Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
21. kvě 2009

Ahoj,

ale mě prostě volali holky,nevymyslela bych si to.Volali i Jirkovi,když jsem jim to nebrala.Asi jsem to tady neměla vytahovat.

evanek77
autor
21. kvě 2009

dráčku,
my ti přeci věříme a tvojemu bojovníčkovi držíme moc moc moc palečky 😉 😉

mar26
21. kvě 2009

dráčku vždyť to není debata kvůli tomu jestli ti věříme nebo ne 😉
Já ti to věřím a vím,že se výsledky krve normálně volají a zvlášť v CARech to může chodit taky úplně jinak.

Tak že někdo má ze zdravotnictví zkušenost takovou i když tam pracuje,ale zvyklosti jsou všude jiné, že?

pohoda, klid...je dobře že volali 😵 , pěkně si vše hlídají 🙂

dracekmracek
21. kvě 2009

koukám že se mi to neodeslalo celé,loni mi volali i špatný nález na čípku,a sdělili mi to do telefonu,v carech to opravdu chodí jinak přesně jak říká Martinka.Já doufám že to bude o.k.Dneska v noci jsem měla hnusný sen a chci aby to už bylo za námi a já mohla s radostí nakupovat 😵

evanek77
autor
21. kvě 2009

dráčku,
s miminkem už se budeme celej život o něco bát 😉 😉 😉
a dobře ti to dopadne, neboj kočko 🙂

mar26
21. kvě 2009

dráčku určitě to bude v pořádku a brzy se budete jen a jen radovat ...a taky trošičku bát..jak píše Evička,to už bude pořád.

Jinak mě můj Dr. taky volá všechno nebo posílá e-mail,jakmile má jakýkoliv výsledek.

dracekmracek
21. kvě 2009

Co ta murynka?ta nás napíná,jsem napjatá jak kdybych byla na NT já 😅 asi to někde slaví 😵

v pondělí půjdu do nemocnice,poprosit pana primáře aby si mě vzal do péče.

kackark
21. kvě 2009

Holky, jsem zpátky.
Murynka i miminko jsou v pořádku. Já nechala telefon doma a přečetla si to až teď, jsem tele. Budu jí muset napsat, jak jste na ní myslely.

Ahojky do ted jsme cekali, miminko je ZDRAVE!! 13tt a 1 DEN, 6,7 CM. Kůstka přítomna, srdíčko normální. Vypadá to na kluka, ale to neví přesně. Jsem ŠŤASTNÁ 😵

mar26
21. kvě 2009

gratulace murynce k dobrýn zprávám

kackark
21. kvě 2009

Kači, já to taky nemyslela proti Tobě a věřím Ti. Vždyť na základě toho, že Ti věřím jsem se dnes ráno bála těch ztracených volání. Murynka mě chtěla jen uklidnit, tak proto mi psala, že to není normální, kdyžby mi volala výsledky sestra 😉

kackark
21. kvě 2009

Kači, kdy jdeš na NT?

dracekmracek
21. kvě 2009

tak to jsem murynko moc ráda že ti to dobře dopadlo 😵 a kluk jo? 😀 😀 😀

evanek77
autor
21. kvě 2009

mury, obrovská gratulace 🙂 😉 😉 je to krásné, doufám, že bude pořádná oslava 😉

kackark
21. kvě 2009

Jestli se murynce potvrdí chlapeček, tak přetrhla řetěz pravidelnosti a mohla by na mě zbýt holčička 😵 🙂

andara
21. kvě 2009

Ahoj holky.
Murynce gratuluju 😉

evanek77
autor
21. kvě 2009

kači,
a chtěla bys radši holčičku? 😉

kackark
21. kvě 2009

Evi, asi ano, ale bojovala bych docela dost se jménem. To teď nějak odsouvám do zadu. Ale nejšťastnější budu, když bude miminko zdravé 😵

kackark
21. kvě 2009

Ach ta čeština 😀

dracekmracek
21. kvě 2009

Kačenko jdu příští týden ve čtvrtek.

Já chci taky holčičku ale rozhodně nebudu zklamaná ze zdravého chlapečka 😵 ale u holčiček se prý pohlaví zjišťuje až později,páč i teď mají ony malého pinďu 😀

kackark
21. kvě 2009

Kači, tak to budu moc držet pěstičky, aby to dobře dopadlo. To ti brali dost dopředu krev, viď.
Já jdu v pátek.

dracekmracek
21. kvě 2009

brali no ani nevím proč 😕 už tenhle pátek 😲 jééé tak to budu moc držet palečky 😵

trošku jsem listovala v papírech z gennetu a moje mudr to vyšetření nazvala screening v I.trimestru,přitom mi ho přeci dělat nemohla?no ale jsou tam psané jen rozměry drobka a riziko dle věku.

kackark
21. kvě 2009

Kači, já jdu příští pátek, až po Tobě. Tak to fakt nechápu a neudělala ti to ta dr. jen bez licence aniž by ti to řekla? A riziko máš jaké?

evanek77
autor
21. kvě 2009

přesně tak, jen když budou naše miminka zdravá

dracekmracek
21. kvě 2009

Kačenko je tam jen tohle:

Zpráva o screeningovém vyšetření v I.trimestru

počet plodů:1
UZ provedl externí sonografista dne 30.4.2009 na přístroji UZ
referenční gestační stáří z 30.4. : 8+3tt dle CRL,9+0 dle PM
CRL 20,10mm

Riziko T21 a priori dle věku 1/1350

optimální termín k odběru krve 11.5.2009 až 21.5.2009
optimální termín k určení NT je mezi 21.5.2009 až 4.6.2009

kackark
21. kvě 2009

Kači, tak v tom se opravdu nevyznám. Vypadá to jako nějaké předvyšetření před NT.

dracekmracek
21. kvě 2009

Hmm já tomu taky nerozumím 😝 😀

evanek77
autor
21. kvě 2009

dráčku, je to jak píše kačka, je to teprv doporučení, kdy ti v rámci screeningu vzít krev a kdy udělat UZ 😉

dracekmracek
21. kvě 2009

děkuju evi 🤐

mury šup šup fotka a info 😵 😀

murynka
21. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak tady je asi náš kluk
holky NT úžasný jen mě naštvali čekali jsme skoro hodinu a půl než nás vzali ale zážitek nádherný....ukazovala mozek,žaludek moč.měchýř,páteř,projasnění šíje je v pořádku 1,6,nostní kůstka přítomna nosáněk je krásnej,srdíčko je zdravé a v pořádku pouštěla nám ho nahlas mělo 165 tepů za minutu,prcek s ehýbal díval ručičku k obličeji no rpostě nádhera¨

odpovídáme více jsme už 13+1 6,7cm no rpostě krásné a hlavně zdravé miminko
řekla že to tipuje spíše na kluka

a já si koupila první sadu do porodnice

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru