Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
12. čer 2009

Taky jsem si právě přečetla o Matyáškovi 😔 Sakra - proč si osud většinou zasedne na ty, co si to vůbec nezaslouží? Někdy dokáže být život strašně nefér!!! 😠

sylvinka
13. čer 2009

ENERGIE PRO MATYÁŠKA

Holky, navrhuju dnes večer ve 20:30 společnou myšlenku pro Matyáška od Martinky ( Maova). Účast je dobrovolná, forma libovolná - modlitba, myšlenka, posílání energie a síly, ...............

Vkládám do diskuzí únorovek 2008, říjnovek 2009 a do vlaštovek. Pokud chcete, přepošlete si to vzájemně do IP, popř. pošlete dalším lidem, o kterých víte, že na ně myslí.

Díky!

bejbypd
13. čer 2009

20:30 na nich myslime cela rodinka a drzime palceky 😉 😔

evanek77
autor
13. čer 2009

Určitě se připojuji, i když na ně s martinkou myslím pořád, to prostě nejde jinak.

mimina321
14. čer 2009

ahoj
včera mi vôbec nešiel koník,ale na mao a matyáška myslím moc moc

kackark
14. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Strouzek................31DC
Nella......................28DC
Mimina...................27DC
Papua....................23DC
Tercie.....................4DC
Jaspina....................3DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

kackark
14. čer 2009

Ahojky holky, včera jsem měla nějaký těžký den, tak jsem neměla na koníka náladu.
Ale zprávu o Martince jsem si přečetla a moc na ní myslela, ale taky na ně na všechny myslím pořád.

mimina321
14. čer 2009

ahoj kačka 🙂

kackark
14. čer 2009

Ahojky mimi, už aby dorazila MS a ty se mohla ponořit do pořádného snažení, viď 😉

mimina321
14. čer 2009

kačka už sa neviem dočkať 😵
uvidím čakáme ešte leto ked sa nezadarí tak ideme do toho CARu

kackark
14. čer 2009

Mimi, v létě se určitě zadaří, bude teplíčko, pohodička a půjde to samo, uvidíš 😵

mimina321
14. čer 2009

kači aj ja dúfam 😵 dokonca som objednala z nextu dupinky pre šťastie-to aby ten bocian vedel kde to bábo chcú 😵

murynka
14. čer 2009

ahojky holky 😵

nějak nestíhám makáme na baráčku a je toho nějak moc 😝 😝

na martinku a matyáška myslím pořád 😔 😔

kačko copak se včéra stalo?

kackark
14. čer 2009

Mimi, já taky loni k Vánocům koupila mimískovi dárek, vidíš a ten správný efekt to mělo 😉

Mury: naštval mě dost manža 😠 Ale musím se pochlubit, že jsem cca po třech měsících byla schopná uvařit zcela samostatně celý oběd i s polévkou. Měla jsem ze sebe radost.

kackark
14. čer 2009

Teď jsem dočítala a chci napsat Evičce, že má samozřejmě i mou velkou podporu při amniu a umačkám si úplně vše co mám 😵 Pevně věřím tomu, že je Tomášek zdravé miminko a Tebe, Evi, to hodně uklidní 😉 🙂

kackark
14. čer 2009

A Monču obdivuji, je to žena činu, stěhovat se v tom stádiu těhotenství, ve kterém je, chce pořádnou energii 😵

kackark
14. čer 2009

Mury: a co teď konkrétně na baráčku děláte?

murynka
14. čer 2009

kači to chlapi 😠 někdy naštvou to znám 😅

jéé ty jsi šikulka 😵 a ještě ti bývá zle?

jinak mě čeká to co monču vidím stěhování tak na říjen listopad 😅 😅

kackark
14. čer 2009

Mury, tak to obě máte můj velikánský obdiv 😵 Ale je pravda, že když se člověk na něco těší, a je to do hezčího a lepšího, tak se to zvládá snadněji.

Jinak ještě občas mi je nevolno, ale nedá se to s tou dobou před tím srovnat a překvapilo mě, jak jsem ty pachy v kuchyni včera ustála. Teď mě zmáhá ta nešťastná alergie.

murynka
14. čer 2009

kači ještě neobdivuj nevím jak to zvládnou mé nervy 😀 😀
monička to zvládá dobře 😵 😵

mě ty pachy v kuchyni právě voní 😅 😅 včéra jsme mluvila se sousedkou je těhule v 9tt vyšla jsme jí málem nepoznala jak jí je zle ☹ také si užívá 😔 😔 ....je zajímavé jak to má každý jinak 🤐

je alergie to je hodně nepříjemné no 😒

kackark
14. čer 2009

Mury, to moje vlastní mamka mi vždy říkala, jak blbě vypadám 😀 A dalo se na mě koukat, jen když jsem na sobě měla tunu make-upu.
Ale to máš dobrý, že budete spolu těhulit a hlavně miminkovat 🙂 Je to až neuvěřitelné, jak ty tt ubíhají, viď?

mimina321
14. čer 2009

kači tak to j už dobre,dokonca si aj uvarila,teraz si už naozaj to tehu budeš môcť užívať 😉

kackark
14. čer 2009

Mimi, snad, kdyby nebylo teď ty alergie, tak je vše v poho. Ale nos a dutiny mám plné rýmy, tak mě z toho bolí hlava, ale to jednou přejít musí a pak už budu ta nejšťastnější těhule na světe 😀 😀 😀

kackark
14. čer 2009

Skočím se osprchnout a umýt vlasy, jedeme totiž k našim na oběd na grilovačku, koupili si nový gril, tak ho musíme pokřtít 😵

mimina321
14. čer 2009

tak budú dobrotky my sme grilovali včera a dnes máme k obedu karfiol-kveták,lebo toho meska bolo dosť chce to zmenu 🙂
kači tak nech tá mrcha alegia rýchlo perejde 😵

murynka
14. čer 2009

jéé kači grilovačka 😵 😵 já ted dovařila houbovku snad bude zedníkovi chutnat 😅 včéra měl řízečky 😀 😀

kackark
14. čer 2009

Mury, mňam, mňam, nechceš mi poslat, jsem teď děsně polívková. Já včera dělala taky řízky (kuřecí) manža snědl dva obrovské a pak byl na oslavě, kde snědl tři plátky kuřecího masa grilovaného a dneska už se nemůže zase dočkat 😀 😀 😀 Prostě je strašně na maso.

Mimi: květák mám taky ráda 😵

evanek77
autor
14. čer 2009

ahoj holky,
předně chci napsat, že moc muslíme (i tomášek a manžel) na matýska a martinku, podle toho, jak tomášek kope v bříšku drží palečky i na nožičkách, maminka mu vysvětlila, jak se to dělá 🙂
kači,
doufám, že manža už nezlobí ☹
můj manže se už dva dny plouží jak tělo bez duše, v pondělí má "rande" s exmanželkou a evidentně by radši rubal uhlí v dole, než ji potkat 😝
jinak mury,
stěhovat se těhulka, to máš i můj obdiv, my tuhle variantu také zvažujeme a já se jí přímo děsím, u nás jsem to já, kdo balí a rozbaluje cokoli a s pupíkem nevím nevím...

Já mám od pátku, co vím, že jdu na plodovku, samé divné příhody:
-nejdřív jsem zapálila svíčky za mého broučka, co měl v sobotu rok od chvíle, kdy jsme o něj přišli a za tomáška, aby mu to dobře dopadlo a víte co, tomáškova svíčka zhasla.
-pak zničeho nic praskl háček na rozdělaném polohovacím žehlicím prknu, které i s žehličkou spadlo k zemi, rána jako hrom.
- nato jsme večer zapálili svíčky, co zapalujem každý večer, takové ty hodně tlusté, co hoří třeba tři měsíce, máme tři, dvě za naše andílky a jednu pro tomáška- no a ta nezhasla, ale najednou se jí v boku udělala díra a začal z ní vytíkat vosk a stůl... takže jsem ji musela zhasnout sama a vyhodit
- a dnes jsme byli nakoupit a manželovi praskla přepravka se lahvemi a sklenicemi, takže ve dveřích baráku rána jak hrom a tuna střepů a rozlitých věcí...
Sice nejsem pověrčivá, ale tolik věcí naráz se nám ještě "nepovedlo"

sarlotta
14. čer 2009

Ahojky holčinky🙂 přeju hezkou neděli 🙂

Martince a Matýskovi posíláme pohlazení a spoustu energie, aby zvládli dál bojovat a přejeme hromadu štěstíčka a horu zdravíčka. 😉

Evičko myslím, že zbytečně vidíš v obyčejných věcech nějaké tragedie. Ono to vypadá jakoby symbol toho, že jdeš na tu plodovku a že by se mohlo něco pokazit. Ale třeba střepy znamenají už po staletí veliké štěstí ne ? 😉 A Ty ostatní věci si bereš k srdíčku, protože máš nějaké obavy. Tak se přestaň bát a mysli pozitivně, jistě si všimneš jiných ,,znamení", která budou pozitivní.

farmarska
14. čer 2009

ahoj holky, tak tu zase nakukuju 😅

Evi i já souhlasím s sarlotkou, tady hrajou hlavní roli nervy 🙂

Mury houbovku bych si taky dala 🙂 pošli mi jí meilíkem 😀

já jsem teď ujetá na květákovku, vařím si jí i třikrát týdně 😀

kači ta alergie to je peklo! to samé mám i já-ucpané dutiny, hlava, nos 😖 nejvíc se bojím aby mi to nesedlo na mandle a nebyla z toho angínka, jak je u mne zvykem 😝 Já vůbec netuším, jak to do konce prvního timestru bez zyrtecu vydržím ☹ ale ty by si ho se svýma tejdnama už snad mohla ne? nebo tobě nepomáhá?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru