Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
28. čer 2009

terci jj je to ten
no mňa nechcel ff zaregistrovať neviem prečo robila som presne všetko podla inštrukcii a nič ☹ tak mi musí stačiť aj toto čo už
no ved práve každý mesiac si hovorím-musím veriť

evanek77
autor
28. čer 2009

terci,
ulož si manuálek 😉 :
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

tercie
28. čer 2009

Ono hodně holek psalo že jim to dělá švíky s tím přihlášením, chce to asi zkoušet víckrát. Na koníku je někde diskuse přímo o FF, počkej zkusím ti to najít 😉

tercie
28. čer 2009

Tady, tak to zkus proštudovat
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Evi to znám, mám v oblíbených, díky 🙂

mimina321
28. čer 2009

evi robila som to presne podla podla toho návodu a nechce ma to 😖
terci naštudujem vdaka za link 😉
evi nechce ma to pustiť cez registráciu a to som sa nikdy neregistrovala ani nikto z mojho pc

mimina321
28. čer 2009

idem do vane ale ešte nakuknem 😵

tercie
28. čer 2009

mimi je to ňáký zakletý... holt to pokoušej, třeba se to povede... Jo, a neplav ke špuntu do hloubky!!! 😀

mimina321
29. čer 2009

ahoj dnes som tu prvá 😕

kackark
29. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................43DC
Tercie....................19DC
Jaspina...................18DC
Strouzek.................18DC
Papua.....................10DC
Mimina.....................8DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
29. čer 2009

Krásné dobré ranko.

Mury: gratuluji k začínajícímu 5. měsíci 😉 🙂

Mimi: já s FF, taky dlouho bojovala, než jsem se tam dostala a nakonec mě to pustilo 😉 Snad se Ti zadaří 😵

mimina321
29. čer 2009

kači skúšala som to znova a nič-to asi budem skôr tehu 😀 😀 😀

kackark
29. čer 2009

Mimi, moc bych ti to přála 😵

mimina321
29. čer 2009

kači dakujem 😵 🙂 si zlatíčko
tak ako sa máš moja už je to ok? a čo ten psík?
dnes som bola na krv a od 1 do práce snád už bude všetko v poriadku

kackark
29. čer 2009

Mimi, kvůli pejskovi si mám volat za týden a něco, jestli je v karanténě, nebo si ho už někdo vyzvedl. Jinak u mě to je dneska celkem dobrý, ale nechci to zakřiknout. A těšíš se do práce?

mar26
29. čer 2009

Dobré ráno vlaštovičky 🙂

mimi tak že to vše vypadá,že je to na dobré cestě 😵 ...brzy přibude do vlaštovek nová těhulka...moc ti držím palečky 😉

evanek77
autor
29. čer 2009

krásné pondělí vlaštovičky... a snad těch těhulek přibude i víc 😉

kackark
29. čer 2009

Ahojky Marti a Evi 😵
Marti, máš na někoho číslo, aby si nám mohla dát vědět, až to na Tebe přijde? Už se to tak hezky blíží 😉

evanek77
autor
29. čer 2009

ahoj kači 😉

kackark
29. čer 2009

Evi, ani se nenaděješ a máš půlku těhu za sebou, viď 😉 🙂 😵

murynka
29. čer 2009

ahojky holky

kači děkuju 😀 😀 ty jo 5 měsíc 😲 😲 to je mazec 😀 😀

jaspina
29. čer 2009

Ahoj holky! Mě se ráno docela motala hlava - asi z toho Utroše.. ale už je to lepší. Akorát mám moc poukazů, tak mám málo času..

mar26
29. čer 2009

Kači asi nemám..mám tedy na Martinku,ale ta sem teď moc chodit nebude, což je pochopitelné 😔 a ani bych jí tím nechtěla zatěžovat.
Tak jestli chceš,tak mi prosím písni mobila do IP 😵

evanek77
autor
29. čer 2009

kači, letí to 😉
za týden touhle dobou budu mít potvrzeno zdravé miminko,pak utěčou prázdniny, v září budu ve 30tt a to už budu mít sbalenou tašku a čekat na porodnici 😀 😀 😀 😀
včera mne pobavil manžel, má mít v lednu promoci, pokud včas napíše disertačku 😉 ... no a říká mi: snad tam s dvoumesíčním miminkem nechceš jít se mnou 😀 😀 😀
To teda chci, my přeci budeme mít samá hodná neplačící miminka, že jo těhulky? Ahlavně se dá počkat na chodbě, kdyby něco... ale přeci v tom tatínkanenecháme, když v 36 konečně dodělá školu 😀

kackark
29. čer 2009

Marti, IP.

Evi, jasně, že se Tomášek musí jít podívat na svého tatínka. To jsou ale otázky, co?

Ahojky, jaspi, tak snad už po zbytek dne bude lépe 😉

evanek77
autor
29. čer 2009

No,
já mám takovou kamarádku, v lednu budou její holčičce dva a my ostatní kamarádky šílíme, má to tramvají do centra 20min bez přestupu nízkopodlažní tramvají a ona je s ní pořád na baráku,že do města je to moc složité...
a naposledy už jsme se fakt zlobily, dojely jsme k ní a ona nám řekla, že jít s dětma (ostatní kamarádky už mají malé cvrčky) na zahrádku hospůdky co je asi 10min od nich procházkou je moc náročné, že se jí Terinka špatně hlídá...(je to moc hodná holčička) No, chudák její manžel, chodí do práce, na melouchy, aby zvládal splátky na barák, pak dojde domů, všechno tam udělá a ještě jí v noci podává malou na kolejní... brzy skončí s infarktem.

kackark
29. čer 2009

Evi, tomu říkám síla 😖

mar26
29. čer 2009

Evi přeci by si tatínek nenechal ujít podporu své rodiny, i kdyby byla uřičená 😀

Já už sundala záclony a jdu se vrhnout na mytí oken a zítra mám v plánu větší úklid...asi hnízdící instinkt či co 😅

Evi chudák holčička...moc nových věcí na rozvoj asi nemá, když je pořád doma ☹ a její manžel tedy taky 😒

jaspina
29. čer 2009

Kači, už je to lepší - to fakt bylo jen tak hodinu po tom, co jsem si ho vzala. Vám to taky dělalo? A vy jste ho braly i v těhu že? A jak dlouho a kolik?

evanek77
autor
29. čer 2009

kači,
ale před miminkem bylav pohodě ☹
teď ji vždycky zlobíme, co druhé dítě, nechce se totiž vracet do práce a zároveň nechce další, že by to Terinka nezvládala. No, ale se splátkami za barák být v domácnosti nemůže....
Jinak my včera s manželem našli několik fakt krásných bytů za přijatelné peníze v Praze, dík krizi jdou ceny pořád dolů, tak nakonec asi nebude domeček (já prostě do satelitu nechci s miminkem, žít v holobaráku a žít od výplaty k výplatě), ale byt a to už mi neva, když vím, že sednu na metro a všude se dopravím, jsem mnohem klidnější. Navíc i splátky za hypotéku vyjdou přijatelně. Sice srovnatelný byt v brně je oproti praze o milion levnější, ale zas ten luxus mít doma manžela každou noc 😀 😀 😀 Tak mám dnes moc dobrou náladu, spadl mi kámen ze srdce. Vlastně teprv až manžel souhlasil definitivně s bytem, došlo mi, jak moc do baráku nechci. Asi si to dojíždění a problémy ještě pamatuju, i když je to 10let, co bydlím ve městě 😀

kackark
29. čer 2009

Marti, ty chceš vážně porodit dřív, viď 😀
Jaspi, já ho nebrala, tak ti neporadím ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru