Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
29. čer 2009

mar,
opatrně se záclonami, říká se, že se může omotat pupečník,jak zvedáš ruce a napínáš se...
kdepak hnízdění, ty chceš porodit, abys nám udělala radost s novým přírustken do tabulky 😉 😉 😉 😉

mimina321
29. čer 2009

kači do práce je to tak púl na púl aj teším aj nie 😉 skôr sa teším na to ako budem pracovať na svojom minisaloniku
dakujem vám všetkým za držanie palcov 😵 🙂 z tejto diskusie som vždy tak pozit. naladená 😵 😵
mar to už budete každú chvílku kočíkovať 🙂
evi ,kači ,mury-normálne sa mi nechce veriť ako to beží nedávno ste hlásili // a už ste v polke tehu 😲

evanek77
autor
29. čer 2009

mimina,
já když cítím malého jak kope, tak mám chvilkama slzy v očích, taky tomu pořád nějak nevěřím, že tam fakt mám mimčo, které mi snad už žádná zlá zpráva nevezme.
poslední dva roky jsem se pořád jen bála, pořád nějáké pohromy a vyšetření... a najednou mám týden po plodovce, malej kope, no nádhera....
moc moc to všem přeju, je to táááák krásné....

mimina321
29. čer 2009

evi tak zvíťazila predsa tá Praha?
mar naozaj sa chcš s tým bruškom ešte driapať po oknách?bud opatrná 😵

mimina321
29. čer 2009

evi po tých pohromách predsa musí byť už dobre 🙂
u nás to tiež bolo posledné roky o držku samé pohreby...... 😔 ale chcem veriť,že je čas aby prišli aj tie šťasné udalosti 😉

evanek77
autor
29. čer 2009

mimina,
manžel má u nás větší slovo 😀 😀 😀 😀 😀
ale ne, do bytu mi to neva....až budu chodit do práce, mám tam lepší uplatnění, mám ta dva skvělé kamarády z gymplu se kterými se často potkávám v brně, když jezdí k rodičům, a na sídlišti určitě bude hodně maminek 😉 Navíc jak tam manžel pracuje vetšinu týdne, má tam spoustu kamarádů a známých, tak tam izolovaní nebudeme, stačí se seznámit naživo, z vyprávění už je znám 😉
Já se té izolace fakt bojím, bydlela jsem na vesnici s věkovým průmerem 57let, 230 obyvatel, nikde nikdo známý a vztah tím hodně trpěl, jak jinak, partner byl pořád v práci 😝 Vydržela jsem 4 roky a pak se ráda vrátila do města....

evanek77
autor
29. čer 2009

mimina,
víš, co jsem ti slibovala: jen co budeš vdaná paní, přijdou i // 😉 🙂

jaspina
29. čer 2009

Tak to my i když jsme na vesnici, tak bych neměnila.. Ale je to totiž čím dál lepší. Starostu dělá bráchův spolužák, takže má asi 33let a fakt se snaží. Teď nám tam dostavují multifunkční hřiště za víc jak 20mega. Jsou tam kurty a všecko. A právě tím, jak se tam furt něco vylepšuje, tak se hodně prodávají pozemky a domky na opravení a přistěhovávají se mladí. Pořád tam někdo jezdí s kočárkem. Starosta k nám třeba když dělal dětský den, nechal přivézt i nějaké malé kolotoče a za vstupné 20kč na dítě se mohlo vozit na všeckém bez placení, měli zadarmo balonky..paráda 🙂
Kači já jsem to teda popletla.. nějak se mi dalo do hlavy, že jste se tady o tom Utroši bavily s Murynkou na začátku těhu..že ona psala, že je lepší zavádět, že po něm pak není blbě.. Nebo to psala o něčem jiném? 😕

mimina321
29. čer 2009

evi tak ste rozhodnutý
ten tvoj slub berem smrtelne vážne 🙂
utekám k dr pozrieť tú krv o hodinku som späť

kackark
29. čer 2009

Jaspi: murynka utroš určitě brala, tak ti snad poradí a Evička si myslím, že ho brala taky 😉
Jinak já si o takové vesnici, kde žiješ ty můžu jen nechat zdát, byldlím někde asi jako dřív Evička ☹

evanek77
autor
29. čer 2009

jaspi,
já jsem jen zaváděla av poho 😉
ono bude rozdíl vesnice, kde máš rodinu, myšli tenkrát oba na vesnici kvůli výhodné koupi domu, nikoho jsme tam neznali amladí tam skoro nebyli ☹
holky, utíkám, nakouknu navečer, pa 🙂

murynka
29. čer 2009

jaspi já ustroš brala 😉
nejdříve jsme zaváděla 😝 pak ze své pohodlnosti jsme začla polykat a bylo mi po něm pěkně zle jak těhu nevolnosti tak do toho utrogestan no hnus 😔 a únava fakt velká..takže jsem začala zase zavádět a bylo to lepší špatěn mi nebylo únava byla ale ne taková chce to intimku hodně to vytéká 😒

jaspina
29. čer 2009

Mury - já jsem se ptala doktorky a ona mi říkala, že ho mám polykat.. ale tak zatím to zvládám.. Jako ta únava a motání hlavy nic moc a žaludek je pak takový, jako bych snědla kamení.. ale pro mimíska všechno! 🙂
Kači my jsme taky dřív byli taková vesnice, ale teď se mi tam líbí! Navíc se tam postavil fotbalový manšaft - i ženský a vždycky na fotbale se všichni sejdou. Chlapy čučí na hřiště a my holky jdem pokecat - je to jak zahrádka před hospodou - prodává se tam jídlo, pití.. a pro děcka je tam plno věcí na hraní, takže se tam fakt sejde víc lidí, jak když je pouť. Kdysi dřív jsem chtěla do Zlína do bytu a teď jsem ráda, že mě Jarek přemluvil zůstat. V podstatě mám jen když vykouknu z okna, tak 2 spolužačky s dětma co bydlí hned vedle a pak z druhé strany 3 holky o něco mladší.

kackark
29. čer 2009

Jaspi, tak to já mám jediné štěstí, že naši bydlí cca 5 km od nás a mají mnohem lépe zařízenou zahradu a hlavně na druhou stranu od silnice (tak je klid a já tam relaxuji), my máme bohužel jakoby před zahrádku k silnici a za barákem je sice obrovský pozemek, ale tam je pole a sad a nesmí se tam chodit (tráva je na seno ☹ ), jinak moc mladých lidí tu není vidět a zázemí žádné, hospoda je v sousední vesnici, pod kterou patříme, ale hřiště, nebo něco pro děti není. Jediné co je príma, že cca 500 m od baráku máme lesy a ty jsou ideální k vycházkám s Bessinkou. Houby neznáme, tak nemůžeme sbírat, ale docela by mě to bavilo.

kackark
29. čer 2009

Holky, včera mě úplně dojala Anička, byla u babičky a po cestě zpátky se stavili u nás a úplně se na mě vrhla a začala hladit bříško a pořád opakovala, já se tak těším, já se tak těším, tak jsem se jí ptala, cože tak najednou (předtím se přiznnala, že se bojí, že bude žárlit) a ona si u babičky hrála s ročním Matyáškem (náš bratránek) a takhle jí to dostalo, že už se nemůže dočkat 😉 A ještě říkala, že je príma, že to bude kluk 😵

jaspina
29. čer 2009

Kači možná malinko žárlit bude, ale taky se bude pěkně naparovat, že bude teta! Já mám starší sourozence, tak si pamatuju, jak jsem machrovala, když jsem byla teta v 10ti 😀
Jinak na procházky se psem je to fakt jedinečné! Akorát včera nám ten náš... utekl, protože viděl fenu vlkodava 🙄 Oba byli na volno, takže docela mazec. Tu fenu měla mamina s kočárkem a evidentně se bála do toho zasahovat, já taky, tak letěl Jarek a toho našeho zdusal. Jako já bych se absolutně neodvážila mezi ně vlézt. Ona vlkodav - velká jak kráva a ten náš je howavard, což je taky pěkné tele.. Ale naštěstí to dopadlo dobře.

kackark
29. čer 2009

Jaspi, to se nedivím, že ses bála, takhle jsem se bála, když se Bessa potkala s vlčákem ☹ Howavard je krásné plemeno 😵

Jinak Anička bude tetou taky v deseti 😉 Já si myslím, že žárlení příjde, ale včera byla fakt kouzelná 🙂

maova
29. čer 2009

Ahoj holky, hlásím návrat z Paříže. Měli jsme se krásně, počasí taky vyšlo krásně, neviděli jsme sice všechno podle plánu, ale i tak jsme si to užili a moc se nám tam líbilo.

mimina321
29. čer 2009

tak som doma-krv mám úplne na hov.o 😠 zajtra opakovačky ☹
už na to kašlem nebudem si kaziť deň asi ma ct neminie 😔

mimina321
29. čer 2009

mao ahoj 🙂
taký krásny vílet by som brala 😉 tu pršalo ako o život ale dnes to je lepšie
aj si si niečo priniesla?

maova
29. čer 2009

Mimi, co se děje? Pořád máš nějakou tu infekci? ☹
V Paříži bylo opravdu krásně, i v den, kdy hlásili, že bude pršet, tak bylo hezky a i jsme se spálili. Přivezla jsem si takové šatičky k legínám 🙂 a další nákupy jsme nechali na poslední den, což jsme teda udělali chybu, protože tam v neděli bylo zavřeno i v největším obchoďáku 😀

mimina321
29. čer 2009

mao mám a mandle to pravdepodobne neboli,nevieme kde to je lebo ma vôbec nič nebolí 😔
tak nákupná horúčka sa nekonala 😀 no to by som niesla velmi ťažko keby nemôžem presnoriť nejaké obchody ale verím,že zážitok to bol krásny
mňa lákajú ich zámky raz by som chcela nejaké pozrieť 😕
ale máš aspoň šatičky 😵

jaspina
29. čer 2009

Ahoj Mao. Paříž - to musí být nádhera! Já bych tak někam jeláááá. I Benátky by mě lákaly. Představuju si maximální romantiku 😉

mar26
29. čer 2009

Táák okna hotová 🙂, jen zasklený balkon se mi nechce dělat,tak na to prdím 😀 , záclony se už perou a už jsem mezitím vyprala a pověsila dvě pračky prádla.

Evi vím to s těma rukama nahoru, proto jsem si pěkně vlezla na štafličky-mám takové tříschůdkové,abych nemusela zvedat ruce a natahovat se...tak si myslím,že to bude ok.

jaspi ono se opravdu říká,že když utroš polykáš, bývá po něm zle. Já od začátku zaváděla a v pohodě...akorát pak bez slipovky ani ránu. A prý to zavádění je lepší.

Kačko tak to je super, že to Anička teď vidí takhle a už se těší 🙂

ahoj Marti, to je super,že výlet vám vyšel 🙂

mimi to je mi líto,že ta krev není dobrá ☹

maova
29. čer 2009

Mimi, to je hrůza, jak dlouho tě to už trápí ☹ A z té krve se nedá přijít na to, kde to je? Je pravda, že my jsme se teď doktorů taky ptali na infekce, jestli se to nedá průběžně nějak zjistit a nedá. Bereš nějaké léky?

Marti, ty jsi teda pilná, že ještě teď umýváš okna. Jak ti jinak je, už takhle před porodem?

Jaspi, my byli v Paříži poprvé a jestli jste tam nebyli, tak určitě doporučuju 🙂 Je to teda náročný, žádný odpočinek, ale stojí to za to 🙂

mimina321
29. čer 2009

mar už nebudem roniť ani slzu,kašlem to 😉 nech nad tým rozmýšla dr.
len ma napadá či s tým nemá volaky súvis ten pes čo ma uhryzol odvtedy sa to vlečie 😝 besnota to nebola,ale môže to byť iné -bol nezaočkovaný
tak a bábenko môže prísť má nastrojené 😵 ty si ale šikulka

tercie
29. čer 2009

Ahoj holky, zdravím při pondělku. Já jdu za chvíli k dr a asi mi už ukončí PN, tak půjdu na pracák. Včera jsem se dozvěděla, že když otěhu na pracáku, tak nemám nárok na mateřskou, takže se budu muset nechat někde zaměstnat, no a odtud mě stejně vyhodí, pokud otěhu ve zkušebce. Ty nový zákony jsou pěkně naprdlačku.

Mimi a co je špatně, řekli ti něco víc?

Mao to je dobře že jste si to užili, tak třeba ty nákupy napravíš až tam vyrazíte příště 🙂

Jaspi a Kači nám se tuhle porvali ti naši roťáci doma, manža je roztrhával od sebe, ještě že ten mladší má ocas, aspoň bylo za co tahat 😀 ale já mám od tý doby problém, mám strach, tak doufám, že se to zase uklidní, protože to pozbnaj potvůrky, ten hromadící se adrenalin a je to pro ně jako povel k útoku a v tu chvíli vědí, že mají nad vámi navrch... naši jsou v pohodě ale rodiče mají taky jednoho a to je prevít nevychovanej a ten na mě zavrčel, tak jsem se dušovala, že už k němu nevlezu... je to o držku 4 psi na jednom dvoře, už abysme se fakt stěhovali...

mar26
29. čer 2009

Marti právě že mi je až moc dobře...tak jsem si řekla, že ještě něco udělám. Vůbec mi při tom mytí nepřišlo,že bych byla těhotná,prostě jsem makala jako bez bříška 😀 ...nějak mi to břicho vůbec nevadí.

V Paříži jsem taky nebyla...ale chystáme se tam..až Natálka trošku povyroste,tak půjde na hlídání k rodičům a my si s manžou vyrazíme....ten už tam sice byl,ale rád se tam podívá znova.

Mimi snad si ti doktoři nějak poradí 🙂 🙂

mar26
29. čer 2009

Marti a budeš se vracet do staré práce?

tercie
29. čer 2009

Jé já než to sepíšu tak vy jste úplně jinde 😀

Jaspi v Benátkách jsme byli je tam krásně akorát ta romantika moc ne, protože je tam strašně lidí, jen se proplétáš davem, a to jsme tam byli v dubnu, kdy říkají že tam ještě tolik turistů není. Vedl nás Ital, ten o tom něco ví, a stejně se sek, bylo lidí jak na....o 😀

Mimi a nedají ti aspoň nějaký širokospektrý ATB, kterýma by se ta infekce pokryla?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru