Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. čer 2009

Ahoj holky, dneska mám tu zubařku, proto tak brzké vstávání. Myslela jsem, že mě to snad zabije 😲 Jsem totálně nevyspalá, celou noc jsem myslela na pejska. Odpoledne se ozvu.
Mějte pěkný den a Kačce přeji hodně štěstí na kontrole, snad se pak ozve 😉

murynka
23. čer 2009

dobré ráno 🙂
sice spíše podzimní jak letní 😒

kači tak at to u zubáka dopadne dobře a nebolí o 😎

kači na dnešní kontrolu držím palečky 😉

mar26
23. čer 2009

Dobré ráno,

Kačko až budeš vědět jak do dopadlo s pejskem, dej nám vědět,ale určitě to bude dobré 😵
a ať je to u zubaře bez jediného problému 😉

Já se vzbudila v půl 7 a už nemohla usnout,nakonec jsem si v posteli četla a po sedmý to ještě na hodinku zalomila...venku zataženo, vítr a občas déšť,tak že fakt nic moc 😒 ..ještě že na dnešek neplánuju nikam jít, jen do krámu a lékárny,ale to je kousíček.

Dráčku držím palečky na KO a snad se tu ukážeš 🙂

maova
23. čer 2009

Ahoj holky, chci vás jen pozdravit. Aspoň občas sem takhle nakouknu a sem tam se ohlásím. S dalším těhulkováním to tentokrát nebudou tři měsíce čekání, ale rok, takže to je dlouhá doba a asi nebude co moc psát, tak aspoň malinko o sobě budu dávat vědět. Doufám, že se máte jinak všechny krásně a nejsou u nikoho žádné problémy.

mar26
23. čer 2009

Ahojky Marti, to jsem ráda,že tě vidím... 😵
včera jsem si všimla,že jsi psala do únorovek a že se chystáme na Paříž...tak si to tam moc hezky užijte a neberte nové síly a ať máte hezké počasí.
A ten rok jste si zvolili sami? Určitě poznáte, až na to budete zase připravení 🙂.
My budeme rádi, když se sem přijdeš podívat...snažilka, nesnažilka....stejně nemluvíme jen o tom,ale i o jídle a vůbec tak o všem 🙂
Měj se moc hezky a ukaž se 😉

maova
23. čer 2009

Marti, jeden doktor, u kterého jsme byli na utz, když už to bylo špatné, tak nám řekl, že rok by bylo dobré počkat, že to tělo už je unavené. Minule nám primář pediatrie řekl, že aspoň půl roku, se svým doktorem jsem o tom ještě nemluvila. Asi jako vždycky, co doktor, to názor. Ale my teď víme, že každé těhotenství má tendenci skončit ještě dřív než to předchozí a prostě to vypadá, že to tělo už je asi opravdu po tom všem unavené. Takže i když se mi to zdá fakt dlouhý, asi to bude lepší počkat takhle dýl.
A moc děkuju, sice jsme teď koukali, že počasí nevypadá nejlíp, ale snad se to umoudří a třeba aspoň pršet nebude.

murynka
23. čer 2009

ahojky martinko ráda tě tu vidím 😵
jéé Paříž to je moc dobře že jedete je tam krásně a počasí bude určitě lepší 😉
alespon si to užijete a myšlenakami přijdete jinam.......
jinak s tím čekáním rok asi to tak bude lepší 😔 nechat tělíčko odpočinout a vy se dáte psychicky do kupy a ono to uteče jako všechno 🙂 opatrujte se a mějte se rádi 😵

evanek77
autor
23. čer 2009

krásné úterý vlaštovičky,
marti,
jsem ráda, že k nám budeš nakukovat, rok uteče jako voda, zvlášť, když jste na něj dva 😉
přeju krásnou paříž 🙂 🙂 🙂

maova
23. čer 2009

Děkuju moc holky. Mě teda ten rok přijde hodně dlouhý, ale určitě nechci nic uspěchat, asi by to bylo jen horší a už si nikdy nechci nic podobného prožít. Asi to bude tak, že nikdy miminko nedonosím do konce, ale aspoň ten 30tt kdyby vyšel, tak by to bylo asi mnohem veselejší. Snad ten jiný steh příště pomůže k takovému prodloužení.

evanek77
autor
23. čer 2009

kači,
hodného zubaře 😉

murynka
23. čer 2009

marti tu smůlu už jste si snad vybrat museli 😔 a dr.dneska u í věcí tak snad pomůžou aby jsi miminko donosila alespon do toho 30tt....držím moc palečky,ted se ti to zdá jako dlouhá doba to chápu....ale uteče to hlavně že máš skvělého partnera který při tobě stojí a máte se rádi 😵 ted pojedete do paříže pak bude léto takže někam vyrazíte a pak vánoce a bude tu zase jaro a s tím začátek snažení........

evanek77
autor
23. čer 2009

marti,
došlo mi to včera na té plodvce, kdy mi loni říkala ta spolužačka, co dělala odběr, abych neplakala, že za rok se k nim budu hlásit jako těhulka... a mě ten rok z jejích úst zněl loni jako doživotí. Ale uteklo to, netvrdím, že rychle, ale dalo se to. 🙂 Když na o člověk není sám, dá se to...

mar26
23. čer 2009

Marti ten rok je teď asi nepředstavitelný,ale on opravdu nakonec uteče....to tělo určitě potřebuje regeneraci a dušička taky. A pak ten 30tt dáte jak nic 😉 ....to už byste pak krásně vše zvládli 😵

strouzek
23. čer 2009

Ahoj holkyyyyyyyyyyyyyyy, jsem tu na skok, právě jsme se vrátili ze spermiogramu, vše v pořádku a v normě!!!!!!!!! Jsem hrozně šťastnááááááááá, úplně to ze mě opadlo a mám hned větší chuť do snažení, zato manža jak byl furt v poho tak teď je z toho nějaký hotový, že ho bolí hlava, že se mu zdá že má teplotu, nechtěl ani jíst, prej je v šoku z toho kumbálu malého kde se musel udělat, ze sestřiček a vůbec všeho, přitom byl hotový za 3 minuty a výsledek byl do 30 minut, prostě rychlovka 😵 no ono ještě že tak, představa že čekám na výsledky déle než 30 minut tak asi zkolabuju, vynervovaná jsem byla pořádně a manža vypadal jak zmoklá slepice. 😀

ahoj martinko jsem ráda že ses ukázala, uvidíš rok uteče, mě se zdál dlouhý i měsíc ale teď když si to vemu tak vlastně už budu mít za chvilku skoro rok od revize tak se mi zdá že to bylo včera.

tercie
23. čer 2009

Ahoj holky, hezkej den přeju, taky u vás prší?

Stroužiiiii gratulace, tak to by teď bylo, aby to nebylo, ne? 😉 Budem spolu testovat, co ty na to? 😉

Martinko přeju ať se vám Paříž vyvede, ať máte krásný počasí a zážitky, ať přijdete na jiný myšlenky... i když to asi úplně nepůjde, já vím. Rok uteče jako voda, ono se to nezdá. A až se rozhodnete to znovu zkusit, tak bude všechno v pořádku, smůly už bylo dost.

Holky moje vlaštovčí, a děkuju vám za gratulace 😵 😵 😵

strouzek
23. čer 2009

Tercie díky, no to si piš, zase mě to trošku uklidnilo a mám chuť do snaženíčka. Taky jsem manžu celou cestu domu otravovala a pusinkovala, nemuset do práce vrhnu se na něho, i když by z toho asi nic nebylo on je jak zmoklá slepice z toho 😀

mimina321
23. čer 2009

ahoj
tak stouži hor sa na snaženie 😵
mao PARíž to je krásne a romantické mesto,už sa teším ked nám hodíš neaké to foto-budem velmi rada ked si prídeš pokecať ved tu preberáme ozaj všetko-manželov,psíkov,varenie a milon vecí......
terci zoberte aj mňa do testovacej partie 😨

mimina321
23. čer 2009

inak dnes som sa trepala na poisťovňu zmeniť priezvisko a nepodarilo sa -potrebujem k tomu ešte kdejaké potvdenia a mm zúril ako obvikle pri zbytočnej birokracii-no na nervy 🙄 😝

papua
23. čer 2009

Ahoj holciny 🙂!

Marti, zlaticko je neuveritelne cim si niektore zeny musia prejst a je neuveritelne, ze je to vsetko tak hrozne nespravodlive...Ale ja verim, ze sa v zivote dockas vytuzeneho miminka, nech to bude trvat aj zase rok, to prejde ako voda, si stale mlada. ja som uz rok a pol skoro od vtedy a ani neviem ako to tak rychlo preslo...a vidis, stale nic....Dockame sa, ta velka bolest trosku preboli a svet bude krajsi, zelam ti z celeho srdca, aby ten nasledujuci krat dopadol statne a verim ze to tak bude. A budeme velmi radi, ked k nam obcas zajdes, ved k nam patris! Uzite si Pariz!

Strouzi: gratulacia k spermosu 🙂
Tercie: Aj tebe mam gratulovat k niecomu ? 🙂

papua
23. čer 2009

Tercie kulatiny??? tak velka gratulacia !!!!!!!!!!!!!!!!!! nech nas skoro potesis //🙂, vidim, ze sa blizi den D 😀

strouzek
23. čer 2009

mimi neboj testování se dočkáš za týden, já už testovala dneska ovutestem, ovulka je ještě daleko, počítám že vyjde na pátek nebo sobotu, což je super, páč mám v pátek volno a chceme jet do brna na ty mrtvolky rozpitvané 😵 jinak to běhání po úřadech ti nezávidím taky jsem po svatbě nevěděla kde co jít dřív zařídit, s pojišťovnou jsem neměla problém ale v bance to byla cvokárna,na každý úvěr, účet či kartu jsem musela zažádat zvlášť o změnu příjmení takže jsem tam byla snad 3x a pokaždé jsem tam seděla 2 hodiny a podepisovala jak cvok. navíc mám účty ve více bankách takže se to táhlo snad půlroka než jsem to všechno vyřídila. a co jinak fotečky, už máš nějaké, já ani žádné neviděla

papu ahojky, tebe jsem neviděla ani nepamatuju jak se vede?? díky za gratulace, to spadnutí kamene museli slyšet až 300 km daleko

papua
23. čer 2009

strouzi: az sem som to pocula 🙂, mam sa normalka, stale nic zatial....A ty? stitka je ok?

strouzek
23. čer 2009

to mě mrzí , no my taky nic, asi obě čekáme na to teplé léto co? 😉 štítka je okej, už budu chodit na kontroly jen 1x ročně, je mi dobře, cyklus zase jak hodinky, změnila jsem gyndaře, je to nějaká odbornice na potraty a neplodnost ale ta mi řekla asi to co ostatní,že moje neplodnost je ze stresu a že to mám v hlavě, protože mi dělala utz dělohy, vaječníků, ovulka dle grafů i testů funguje, manžu mám plodného tak fakt nevím. jediné co našla byla nějaká bakterie na čípku že prý jí mám moc a může způsobovat že zabíjím spermoše dřív než se dostanou k vajuchu tak mi dala antibiotika jestli tohle nepomůže tak fakt už nevím. bohužel mozek vymazat neumím 😔

mimina321
23. čer 2009

stouži túlaš sa nám už som mala v albume a už som aj zmazala ak chceš nejaké ti pošlem 😵
papua ahoj tak som dostala pomandlovú mrchu 😀 😀 uvidíme ako to pojde teraz

papua
23. čer 2009

Strouzi: mozok nevymazes, ale dolezite je , ze je to ok, to je super....Ono to pride, neboj, ja som tiez ok teoreticky a ako dlho nic......no uvidime...

jaspina
23. čer 2009

Ahoj holky, dnes sem moc nemůžu. Je tu šéf.. Ráno jsem byla na folikulometrii a nějaké folíky tam byly - teda 1 jakž takž a zbytek pidi. Už měla výsledky, takže mám málo progesteronu. Vyfasovala jsem utrogestan a clostylbegit, tak uvidíme. Za měsíc jdu zas na folikulometrii, jestli se něco změní. Doufám, že mi po těch práškách nebude blbě - říkala, že mám ten utroš polykat..

strouzek
23. čer 2009

jé mimi no já to četla že si je tu někde dávala ale když jsem koukala už tu nebyli. pošli mi je kdyžtak na adresu do mejlu (viz IP)

papu no asi to chce u nás obou čas, já se pořád uklidňuju tím že mi numeloroška kdysi spočítala 3 děti a že nejlepší rok pro mě bude 2010 tak pořád doufám že třeba už ten příští rok budu rodit 😵

ahoj jaspi, jé no to je dobře že se to pohnulo, i já jsem dostala utrogestan , hodně holkám clostík a utroš fakt pomohl . co se týče utroše no tak mě řekla že si můžu vybrat, buď dávat dolů a nebo polykat, dole je to nepříjemné v tom že to vytéká a musí se dávat slipovka ale když se to bere pusou tak zase se více projevují nežádoucí účinky jako je malátnost únava.

jaspina
23. čer 2009

Strouži, mě říkala, že když mi bude dělat blbě, že ho vymění za něco jiného. Snad nám to pomůže 😉

strouzek
23. čer 2009

no já to asi budu baštit pusou a uvidím, když mi to nebude sedět zkusím dávat dole 😉 utroš mám na 4 měsíce tak uvidím jestli pomůže, když ne tak jí řeknu i o clostík. a jak ti vlastně vyšel ten HP?? já jdu na odběr v pátek tak jsem zvědavá i když myslím že mi nic nenajdou protože mi vše funguje jak hodinky

mimina321
23. čer 2009

stouži 3?no mne by pre začiatok stačilo za rok 1 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru