Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
1. lis 2009

Tak vás holky vítám v listopadu 😵

murynka
1. lis 2009

dobré ráno 🙂
kači 😀 😲 copak jsu dělala tak brzy 😅 😕 ??

murynka
1. lis 2009

já splala ja miminko 😅 😅 😅 😀
také vítám v listopadu 😀 v posledním pro nás s evičkou a s tebou a našimi zlatíčky v bříšku 😵 😵

murynka
1. lis 2009

Něco pro rodiče a pro ty, co se chystají mít víc než jedno dítě. Ano, rodičovství všechno změní. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem.
Zde jsou některé příklady, jak se mění s druhým a třetím dítětem.

VAŠE OBLEČENÍ:
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí,že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda ?

STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího
3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
1. lis 2009

strouzi krásné fotečky 😵 😵 😵 a hezké bříško 😵 😵 😵

strouzek
1. lis 2009

ahoj holky

mury díky
ten popis 1.-3. dítěte je super 😀

murynka
1. lis 2009

no kde jste ☹ ☹ ☹ ☹

monkula
1. lis 2009

ahoj mury...

kackark
1. lis 2009

Ahojky, už jsem tu taky 😵
Musela jsem dospávat noc a dopřát manžílkovi jeho filmovou dvouhodinku na notebooku 😀
Ten popis je super 😀

kackark
1. lis 2009

Strouzi, ty máš ale krásné pidibříško 😵

murynka
1. lis 2009

ahojky holky 😵
no konečně 😵 😵 😵

kači pidi má větší jak já ted 😀 😀 😀

kackark
1. lis 2009

No jo mury, tebe nepočítám. Protože nechápu kde Sofinku nosíš, ty jí prostě před námi někde ukrýváš 😀 Že ty už jsi porodila a nechceš nám jí ukázat 😝 😀 😀 😀

murynka
1. lis 2009

kači 😀 😀 😀 no jasně 😀 😀 😀

co tádik dneska??

kackark
1. lis 2009

Teďka si spinká, ale večer to řádil 😀
Jinak ho přemlouvám, aby v tom bříšku hezky ještě ten jeden měsíc vydržel, že prosinec je přeci krásný 😵

murynka
1. lis 2009

kači to jo on vydrží 😵 😵 😵 já bych brala toho 1.12 😵 😵
jsou to šikulky když to dotáhli tak daleko 😉 😉

mimina321
1. lis 2009

ahoj bambulky moje 🙂
kači ty si nemohla spať?
mury ten popis je supééér 😀 😀 😀 😀

strouzek
1. lis 2009

ahoj holky

kači pidibříško? 😕 včera jsem byla na oslavě u našich, vzala jsem si úplný svetr a všichni na mě koukali jaký soudek na bříšku už mám 😀

strouzek
1. lis 2009

ahoj mimi jak se máš?koukám 20 dc za chvilku bude testování vidˇ? 😉

holky já jsem dostala rýmu tak manža doma šílí, lítá úklízí a obskakuje mě 😀 cítím se jak nemocnej chlap akorát tak neumírám 😀 😀

strouzek
1. lis 2009

holky nevíte jak je to s velikostí čepiček u miminek? kolik má asi mimčo hlavičku v 2 až 3 měs?

mimina321
1. lis 2009

strouži no budem testiť aby som sa zbytočne nenapchávala utrošom 😉 aj ked sú šance minimálne 😔
neviem 13CD bola ovulka asi,lebo 14dc bola po folíku už len uvolnená tekutina,neviem kedy by bolo najlepšie ocikať
strouži inak bruško 🤐 už som obdivovala 😵

strouzek
1. lis 2009

mimi nikdy nevíš, když to čekáš nejméně tak to vyjde. moje známá ta byla taky na folíky, taky nic moc a pak mi psala za pár dnů že našla //. mazec jak je to možný to nevím ale teď už bude pomalu ve 4. měs. přitom utz folíků ořvala že je tento měsíc ztracený

kackark
1. lis 2009

Strouži, s velikostí čepiček neporadím, to ukáže až praxe 😉
Mimi, přesně jak píše stroužinka, nevzdávej se 😵
Myslím na jaspinku a její předělávání, chuděra má pěkně pracovní neděli. Ale těším se na zítrřejší testování a věřím v další těhulku 🙂
Mury, jj 1.12. je úžasný datum, taky by mi to klidně vyhovovalo 😀 Moje první meta je 23.11. to začíná znamení střelec, a pak právě 1.12. a pak mi to je úplně jedno 😀

kackark
1. lis 2009

Holky, já jsem ale dílo, stalo se mi to poprvé, co jsem poslala IP sama sobě. Těhu demence už v konečném stádiu 😀

murynka
1. lis 2009

strouži ty čepičky také nevím 😕 😕

no jo jaspinka maká 🙄 🙄 to znám nás to čeká zítra vymalovat ještě jídelnu a položit lino a pak už stěhování což bude také makačka 😝 😝 snad to zvládnou 😉 😉

snad tu bude další těhulinka 😵 😵 😵

já bych brala 28.11 nebo 1.12 😀 😀 😀 😀

murynka
1. lis 2009

kači 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimina321
1. lis 2009

dakujem 🤐
mury vy už vyberáte dátum p.-tak strašne rýchlo to ušlo....

mimina321
1. lis 2009

kači 😀 😀

murynka
1. lis 2009

mimi vybírat můžeme ale je to na nich 😎 😀
moc ti držím palečky aby třeba bylo obrosvké překvapení ve formě // už si to zasloužíš 😵 😵

kackark
1. lis 2009

Mury, jj, vybírat, to můžeme. To by nám šlo 😀 😀 😀

kackark
1. lis 2009

A kdepak máme dneska Evičku 😲 Že by vybírala s námi 😵 Asi si o víkendu užívá manžela 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru