Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
26. kvě 2009

aha 😔 😔 já to prostě nepochopila 😅 omlouvám se!!!
jsme nějaká mimo ☹ ☹

takže porodit musí a co mimi dají do inkubátoru a bude to oki snad ne?? 😕 😔 😔

moc na ní myslím na holku naši...

dracekmracek
26. kvě 2009

vždyť to přeci nevadí proto ti to říkám 🙂

neboj to zvládnou není to tak moc brzy a dneska už se umí postarat i o miminko narozené mnohem dřív,musíme věřit 🤐

kackark
26. kvě 2009

Holky, zvládnou to, taky tomu věřím 🙂
Hlavně, když ma ní budeme v dobrém myslet a miminku pošle trošku našich sil 😉

murynka
26. kvě 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

posílám pro štěstí!!!!!!!!!!!!!!janě naší holce a jejímu miminku 😉

kackark
26. kvě 2009

Psala mi to už dopoledne, jen jsem nebyla u netu. Byla jsem skoro celý den u mamky. Zítra jde na operaci a strašně se bojí a to je zdravotní sestra. Je mi jí líto 😔

kackark
26. kvě 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Opičím se, ale věřím, že to pomůže.

dracekmracek
26. kvě 2009

kačenko chápu tě,mamka se bojí rakoviny a čeká na\ tu biopsii tak je u nás taky veselo 😔 nepřežila bych kdyby se jí něco stalo,tak držím i té tvojí palce 😵

kackark
26. kvě 2009

Kači, díky moc 😉 To já jí tam ještě dneska neplánovaně vezla Aničku, protože se mi doma rozbrečela, tak to byl fakt náročný den a teď jen relaxuji 😉

kackark
26. kvě 2009

Doufám, že Tvá mamka bude taky v pořádku 🙂 😵

papua
26. kvě 2009

ahoj holky moje!
ospravedlnujem sa za az teraz pisem, ale velmi som ochorela a musela som druhz krat k dr., dal mi antibiotika...Tak som doma a lezim....

Chuda Janicka, velmi jej drzim palce, urcite to jej babatko zvladne, verim tomu....
Inac ja som dnes uz 4DC, tak prosim prepisat..IUI definitivne nevyslo☹

evanek77
autor
26. kvě 2009

kači,
díky za zprávy o Janičce, její holčička to určitě zvládne, moc na ni myslíme a držíme palce a to přeci musí fungovat 😉 😉 😉 32tt už je u holčičky fajn, kamarádka má krásnou princeznu z 30tt a úplně v pořádku 🙂 , bude dobře 😉 😉

evanek77
autor
26. kvě 2009

mamince také moc moc držím palce 😉 😉 😉

evanek77
autor
26. kvě 2009

papau,
ach jo, to je mi moc líto, já tomu tolik věřila 😒 ☹

evanek77
autor
26. kvě 2009

jinak já jsem definitivně bez hlasu, v krku bolí jak čert a to si celý den měním priznic a piju čaje s medem. Asi jsem nachlazení nepodchytila a je z toho viroza ☹ ☹ ☹

papua
26. kvě 2009

Evi: ja to iste...myslim ze sa na mna chytila ta viroza lebo som bola pred ms, vtedy mam dost oslabenu imunitu a najcastejsie ochoriem...Ja som tomu iui tiez verila, ale asi nie dost....☹ co uz.

evanek77
autor
26. kvě 2009

papua,
už by se štěstíčko mělo usmát, kde se ti jenom toulá....

evanek77
autor
26. kvě 2009

jdu do hajan,
všem přeju, ať je zítra líp 😉 😉 🙂

papua
26. kvě 2009

ok pa, dobru, aj ja idem.....

mar26
26. kvě 2009

Ahoj holky, vy jste toho napovídaly hrozně moc...já měla dneska sraz s kamarádkama (jedna má TP 6.6. a bříško už pořádný),od tří a přijela jsem před chvílí 🙂 .Bylo to super 🙂

Janičce držím palečky i její holčičce,ale 31tt už je parádní a oni to zvádnou, jen bude malá chvilku v inkubátoru. Určitě má už ale krásnou váhu a týden je taky fajn...ty kortikoidy na plíce pomůžou a jinak je to už hotový človíček.
Posílám Janičce sílu a pohlazení a určitě budou obě v pořádku 😵

papu mrzí mě že to štěstíčko chodí zatím okolo,ale určitě si tě najde....posílám taky pohlazení

diddi
26. kvě 2009

32tt je uz ok...hlavne u dievcatiek....moje sa narodili v 34+4tt,kortikoidy mi nedavali uz....tie tusim pichaju do 32tt (2 dni,ak sa da)....moje dievky mali 2100 a 2080g a 44cm...takze okolo 2kg. bude mat aj malicka....inac tie odhady na utz su +\- 10%...mne den pred porodom odhadovala lekarka 2500g...malinka bude asi tyzden/2 v inkubatore,musi trochu pribrat aspon na 2500g. a prekonat zltacku....ale bude slniecko,tak za 3 dni ma po tom...drzim mamicke a malickej palce nech to v zdravi obe zvladnu a na den deti si ju moze vymojkat a vybozkavat 😉 😵

kackark
27. kvě 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Jaspina..................16DC
Tercie...................14DC
Strouzek................12DC
Nella......................10DC
Mimina.....................5DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

kackark
27. kvě 2009

Krásné dobré ráno holky.
Doufám, že vše špatné spláchl včerejší déšť a už bude jen a jen lépe.

Evi a papua uzdravte se nám 😉
Mončo, hodně štěstí na dnešní KO 😵

evanek77
autor
27. kvě 2009

krásnou středu vlaštovičky 😉

maova
27. kvě 2009

Ahoj holky, mám zprávy od mimi 🙂
Už má po operaci, přežila to 🙂 a jenom je to trochu bolavé. A všechny vás moc pozdravuje a když bude všechno v pořádku, zítra by mohla být tady 🙂

evanek77
autor
27. kvě 2009

marti,
děkujeme za zprávičky, přejeme mimi brzké uzdravení 😉 😉 🙂

maova
27. kvě 2009

Teď jsem teprve dočítala a moc myslím na Janičku, ať jsou i s její holčičkou obě v pořádku 😵 😵 😵 Mě doktor pořád říká vydržet apoň do 30tt, takže si myslím, že v téhle době to už určitě zvládnou, chvíli bude v inkubátoru a za chvíli jsou obě zdravé doma 😵 😵 😵 Kačko, moc Janičku pozdravuj a že na ní myslíme.

laada
27. kvě 2009

ahoj holky jdu k vám nakouknout jak krásně naskakují týdny a jak chodíte s dobrýma zprávama 😵

co Jani ? Věřím, že budou o.k. 😵

laada
27. kvě 2009

mao pořád poleháváš nebo můžeš i trochu poletovat po venku??? 🙂

maruna75
27. kvě 2009

ahoj holky..moc se omluvám,že Vám sem lezu,ale občas Vás čtu a Všem Vám držím moc palečky 🙂 🙂

chtěla jsem jenom napsat že jsem rodila ve 33+3t.t a ještě jedna holčina u nás na zářijovkách 08 ve 31t.t a vše moc dobře dopadlo ..miminka jsou zdravá a krásně prospívají...tak si myslím,že o Janičku a její holčičku mít strach nemusíte....miminko to určitě zvládne a bude zdravé jak řípa chviličku si pobude v inkubátoru tam se dopeče a za měsíc bude maminka i s hočičkou doma. 🙂 🙂 🙂 taky moc držím palečky 🙂 🙂

maova
27. kvě 2009

A ještě jsem zapomněla, Kačce a Dráčkovi přejiu, ať jsou obě jejich maminky brzy zdravé 🙂

laadi, teda, tobě ty týdny taky krásně naskakujou 🙂 Já ležím pořád, minimálně do 30tt to chci vydržet, ať už mám miminko šanci 🙂 Máme to tak nějak spočítané, že do konce července, to bude něco přes 30tt myslím a srpen si trochu užijeme 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru