Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
4. lis 2009

Přesně tak 😉 zvládneme to všechny 😉

andy neboj jsi jako první u mě v mobilu na seznamu tak obdržíš první sms 😉

andara
4. lis 2009

Juchuu uz se moc tesim 😵

evanek77
autor
4. lis 2009

mně se jen udělo le z názoru, že si prospala porod, aby se pak předváděla s malou před novináři. Já mám po císaři dvě blízké kamošky a vím, jak se proti klasickému porodu hojily.
dráčku, jak je?

evanek77
autor
4. lis 2009

Zprávička do Mury:
MAlá je celý tatínek,dneska v půl třetí budeme přikládat tak jsem zvědavá.je v pořádku já také už nic skoro nebolí.prsa stimuluji odsavačkou.a moc pozdravuje

dracekmracek
4. lis 2009

evinko no jo...mně se zase líbily poznámky jak chválí personál a vybavení porodnice...určitě k nim je jiný přístup než k nám neznámým 😝

evinko mně je dobře,včera jsem vymalovala obývák a tak doma poklízím už ani není co 🙂

evanek77
autor
4. lis 2009

dráčku, téda, šetři se, jo? 😀 Ale je moc fajn, že je to líp 😉 😉 😉 🙂
mně stačilo jet ráno do nemocnice a zpět a hekám tu v posteli jak stařenka ☹

evanek77
autor
4. lis 2009

kači, to je jasné, že protekce je jiné kafe... ale útočit na někoho, jak ho nemá co bolet, to je hnus 😝

dracekmracek
4. lis 2009

evinko na mě právě tohle nepůsobí,pořád makám jak divá protože mi je hůř jak ležím,on stejně Lukášek vyleze až v prosinci 🙂 jen ať tam je,ale už se mi po něm stýská,a nebaví mě být doma sama ale to ty znáš 😖

wrtulka
4. lis 2009

Ahojky kočky.. omlouvám se že vám sem lezu ale vidím Katušku a chci jí popřát hodně štěstíčka ... koukám že Lukášek se ještě ven nechystá a už 36tt to už je velkej klučík 🙂🙂🙂
Evanku a vám taky držím palečky.. vy už to máte za pár že 😵 😵 😵

evanek77
autor
4. lis 2009

wrtulko, díky 🙂 😉 😉 😉
a co vy a ivfko?

wrtulka
4. lis 2009

Evan ..už píchám injekce.. zatím jsem v přechodu 😉

evanek77
autor
4. lis 2009

wrtulko,
tak to moc moc držím palečky, ať tetokrát je to za děvět měsíců pořádnej křiklouunek 😉 🙂 🙂 🙂
tfuj tfuj tfuj pro štěstí 🙂

wrtulka
4. lis 2009

Díky moc evan.. doufám..
zatím se to moc dobře nevyvíjí tak doufám že se to bude jen zlepšovat... 😉

evanek77
autor
4. lis 2009

podstatný je výsledek 😉 🙂 🙂

wrtulka
4. lis 2009

jo jo to souhlasím 🙂🙂🙂

evanek77
autor
4. lis 2009

tak hooodně štěstíčka a těhu bacilky: prsk prsk prsk prsk 🙂

mimina321
4. lis 2009

ahoj bambulky 🙂
murynke a drobčekovi tisíc pozdravov 🤐
evi tá dr.to je kus,neviem či je to na plač alebo smiech 🙄
kačka ty máš manžela zlatíčko
jaspi ☹ tak som verila,že tento mesiac budeš mať//
wrtulka pdržím palce,nech je to ivf úspešné 😵

kackark
4. lis 2009

Ahojky kočenky, jsem zpátky z kurzu a zase se nám to moc líbilo. No a "miminko" se nám s manžou zachránit povedlo, ale snad to nikdy nebudeme potřebovat.

Wrtulko: držím moc a moc pěstičky 😵

Kači: ty to vidíš až na prosinec? Já myslela, že s tebou doktoři něco vymyslí dřív 😉

kackark
4. lis 2009

Evi, děkujeme za zprávu od murynky, to psala tobě, a nebo si to našla v prosincovkách?

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
prosincovkám 😉
takže miminko jste nekoupali ve vřelé vodě za nožičku? 😀 😀 😀 😀
mimina,
ano, to jsi přesně vystihla můj pocit z té lékařky.... 😀

evanek77
autor
4. lis 2009

z prosincovek o mury:
malou kojila 20min a vytáhla 10ml, prý u toho usínala, ale napoprvé to bylo super, mlíčko se začíná rozjídět, akorát si musí pomáhat odsávačkou. Sestřičky prý na prd, vůbec neradí, takže z toho je Markét špatná. Jinak malá je v pořádku, infekce žádná.
Pak by měly holky jít na JIP, ale Markét nechápe proč, vždyť malá je bez zdravotních obtíží..mě to taky přijde divný, vždyť k tomu není vážný důvod a navíc k ní bude moct manžel jen na 30min denně
jinak po porodu se cítí dobře, už v pohodě sedí i chodí, šití nebolí a zvládá už i chození na WC
mám vás všechny mooooc pozdravovat, chybí jí tam internet, když nemůže mít malou u sebe, tak se pěkně nudí..

kackark
4. lis 2009

Evi, né, to nás neučili. Dýchali jsme do modelů. A když jsi prováděla oživování správně, tak zmizelo zmodrání. Ale to ty určitě znáš z VŠ 😉

kackark
4. lis 2009

Evi, děkujem za zprávy.

Taky jsem to vůbec nepochopila, proč jí chtějí dát malou na JIP. Jsem ráda, že to s kojením vypadá nadějně 😉 😵

andara
4. lis 2009

Holky a kde rodila Murynka? A na JIP jde asi kvuli predcasnymu porodu ne? Mala je sice OK,ale musej pockat az poradne pribere aby je mohly pustit, tak proto asi nebude na normalnim pokoji si myslim.

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
já vejšku končila v r. 2000 a naštěstí jsem nikdy nikoho zachraňovat nemusela, ťuky ťuk

evanek77
autor
4. lis 2009

andara, na Kladně, ne? 🙂

kackark
4. lis 2009

Andar, myslím že rodila v Kladně. A vím, že u nás v porodnici propouští miminka co mají 2,5 kg a k tomu Sofince zase tolik nechybí.

andara
4. lis 2009

Evi a co si studovala?

kackark
4. lis 2009

Evi, taky doufám, že nás to nepotká, a taky zaťukávám, ťuky, ťuky, ťuk.

Jinak mě docela nasadili do hlavy brouka s monitorem dechu, prý výrobce garantuje funkčnost jen na rok a půl až dva roky a já ho mám už ze třetí ruky. Docela dost zvažuji, zda si ho v té porodnici nezapůjčit a nebo nekoupit nový.

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
já ho mám také po někom a funguje. Neboooj 😉 🙂
andara,
Zdravotní vědy, patří to pod LF

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru