Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
15. čer 2009

evinka tak vidíš ako to sestra pekne vysvetlila

strouzek
15. čer 2009

To jo, však už se třesu na ty ovutesty 😀 .jsem hlavně ráda že se cyklus zase umoudřil a chodí zase jak hodinky. Aspoň tohle když už těhu nic.

Ani nevím jestli jsem vám říkala o té nové doktorce co jsem u ní byla ve čtvrtek. je hrozně fajn, hodná , vysvětlila všechno a hlavně mě nevyhodila s tím že rok je normálka. Udělala normální kontrolu zrcadlem, ale vzala kromě běžné cytologie i nějaké stěry prý na bakterie z čípku které by prý mohli vadit spermoníkům a zabíjet je. Taky mi udělala utz , vyfotila si do karty mojí dělohu, aby vyloučila endometriozu či co, ale nic nenašla, ještě říkala že mám výstavní sliznici, dělohu a i vaječníky prý jsou jak malina. Příští týden mám prý přijít na odběr hormonálního profilu, bavili jsme se o štítce a všem možném, říkala že si myslí že to u mě nebude dlouho trvat, jen co si tak myslí tak možná můžu mít méně progesteronu neboť jsem jí řikala že jsem už několikrát měla // na testu a pak přišla mrcha, tak mi dala utroš a teď se děj vůle boží. Ptala jsem se na spermiogram pro manžu, říkala ať tomu dám čas do podzimu, že teď se prostě nedařilo kvůli těm špatným hormonům ze štítky ale že teď si myslí že to nebude snad dlouho trvat, zkusíme ten utroš a uvidí se co a jak HP a pak se bude řešit něco dál. Tak jsem moc ráda a úplně mě to nakoplo, konečně totiž vím že jsem v dobrých rukách. 😵

strouzek
15. čer 2009

evi sestra má pravdu, tomášek je zdravé miminko které za pár týdnů vykoukne na svět a ty budeš vozit kočár o 106 že si na svíčky ani nevzpomeneš 😵

evanek77
autor
15. čer 2009

strouži,
taková doktorkaúplně pohladí, že? Kéž by takových bylo víc, i na uřadech a tak, to by se nám žilo 😀
jinak ať tam tomášek ještě alespoň 12tt zůstane, ať je dopečený 🙂
chodí mi z rodiny.cz každý den mail o mém těhu a dnes mi došlo, že už můžeme mít až 15cm a 60g, no, malý měl loni touhle dobou při narození v 17+6tt 20CM a 190g, tak asi něco bude na tom, že jsme s manželem oba byli 4,5kg 😀 😀 😀... říkala jsem to manželovi, že se mi nechce rodit 4,5kilové dítě, on se usmál a hlásí mi, nebude, bude mít 4,8 😝

sarlotta
15. čer 2009

Evičko to Ti sestra pěkně řekla🙂)))) Je to tak, zbytečně nepřemýšlej a trošku se uvolni...udělej si nějakou radost, zajdi za kamarádkama a poslechni si jak se mají ony...aby sis trošku vyčistila hlavinku 😉

Jinak hezké dobréééé rááánko děvčátka.
Hlásím že máme konec marodky 😎 dneska ještě doc bral malému krev ze žíly na testy na železo- je to naše bleďulka malá 😒 a kvůli příp. zánětu když měl antibiotika . Po neštovkách už jsou jen stroupky 😀 Takže dneska po O frčíme na hřiště...jupíííííí.

mimina321
15. čer 2009

sarlott to je nejaká epidémia všetky kamošky majú teraz decká s kiahňami,a má to dlhú inkubačku tak musia byť doma 😖
vyzerajú ako muchotrávočky celé pomalované púdrom 🙂

mimina321
15. čer 2009

stouži tú dr ti závidím ☹ moja všetko neacháva na prírodu a tá na mňa s.re 😒

evanek77
autor
15. čer 2009

šarlot,
to musí být šťastný jak blecha 🙂 🙂 🙂 v tak krásných dnech musel být doma a ještě ho to svědilo 😝
mne dnes čekají na 10h kontrola znamínek, co chodíme s manželem jednou za rok a na 12h máme konzultaci u právníka, co není náš stabilní, ale chceme nezaujatý názor, aby pak nebylo překvápko, že se něco podcenilo 😉
pak musím na centrálu firmy s lístkem na peníze, účetní volala mojí doktorce, ať ho vystaví znovu, tak ho asi ztratila... no a pak si koupím třešně, dám nohy nahoru a budu myslet na manžela, ať mu to dnes večer dobře dopadne s exmanželkou 😀 😀 😀
ale ve čtvrtek mi přijede ségra s 16letou neteří, manžel bude v ostravě, tak tu budou spát a bude mejdlo 😀 😀 😀 už se děsně teším 😀

evanek77
autor
15. čer 2009

mimina,
tak to je pak blbé 😝 to člověka hrozně demotivuje ☹

jaspina
15. čer 2009

Ahoj holky, dnes je mi jaksi zle.. divně od žaludku, tak snad to přejde! Jinak jsem dnes dala krev na HP a už mě čeká jen folikulometrie. S dovčou jsem si na sebe upletla bič sama.. Tak jsem o ní furt mlela - že Řecko nebo Bulharsko a že nejvíc by se mi líbila Lefkada, ale tam ne, že je dražší až to přítel omrkl a řekl, že když už, tak by jel na tu Lefkadu. A já si teď říkám, jestli mi to sakra stojí za to.. ☹ Když vezmu nějakých 35 000, že za to můžem mít třeba novou ložnici.. tak teď nevím a zvažuju.. Protože kdyby přišlo mimi nebo mě poslali po výsledcích třeba na IVF nebo něco, tak budem potřebovat penízky a opravený barák.. Tak si to musím nějak promyslet.

mimina321
15. čer 2009

evi presne ako píšeš ☹
jaspi ja tiež neviem ako to bude s dovolenkou ked bude treba ivf tak by som radšej použila peniaze na to

evanek77
autor
15. čer 2009

jaspi, už jsem ti psala dopoledne, ale spadl mi kůň, možná, že pořádná "nadstandardní" dovča vám vlastně ušetří a IVF nebude potřeba 😉 😀 , klídek, pohoda a štěstíčko dělají divy 🙂

evanek77
autor
15. čer 2009

tak my se dnes s manželem definitivně rozhodli, že začínáme hledat dům v okolí prahy, takže nás tedy dovolená rok nečeká, budeme chudí, ale konečně v klidu a ve svém 🙂 😀

mimina321
15. čer 2009

evi dobre ste sa rozhodli,takto vás tá ženská stále ,,mala v hrsti,,
inak ani mne nešlo koníkovať ☹

evanek77
autor
15. čer 2009

mimina,
hlavně náš konzultační právník prostě na rovinu řekl, že manželova rozvodová dohoda je tak nešťastně napsaná, že se ničeho nedobereme, pokud se s námi ona nebude chtít domluvit. Protože takhle má prostě právo s námi bydlet, dokud manželovi nezaplatí 900tis., které mu dluží. A to bohužel chtít nebude, o to se snažíme tři roky... Ale ten dnešní pán byl neuveřitelnej sympaťák, tak si představuju, že by zastupování mělo fungovat, je to už 5. právník v pořadí, ale ten pravý. Akorát nám při loučení řekl, že už zažil za 23let ledacos, ale opět ho překvapilo, čeho jsou někteří lidé schopní.
Vlastně se mi ulevilo, jsem z toho už fakt unavená a chci už mít společnou adresu s manželem a naším Tomáškem, moci si budovat svoje. To jsem si moc přála, už když jsme si před 4 lety kupovala svoje 1+1, protože máma mě celej život vyhazovala z domu a od 18ti jsme žila po podnájmech nebo se svými známostmi. No, ale pak jsem potkala manžela, tak jsem svůj byt pronajala a zase se modlila, aby nám dala pokoj jeho ex. Takže konečně v 33 letech snad budu bydlet s milovaným mužem a naším synem pod jednou střechou, která bude naše (a banky 😝) a kdo tam přijde za námi, bude zvaný a vítaný 🙂

jaspina
15. čer 2009

Evi tos napsala hezky, tak mě nenapadlo si to vyložit 🙂
A hlavně, že budete mít konečně klid! Je pravda, že ten je stejně k nezaplacení a ta ženský nebude asi nikdy šťastná - ani s bytem ani bez něj. Většinou takhle škodí lidi, kteří neumí být šťastní a štve je, že někdo jiný ano. Takže myslím, že nad ní i tak vyhrajete - protože ona ve finále stejně bude závidět vám 😉

evanek77
autor
15. čer 2009

jaspi,
to bude, manžel jí večer řekne, že čekáme miminko 🙂 🙂 🙂
ona totiž první návrh na rozvod dala ani ne půl roku po svatbě na to, že k němu ztratila důvěru, protože se nemá k tomu, udělat jí dítě a proto se chce rozvést aby jí ho udělal někdo jiný 😀 😀 😀 Ale protože takhle by se rozvod vlekl a ona se chtěla vdát za svého poslance, tak pak manžel podepsal tu nešťasnou blbě napsanou dohodu, čímž to bylo na jedno stání. No a asi nemusím vysvětlovat, že manžel po miminku moc touží už léta, že jo? No a ona skončila sama bez chlapa i dítěte.

mimina321
15. čer 2009

to ano evi ked kúpite domček alebo niečo svoje stavím sa,že na čas ju pripravíte o spánok.budete síce splácať,no budete mať klud.aj mi splácame 😝 ale bývať sami je na nezaplatenie 😵

evanek77
autor
15. čer 2009

ale já jsem to manželovi říkala tisíckrát, kdyby mi někdo řekl, jak báječně mi s ním bude, tak bych splácela i větší dluhy, než splácíme. Peníze si človek odepře, ale zdraví, štěstí a lásku... a já už mám víc, než jsem kdy myslela, že budu mít, chlapa, na kterého je nejen spoleh, ale ještě jeden druhého milujeme, pod srdíčkem miminko a můj byt, který nám pomůže koupit dům 🙂 🙂 🙂

mimina321
15. čer 2009

evinka tak to je krásne optimistické naozaj vám chýba len ten domček 😉

evanek77
autor
15. čer 2009

mimina,
mně ta praha trochu vadí, budu tam dost odříznutá ode všech tady v brně, ale člověk si zvykne všude a manžel brno nechce, vetšinu času tráví v praze a chce být víc s námi. A je pravda, že když v praze byt vychází jako barák u prahy, tak zahrádka je pro děti skvělá a maminka holt vytáhne řidičák a začne víc řídit 😀

dracekmracek
15. čer 2009

ahoj vlastovičky

evanek77
autor
15. čer 2009

mimina,
ještě nám chybí ta plodovka, už ji chci mít za sebou 😉 🙂
ale tak to je, nejdřív člověk touží po // a pak jde krůček za krůčkem dál 😉
holky, už tu pauzu některá prolomte, chybí nám tu nová těhulkovská krev 🙂

evanek77
autor
15. čer 2009

ahoj kači 🙂

mimina321
15. čer 2009

evinka tak máte jasno
katuška beruška naša tak ako sa drobčekom máte?už je lepšie?moc som na vás myslela 😵

dracekmracek
15. čer 2009

mimi děkuju,Lukášek bojuje co se dá....nemůžu chodit,takže jen ležím.

mimina321
15. čer 2009

evi ja by som sa dobrovolne hlásila na prelomenie 😅

mimina321
15. čer 2009

katuška je to naozaj bojovníček,maminka je šikulka tiež.ležkaj,pohoda vám obom pomôže k zotaveniu

evanek77
autor
15. čer 2009

mimina,
já vím, já bych ti to tak přála, ach jo...
drákčku,
venku je stejně dusno, pěkně odpočívej 😉

mimina321
15. čer 2009

evi dakujem 😉
naozaj aj u nás je tak divno ako pred búrkou,taký hnusný tlak 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru