Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
25. čer 2009

Hlavně, že víme, jak na něj 😉 🙂 😵

evanek77
autor
25. čer 2009

kači,
ještě že tě mám 🙂 😉

kackark
25. čer 2009

To víš, ve vyhrožování jsem mistr 😀 😀 😀 😎 To se má Tadík na co těšít 😵

evanek77
autor
25. čer 2009

kači,
víš jak, pes co štěká nekouše 😉 😉 😉 😉 😉
myslím, že tu všechny budem bojovat spíš s tím, abychom naše miminka moc nerozmazlovaly 😀
jdu prozkoumat lednici 🙂

jaspina
25. čer 2009

Mě to taky připadá, jak popisují ten při ovulce, ale já ji asi nemám.. chybí mi ten hormon jakýsi.. No třeba se tělo aspoň snaží a nebo je to zázrak 🙂 Já jsem zírala, že jsem vůbec měla ty folíky - myslela jsem, že ani ty nebudou.
Jo nevíte která pračka je dobrá? Nám se včera po...., tak musíme koupit.

mimina321
25. čer 2009

ahoj 🙂
konečne som sa k vám dostala ked mám doma mm je to horor stále otravuje 😀 😵
no hypot.splácame aj my už len 3 mesiace
tak už môžem ísť na materskú 😉
kači gratulujem k kontrole
dúfala som že katuška napíše aspoň čo bolo na kontrole.... ☹
evi tak ked kope je to ok,len trochu leňošil 😵

kackark
25. čer 2009

Jaspi, tak si zkus sáhnoud do vnitř a nějaký ten hlen nabalit na prsty a pak bude záležet na konzistenci, pokud bude lepkavý a natahovat se mezi prsty, tak je to jednoznačně ovulační 😉 Já mám whirlpoolku s vrchním plněním a jsem max. spokojená, s jinou ani zkušenosti nemám.

Evi, to mi říká manža pořád, že si miminko pěkně rozmazluji už teď. A včera mně pobavil hláškou, když jsme jeli na tu policii, že si mě tam nechají. A když jsem se nechápavě ptala proč, tak odpověděl, že tak důsledného člověka tam asi ještě neviděli 😀 😀

kackark
25. čer 2009

Ahojky mimi 😵 Tak to možná prďolka čeká až splatíte a pak se Tě bude držet zuby nehty 😀

kackark
25. čer 2009

Jdu se ustrojit a vezmu Bessinku a pojedeme za mamkou na oběd. Budeme mít obalované žampiony a květák, už se moc těším 😉

mimina321
25. čer 2009

kači na prdolku som pripravená aj hned 😵 len ten bocian na mňa kašle asi musím nejakého zostreliť 😀 😀 😀
ja robím k obedu bryndzové halušky
jaspi aj ja mám whirpool plnenú z vrchu a som spokojná.ja to u teba vidím na superovulku 😵 tak hor sa do snaženia 😉

jaspina
25. čer 2009

Kači takový sice je - to vidím i tak.. takový ten táhlý průhledný. Ale já a ovulka? 😕 No uvidíme.. Taky omrkávám na ty whirpolky, ale asi s bočním plněním..

jaspina
25. čer 2009

Kde všechny jstéééé? ☹ Já jsem teda objědnala tu Whirpoolku s bočním plněním. Jinak jsem pročítala co se dá o ovulce a jako ty příznaky mám.. Zkusím pak doma test, ale moc tomu nevěřím. Nebo je možné, že by ovulka byla, ale pak nebyla MS kvůli tomu hormonu co mi chybí? A já teď nevím jestli říkala progesteron nebo Estrogen? Nevyznám se v tom. Folikuly jakési byly, ale minule říkala, že sliznice je moc nízká.. Tak já tomu fakt nerozumím...

mimina321
25. čer 2009

jaspi to je ovulačný 😵 ovulovať môžeš aj ked je nižšia sliznica tá by potom mala dorásť z d

jaspina
25. čer 2009

Takže progesteronu.. teď jsem o něm četla - že navozuje růst sliznice po ovulaci..tak to by asi odpovídalo.

mimina321
25. čer 2009

no tak si sa dopátrala 🙂 odkedy si sledujem ovu som prišla na to,že hned po ovu mám citlivejšie prsia toto je spolahlivý príznak
jaspi a nemeriaš bt?

mimina321
25. čer 2009

ešte som ti chcela napísať rast sliznice velmi podporuje alchemilka,od 1dc som ju zase začala piť šálku ráno šálku poobede a dokonca som čítala,že pomáha chudnúť-no zázračná bylinka ako pre mňa 😎 😀

jaspina
25. čer 2009

Mimi - neměřím. Já přes týden vstávám v 6 a přes víkend v 8:30.. a zatím jsem nikdy nebyla schopná se probrat natolik,abych něco měřila.. Co je to alchemilka česky?

mimina321
25. čer 2009

jaspi ani mne sa do toho nechcelo,ale dievčatá mi písali,že v car im to môže pomôsť tak som sa premohla
idem pozrieť ako sa to povie česky

mimina321
25. čer 2009

kontryhel-hádam som to dobre napísala 😔

jaspina
25. čer 2009

Aha 🙂 Tak to jo - zkusím se po něm někde mrknout. U nás pěkně leje a je i bouřka 😖 A to mám po práci jít pro papíry do spořky.. 😝

dadunka
25. čer 2009

Ahoj holky!!!!! Po 10 dnech jsem zase na netu. Od 16.6.,tedy od 34+0 jsem v nemocnici, otevřela jsem se na 1cm. Tak mě cpou magnéskem, gynipralem a dnes jdu na propustku do neděle domu,jupí!!!! Tadeášek už má 2,5kg. Taky nám konečně dorazil kočárek - po 13týdnech a 3 dnech, tak pro něj Dan v sobotu jede.
Přečetla jsem si smutnou zprávu o Matáškovi, je mi to strašně moc líto ☹
Dráčkovi moc držím palce!
Evi, jak dopadla ta plodovka?
A co je jinak nového?

jaspina
25. čer 2009

Ahoj Dadu - holky to tu dnes flákají 😉 Tak aspoň, že tě v té nemocnici pohlídali a Táďa si tam pěkně stihl poporůst.
Nemáte někdo na Katušku číslo? Taky by mě zajímalo, jestli je v pořádku.. 😕

mimina321
25. čer 2009

dadunka beruška tak nech to Tadeáško ešte chvílku vydrží 😵
už ťa dávno nebolo vidieť a ty v nemocnici 😔 ešte,že už ideš domov
jaspi o tú katušku mám čím dalej viac strachu 😔

jaspina
25. čer 2009

Mimi - já mám pocit, že Kačka na ni má číslo.. snad jen musí ležet, tak sem nechodí a všecko je v pořádku! 😔

evanek77
autor
25. čer 2009

dadu,
tak na konferenci jsi nakonec nejela, co? Ale hlavně, že je malý v pořádku, už má krásnou váhu 🙂
I když v nemocnici to musí být otrava, doma je doma 🙂 Musíš se tam ještě vrátit, nebou už budeš do porodu doma?

jaspina
25. čer 2009

Tak teď jsem se pobavila 😀 Na tomto místě máme prodejnu už přes rok a každý den chodí kolem jeden starý pán venčit pejska. Za tu dobu už se zdravíme, ale nemluvili jsme spolu.. a teď mi sem došel a říkal, že se dnes musel opít, protože vnučka se dostala na vysokou a že mi jde říct, že jsem šikovná 😀 A ještě jeden pán dnes chtěl, jestli bych ho nešla kamsi doprovodit. Na netu psali, že při ovulce jsme pro chlapy přitažlivější - tak to já ji asi dnes fakt mám 😀

mimina321
25. čer 2009

jaspi 😀 😀 😀 ale mala by si sa točiť okolo mladších 😵 😀

jaspina
25. čer 2009

Taky si říkám, že to už je trochu za zenitem 😀 No nic, letím domů - papá 🙂

evanek77
autor
25. čer 2009

jaspi 😀 😀 😀 😀
to ještě jde, mně jednou můj mladý kolega dal na dveře do prodejny lístek "Slečna k seznámení, info u pultu"... no, myslela jsem, že ho pak zabiju, došlo mi to až asi u pátého podivína, co se divně vyptával 😀 😀 😀 😀

mimina321
25. čer 2009

evi to by som ho asi ozaj zabila 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru