Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
22. pro 2009

Taky se mi to nezdá - že by to měl mít i prcek. Stroužek má přece tu těhotenskou a ta nevím, že by byla dědičná..

sarlotta
22. pro 2009

dědičná je cukrovka I typu- vrozená. Ale tohle, to by musela být souhra náhod. Doktor zbytečně straší.
Hlavně jde o to, že člověk nesmí být o hladu, musí jíst pravidelně. Hladovění nic neřeší a cukr to neupraví. Nejhorší jsou ty skoky. Protože tím trpí vlásečnice v orgánech, očích, pak se špatně prokrvují končetiny atd...

Strouži melta je hodně dobrá pro cukrovkáře, kořen čekanky upravuje hladinu cukru🙂 pak existuje stévie-sladká tráva - na přislazení čaje.
Umělá sladidla se v těhu nesmí-takže slazené minerálky eee.

kackark
22. pro 2009

Holky, vůbec nestíhám číst. Jsem rá´da, že jsem vytřela a upekla vánočku, ale bobíška jsem vám do alba musela dát 😉

mar26
22. pro 2009

Kačko taky teď nějak nestíhám,hlavně mě pěkně bolí v krku....a od toho hlava a Naty dneska od půl 4 nespala,tak jsem trochu hotová,ale manžel byl už dneska doma,tak jsem i dost ležela.

Moooc krásné fotečky Tádíka a prví procházka se určitě povedla 😵

papua
22. pro 2009

ahoj holky, len na chvilku nakukujem, abz som vam povedala, ze tie vysledky triplov mam samozrejme zle, ako inac, ja som to vedela ze na to ani ist nemam...mam tolko faktorov, co mi ich zhorsili ze az..DUFAM! No co uz, ostava mi iba verit, ze su to len cisla, uz mam definitivne odporucenie na amnio, takze idem buduci tyzden v stredu 😔 😠 . ...

Zajtra sa uz nerpihlasim asi, tak vam chcem vsetkym zazelat krasne a pokojne vianoce! Mamimky uzite si miminka a tehulky, nech sa dobre citite🙂

Jaspi: drzim palce!!!!!

mar26
22. pro 2009

papu určitě to bude v pořádku!! Moc,moc tomu věřím!
Kdy pak budeš mít výsledky z amnia?

Krásné vánoční svátky...jak jen to půjde!!

papua
22. pro 2009

Mar: zmenilo sa to trochu, lebo asi pojdem na amnio do mojej nemocnice a tam trvaju vysledky 3 tyzdne. Snazim sa rozzhodnut ci ist inde ale neskor pretoze sukromne nemocnice nerobia cez sviatky, alebo ist do mojej skor a cakat na vysledky tri tyzdne.Vyhoda v mojej nemocnici je aj to, ze keby nieco, mam tam doktora a navyse ma tam nechaju jeden den odpocivat. neviem vobec co mam robit.....Mam pocit ze nikdy mat pokoj mat nebudem....

strouzek
22. pro 2009

krásný večer holky dneska jsem utekla bez rozloučení, přijel manža a jeli jsme nakupovat do OPavy, no děs běs, lidí všude plno, v obchodě tlačenice, plné parkoviště, lidi nervozní fakt vánoční atmosféra 😀

šarlot no nevím ale ten dr. mi to říkal a i jsem to četla na netu že tohle všechno může cukrovka způsobit, chlácholím se tím že jsem hlídaná ale víš jak, loni mi taky říkali když našli z krve štítku jaká je to pohoda a jak je to způsobeno těhu a než jsem se rozkoukala valila jsem na revizi a pak za měsíc na operaci štítky ☹ jinak s tím že by mělo cukrovku dostat i mimi no to mě říkala gyndařka i ten diadoktor že se pak otestuje po porodu malá jeslti to nemá tak fakt nevím, radši na to ani nechci myslet.

papu koči ty fakt nemůžeš mít nikdy klid ale já prostě cítím že mimi je v pořádku a jen prostě ty čísla haprují, budu na tebe moc myslet ale vůbec si nepřipouštím že bys měla špatný výsledek 😉

kackark
23. pro 2009

Krásné dobré ráno všem 😵

Papu, moc na tebe myslím a věřím, že bude dobře, musí 😉

Ad, díky za krásné přáníčko, z Danielka je už kus chlapa 😵

A maminky mám dotaz, čím mažete miminkům obličej, když jdete ven a čím po koupání?

adajar
23. pro 2009

kac jojo roste jako z vody uz je s nim i srandik. Jinak Tedik je taky krasnej neboj ja to vsechno cetla a smekam jak to zvladas.

mar26
23. pro 2009

Dobré ráno,

adaj krásné přáníčko,děkujeme

kači ven mažu krémem od Weledy do zimy a větru, je hrozně příjemný,bez obsahu vody a po koupání moc nemažu...aby si moc nezvykala 😀 , někdy čím míň tím líp -a po koupání v porodce říkali,že jen malinko tvářičky,ale není to prý potřeba (obličej)

kdo chcete jukněte na blbiny s tátou

https://www.youtube.com/watch?v=mez8fhnYY40

stroužku s tou cukrovkou,když budeš dodržovat dietku,tak to určitě krásně zvládneš a malá bude v pořádku 😉

monkula
23. pro 2009

Kačko, Tadeášek je strašne krásny, a to vaše šťastie na mňa kričí z každej fotky, až ma to dojíma 😵 😵 😵
A máš prekrásny kočík 😵 😵

mimina321
23. pro 2009

ahoj
papu práve včera sme s dr. riešili aké sú tripli nespolahlivé a už mám strach lebo ovulka bola posunutá o 9dní,takže ideme na NTdo olomouca -ak všetko dobre dopadne
neboj obe moje švagrovky ich mali zlé a bábenkam nič nieje-boli to len zbytočné stresy 😠
kočky pozerala som odkazy sú rozkošné 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 hned po ráne také pekné 😵 🤐

andara
23. pro 2009

Ahoj holky, fotecky a pranicka krasny 😵 a Mar-to je super, kdyz se ty deticky takhle smejou, to je tak roztomily,ja tudle Majdinku tak rozdovadela, ze stacilo se pak na ni jen podivat a uz se rechtala a vejskala 😀

evanek77
autor
23. pro 2009

mar,
nádherný video 🙂

Chci vám jen v rychlosti popřát krásné vánoční svátky, ať se vás drží zdravíčko a štěstíčko.
Jaspince brzy miminko v bříšku,
miminkům ve vašich bříškách, ať se pěkně dopečou do termínků,
miminkům v postýlkách aby pěkně rostla
a maminkám (všem, i budoucím, viď jaspi), aby už se jich zdraví a štěstí drželo jako klíště a slzičky zažívaly leda z radosti

mimina321
23. pro 2009

idem nakuknúť 😕
dnes makám ako fredka ani som nemala môj pobedný spánok 😅 čo som za tie dni čo som ležala kvôli zubom neurobila teraz aspoň trošku doháňam.......
dala som si tt do pasu,hodilo mi to 5 😲 😲 😲 ,musela som upraviť dátum podla iui 😵

papua
23. pro 2009

Zlaticka-vlastovicky moje, ja vam tiez chcem popriat vsetkym este raz nadherne sviatky, vela zdravicka vam aj babatkam a nech nam novy rok prinesie len same pozitivne a krasne spravy....!!!!!!!
MAM VAS RADA!!!!!!

murynka
23. pro 2009

I když sněhu není moc,
je pár hodin do Vánoc.
Přeji tedy plná bříška,
spoustu dárků od Ježíška,
pohodu a klid,
tak jak to má být. 😵 😵

Šťastné a veselé 😵 😵

moje milé virtuání kamarádky 🙂 přeju krásné Vánoce 😎

maminkám přeji spokojené děti at jsou zdravé a plné radosti 😵

těhulkám přeji pohodové těhotenství at to dotáhnete do zdárného konce 😉 a rychlý porod 😀 😀

jaspinko tobě přeji brzo ty // na testu nebude to dlouho trvat uvidíš 😵 😵

mám vás ráda a něco od nás:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sarlotta
23. pro 2009

Ahojík holčinky🙂
Krásná přáníčka🙂)))

Papu ach joooo... těšila jsem se na lepší zprávičky... víš hlavně abys měla klidné svátky... a ono bude ještě amnio.
Moc na Tebe myslím a držím palečky... bude to dobré sluníčko 😉

mimina super 5tt🙂)) 😎

maova
23. pro 2009

Ahoj holky, neumím vymyslet žádné krásné přání a tak jen přeji hezké vánoce, krásně si je užijte a ať jste všechny v pořádku. Myslím na Vás často, jen sem chodím málo.

monkula
23. pro 2009

AJ ja vám prajem zo srdiečka tie najkrajšie Vianoce, a ten najlepší rok, aký ste si mohli priať...
Mám vás všetky rada....

strouzek
24. pro 2009

krásný ježíškovský ráno holky, přeju vám hooooodně štěstíčka, zdravíčka, jaspince kupu pozitivních těhutestíků v roce 2010, těhulím krásný zbytek těhu a lehkej porod a maminám spokojené dětičky a vůbec všem moc moc pohody 😵

kackark
24. pro 2009

Krásné dobré štědrovečerní ráno zlatíčka moje 😵

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Mám vás moc ráda, a děkuji, že vás mám 😵 😵 😵 Vlastně, teď už máme 😀

mar26
24. pro 2009

Krásné ráno vlaštovičky a vlaštovičátka 😵
většina z nás,bude mít první rok Vánoce s miminkem,tak že určitě budou ty nejkrásnější, ty co mají miminka teprve v bříšku,tak pro ně taky budou ale určitě ty nejkrásnější a naší čekatelce přeju,aby byly ty poslední, kdy nemá miminko v bříšku ani v náručí. Prostě ať se splní ty přáníčka,které všechny máte na dušičce 😵 .Mám vás ráda a posíláme pusinky 😵

Kačko krásné přáníčko,děkujeme

dracekmracek
24. pro 2009

Ahoj vlaštovičky,chci vám ještě jednou popřát hezké vánoce,splnění všech přání a hlavně zdraví to je nejdůležitější.Krásně si to užijte 😵 a opatrujte se!

Máte všechny krásná přáníčka 😵

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

monkula
24. pro 2009

Krásne Vianoce ešte raz..

Evičko, Tebe všetko naj k meninám... 😵

inneska
24. pro 2009

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá...
Do tichej noci anjeli spievajú a pokojné vianoce želajú...

krásne vianoce strávené v zdraví, šťastí, láske a kruhu všetkých tých, ktorých máme radi...želajú innka a erik 🙂 🙂

inneska
24. pro 2009

a dodatočne gratulkujem všetkým novým maminkám 😵 😵 😵 ako to rýchlo ušlo a aj vy už konečne máte svoje zázraky a pokladíky vo svojich náručiach...tak nech sú detičky zdravé, maminky šťastné a želáme velaaaa mliečka všetky objímam a posielam detičkám pusinky 😵 😵 😵

mimina321
24. pro 2009

cavte baby ja som mimin manzel miska ja po mimo maternicovom tehotenstve bez praveho vajecnika drzte jej palce stastne a vesele mi nemame cavko

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru