Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
12. lis 2009

strouží no jo, však já se z nevolností taky raduju 😀 jen je to dřina 😀 😀
téda, ale tobě ty tejdny snad skačou po hodinách ne? ! 😀 😀 😀 to je mazec 😀 a jak se cejtíš matko? 😉

vlastovka385
12. lis 2009

No já jsem měla ještě k tomu hraniční tlak, ale stejně měl nakonec Tibor 3,85 kg. Ale je fakt,že se mnou nikdo moc nediskutoval, jestli si to vyvolání přeju nebo ne, prostě mi to oznámili a hotovo. Ale já jsem nakonec byla ráda, šlo to jak po másle.

strouzek
12. lis 2009

farmi to si piš, já jsem byla takovej magor že jsem jeden týden letěla k dr. že nemám blití a druhý týden jsem tam letěla že bliju moc, jeden den jsem ležela jak zdechlina a byla jak průtokový ohřívač, co šlo dovnitř šlo okamžitě do pár minut ven a to jsem říkala že umřu no a pak se objevil den kdy mě bylo lépe a já magořila a čuchala ke koši nebo kočičím konzervám abych se ujistila že mám nevolnosti protože jsem se bála potratu. psycho 😀

jinak ty moje tt, jj je to mazec co? já sama to nestíhám sledovat , minule se mě kdosi ptal a já si nebyla jistá, tak jsem si říkala co si asi musí ta holka myslet že já taková depkařka co řeší každou blbost a najednou když je pak už těhu tak ani neví v kterém týdnu je 😀 cítím se dobře teda když vemu po stránce těhu, horší teď ta viroza, to je síla, já když už někdy onemocním tak mě dostane na kolena i blbej kašel.

murynka
12. lis 2009

ahojky holky

tedy chudák evička ☹ ☹ ☹ moc na ní myslím 😵 😵
opravdu někteří dr jsou 😠 😠 😠 no škoda slov já měla PA výborný a i doktora porod byl proto super ale pak ty sestry na Jipce a na šestinedělí škoda mluvit ☹ ☹

ted jsme tu měli dr.se sestřičkou malá se jim moc líbila 😵 😵

holky já celé dopoledne brečela že nám jí vezmou kvůli bordelu z té koupelny v hale šli přes nářadí no fakt jsem byla vyděšená ale vzali to dobře za halou máme pořádek a čisto 😀

ale holt šestinedělí včéra jsem jí kojila a brečela u toho 😅 😅

mimi to je mi líto že MS dorazila ☹ ☹ ☹

diddi
12. lis 2009

jeeemine, to je des toto cakanie 😒

mimina321
12. lis 2009

ach kočky čo to čítam,chudák evinka,tých dr.by som nakopala........a ešte by chceli zvyšiť platy 😠 😠 😠 pritom si to zaslúži z nich len hrstka.....

mimina321
12. lis 2009

kočky prášim do práce.....
moc evinke držím palce

sylvar
12. lis 2009

mury, gratuluju k Sofince, jestli to jméno není osudné pro porod v 36tt 🙂 my to tak taky měli 😉

murynka
12. lis 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...
zde jsou fotečky kvůli čemu jsme asi předčasně porodila 😅 😅

jinak šestinedělí mazec pořád brečím 😀 😀

dnes máme dát malou k oknu a zítra procházka 😵 😵 😵

všem moc děkuju 😵 😵 😵

diddi
12. lis 2009

jeeemine a akurat rodi moja sesternica...boze to je nervak dnes...no des

jaspina
12. lis 2009

Ahoj holky,
dnes a včera jsem si vzala volno, abych zahnala tu chřipajznu. Zítra už musím do práce- dodělat papíry,tak snad to půjde..
Mury moc gratuluju maminko 😉
A na Evičku myslím a posílám sílu - jak fyzickou, tak psychickou..

strouzek
12. lis 2009

holky tak hlásím že jsem ofiko nepracující těhule. zrovna volal šéf jak to se mnou vypadá tak jsme se rovnou domluvili že se do práce už nevrátím, jen tam přijdu předat svoji práci nějaké praktikantce co tam bude místo mě co jí poslali z pracáku. no je to divný pocit vědět že už tam nikdy nepůjdu

papua
12. lis 2009

Strouzi: tak gratulujem 😉, aspon mozes oddychovat a venovat sa sebe🙂

strouzek
12. lis 2009

papu dík no zatím mi to nedochází jak jsem nemocná ale už se začínám těšit na prosinec, budou tu trhy vánoční, budu mít čas zajít k našim, obchodit město atd. prostě vše co jsem teď nestíhala. myslím že největší radost má z toho že se nevrátím to práce manža, ten zářil jak sluníčko když jsem mu to řekla. akorát jsem mu k tomu dodala že ať se opováží mi v hádce říct že mě živý a já nic nedělám jen si válím šunky doma atd. tak jako mi to už párkrát v zlosti řekl.

papua
12. lis 2009

Strouzi: myslim ze teraz ti to nepovie, kedze si tehu, neboj, aj on sa velmi tesi urcite 🙂)) .Ja musim chodit do prace, ale snazim sa to neprehanat a robim iba kolko vladzem....Potom oddychujem 🙂

papua
12. lis 2009

Boze som taka nedockava co je s Evickou ☹, myslim na nu stale!!!!

strouzek
12. lis 2009

no papu jenže on mi to právě řekl v hádce zhruba před 14 dny když se vrátil z číny, jsem mu vyčítala že buď je někde v luftě v Číně a když je doma tak chodí jako kakabus, sedí u počítače, vůbec se nebaví, ze všeho je otrávený atd. tak na mě vyjel že každý si nepiluje v práci nehty , že já akorát umím rozhazovat prachy na výbavičku ale že na tu on musí vydělat, že vydělává 3x víc jak já atd. tak i proto jsem říkala že chci pracovat až do mateřský ale teď když jsem nemocná tak fakt vidím že bych to nevydržela se blahočit do práce v chřipkovém období.

papua
12. lis 2009

No urcite si to neskor uvedomil, chlapi su hrozni, oni najskor vybuchnu a az potom si uvedomuju, co povedali..., takze to treba brat s rezervou...Ja verim, ze sa tesi...Ale ty sa z neho nestresuj, uzivaj si a oddychuj a ak chce byt brucoun nech je 🙂...Moj ma tiez niekedy naladu hroznu, ja mam z neho pocit ze ked mi je zle tak na mna pozera akoze si to vymyslam, ale ono to tak neni, oni len nevedia ako sa maju chovat....

strouzek
12. lis 2009

jávím papu, však se mi pak omluvil druhej den ale znáš to, sice se omluví a řekne že to bylo v afektu ale stejně já jsem taková že nad tím pak přemýšlím, pitvám to a dusím v sobě.

s tím tvým manžou no tak můj teda je v tomto jinej, spíš on mě vždycky honí do postele když je mi špatně z jakéhokoliv důvodu a v 1. trimáči kolem mě skákal ale chápu to, dělá to hodně chlapů. chlapy jsou prostě z marsu to je jasný, mají úplně jiný mozkový pochody , já myslím že kdyby měl být chlap těhotnej tak lidstvo vymře 😀

strouzek
12. lis 2009

a co ta Evulka jaký jsou současný zprávy? poslali jí domů nebo tam zůstala a valí se tomášek na svět?? celý den na ní myslím, je to síla takhle vědět že někdo koho člověk zná zrovna rodí.

papua
12. lis 2009

strouzi: presne mas pravdu, tak to je...Ale ja mam tiez taku skusenost, ze ked zena nieco povie v afekte, tak je na tom nieco pravdy, ale ked muz, tak vacsinou ne, lebo oni sa nevedia branit a argumentovat, tak proste len utocia a hocicim...

strouzek
12. lis 2009

to je pravda, s tím že když já něco řeknu v afektu je z toho 70% pravda. většinou je to u nás téma manžovi rodiny, to je věčnej důvod k hádce, mám pocit že my se hádáme jen kvůli nim a nebo prachům ale i to má často souvislost s nima. většinou v hádce řeknu co si myslím už dávno jen to držím v sobě

kristynaw
12. lis 2009

ahoj holky,nestyiham docitat,co se deje s evi?

strouzek
12. lis 2009

ahoj kristy

no měla jít dneska na vyvolání že jí to řekli před pár dny doktoři tak s tím prostě počítala ona i manžel že dneska už to rozjedou a bude tomášek na světě, jenže tam přijeli a prej jí vyvolávat nechcou že není potřeba a poslali jí domů atd.

ba111
12. lis 2009

Ahoj holky, nevíte co je s Evičkou? Jak pokračuje?

diddi
12. lis 2009

este nic 😕
ja som sa akurat tak nastvala v teme "mamicky z coho existujete", v babatkach...no je mi z toho zle,zle,zle...

andara
12. lis 2009

Diddi 😔
Ted sem si kousek precetla a opravdu dal sem nemohla, je to strasne,tohle nikdy nepochopim! 😠

kackark
12. lis 2009

Holky, omlouvám se, před chvíli jsem přišla a teď mi nešel koník 😠 Mám zprávy od Evičky, i od Kačky, tak vám to postupně přepíšu. A pak vás dočtu 😵

kackark
12. lis 2009

Evička odpoledne psala:

Tak po ranním Hamilltou jsem začala krvácet a kontrakce po 5 minutách samy od sebe, prý už zcela volná pro prst, takže mi ani oxitocin nedali, jen něco na teplotu, mám 37,8 a malému skrz to tluče srdíčko rychleji. Akorát není volný porodní sál na zítra, tak to vypadá na sobotu, kdbyby byl volný, tak by mi dali něco na urychlení. Pondělí prý určitě ne, jak tvrdil ten doktor, mám slíbeno, že do so večer bude venku. Dnes už mi nic dělat nezačnou, vlastně jsem tu nemusela být 🙂 Pá a pozdravuj.

kackark
12. lis 2009

A teď navečer psala, že kontrakce se drží po 5 minutách a je to oproti vyvolávaným v poho, zatím mě to vůbec neobtěžuje. Pozdravuj E.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru