Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
26. led 2010

Ahojík holčinky
Hlásím screeninig NEGATIVNÍ takže v pořádku, mimuško je zdravé 😎

skritkova
26. led 2010

Ahojík holčiny🙂

Šarlotko 😵 Moc gratuluju k negativnímu screeningu, to je super, viď? 😵 Moc Ti to přeju🙂 A jinak moc děkuju za tip na palačinky s kuřecí směsí, já slyšela, že je to naslano výborné, ale nikdy jsem to nezkusila. Tak až se do nic jednou pustím, tak to bude naslano🙂

Papu, o těch nervech mi povídej, bylo to šílené☹ Ale tak hlavně že to za námi a teď už můžeme být v klidu a začít si to těhotenství konečně užívat 😵 Jinak jak ses ptala na ten morfologický ultrazvuk... To je jako velký ultrazvuk kolem toho 20tt? Jestli ano, tak ten už mám taky a vše ok🙂

sarlotta
26. led 2010

strouží budou okýnka- paráda🙂))

mimina321
26. led 2010

šarlot to je super 🙂 🙂 🙂 😵

monkula
26. led 2010

gratulujem ku krásnym správam 😵 😵
Ja robievam cesto an palacinky od oka, ale len z mlieka, vajec, cukru a pol múky, žiaden vanilkový cukor... Cesto robím také stredne husté.. 🙂
No bramboráky, ja som ich neznášala robiť, kvôli strúhaniu zemiakov, vždy som mala dostrúhané prsty 🙄
Ale dostala som už dávnejšie pod stromček kuchynský robt, Ovatio od Moulinexu, takže len olúpem, mám super škrabku, s ňou to ide samé, rozpolím a na robotíku postrúham a ešte aj posekám, milujeme, keĎ sú zemiaky na kašu 😀

strouzek
26. led 2010

šarlotko moc gratuluju jen tak dál, samé krásné zprávy.

holky u nás dělá palačinky manža takové ty krásně teňounké mňam, bramboráky dělám já, taky melu v robotu ale myslím že teď bych si klidně ukrouhala i kus ruky na struhadlu jen abych mohla zbaštit bramborák 😀
holky na zítra vyhlašuju ale zákaz mluvení o jídlech, páč budu na totální dietě , jen jogurty a voda páč ve čtvrtek jdu na krev tak abych jí měla co nejlepší a nevyfásla inzulín. to je co? klamu sama sebe ale hold jak znám toho svýho dr. i kdybych měla krev pěknou tak mě seřve že je to blbý takže si to chci radši ještě pojistit 😔

monkula
26. led 2010

strouži, aj ja robím také tenučké... 😉 🙂
Ale zajtra sľubujem, enbudeme hovoriť o jedle....

sarlotta
26. led 2010

strouži, akorát že pokud Ti bude brát ze žíly tak to je profil za poslední 3 měsíce🙂 a jinak z prstu je to jen o tom co jsi snědla těsně předtím 😉
nestresuj se... máš to za pár, bude dobře.

jaspina
27. led 2010

Hezké ránko, dnes jsem na tom s časem líp.
Strouži to je dobře, že se ve firmě umoudřili - někoho je prostě potřeba fakt seřvat.
Mimi - copak tě rozhodilo na kontrole u doktorky? ☹
Šarlot - gratuluju ke zdravému miminku 🙂
Mě je teď nějak docela dobře jak neberu clostil. Měla jsem ho i s Utrošem a Pregnylem půl roku v kuse a už to bylo na palici. Teď mám jen utroš a mám po něm náladičky jak vyšité.. Vždycky jsem v pohodě a najednou se naštvu a vadí mi všecko 😖 Ale zas na druhou stranu tento měsíc vím, že nefunguju, tak nic nemusím řešit, časovat, stresovat.. A tím jak myslím na trhání zubu a na laparku, tak nemyslím na mimčo. Přijde mi jako bych rok zpátky nežila normálně, ale jen přežívala v nějaké čekárně na dítě 😠 Člověk si asi někdy musí krapet od všeho odpočinout nebo se zblázní..

kackark
27. led 2010

Krásné dobré ráno, vlaštovičky.

Nemám čas dočítat, tak reaguji jen na to, co jsem letmo postřehla.
Šarlotko, moc gratuluji k dobrým výsledkům z NT a zdravému mimi, hurááááááá.

Jinak my máme nožičky v pořádku, široké balení už jen na noc a na měsíc, prý spíš pro pořádek. Ale to budu Táďu několikrát za den přebalovat, protože se většinou prokaká, a to máme pampersky 😖 Předtím jsem vyměnila látkovky a bylo. Nevím, jestli neumím tu plínku dobře dát, nebo čím to je ☹

A včera přinesl manža z práce papíry s podepsanou dovolenou, tak prý pojedeme, a ani jsme to nestihli moc probrat. A to ještě nemáme sehnané hlídání Bessinky. Ale už se těším.

jaspina
27. led 2010

Kači to si dobrá, že se vydáš na takovou cestu s prckem 😉 I když on je ještě malinký a možná to ani nebude tak vnímat, jak kdyby měl už třeba 2 roky že? A zas je fajn, jestli pojedete autem, že si můžete kdykoliv zastavit a řídíte se podle sebe.

kackark
27. led 2010

Jaspi, kdybychom nejeli s našima, nebylo to jen 700 km, tak bych si to taky neriskla, ale takhle si říkám, že je to jediná možnost se dostat k moři, za rok nevím, jak bych to s malým absolvovala, no a pak plánujeme další. A se dvěma dětma než se někam dostaneme, tak to bude asi hooooodně dlouho trvat. Spíš mám strach, abych vůbec věděla, že tam s malým jsme, mamka ho tak miluje, že když jsme u nich, tak ani nevím, že ho mám.

kackark
27. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................21dc-15.2 laparka
Mimina........................mmt,čakám ms

kackark
27. led 2010

Jaspi, a jak vy teďka, snažili jste se před tou laparkou, nebo radši vůbec?

jaspina
27. led 2010

Kači jen 700km? Já myslela, že do Chorvatska to je víc. Asi záleží kam tam.
A s tím snažením - jako jo, ale nebrali jsme to jako snažení 😉 Ale když jsem si dělala nějaké ovu testy, tak ta čárka byla furt slabá, takže ovulka nebyla.

strouzek
27. led 2010

brý ránko holky

šarlot jestli je žíla za poslední 3 měs. tak je to divný páč chodím na krev ze žíly skoro furt kvůli dia. teda byla jsem už 3x a vždycky jsem to nějak uhrála na dobrou hodnotu možná i díky tomu že jsem se den před odběrem hlídala. tak to dělá můj taťka celý roky, láduje se bůčkem, buchtama a pak den před kontrolou baští kysaný zelí a hodnoty má dobrý 😀 takže já dneska vodu, jogurt a kysaný zelí a to by bylo aby nebylo 😎

jaspi ty změna nálad a tak jsem měla i já ale já to měla ze štítky, jinak jsem si taky přišla jako čekárna na mimčo. ale neboj jednou budeš i na to vzpomínat, my se minule s manžou smáli jaký jsme dělali hokus pokusy při ovuli jak jsem po manžovi ječela že musí a hotovo že ovule není pro srandu králíkům, jak jsme odbíhali ze svatby jeho sestry nahoru do pokoje plodit ... no jo kdo by řekl že jednou budu vzpomínat jak jsem ořvala každou mrchu, vytahovala negatesty z koše, stála s nima u okna a vytahovala očima čárky atd. ale věř že jednou to mimčo přijde a budeš i na tohle pitomé období vzpomínat s nostalgií. 😉 já hlavně doufám že ta laparka zabere jako už umnoha holek, prostě to profouknou a budou čárečky ani nemrkneš 😉

kači dobře že jste si vybrali dovolenou místo toho kotle, odpočinete si a já bych se nebála ani té dlouhé cesty. sice mimčo nemám ale pokaždý když jedem na dovču (u moře jsme byli asi 6x) tak vždycky s náma jela kupa rodin v zájezdu a obecně bych řekla že čím starší dítě tím problematičtější a víc na zabití. to ty malé mimíška byli totálně v pohodě a nevěděla jsem nikdy o nich ať už jsme jeli busem nebo letadlem. většinou naopak byli z té cesty ukolíbaní a pak i ten vzduch mořský jim dělal dobře, chrupkali 5x víc jak doma a maminy si pokaždý chrochraly blahem.

kackark
27. led 2010

Jaspi, jedeme na Istrii a je to jen něco málo přes těch 700 km, takže vím, že kdyby nedej bože něco, jsem za chvíli na českých hranicích. Ale já říkala manžovi, že se o tom musíme pobavit, zvážit pro a proti, zajistit hlídání Bessinky atd. A on prostě přijde s podepsanou smlouvou. Prý když jedeme s našima, tak se ničeho nebojí. Jen jsem viděla, jak na netu vyhledával co umí a neumí půlroční děti 😀

strouzek
27. led 2010

kači neboj to zvládnete, tadeášek bude zlatíčko a ty si krásně odpočineš od starostí. na istrii je to fakt kousek, uděláte pár přestávek ale ani se nenaděješ budete se plácat v moři. my zase plánujem třeba nějakou podzimní dovču u moře malé bude taky půlroku a na malorce by bylo v září ještě pěkně a 2 hod. v letadle zaspí ale kdoví spíš se bojím jak prašulky by vyšli ale kdybych mohla jedu hned a nebála bych se zvlášť ne do zemí civilizovaných,mají tam všecko, plínky vodu doktory... jediný kam bych sinetroufla s mimčem je egypt, turecko atd. přecijen to je sice civilizace ale pro nás evropany divná

strouzek
27. led 2010

podle mě největší problém bude s besynkou, já se hrozím i toho jak budu v porodce, OLiver je na mě závislý když nejsem doma tak prej nežere a čeká na mě u dveří, manžu totálně neuznává tak to bude boj. příští týden jak se budou měnit ty okna a malovat tak budeme v azylu u našich, budu tam s ním snad si zvykne na naše aspoň trochu a pak to nebude tak šílený když tam bude na těch pár dnů co budupryč.

kackark
27. led 2010

Strouži, ahojky 😵
S tím vzpomínáním, jak píšeš jaspince to je přesné, taky takhle vzpomínám a taky jsem tak trapčila 😀 😀 Ale bacha holky, taky budete vzpomínat na to, že byly noci, kdy jste se vyspaly, a že byly dny, kdy i bez make-upu jse neměly kruhy pod očima 😅 Ale jak se na vás to vaše štěstíčko usměje, je to jakoby všechnu únavu někdo vzal a daleko odfouknul 😉

Na dovču jedeme autama a naši budou mít cca půl roku staré auto s klimatizací, tak kdyby něco, můžu si s malým sednout k nim. Jet jen jedním autem bych se bála. A tam budeme bydlet v bungalovech a na jídlo chodit do hotelu, tak snad ani malý nebude nikoho rušit.

Jaspi, moc doufám, že laparka pomůže a ty s mimi hezky ukončíte tabulku. A moc bych to přála i Martince. Nevíte o ní něco? Neukázala se tu? Jak pokročili v adopci?

jaspina
27. led 2010

Strouži tak do Egypta bych si netroufla ani sama 😀 Nerada bych faraonovu pomstu 😀 A kamarádka byla v Tunisu a báli se vylézt z hotelu, jak se tam ti místní chovali 😠
Kači já taky Chorvatsko zvažuju.. Uvidíme podle peněz. Ale mám trochu strach, kdyby jsme jeli sami a třeba se nám posralo auto. A jediné co mě odrazuje, že minule jsem si z tama dotáhla zánět močáku, který se neustále opakoval a tehdy jsem říkala, že už nikdy.. Ale chtěla bych.. Vy tam pojedete přes Rakousko nebo Maďarsko?

kackark
27. led 2010

Strouží, nás by to se vším všudy (benzín, dálnice, útrata atd.) mělo přijít na necelých 20 tisíc, předělání kotle je nesrovnatelně dražší a beru to tak, že když nepojedeme letos, tak se dalších pět, šest let nedostaneme. A já v Chorvatsku nikdy nebyla. Nejvtipnější je, jak jsem v těhu říkala, že bych jela s malým k moři a manža, že jsem se snad zbláznila. A teď je to on, kdo to vyprovokoval a já ta, co má trošku strach.

kackark
27. led 2010

Jaspi, ani nevím kudy,nezajímala jsem se 😀 Jen byl návrh, že zpáteční cestou bychom zkoukli Benátky.

kackark
27. led 2010

A Bessku by bez problémů pohlídala má nej kámoška, mají se moc rády vzájemně, jenže bydlí v 1+1 v Brně a u nás pochopitelně nikdo hlídat nechce kvůli dědovi ☹

kackark
27. led 2010

To mě se na Djerbě (Tunis) líbilo moc, ale s malým ani omylem.

mimina321
27. led 2010

ahoj 🙂 kači tak vyhrala dovolenka 🤐 super 🤐
jaspi aj ty zvažuješ chorvatsko no mojho manžela to tiež už 2týždne máta 😀 možno budeme mať v chorvátsku koníkovský zrazík 😀 😀
ja som dostala kopec liekov mám hrozné výsledky krvi 😝 😝 😝 ale inak je mi fajn

kackark
27. led 2010

mimi, to mi je líto ☹
Holky, my jedeme 10.7. tak vás tam budu čekat 😀

strouzek
27. led 2010

kači jj já si to říkám i teď a to malá ještě není ani na světě. někdy si přijdu totálně hnusná neschopná tlustá, štve mě celý svět a nejvíc diabetolog ale pak si vzpomenu jak jsem seděla na vaně a řvala jak tur že se zase nepodařilo tak mě to přejde ale je fakt že trochu nostalgie mám i na ty předmrchovské depky a hysterické projevy a manža myslím taky protože kolikrát si na něco vzpomeneme z té doby (třeba jak vykládal policajtům že musí domů manželka má ovulaci) a hned máme záchvaty smíchu s troškou nostalgie.

třeba teď jsem objednávala pro kámošku ovutesty tak jsem jí pak poučovala co a jak má snima dělat a hned jsem si vzpoměla se slzou v oku jak jsem očůrávala v práci každej kousek papírku a pak jsem toho měla plný stůl a porovnávala čárky 😀 ty jo no kdo by to byl řekl že i na to budu docela ráda vzpomínat, kdyby mi to řekl někdo před rokem že budu vzpomínat na to že nešlo mimčo a málem jsem zešedivěla z nervů tak ho zabiju 😅

jaspi já jsem taky nějak nedůvěřivá pro těm arabským zemím, je fakt že plno lidí si to chváli ale zase plno lidí pak přizná že ze 7. denního pobytu strávili 3 dny minimálně na dietě a záchodě tak díky nechci. hlavně je tam prostě i jiná ta dostupnost doktorů všecko je jiný, mě hlavně odradilo jak kamarádka roky na to šetřila pak jela s velkým očekáváním do egypta že prej na pyramidy, přijela prej na pyramidy nešla protože celý den v autobuse s konvojem vojáků pak se přijede do zatuchlé hrobky kde si nesmí člověk ani prdnout aby nebyl podezřelej, vedro neskutečný tak skoro nevylízali ven z hotelu,když šli tak je obtěžovali žebrající děcka tak chodila v tom nejhorším co měla na sobě aby měla klid, sama bez přítele rozhodně jít nemohla a to není ani blondýna a její suvenýr vodní dýmka kteoru tak pečlivě převážela domů měla nakonec na spodní straně napsáno made in czech republik 😀 ne díky to radši pojedu do chorvatska, tam je stejně člověk jak doma, všude se mluví česky 😀

strouzek
27. led 2010

kači 20 tis. za chorvatsko no je to dost, my v chorvatsku byli 2x a líbilo se mi tam ale pak jsme zjistili že levněji mě vyjde letadlem na malorku nebo krétu tak jsme začli jezdit tam a teď bych popravdě už asi do autobusu nevzlezla a auto nemáme v takovém stavu aby tam dojelo takže u nás by byla jediná varianta letadlo.navíc miluju tu atmosféru letiště jak přijedu s kufrem, dostanu palubní vstupenku, sednu do kavárny koukám na letadla , nastoupím dostanu najíst napít a za 2 hodiny už jsem tisíce kilomentrů daleko a za další hodinu se koupu 😎 malá by jela vlastně totálně zadarmo takže bychom platili to co vždycky. na malorce jsme byli v apartmánu s polopenzí švédské stoly, v ceně už všechny poplatky letenka a na osobu nás to vyšlo 7200,- + útrata co jsme tam utratili a na krétu nás to stálo do hotelu s bazénem, švédské polopenze zase všechno sakum pikum vč. letiště 8500,-/os. takže to chorvatsko vyjde fakt víc draho.

strouzek
27. led 2010

mimi to je mi líto, ale neboj lékama se to zlepší. a co vlastně máš v tý krvi špatný?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru