Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
28. črc 2009

mury poznám tie nervy z prerábačiek 😒 hlavne s kúpelňou,jedných,,majstrov,, sme museli rušiť 😔
máš aj foto kočiarika?
a mm všetko od tehuliek odkážem 😎 😀 😀 😀

mimina321
28. črc 2009

jani dakujem za všetky snž. 😵
a ako sa má malá princezná?

murynka
28. črc 2009

mimi....zatím jsem to neřešila ale ty týdny utíkají 😕 😕 😕 nechci se nervovat ale štve mě to...
kočárek je v albumu výbavička 🙂

jaspina
28. črc 2009

Jani a pokud ho máš tolik nešlo by ho odsávat a dávat do porodky? Vím, že ho někde vykupují a maminy se zbaví přebytečného mlíčka a ještě vydělávají 😉 Protože zas pro ty co mlíčko nemají je lepší mateřské než umělé. Ale vím, že ho pak prodávají za nekřesťanské peníze!
Mury - naprosto chápu tvé obavy z bydlení - mi ještě mimi ani nečekáme a taky mě děsí představa, že kdybych otěhotněla brzo, tak se to nestihne.. Je toho tolik.. ale hrozně se těším až to bude. Na tohle je fajn, že nás to až tak nežene - i když miminko by bylo ještě víc fajn! 🙂

murynka
28. črc 2009

jaspi já věřím že to do zimy jako zvládneme 😅 😅 ale chtěla jsem to mít tak září říjen což ještě šance je 🙂 tak uvidíme.....kdybych o to minulé těhu nepřšla už máme doma měsíční miminko a museli bychom to zvládnout 🤐

mimina321
28. črc 2009

mury ten sa velmi páči aj mne 🙂
skús sa nad tým nenervovať aj ked viem,že je to ťažké,každý to chce čo najskôr hotové...

mimina321
28. črc 2009

my už máme tie največšie prerábky za sebou-chvalabohu 😝 ale ešte stále je čo robiť
tento rok by som ešte chcela prebrúsiť parkety a nalakovať

jana.jaro
28. črc 2009

mimi malá pořád spí,neužiju si ji tolik ,už se fakt těším až bude víc komunikovat.Včera měla 2měsíce,ale odpovídá spíš teprve narozenému miminku,zatím jen pozoruje,ještě se nesměje a váží 3,20kg.

jaspi,mlíka jsem nechala v porodnici litry,když jsem tam chodila 3týdny odstříkávat pro malou.Ale právě v kurzu radila asistentka,že když je mlíka hodně,nesmí se tolik odstříkávat potom se tvoří moc a je to takovej kolotoč.U jednoho prsu se mě to podařilo je tam jen tolik so malá potřebuje za jedno kojení,ale to druhý je strašný pořád mě z něj teče,ale myslím že se to taky upraví.Chce to ještě čas.

evanek77
autor
28. črc 2009

ahoj vlaštovičky,
jani,
teda, malá už má přes tři kila? To je krása 🙂 😉 😉

mimina321
28. črc 2009

jani predsa prišla o trochu skôr tak potrebuje spinkať aby načerpala silu a dobehla to 😵 počkaj ked začne behať tak si užiješ až až 🙂
odbehnem do záhradky pre rajčinky a papriku,neviem čo budem variť-nemáte nejaký typ?
mne teda teraz stačí zelenina a melon ale mám hladoša 😅 a toho teda melonom nenakrmim

evanek77
autor
28. črc 2009

mury,
to mne mrzí, že se vám to protahuje, ale ono se to stihne, uvidíš...
holky,
já mám dnes depku, manžel se včera dozvěděl, že musí hledat novou práci a to od srpna ☹ ☹ ☹ my prostě nemůžem mít trochu klidu 😝 😝

evanek77
autor
28. črc 2009

mimina,
já jsu opět na obídek 🙂
ale mně třeba chutná kuřecí zapečené proloženými čerstvými rajčaty a pár sušenými, jinak jen osolené, to je dobrůtka 😉

farmarska
28. črc 2009

ahoj holky, hezké ráno 🙂

jani , mimi má pravdu, přijde období, kdy ještě ráda budeš vzpomínat na doby, kdy pořád spinkala 😵

jo jo s tím kojením je to stejný jako s dojením.. čím častějc člověk dojí, tím víc má mlíka 😀 😀 😀

farmarska
28. črc 2009

teda myslím ta koza samozřejmě 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mar26
28. črc 2009

Ahoj holky, tak Natalinka spinkala do čtvrt na deset-od těch čtvrt na pět a pak usnula až ve čtvrt na jednu-už jsem myslela,že usnu dřív jak ona 😅 ..ale neplakala,pak se vzbudila v pět a usnula v šest a asi každou chvilku se vzbudí.
Vždycky dostala nejdřív prsa a pak dokrm z lahve. ááá už jí slyším,musím letět 🙂

mimina321
28. črc 2009

evi to ma mrzí....snád sa mu podarí najsť niečo rýchlo...
evi napadlo ma pečené kura so zeleninou a syrom,ale bude až zajtra dnes sa nestihne rozmraziť 😵

mar26
28. črc 2009

Jani mě třeba přijde,že taky mlíčko i mám ...v těch pět ráno jsem měla mokrou košili..naivně jsem si nedala vložku do podprdy,protože jsem si myslela,že je ho málo,ale přijde mi,že není kvalitní.
Má to tvoje úplně bílou barvu?

Natynka ještě usnula,ale už to nebude na dlouho 🙂

kackark
28. črc 2009

Evi IP 😉

Marti, vidíš, jak jseš šikovná maminka. Mám radost, že se vám daří najít režim 😉

Jani, neboj ani se nenaděješ a Emička se bude smát, lézt, chodit 😉

mimina321
28. črc 2009

mar tak si aj trochu oddýchneš a hlavne sa nemusíš trápiť čo jej je ...to bolo asi na tom plači najhoršie-ten strach či je všetko ok

jaspina
28. črc 2009

Evi to mě mrzí - teď je na tohle fakt hrozná doba - poslední dobou mám taky pocit, že tady dlouho nevydržím.. ale spíš za to můžou osobní věci než pracovní. Tím hůř.. ale prostě tady už to snad normálně řešit nejde. Najednou zlom a je to..

kackark
28. črc 2009

Holky, taky mě ta dnešní doba plná nejistoty pěkně štve. Jaspi, věřim, že u tebe se to vyřeší miminkem zavrtaným pořádně v bříšku 😵

Mury, snad to stihnete dodělat, držím pěstičky 😉 Jinak ve starém baráku to je běh na dlouhou trať, moje základní podmínky koupelna a kuchyň jsou splněné, ale ostatní časem, podlahy, okna, štukování, dveře, atd. na to teď penízky prostě nejsou.

evanek77
autor
28. črc 2009

jaspi,
jak píše kačka, ty brzy najdeš // a budeš doma 🙂 😉 😉
marti,
ještě že už natálka vydrží neplakat 🙂

jana.jaro
28. črc 2009

Evi to mě teda taky mrzí,ale určitě si něco brzo najde a ty si to raději moc neber.
Jo a konečně má přes 3kg 😵 ,uf 😝 😀

Marti,když ho tak zkoumám,tak tedy má bílou barvu,ale ne tak čistě jak kravský,je trochu průhledný nasládlý.
Ale to nemůže být možný,aby bylo nekvalitní jak píšeš.Třeba jen se ji špatně saje,nechce tolik tahat,zkoušela jsi kojící kloboučky?S těmi to některé děti umí líp,ale některé to zase neumí vůbec 🙄 (poznatek z porodnice za 3týdny okukování kojících matek 😀 😉 )

evanek77
autor
28. črc 2009

kači,
ona se ta doba ještě potáhne.... ono to sice spadlo v americe, ale ta má silnou ekonomiku, což se o naší malé republice říct nedá 😔

jana.jaro
28. črc 2009

A stím doděláváním bytu to je fakt nekonečný i u nás,ale snažím se to raději moc nevnímat,jinak bych se už musela odstěhovat.Furt opalujem ještě dveře a na všechny okna asi nedojde.Tak nemáme futra,dveře do ložnice,koupelny,komory.Manžel chodí do práce a po práci opaluje a natírá 😠 ,protože nechtěl koupit nový,že prej nejsou tak kvalitní a hezký jako ty starý 😠 😠 😠 ...se z něj někdy picnu

evanek77
autor
28. črc 2009

jani,
ale on má bohužel prravdu, co te´d chodíme po prohlídkách, že sháníme... tak některé nové byty jsou jak stavebnice z papíru 😝 a vy máte nádhernou lokalitu....

kackark
28. črc 2009

Jani, to víš, chlap z toho co si vytvoří a udělá sám, má mnohem větší radost 😉

Evi, s tou krizí je to jasný, radši si ani nepředstavuji, jaké to bude za tři roky, až si budu hledat práci 😔

jana.jaro
28. črc 2009

No jo holky musíme to s těma našima chlapama vydržet 😉 .............a oni s náma 😀 😎
ááááááááááááá už telefonuje malá z pokoje 😀

evanek77
autor
28. črc 2009

kači,
to mi povídej... tím, že se budeme stěhovat, tak původní firma je pasé....

jaspina
28. črc 2009

No o té krizi jsem slyšela, že mi furt tady mluvíme o krizi, ale že ještě zdaleka nedolehla.. že ta největší hrůza teprv přijde..Taky mám strach - jak má člověk nějaké úvěry, tak žádná sranda. Před chvilkou volal šéf a byl jak med - jsem zvědavá na jak dlouho..
Evi ty // by byly naprosto ideální - stačily by mi do vánoc, ať nejsem náročná 😀
Jo a objednala jsem se za 14 dní na tu galvanickou žehličku, aby mi pořádně vyčistily pleť z těch hormonů

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru