Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
30. lis 2009

Jsem se nějak rozhorlila a teprv si to po sobě čtu, jestli to má vůbec hlavu a patu, no doufám, že jste mě pochopily 😀

kackark
30. lis 2009

Jejku, my byli na poště a vy jste toho napovídaly 😲

No vlásky mít Táďa určitě bude, protože tatínek jich měl požehnaně, když se narodil, ale ze sexu to nebude, myslím, že prsty na rukách by mi bohatě na těch devět měsíců stačily 😀 😀 😀

Papu, terci má pravdu, možná tě zmátlo tohle. Jinak taky přesně vím, kdy jsme měli ovulku a malý tomu ze začátku odpovídal, než se z něho stal obr 😀 A ještě mě napadlo, že existuje odběr choroniových klků, dělá se podobně jako plodovka, ale vím, že se to dá dělat snad dřív než plodovka a výsledky by měly být stejné, tak se zkus na to poptat, třeba by to mohlo být levnější.

Strouži, jen počkej, ono bříško začne růst, a stejně se pořád budeš divit, jak se tam ta tvoje obřice holohlavá vejde 😅

Terci, to jsi ale pracovitá šikulka 😵 Nakopla jsi mě a půjdu dodělat tu buchtu 😉

Šarlotko, vím že se to lehce říká, ale snaž se být od malého dál, aby jsi něco nechytla, teď v začátku by to nebylo nejšťastnější. Snad bude brzy líp.

kackark
30. lis 2009

JJ, pochopily, neboj 😵 Já ještě četla, že je dobré pít hodně horkých nápojů, že se bakterie spláchnou do žaludku, a že tam už žádnou neplechu nenadělají 😉

murynka
30. lis 2009

holky nedočítám nestíhám ☹

jen jdu říct naše míry malá má 3100g a 49cm 😵 😀 kus ženský a vše v pořádku 🙂

kackark
30. lis 2009

Mury, mega gratulka, jsem ráda, že jste v pohodě 😵

Jen ti napíšu, že nález u dráčka už postoupil a dostala tabletku, to je asi to nejpodstatnější 😉 😵

murynka
30. lis 2009

kači děkuju a co ty??a evička vše dobrý??

kackark
30. lis 2009

Já mám dnes horší den, moc se necítím, ale zítra jedeme na KO, tak uvidíme jaký bude nález. A Evička si dnes strašně pochvalovala, jak se cítí dobře, a že šestinedělí snáší mnohem lépe, než devátý měsíc. Jen je zase zlobí ta bývalka manžela 😠

murynka
30. lis 2009

kači tak snad brzo Tadík bude na světě 😵 😵 ty jsi tu z nás vydržela nejdýl 😀 😀

tak já šestinedělí také chválím jsme naprosto spokojená a v pohodě 😵 😵

a dneska dám první vanu v nové koupelně 😵 😵 už nám tam dali topení 😵 😵

tercie
30. lis 2009

Murynko teda, Sofi je šikulka, krásně roste 🙂

KAči s těma nápojema to psaly taky, že v žaludku je spálí kyseliny tak už neudělají neplechu. Je fakt s těma kapkama, že si je dám když odněkud přijdu, preventivně vykloktám a od začátku těhu jsem neměla ani rýmu...pro jistotu třikrát klepu abych si to nepřivolala 😀

Kači já pekla buchtu u našich v pátek a ještě jsem si kousek přivezla domů, dojídala jsem jí ráno k snídani a už bych si zas něco dala, ale asi udělám až zítra... ještě musím dodělat ten zbytek ať mám doklizeno než přijede manža z práce.

kackark
30. lis 2009

Evička ta porodila na začátku 40tt, to budu mít zítra, a ještě mě může troufnout dráček 😀

Na první vanu po porodu se taky moc těším 😵 Tak si jí pořádně užij 😉

Tak když to šestinedělí tak krásně popisujete, tak já se snad taky začnu těšit 😀

kackark
30. lis 2009

Mury, a už jsme zkoušeli obojek a funguje to perfektně, Besska hrabala, kde neměla, dvakrát jsme jí napomenuli, neposlechla, tak jsme jí dali jen slabé vibrace, hned zvedla hlavu a přiběhla 😉 Vůbec zatím nebylo nutné používat šok, což jsem moc ráda 😉

kackark
30. lis 2009

Terci, já peču poměrně často, ale teď jak jsem pekla cukroví a hned to strkala do mražáku, tak jsem si uvědomila, jak je manža na to zkrátka, tak jsem to musela dneska napravit, kdo ví, kdy se k pečení po porodu dostanu. Alespoň, že jsou ty zásobičky v mražáku 😉

tercie
30. lis 2009

Holky a jak to je s koupáním v těhu, koupete se, nebo jen sprchu? Já bych se tak naložila do vany, ale nevím...

murynka
30. lis 2009

kači jéé to jsme ráda že ten obojek funguje 🙂 ale náš začal poslouchat 😅 😀

kači snad budeš mít to šestinedělí také v pohodě ted jsme si psala po IP s kámoškou a ta má těžké deprese ☹
takže je to individuální........sice jsme unavenější ale pohoda jak jsme četla jak napsala Evička na to že jsme se do toho stěhovali ona je mezi krabicemi já ještě nedodělaným barákem tak jsme fakt myslím dobré 😀 😀 evi klobouk dolů 😵 😵 😵 😵 a s té bývalé to je hrozná kravka ☹ zabít málo 😠 😠

kackark
30. lis 2009

Asi se lekl dopředu 😀 Tak to je sranda. My ho taky nemáme v plánu často používat, spíš jen jako jistotu 😵

Terci, já se nekoupu, jen sprchuji, za to několikrát denně 😀 Já se bojím různých infekcí, a vidíš, ani tak jsem se několikrát kvasinkám nevyhla, ale je možné, že za to může ta moje neřízená chuť na sladké 🤐

kackark
30. lis 2009

Obdivuji vás, jak krásně to s Evičkou zvládáte, snad taky budu taková pohodová maminka 😉

tercie
30. lis 2009

Kači přesně jak píšeš, já bych to taky chtěla zvládat tak jako holky 😉

K tomu koupání, my totiž máme užitkovou vodu, je to vlastně voda z lesa z pramene, jen přírodně filtrovaná, bez chloru a nepitná, tak si do ní asi lehat radši nebudu. Ty kvasinky jsou pěkný bestie, a asi jsem taky na to nějaká náchylná, vždycky po sexu mě začne nepříjemný svědění, sice to za den dva po mastičce přejde ale stejně... abych se bála i sexovat kvůli tomu.

murynka
30. lis 2009

jsem si myslela že šestinedělí nedám 😅 protože jsme hodně citlivá natož po porodu ale fakt dobrý 😉 bycj nekecala 😀

evanek77
autor
30. lis 2009

tak nakukuju co dráček a před 3mi hodinami jí začali vyvolávat, to bude možná lukýnek na světě ještě dnes 😉 🙂 🙂 🙂
mury,
tý jo, malá ti krásně nabírá...

strouzek
30. lis 2009

baf jsem zpět, než jsem se vykecala na jiných tématech vy jste se zase rozepsaly 😀
tercie ten popis jak se chránit to lepí policajti na nástěnky u nás v krnově, minule jsem šla do bufáče tak jsem si to četla, prej umývat ruce, používat čistý kapesníky atd. ježiš to jsem nevěděla ještě že to vím už nebudu nikdy nemocná 😀 😀 😀

mury gratuluju ke krásným mírám Sofinky, roste jako z vody

Kači no jsem fakt zvědavá co Tadeášek kdy se mu zachce na svět, zatím se tu držíš dlouho 😵

s těma hormonama v šestinedělí, holky já budu šílená já se znám, městačí trocha a nervy v háji až se toho začínám bát, v sobotu v noci mě ujeli nervy z kocoura, pořád otravoval, budil se a mňoukal no já seděla na posteli a brečela že to nezvládnu že jsem totálně na dně z kocoura, do toho chrápal manža a představa že do toho přijde neluška a bude to taková trojkombinace tak skončím na psychině. mě právě hrozně ovlivňuje ten spánek, jak se nevyspím pořádně tak jsem hrozně náchylná na nervy ☹

tercie
30. lis 2009

Strouži, no tak vidíš, před čím vším nás policie chrání a pomáhá nám 😀

Holky tak jsem to zmákla, mám uklizeno, zaplou myčku, přiloženo v krbu, nanošený dříví, navečeřela jsem se...teď už tu můžu být s vámi úplně v klidu 🙂

murynka
30. lis 2009

tercíku krb závidím 😵 😵

strouzi to zvládneš to je trochu jiná únava i když někdy v noci také chodím poslepu 🙄 😀 ...neříkám je to náročné ale stojí to za to 😉

mimina321
30. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................26DC
Mimina........................19DC IUI 4.12

strouzek
30. lis 2009

mury jj to si taky říkám že to stojí za to, já třeba nemám pak problém přes den že bych byla extra unavená ale ty noci kdy nemůžu spát a chce se mi hrozně ale nejde to protože manža chrápe nebo otravuje kocour tak to fakt sedím na posteli a brečím beznadějí

tercie no teda ty jseš šikula 😉 já jdu objednat jídlo z pizzerky a mám uvařeno 😀 😀 😀

evanek77
autor
30. lis 2009

terci,
to jsi šikulka, já dnes neudělala vůůůbec nic 😝

mimina321
30. lis 2009

ahoj kočky 😵
tak Sofinka je šikulka,všetko dobehla 😵
chudáčik katuška,nakopala by som ich ako ju nechajú trápiť 😠 😠 😠
šarlott tie //sú už dialnice 😵
trerci po takom zábere už len odpočívaj 😵
kačka Tadík na ten december počkal 😉
evinka tá manželova ex....to je teda prípad 😠
tak kočky moje konečne po mega dávkach hormonov sme sa prepracovali k IUI,ak to nevýde tak nám odporučili IVF
rozmýšlame ako dalej,ale asi to ivf...

strouzek
30. lis 2009

ahoj mimi budu držet palečky na to IUI, určitě to vyjde a IVF nebude potřeba. ježíšek a vlaštovičky zařídí 😵

mimina321
30. lis 2009

strouži moc dakujem 😵 🤐

tercie
30. lis 2009

Mimi no vidíš,přece jen se to pohnulo, to je paráda, moc držím palečky!!!!! 😵

Kači co dráček, nemáš nějaký nový info?

mimina321
30. lis 2009

terci vdaka 😵
tiež čakám či bude niečo nové u katušky 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru