Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
4. bře 2010

sarlott 😀 😵

strouzek
4. bře 2010

šarlot 😀 😀 😀

mimi no já jsem si taky do bytu navymýšlela tyhle kravinky, hlavně na starém bytě nezer regál do koupelny bože to byl děs, jakákoliv kapka na tom šla vidět,to samé na věcech v kuchyni neměla jsem na to nervy konvici v kuchyni jsem vyměnila za plastovou, to samé regál ten jsem vyhodila a mám tam dřevěný a pohoda. špinavý je taky ale už to nejde tak vidět 😀

mimina321
4. bře 2010

strouži šikulka 😀 😵 zrejme porobím zmeny 😀

dracekmracek
4. bře 2010

Ahoj vlaštovičky 🙂

Kačenko já nejsem snažilka,nějak to neřešíme.Nemáme ani minim.naději 😉

my máme nerez lednici a ta mi stačí 😝 a skleněné stoly dva,to byl nápad 😀

strouzek
4. bře 2010

dráčku co ty víš, nebyli byste první pár který první měl po zázraku na ivf a další šlo samo ani nevěděli jak 😉

dracekmracek
4. bře 2010

no tak byl by to mazec,ale zároveň dar 😅 ale s tím jedním vaječníkem 😝

psala jsem ti na face 😉

jaspina
4. bře 2010

Ahoj holky, tak v pondělí jdu do práce. Dnes nám nabrali i krev na genetiku a výsledky budou 1.4, ale imuno bude až v červnu a do té doby nic. Aspoň si odpočinu - snad. Já jsem byla mrtvá z té sestřičky co nám brala krev. Napřed Jarka strašila, že nemá žádné žíly, že je zvědavá jak mu to vytáhne atd. No a pak jak už tam seděl, tak se ho zeptala, jestli se bojí a on úplně udiveně, že se nebojí a ona jen: No jak myslíte.. 😀 😀 Není nad to, když vás zbaví strachu že.. 😀
A o nerezu mi ani nemluvte. Na černou rychlovarku už jsem rezignovala - máme vápenitou vodu a je tam vidět každá kapička. Jenže jsem si inteligent koupila nerez lednici a co je snad ještě horší, tak nerez mikrovlnku, co má celý předek jako černé zrcadlo - jediné uchopení madla - nerezového.. nezůstane beze stop..

mimina321
4. bře 2010

jaspi tak sa vám to pekne posúva dopredu 🙂
kačenka môže sa stať...hlavne ked to nečakáš

dracekmracek
4. bře 2010

mimi to bysme nesměli mít v ložnici Lukáška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaspi uteče to jako voda,a už budete zase dál 😉 ta sestřička mazec 😝

nám tady končí gynekologie 😖 a to jsem začala chodit k primáři,tak to nevím kam budu chodit pak.Nevím proč mě přijali jako pacientku když už to museli vědět 🙄 😝

jdu spinkat zítra ráno mi kamarádka přijde popřát a já chci nachystat pohoštění 🙂 krásnou dobrou noc všem 🤐

Martinko taky věřím že bude vše ok 😉

farmarska
4. bře 2010

ahoj holky, nějak jsem poslední dobou koníka nazvládala 😝
v pondělí jsme byli s manžou v Hradci v sanusu na té genetice. Výsledky budou prý koncem měsíce. Ještě mi zbejvá 19.3. hematologie v Trutnově a budu prozkoumaná zkrs na zkrs 😉
ve středu jsem byla u svého gyndaře na kontrole a samé dobré zprávy 😵 vevnitř jsem prej ok. a tak prej nemusíme se snažením dlouho otálet, prý budou stačit ty dvě mrchy 😵 no mám velkou radost, že byl tak rozumnej 😀 napsal mi i duphaston a prednisan do zásoby, aby hned co budou na testu dvě, jsem to mohla začít brát 😵 No jen výsledky z pitvy ještě neměl a taky mi už ukončil od pondělka PN takže musím opět schánět nějakou práci 😝 😝
Jinak koukám že stroužinka je ještě pořád 2v1 🙂 strouží, děkuju za balíček, jsi zlatíčko, napsala jsem ti IP 🙂

mao ještě jednou moc gratuluju a z šmoušky na ultrazvuku si nic nedělej! Malé si dává načas 😉 Počkej až přijdeš příště! To už tam bude fazolka se srdíčkem 😵 Jinak já to ted taky tak měla, přišla jsem na první kontrolu a byla jen zvýšená sliznice. Při druhý dutinka a při třetí už dutinka i s fazolkou a při čtvrtý už krásně blikalo srdíčko 😵
srouží ještě jednou moooooc gratuluju k triplům!! 😵 😵
tercí nebud smutná, že to tu flákáš, holt jsme v tom zase spolu-dvě průserářky 😀

farmarska
4. bře 2010

holky a jak jste se bavily o těch oknech, tak já už si je raději meju ted předem.. pak když se vrhneme do snažení, tak kdyby to náhodou vyšlo, abych nemusela jako těhule už nic riskovat 😀
štěstí přeje připraveným 😀 😀

strouzek
4. bře 2010

holky to je tak když to doma chcete mít krásný a nakupujete nerez, já jsem všecko nerez vyhodila a lednici mám bílou vč. mikrovlnky a pohoda. je to špinavý jak čuně ale tváří se to čistě 😀

jaspi jejda až v červnu? no snad ti to uteče bude jaro tak to se ani nenaděješ a bude červen, do tý doby budeš mít čas si krásně pročistit hlavu 😉

holky my se dneska pokusili vyhnat Neluš sexem dle babských rad ale skončilo to tak že jsme se vyslíkli a leželi v posteli vykládali si vtipy o tom jak bude fungovat při Nelči náš sexuální život když nám nedá pokoj ani ten kocour. ten totiž seděl u postele a mňoukal jak cvok takže jsem se pak oblíkli a šli koukat na Ulici. no nevím jestli tímhle Neluš někdy vyženem 😀

farmarska
4. bře 2010

tercule ještě mne napadlo s tím tvým manžou..že by možná nebylo špatné zkusit předstírat taky nějaký výpadek-omdlení, třeba by se taky vyděsil, začal se o tebe bát a začal by šůrovat 😉 😀
Takže šup, zejtra hezky sehraj scénku a večer mi dáš vědět, jak to dopadlo 😉 😎

strouzek
4. bře 2010

ahoj farminko nemáš vůbec zač, hlavně když to k něčemu bude 😉 moc gratuluju ke kontrole na gyndošce to je paráda ještě pár týdnů odpočinku a pak šup do snažení 😵 na ty výsledky genetiky moc držím pěsti aby bylo vše na jedničku. jj já jsem stále kindervajíčko, už mě to štve, jako ne že bych spěchala na porod klidně bych vydržela do termínu ale štve mě že ti doktoři se nemůžou shodnout 🙄 každopádně máš super plán s oknama, já takhle plánovala každý měsíc větší úklid, před ovulí jsem si pořádně nagruntila abych těsně po ovuli nemusela nic moc dělat aby mělo mimčo čas se zavrtávat. 😀

strouzek
4. bře 2010

šůrovat jo? já včera vyhazovala kbelík se zbytkem mazláku kterým jsem drhla podlahu po malování tak jste měli říct mohla jsem to poslat nějakýmu manžovi 😀 😀 😀

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
farmarska
4. bře 2010

stouží no to byl večer plný vášně, jen co je pravda 😀 😀 😀 jinak je vidět, že obě přemejšlíme a plánujeme upně stejně-dopředu 😀

mimi nevíš co nového s papu?? 😕

farmarska
4. bře 2010

jinak strouží já se přiznám, že mi dnes měli taky "romantickej" večer.. Dítko je u babičky, my nakoupili vínko a kondomy.. No a dopadlo to tak, že po té sexuelní abstinenci co jsem ted měli a po tý flašce vína co jsme vyžahli, manža po pětiminutovce vytuhnul a já u zvuku jeho chrápání dokoukávala Ordinaci v Růžovce 😝 😀 😀

farmarska
4. bře 2010

čily koukám, že jsme si dnes obě opravdu užily 😀 😀 😀

farmarska
4. bře 2010

jéé nevíte proč jsem napsala čili s tvrdým Y ? 😀 😀 😀 🤐

strouzek
4. bře 2010

to byla vášeň jak hrom jak u nás tak u vás 😀 hlavně že jsme se předtím okoupali a navoněli 😅 no co hlavně že jsme stihli ulici a ty růžovku 😀 😀

farmarska
4. bře 2010

já se taky koupala a voněla! dokonce i sváteční skleničky na víno jsem vytáhla 😀 😀 😀 no ale vědět , že po deseti minutách bude po všem 🙄 to bych se fakt ani neobtěžovala 😀

farmarska
5. bře 2010

ahoj holky, hezký ráno 🙂
koukám, že včera poslední, dnes první... to už je fakt asi silná závislost 😀 😀 😀

dracekmracek
5. bře 2010

dobré ránko 🙂

u nás měl být včera taky hezký večer 😅 😅 😅 ale jen co jsme přišli do ložnice,a koukli do postýlky,Lukášek se usmíval od ucha k uchu 😀 😀 😀
jinak spinkal pak do 4 a do sedmi,to jde 🙂 ale ještě bych si pár hodinek dala 😀 nějak se nemůžu dospat

mimina321
5. bře 2010

ahoj napíšem hned dobrú správu papu by mali dnes pustiť domov 🙂 🙂
idem vás dočítať

farmarska
5. bře 2010

papu půjde domů! 😵 hurááá, hurááá, huráááá!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

dráčku včera byl nějaký začarovaný ten večer, či co 😅 😀

strouzek
5. bře 2010

brý ránko

farmi tak já se sprchuju a voním pokaždý a pokaždý je to rychlovka , buď ráda že aspoň něco bylo včera páč u nás jen povídání a na to jsem se fakt vonět nemusela 😀 😀 dráčku takže taky jo? no já čekám že unás to bude stejný, Neluš bude antikoncepce veliká 😅
já jsem dneska taky nějaká nevyspaná, taky mě vzbudil kocour ve4 ráno a chodil a otravoval asi až do 7 kdy pak šel na záchodek a chudák měl bolení břicha asi protože jak udělal bobek byl klid a šli jsme spát 😀 nácvik na Nelču úžasný akorát že u Nelči se nebudu moct asi tak dospávat,teď na sebe koukám jsem fakt krasavice kruhy pod očima, hrozný vlasy, pleť ani nemluvím bože a to je z jedný neprospaný noci kdoví jak budu vypadat po měsíci bez spánku 😅

papuuu to je krása, tak doma odpočívat a jenom koníkovat 😵

tercie
5. bře 2010

Dobrý ránko 🙂 Tak Papu jde domů, to je paráda !!!

U nás jako včera žádná romantika nebyla, páč si dal mužíček k večeři česnek, fůůůůůůj, ten na mě teď působí podobně, jako na upíra 😀

strouzek
5. bře 2010

ahoj tercie, tož koukám včera byl fakt magický večer 😀 dneska to sakra musíme holky napravit, hlavně já teda, všichni mi tvrdí jak do toho musíme bušit 2x denně abych nemusela na vyvolávačku a my se na tu akci chystáme týden a pak si povídáme vtipy 🙄 😀 začínám se fakt smiřovat že mi tu vyvolávačku dr. v pondělí nadělí, tak mu řeknu že jí chci píchnout ve středu, kdybych to stihla tak by měla Nelinka krásný datum narození

farmarska
5. bře 2010

tý terci nad tím česnekem u tvýho manži bych se ale už teda zamyslela.. 😅 si ho dává v poslední době nějak moc často 😀 nebude to mít nějakou jinou příčinu, než že je jím posedlej 😀 😀 že ty po něm jinak chceš sex ! 😀 😀 😀
strouží no co po měsíci z těbe bude seschlá zcvrklá vrásčitá mumie 😀 hezký vyhlídky né? 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru