šikovní! 🙂 ty máš můj obdiv za to jak to zvládáš!! 🙂 k tomu množství testů se ani nebudu vyjadřovat 😀 víš, že nám je kuli tobě teď určitě zdražej! 😠 bo jim odpadne jejich zásadní odběratel, tak to budou muset někde dohánět 😀 😀 😀 tý brďo strouží ještě jednou gratuluju!! 😵 😵 z tvýho těhu mám opravdu supr mega velkou radost!!! 😵 😵 😵 mi to přijde jako včera, co jste šli s manželem na to jeho vyšetření a ted! 😉 😵 😀 my jdeme s manžou 21 září 😅 jinak ti musím napsat, že u nás už to začíná bejt podobně jako u vás, manža se začal zajímat o plodné dny, kdy na to musíme skočit 😉 překvapil mne 🙂 máím z něj radost, že to bere ted už tak zodpovědně 😵 a že už ho nemusím nahánět 😀
stroužku a co na to tvá mamka a tchýně??

sarlotta
1. zář 2009

stroužku🙂)))) a spočítala sis kolik Tě ta testománie vyšla 😀 😀 😀javascript:addEmoticon('😉','vBody') joooo strouží není žádný troškař 😉

evičko auuuu... foukám, chuďátko...doufám, že se to zlepší...asi bys měla vyloučit veškeré slané, jestli držíš vodu v těle.

evanek77
autor
1. zář 2009

šarlot,
to je dobrej nápad, je fakt, že jak tu byli ti naši známí, tak to bylo horší, protože se pořád něco ďobalo, víš jak, jí jeden, jí všichni... nedala jsem si to do souvislosti, ale mohlo by to pomoct. Vyzkouším, dík za tip 😉 😉 😉 😉
strouži,
ono se říká, že vysoké holky na ty klouby trpí víc 😢 😔

strouzek
1. zář 2009

huž jsem tu, to je den, samé gratulace a přáníčka na diskuzích i přes IP, jenom čekám kdy se otevřou dveře a tam televize nova že točí reportáž do televizních novin jako událost dne 😀 😀 😀

mimi taky myslím že na mě nikdo nemá

farmi díky no zvládám, těžko ale zvládám, já říkám únava a blití jsou radosti oproti těm nervům před každou kontrolou a manža mi fakt pomáhá ve všem. musím říct že tohle těhu prožívá o hodně víc než to první, u toho prvního mě akorát komandoval co můžu a ne ale teď na mě snad za ty 3 měs. ani jednou nezvedl hlas, sám od sebe jde pomoct se vším, pořád se ptá co a jak.
to je dobře že u tebe je to taky v poho, uvidíš zájem manži je první krůček ke //. mě všichni říkali že cvokatím, že při myšlení nikdy neotěhu a přitom my na to mysleli ten měsíc s manžou jak nikdy no a vidíš. takže jde jen o tom přečůrat smůlu a jednou ty // přijdou.já říkám aspoň naše mimi bude vědět jak moc chtěný, vymodlený, vysexovaný a vybrečený je 😵 a u vás to bude taky tak. 😉

jinak mamky no v pohodě, moje to věděla od začátku, tchýně už to taky pár týdnů ví. moje mamka normálka už má 4 vnoučata tak to bere letem světem a tchýně dobrý konečně se dočkala a nemůže říkat že jsem neplodná a tak se změnila celá rodina vč. tchána a jsou hodní a nebo aspoň to předemnou dělají. tchán dokonce začal mluvit o kočárku ať si vyberu jaký chci, tak mu manža řekl že chceme jane slalom i mu ho ukazoval a tchán řekl že klidně nám těch 20 tis. na kočár dá tak jsem koukala jak puk.

evi fakt? no tak to se mám na co těšit když měřím 181 cm 😝

jaspina
1. zář 2009

Holky dnes tu mám šéfa, tak mám fofr.

Evi a když vyperu ty štětečky, tak ale třeba v řasence, tekutých linkách a stínech se to nedrží?

strouzek
1. zář 2009

jaspi já bych řekla že nejvíc je těch bakterií ve štětečkách a když nebudeš nikomu půjčovat řasenku nebo stíny pudry aj. tak si myslím že by to vadit nemělo. asi tam budou ty bakterie ale jen tvoje na které jsi zvyklá, jak říkám mě když jsem půjčila někomu svoje líčidla tak vždycky štípali oči, naskákali pupínky a z odličovačů jsem měla oči opuchlé

jaspina
1. zář 2009

Strouži to já mám taky jen svoje..

strouzek
1. zář 2009

šarlot radši jsem to ani nepočítala ale určitě to bude kupa peněz. manža byl stejně testomaniak a tak mě v tom ještě podporoval a objížděl všechny lékárny a supermarkety v okrese. nám to prostě pomáhalo, když jsem viděla kolejnice tak jsem byla klidná i když vím že čáry nic neznamenaj ale mě to pomáhalo.

kackark
1. zář 2009

Strouži, tvojí mánii budu muset ukázat manžovi, aby si nemyslel, že jsem největší blázen - nic ve zlém 😀 😉 🙂

Jaspi: já nemyslím, že by bylo podstatné jaké chlamydie to jsou (byly), hlavně, aby si tě hlídali. Bohužel si myslím, že to jsou ty "pohlavní" - bývají často spojované s očima, ale hlavně prosím žádnou paniku, že tě přítel musel podvádět, atd. Přišlo se na to, že je to přenosné i v bazénech, termálech atd. Je to hrozné svinstvo 😠

kackark
1. zář 2009

Holky, zapla jsem první pračku pro Tádíka s dečkama. Mám takovou radost. A půjdu vám vyfotit postýlku a taky věcičky co jsme dostali od mé ségry, byla jsem úplně v šoku.

murynka
1. zář 2009

ahojky 🙂

máme po poradně 🙂 tak vše v pořádku CS 0 děl.hrdlo uzavřené 😉 poslouchali jsme srdíčko 😵 😵
já přibrala zatím 5 kg mám 51,5 kg 😀 😀 prý mi narostli prsa 😎 😀
za 3tt velký UZ ve 30tt s manželem 😎

jinak vše dobrý byla jsem v práci zjistit dovču tak mám nárok na 22 dní ale je dobré si to vybrat až po 28 měsících mateřské 😉 co platí zaměstnavatel či úřad práce protože tak mi přijde i mateřská i dovča 😀 takže budu v balíku 😅
ted to doklepu s marodní už jen 7tt 😉 😉

pak jsme byli s maminkou na obídku 😵na zahrádce jsme si pochutnala 🙂a ted jsem k.o 😝 😝 😝

kackark
1. zář 2009

Jé, mury, to je dobře, že je vše takhle krásně v pohodě. Mám radost za tebe 😵
Úplně jsem zapomněla, že máš dneska KO, vůbec mi nedošlo, že je už září. A kdy jdeš přesně na další KO a ten velký ultrazvuk? Upravím tabulku 😉

kackark
1. zář 2009

Holky, vůbec nechápu, proč se mi nechtějí stáhnout fotky z foťáku do PC. Pořád to píše one moment a nic 😠 😠

murynka
1. zář 2009

kači 22.9 😉 děkuju 😵 😵

evanek77
autor
1. zář 2009

mury,
tak to jsou samé krásné zprávy, hele, mi ani nikdo neřekl, že bude ve 30tt velký uz, alespoň vím 😀
kači,
teším se na fotky 😉

kackark
1. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................26DC
Sarlotta.....................22DC
Mimina.......................14DC
Farmi.........................13DC
Papua........................7DC

murynka
1. zář 2009

kači ty už pereš 😕 😕

kackark
1. zář 2009

Mury, oni nehlásí na další dny hezky, tak pro jistotu jsem tam hodila deky a dám tam ještě plýnky, myslím si, že se jim nic nestane, když je zavřu do skříně. Evička s Kačkou perou už od začátku, připadala jsem si zaostale 😀

murynka
1. zář 2009

aha já neperu a dlouho prát nebudu 🙄 😅 😅 tak co budu zaostalá mě to nevadí 😀 😀 😀

kackark
1. zář 2009

Evi, tak foteček se dneska nedočkáte, protože máme tak zasekaný PC, že už není schopný komunikovat s jinýma komponentama (podle manži - já bych na to nepřišla), tak přes víkend bude přeinstalovávat, tak snad pak budou 😵

kackark
1. zář 2009

Mury, to nejsi zaostalá, ty máš kupu jiné práce, tak to chápu 😉 A taky hlavně, já už nemám ty věcičky kam dávat, do provizorní skříňky jsem je dávala nevyprané a ta je úplně plná, tak to co chci uložit do Táďovi skříně definitivně, chci mít už vyprané 😵

kackark
1. zář 2009

Mury, a já myslela, že seš na praní maniak, nebo si to s někým pletu? A na kdy to plánuješ asi? Mě nedělá moc dobře žehlení, tak iproto to chci takhle postupně 😉 A někde jsem četla, že s velkým břichem by se žehlit vůbec nemělo, jak je to nebezpečné, ale nikdo to za mě neudělá, to je jasné 😖

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
asi tak, vidět manžela žehlit je asi stejně pravděpodobné, jako že vyhraju v loterii 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
co ty tvoje otoky? pomáhá ti něco? Já vůbec nesevřu ruce v pěst 😔

murynka
1. zář 2009

kači tak mě pomůže pak tchýně 😉 mám jí vedle na kdy to plánuji netuším 😅 vodím to tak stěhování na 36tt 😀 😀 tak předtím nějak 😅 😕 protože ty věci s ebudou zase přenášet jinam atd a žehlení ty miniaturní kousky to není žádná práce 😅 jako plenky vyperu asi ted někdy ale ty pidi věcičky až časem času dost 😀 😀
já do praní fakt maniak nejsem 😅 😕 peru jednou týdně a tak málo věcí že škoda mluvit 😀 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

mury,
jednou týdně? tý jo, to já mám pračku každej den... jak tu teď byli ti známí, tak byly 4 pračky po sobě 😝
asi jsem fakt úchyl....ale zas je fakt, že u nás se dost práší

murynka
1. zář 2009

evi fakt 😅 a to někdy vyperu až za dýl 😀 😀 a peru jen hlavně manžovi věci do práce jako číšníkovi košile a ty zástěry....

evanek77
autor
1. zář 2009

já mám pračku na 7,5 kila, ale peru na kratší program, kam se má tuším dávat míň, no, jak kdy 😀
manžel také chodí v košilích, k tomu 2x týdně badminton a nepravidelně golfové tréningy... ono je toho dost
navíc ubrus u nás vydrží max týden, jsme experti na fleky 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru