Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
16. lis 2009

ahoj holky, hezké ráno 🙂 i můj chlap má dnes volno, výměnou za zítřek a syn má taky řiditelské, takže asi taky pojedeme do města na nákupy 😉

Evičin Tomík je opravdu strááááášně mooooc krááásný 😵 a Evi opravdu přímo září štěstím! 😵 😵

vlaštovičko, prcek ti teda roste pěkným fofrem, hezky se na to kouká a ta poslední fotka s tím tatínkem je nádherná 😵 😵 😵

kackark
16. lis 2009

Farmi, tak to tě obdivuji, že jsi v I. trimestru schopná nákupu, já byla leda schopná ležet a zvracet 😝

jaspina
16. lis 2009

Kači no tak 2x týdně.. Jak kdy. Nějak to vydržím, hlavně že je zítra volno 😵

jaspina
16. lis 2009

Kači ještě jsem si vzpomněla, že jsme se kdysi bavily o testech na chlamydie - já jsem zjistila, že mi dělali testy na ty plicní, ale záněty močáku a v očích jsou prý spíš při těch pohlavních, tak se o tom musím pobavit s gyndařkou - jestli by mi neudělala ten test. Nevíš jestli se to dělá při prohlídce nebo z krve nebo z moči? Ať vím, jak se objednat..

farmarska
16. lis 2009

kaci schopná moc nejsem, doma bordel, manžel kručí, že se mnou nic není, že furt jen ležím a jsem utahaná, nebo mi je špatně 😅 nakupovat ted jezdí s lístečkem co si napíšu jen on, já nebyla nikde, už ani nepamatuju 😝 dokonce i pozvání na večeře od něj, odmítám, protože jen ta představa, že se budu muset někam chystat a pak tam sedět a čekat a nemoc si lehnout.. 😝 😀 No jenže včera mi třeba místo aviváže přinesl domů perwol na tmavé prádlo a pěnu do koupele pro změnu nekoupil vůbec žádnou 😅 o prostředcích do myčky ani nemluvím 😀 takže holt budu muset zase jednou vyrazit já 😎 navíc stejně musím na výtěr z krku a mám sebou vzít i syna..tak to vezmem jedním vrzem. Ale pak dojedem domů a já padnu, to si buďte jistý 😀

farmarska
16. lis 2009

jo a to se mi dnes začla prskat koza, takže teoreticky, bych měla připravit auto, odvíst jí za ženichem, pak přivíst obskočenou zpět a dát auto do původního stavu..no jenže to je jen teorie 😅 😅 v praxi to bude vypadat tak, že pozavírám okna, abych neslyšela, jak mečí a pojede se as až v druhým trim. 😀 😀 😀

ygreen
16. lis 2009

dračku: tak to vypadá, že Lukášek brzy vykoukne, co 😵 a jak jsi psala, že manža nebude u porodu - Já dala manžovi na výběr, nejdřív nechtěl, ale věděl, že já chci. Ráno mi píchli vodu, pak oxy + epidural, apod, a kolem 15 hodiny mohl přijít. Jako díky bohu že tam se mnou byl, páč jinak bych asi chcípla a volala všechny svatý. Sama bych nevylezla ani na kozu. Jako nevím jak to dělají když tam někdo nemá tatínka a má 15 hodinový bolestivý porod? Jako to by tam se mnou byla celou dobu nějaká asistentka? Asi ne, co 😅 😝 no, a i když to skončilo císařem, tak si z toho manžel odnesl pěkný trauma ze kterýho se dostával celé 6 nedělí. A i když na sobě nedal nic znát, tak si cestu k Tobiáškovi nějakej ten týden, dva hledal. Podvědomě mu dával vinu za tu bolest.
Pevně doufám, že další porod bude CŘ při epiduralu a budeme při vědomí oba 😀 jinak nevím, nechám to čistě na něm, ale nevím, jak bych to sama bez pomoci zvládla.

kackark
16. lis 2009

Jaspi, ty testy se dělají jako stěry např. na cytologii, jen na to musí být taková speciální štětka, aby ty mrchy, než se dostanou do laboratoře neumřely. Dá se to dělat i z krve, ale to zdaleka není tak průkazné, trvej si na tom stěru 😉

Farmi 😀 😀 😀 Na aviváže bacha, já kvůli nim v I. trimestru zvracela, a teď jsem v ní zkusila vyprat znova a jak se cítila v noci čerstvě vyprané povlečení, tak jsem opět zvracela, a to je vůně co jsem před těhu běžně používala. Sbalila jsem jí a odvezla mamce, nic jiného mi nezbylo.

papua
16. lis 2009

Ahoj hlalky moje zlate!
Nakukujem co nove na chvilku, dnes mam volno, tak som doma 🙂...........

Eviiiiiii: Tomasek je taaaaaaaaaaaaaaak nadherny 🙂, je rozkosny🙂, taky baculaty velky fesak, ten bude lamat zenske srdcia uz to vidim 😉, je proste uzasny!!!!!!

Kaci: drzim palce, nech pekne nakupite vianocne darky a Tadik este chvilku pocka 🙂, a dakujeme za spravy od Evicky🙂

Dracku: zlaticko....Tak uz sa to aj tebe blizi 🙂, ja sa tak tesim, ako si to krasne daleko dotiahla nakoniec!!!!!

Ahoj Jaspi, Mar, Vlastovka, ...😉

papua
16. lis 2009

Samozrejme HOLKY som chcela napisat 😝 😀 😅 😕

tercie
16. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem taky přišla okouknout Tomáška, je to krááásnej kluk, Papu, přesně jak říkáš, že jednou bude lámat dívčí srdce 😉 Evičko ještě jednou moc gratuluju 🙂

mimina321
16. lis 2009

ahoj berušky
dnes mám totálne pokazenú náladu som nasr.aná na naše zdr.poisťovne 😠 😠 😠 doporučenie z car na hp neuznávajú musela som ešte utekať k obvodnému pre lístok poslala by som ich do zadku aj s ich birokraciou 😠 😠 😠 ešte,že je ochotný a hned mi ho napísal
krv mi totiž zobrali ,ale dali do ladu kým nedoložím lístok nebude rozbor a kedže je zajtra u nás štá.sviatok tak to môžem dať až stredu-ide na rozthnúť od nervov
evinka tomík je naozaj nádherný 🤐

murynka
16. lis 2009

holky musíme se pochlubit 😎

máme už 2,5kg 😵 😵 😀 dneska jsme byli v poradně a vše je v pořádku 😵 😵

farmarska
16. lis 2009

mury gratuluju 😵 a pomuchlínkuj i za mne toho tvého velikého jedlíka 😵 😵 😵

mimina321
16. lis 2009

mury super malá slečna je šikulka 🙂

kristynaw
16. lis 2009

😵 JEEE,evi ma miminko,moc gratulujeme 😵

kackark
17. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 19.11. KO v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 18.11. a 2. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................18DC
Jaspina.......................13DC
Mimina.........................6DC

kackark
17. lis 2009

Krásné sváteční ráno 😵

Mury, gratuluji k přírustkům na váze 😉

ba111
17. lis 2009

Káťo!!! Nádherná nová fotečka... a moc gratuluji k prvnímu monitoru!!! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

A ta Evičkaaaaaaaa s Tomem.... nádheraaaaaaaaaaaa!!!!

Holky, když jsem před rokem zakládala téma.... a jak jsme tam všechny pořád plakaly a stýskaly si.... a teď zažíváme tolik štěstí.... ve snu by mně to nenapadlo.... že jednou budeme všechny šťastné. Je nádhera sledovat všechna ta miminka.
Dneska bych chtěla udělat nové album s fotečkama - jen je musím zmenšit podla popisu Kačky 🤐 🤐 🤐

kackark
17. lis 2009

Ahojky Moničko 😵

Moc se mi po vás s Oliverkem stýská 🤐 🤐 🤐
Zítra jdeme na další monitor a jde s námi tatínek, tak se moc těším, pro mě to byl báječný zážitek.

Snad se fotečky podaří zmenšit 😉 🙂 Kdyžtak se ptej a já poradím, a kdyby to nešlo, tak mi je můžeš postupně odeslat na mail a já ti je pozmenšuji a pošlu zpátky 😵 🙂

Z Tomáška jsem taky úplně dojatá, jsou nádherná rodina a já jsem šťastná, že po tolika špatných dnech a neštěstí, kterými jsme si všechny prošly se vše otočilo 🙂

Moc bych přála do nového roku, aby se štěstíčko usmálo konečně i na Martinku a tři naše snažilky 😵

A včera se tu stavila kámoška a fotila a fotila, protože mám minimum fotek. Je moc hodná. Tak se tím teď budu muset probrat a nechat nějaké vyvolat, pak nebude tolik času 😵 😵

murynka
17. lis 2009

ahojky

kači krásné fotky 😵 😵 😵 moc vám to sluší 😵 😵

holky já se rozhodla že malou v noci po 3 hod na jídlo budit nebudu a ona se normálně budila sama po 2 hod. 😕 😕 a pořád jedla vypije 70ml to bude tlustoch 😀 😀 😀

kackark
17. lis 2009

Mury, ty máš ale jedlíka, to je moc dobře, alespoň se ti bude tvořit hodně mlíčka, prý je noční kojení nejdůležitější 😉

Díky za pochvalu foteček 😉 Jen nemám stažený vůbec žádný program na jejich úpravu, tak je nemám zdaleka tak hezké jako ty s Evičkou.

murynka
17. lis 2009

kači i tak jsou hezký 😵 😵

jinak nekojím....malá moc sát nechce 😒

a co jinak co tadík??

kackark
17. lis 2009

Jé, tak já myslela, že vám to jde takhle krásně s kojením. Tak odsáváš nebo plně příkrmujete?

Tádíček je čilej, až to někdy bolí. Zítra jdeme na KO a manža uslyší poprvé monitor, tak se těšíme. Teď si přeji, aby brouček vydržel do příštího pondělí - to už by byl můj vytoužený střelec a když vydrží ještě týden, tak bude prosincový a já budu maximálně šťastná 😀 😵

murynka
17. lis 2009

kači odsávám a když nemám tak přikrmuji ale je to náročné už to chci rozseknout bud kojit což asi nehrozí tak spíše jen být na UM 😒

jéé tak to manžel si hezky užije 😵 😵 neboj se proč byste nevydrželi 😎

sarlotta
17. lis 2009

Ahojík holčinky, přeju hezké úterýčko🙂

Mury malá je prďolka, zkus ještě vydržet odstříkávat, mělo by se to zlepšit. Nech jí zkontrolovat u dětské jestli nemá příliš přirostlou uzdičku pod jazykem - mohla by kvůli tomu hůř sát. No ale netrap se tím - jen to zkus.
Nějak to dopadne. Jsi skvělá maminka 😉 a Sofinka je nádherná.

sarlotta
17. lis 2009

kači, Ty fotečky máš krásné, sem nevěděla že máš tak dlouhé vlásky, krásné🙂 já závidím 😒 😀 no budete krásná rodinka 😎

murynka
17. lis 2009

sarlot ona saje ale chvilku ☹ podle mě tu uzdičku má v pořádku jen je líná.... 😅 😅
odstříkávám ale čím dál mín ☹ sotva udělám její dávku......
netrápím se tím jen mě to mrzí ale moc děkuji za rady 😉 😉 jsi hodná

kačce to moc sluší 😵 😵 😵

kackark
17. lis 2009

Holky, Evičku s Tomáškem už dneska pustili domů a slíbila, že se navečer pokusí ozvat už z Prahy 😉 😵 Moc se na ně těším 🙂

murynka
17. lis 2009

kači 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru