Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
31. říj 2009

A jakpak se má brouček Natynka? 😵

murynka
31. říj 2009

kači já jsme se smála celou dobu supr relax 😀 😀 děda mráz a platební karta mě dostali 😀 😀 😀

no jasně holt jsme si to takhle zkomplikovali sami 😅 😅 já s manželem 😒 ....to mám pro příště 😅

copak máte dneska v plánu??

monkula
31. říj 2009

dobré ránko vlaštovičky....
Už takmer každej svieti šestka na začiatku, to je krása.... 😵
zas "obrečím" každé bábo, čo sa narodí... 😵 😵 😵 😵

kackark
31. říj 2009

Mury, já se taky smála taky smála celou dobu. Líbila se mi ta hláška o tom, kde budu vařit a ta reakce, ty přeci nevaříš 😀 😀 😀
Já dneska budu jen vařit a mám zaděláno na košíčky a linecké, ale upeču asi jen jedno, a asi vyhrají košíčky, u těch se dá sedět 😉

Marti, včera jsem nadepsala manžovi obálku a lístek, aby hned jak porodím jsme mohli vrátit pás 😵

kackark
31. říj 2009

Ahojky monkul 😵
Já jsem strašlivě moc zvědavá, jestli "první" miminko bude mít Evička, nebo dráček. Už se tak těším na fotečky a popis porodu. Jsem natěšená, jak malé dítě na Vánoce 😀

To mi připomnělo, sháníte už dárečky?

mar26
31. říj 2009

Kačko na pás nespěchám...až bude čas...stejně hned tak znovu těhotná nebudu a kdo ví jestli ještě někdy 😅
je mi líto že to máte takhle těžké 😒 a chápu vás!!
Naty moc nespinká...asi nějaké období i když noc prospí celou...teď mi spinká na klíně 😀

mar26
31. říj 2009

jéé na 2bobule bych taky šla 🙂 ...ale jak Naty teď usíná pozdě,tak to nejde
Ale 26. jdeme na akci od manžela z práce do golf yacht klubu,takl se těším...Naty uspím u našich a odjedu 🙂

kackark
31. říj 2009

Martinko, tak hlavně, že se v noci vyspinkáte. A že by si nebyla těhotná, toho se vážně nebojím 😉
To věřím, že už se těšíš, bude to asi po dlouhé době, co s manžou někam půjdete, viď 🙂

To já ještě dala manžovi dva takové úkolky, že chci jít někam na pěknou večeři, a pak že by se mohl nám někdy pokusit večeři uvařit, než se Táďa narodí. A ono ho to plnění úkolů moc baví. Včera mu úplně zářily očička, když mi splnil to kino 😵

kackark
31. říj 2009

Holky, nevíte náhodou, jestli má happy foto vždy před Vánocema akci na fotoknihy? Vytvořila jsem totiž ségře fotoknihu z toho lanového centra a teď váhám s objednáním. Dneska by byla za 600,-Kč, tak nevím, zda čekat na nějakou akci.

Předloni jsem se totiž napálila s kalendářem, dělala jsem ho ze svatebních fotek. A sotva jsem ho po netu poslala, tak mi přišel mail, že bych mohla mít velký, za cenu malého 😠

monkula
31. říj 2009

Ahoj kači.... ja dúfam, že Evička.... Lukáško má ešte čas... i keď samozrejme viem, ako na tom sú...
Darčeky ešte nemám... ani neviem, čo... teda deťom nejaké hračky, oblečenie, jarkovi chcem kúpiť nejakú knihu, aby ho motivovala k čítaniu, lebo mu to veľmi nejde, má ľahkú formu dysgrafie, tak sa bojím, aby tam nebola aj nejaká forma dyslexie... pletie si písmenká a čítaný text sa učí naspamäť.... ach jo.... dúfam, že s Chiarou to v škole nebude taký horor..
A manželovi som rozmýšľala nad UZV čističkou, zbiera staré mince, tak nech ich nemusí šudliť kefkou na zuby... 😀 😀

kackark
31. říj 2009

Monkul, tak to máš vymyšlené krásné dárečky 😉 Malého je mi líto, doufám, že na to ve škole berou ohled a zbytečně ho nestresují.
Já vůbec nevím, co koupit manželovi. Letos mi došla inspirace. Vím, že touží po nějakém počítačovém centru, ale co přesně to je, to nevím a sama si to netroufnu koupit ☹ A nějaké překvápko bych mu udělat chtěla.

babulka123
31. říj 2009

ahojte, ja vas obcas len tak citam a chcela by som vediet co je s Dracek macek.. nenasla som ziadne info.. dakujem vam velmi pekne..

kackark
31. říj 2009

Ahojky babulko: paní doktrorka jí v týdnu řekla, že porod vidí tak do 14 dnů (teď je ve 36tt), a že tak 50:50 to bude císař.

murynka
31. říj 2009

kači já dárky neřeším 😅 😅 my si dáme nové bydlení to je dar velký 😵 😵
a rodinám ted nestíhám a v období 6nedělí fakt nevím 😕 😕
ale hlavně to budou jen drobnůstky vždy jsme dávali velké dárky ale ted to moc nepůjde 😒

na to fotoknihu bych možná počkala třeba v listopadu bude nějaká akcička 😉

kackark
31. říj 2009

Mury: to se nedivím, vy budete mít hned dva krásné dary.
No my se snažíme rodinu pomalu řešit a příští víkend chceme vyjet do HK, vše nakoupit, já to klidně už i zabalím, abych se pak mohla stoprocentně věnovat broučkovi. Jen nemáme moc inspirace. Každý rok jsme vymýšleli jak píšeš poměrně velké dárky, ale letošek byl finančně náročný, tak moc nevím.

Snad se té akcičky dočkám, mám strach to nechat úplně na manžovi, aby pak ségra nebyla bez dárku ☹

murynka
31. říj 2009

kači hlavně kdyby bylo co nakupovat 😅 😅 ale mám pocit že všichni všechno mají 😠
právě ta inspirace mi chybí ☹ ☹

monkula
31. říj 2009

katko, na začiatku školekého roka to bol horor, mal učiteľku, takp starú komunistickú ochechulu, hneď mi povedala, ak nechcete, aby dostával zlé známky, napríklad v drruhej triede štvoeku z písania, tak mi prineste potvrdenie od psychológa o jeho poruche....
a vždy, keĎ Jarko písal, tak naňho ziapala, že je to hnusné a tak...
No a od októbra majú novú pani učiteľku... ani som jej nestihla povedať o Jarkovom probléme a ona ma poobede vítala so slovami, nebojte sa, to bude dobré..... a ja že čo? 😀 no, to písanie.... vyvalila som na ňu očia ona mi povedala, že jarkov problém hneď identifikovala, pretože je špeciálna pedagogička a tak nu z vlastného vrecka kúpila špeciálny zošit a teraz s ním sedí v lavici a drží mu ruku, keď píše, veľa ho chváli.... proste iný prístup, je milá, deti stále hladká aj keď to majú zakázané, ona si vraj nemôže pomôcť... 😵 😵 😵 😵

babulka123
31. říj 2009

kackark..juuuuj dakujem velmi pekne, a ze jej neskutocne drzim palce.. viem cim si presla, takze o to je statocnejsia.. teda viacere z vas.. a co sa tyka CS nech sa neboji, ja ho mam za sebou a keby som mohla tak idem aj zajtra znova... je to uplne v pohode, a to vam poviem ze ja somm sa neeeeskutocne bala..

vsetkym co ste tu vam prajem strasne vela sil, radosti a lasky.. a uz aby ste mali tie svoje deticky pri sebe { teda samozrejme v ramci vasich terminov heheh} a uzivali ste si to plnymi duskami.. ja mam svoju princeznu uz skoro 3 mesiacce a stale sa na nu neviem vynadivat.. je to najvacsi zazrak na svete aky existuje...

drzte sa...

kackark
31. říj 2009

Přesně, taky mi příjde, že jsou všichni nějak moc vybavení. A to co by si přáli, je zase pro nás nereálné. Třeba jsme věděli, jak Zdendův taťka touží po sekyře Fiskars, tak jsme se radovali, jak to máme bez starostí, a že mu dáme krásný dárek, no a na poslední návštěvě se nám chlubil, jak si jí koupil 😖

monkula
31. říj 2009

ja rodinu tiež neriešim.. mylsím rodičov a sestru.... ja od nich tiež nič nedostanem, ako každý rok... teda od otca dostanem kozmetiku, od sestry tiež učite enjakú drobnosť, a od mamy nedostávam už skoro desať rokov nič....

babulka123
31. říj 2009

a vidim ze sa bavite o darcekoch.. len pre inspiraciu hlavne pre maminky... vcera mi doniesol drahy domov keramicky noz.. no poviem vam 3 dnovy gumeny rohlik a ten noz ho prerezal ako maslo.. paraaada uzasne nieco..

kackark
31. říj 2009

Jé monkul, tak to mě úplně dojmulo, že má Jarko štěstí na takovou hodnou paní učitelku, myslím si, že v tomhle věku je to to nejdůležitější a pochvala je nejvíc, co potřebuje slyšet 😵 Jsem za vás moc ráda. Tak to asi chodí i rád do školy, viď? 🙂

Babulko, děkujeme moc 😵 A ráda vyřídím 🙂

babulka123
31. říj 2009

😀 😀 😀

kackark
31. říj 2009

Monkul: my se snažíme si dát alespoň drobnosti. A vím, že ségra se letos moc snaží a malému toho nakoupila strašně moc, tak by mě mrzelo, kdybych to nezvládla a nic jí nekoupila.

Babulko: díky za tip. Vypadá to zajímavě 😵

monkula
31. říj 2009

babulka, ja som dostala súpravu nožov min. rok an Vianoce od švagra.... tiež sú úžasné.... 🙂 ´
Áno, už chodí rád do školy.... 🙂 aj mňa dojíma, ako sa o deťoch vyjadruje, moje zlatíčka, lásky a byť učiteľkou, je to najkrajšie povolanie na svete.... 😵 😵 😵

kackark
31. říj 2009

Monkul, souhlasím 😉 Ale mám jednu podmínku, musíš mít děti, co mají chápající rodiče.

monkula
31. říj 2009

Katia pre malého máte vybraté krásne meno, vždy na to zabudnem.... 😅
Vieš, mňa trochu mrzí, že jarko takto zle číta, i keď za to nemôže, lebo ja som v prvej triede napríklad hneDˇčítala plynule, vieš, žiadne ma ma mama, proste hneĎ spolu.. no a do februára som mala prečítaný celý šlabikár.... Moja pani učiteľka, Talajková Mária si to všimla a nenútila ma čítať s ostatnými... posadila ma dozadu a dala mi do ruky rozprávkovú knihy a dala mi prečítať jednu rozprávkua ja som jej potom musela porozprávať obsah... 😎

monkula
31. říj 2009

No, to áno... niektorí rodičia, pomoc.... 🤐

kackark
31. říj 2009

Monkul, tak to je moc dobře, že jsi i ty v té době měla hodnou a chápající učitelku a "netrápila" tě slabikami, když jsi uměla číst. A jak se učí malý číst. Čtou po slabikách a nebo po písmenkách a pak říkají celá slova?

Děkujeme za pochválení jména, vybíral manžel, chtěla jsem, aby měl pocit, že se na tom všem co se teď děje, co nejvíce podílí 🙂

kackark
31. říj 2009

Ale jak si teď píšeme, tak si uvědomuji, jak moc se mi po práci stýská, snad si to vynahradím na malým 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru