Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
20. srp 2009

strouží, asi díky bohu, že už přišla, bo to stání na místě, mne už opravdu vůbec nebavilo 😝 hele a k holičoj nemusíš, bo už kočka seš, seš přeci Oliverkova máma a Olík je kocourek 😉 😀 😀 Marti hezky si to na svatbě užijte! 😵

evi, holky, díky za povzbuzení, příští měsíc je náš! 😵 😅 😀 doufám 😅

holky nevíte co zabírá na natažený svaly?
včera jsem si já gaučovej typ, dala s rodinou nedobrouvolnou tůru po horách a dnes nemůžu ani dosednout na hajzlík, jak mne bolej nohy 😖 už jsem slupla dva prášky, abych mohla vůbec chodit a taky si je namazala, nějakým chladivým gelem, ale nic moc nezabíra 😝 😝

evanek77
autor
20. srp 2009

farmi,
a co teplá vana, aby se uvolnila ze svalů kyselina mléčná, co tam zatuhla a bolí 😉 🙂

farmarska
20. srp 2009

evi já mám v nohou nějaký mlíko? 😕 no tož já jdu do vany 😉
sem věděla že jsem holka krev a mlíko 😵 😀 😀
díky jdu to ozkoušet 😉

evanek77
autor
20. srp 2009

farmi,
kyselina mléčná vzniká ve svalech, když je přísun kyslíku nižší jak výdej energie (jakmile se zadýcháš) a právě to způsobuje bolest svalů po námaze 😉

evanek77
autor
20. srp 2009

ale holka krev a mlíko, to jo, s tím souhlas 😉 😀

strouzek
20. srp 2009

farmi kočka jo? no to nevím kdybys mě teď viděla hrůza děs. mastná pleť, děsný vlasy, plno špeků... jinak oliver mi dává zabrat, denně šoky, v sobotu měl plnou hubu krve koukla jsem a vypadli mu mléčný zuby , včera zase skákal a blbě dopadl na packu pak byl 2 hodiny zalezlý pod gaučem a kulhal naštěstí se z toho vyspal a už zase lítá jak ďas ale furt něco při něm se fakt nenudím. dneska ráno jsem ho honila po baráku, nesmím otevřít dveře nebo balkon bo hned zdrhá.

s tou vanou no já nevím já jsem vždycky s vany totálně hotová, bolí mě celý tělo a max se doplazím do vany

jaspina
20. srp 2009

Ahoj vlaštovičky, tak hlásím návrat. V podstatě to nebyla ani dovča, jen takový 2denní výlet, ale boží 🙂 Dala jsem do alba pár fotek - na chvíli. Na konec jsme se napřed vydali na Slovensko na Zelenou vodu do N.M nad Váhom, ale tam se nám nelíbilo, tak jsme jeli do Trenčína a zakotvili jsme v Trenčianských Teplicích. Přespali jsme v hotelu Kristoff Plaza - no nádhera! Měli jsme fakt veliký apartmán se dvěma balkonama a dvěma koupelnama a postel jak pro princeznu na hrášku 😉 Měli jsme tam prakticky jen pro sebe bazén i venkovní whirpool, který byl naprosto super! Nejlepší to tam bylo v noci - ve vyhřívaném bazénku s těma tryskama a nad hlavou hvězdy... Trvalo to krátce, ale užili jsme si to 🙂 Dnes jsem byla zas na té folikulometrii a folík už měl 2,6cm a tak mi píchli Pregnyl. Tak uvidíme...ale i když se nezadaří, jsem ráda že tak pěkně narostl. Ještě v úterý měl teprv 1,8. Jo a cestou jsme viděli čápa, tak musel přítel zastavit a vyfotit ho -je taky v albu 😵

strouzek
20. srp 2009

jaspi ahojky vítej zpět z ciziny 😀
teda taková pohodička a romantika, to bude ovule jak vyšitá a // pak taky na testíku 😵 jo jinak na těch čápech něco je věř mi 😅 😀 😀 já je vidím nad naším barákem taky nějak moc často 🤐

jaspina
20. srp 2009

Strouži snad máš pravdu! 😉 Tak teď si dej záležet, aby se ti o mě zdálo jo? 🙂

strouzek
20. srp 2009

jasně naprogramuju si sny 😉

jaspina
20. srp 2009

To si hodná 😀

papua
20. srp 2009

ahooj holky moje! Tak som tu aj ja uz. Uz som nakukla predtym, ale nemala som cas pisat.
Jaspi: Teplice su krasne, to muselo byt super v tom hoteli...A ten cap - to bude znamenie 🙂. No a ten folik!

Evi: zajtra drzim palce k dr. , kedy ides?

inac co nove mame? Ako sa ma Dracek, neviete?

Ja stale mrcha nikde, ani spinenie 😉

jaspina
20. srp 2009

Papua tak to je super, že MS se zatím nehlásí 😉 Snad ten clostil k něčemu bude! 😵

papua
20. srp 2009

No a jaspi porad mi, ty sa vyznas.... Moze sa stat ze mi clostil posunul MS, alebo to na to vplyv uz nema....? Lebo nikdy mi nemeska a doteraz som vzdy spinila pred aj 3 dni.

strouzek
20. srp 2009

papu sakra tak zkus testíííík 😀

jaspina
20. srp 2009

Holky potřebuju radu. Objednáváme ty okna a pořád nevím, jestli to v obýváku zrušit nebo ne.. Dala jsem fotky do alba - poraďte.. To okno úplně vlevo, vedle terasy je z obýváku. teď tam budou navíc franc. dveře hned za rohem - na tu terasu. Vchodové dveře do místnosti jsou jakoby na protější zdi jak budou ty francouzské.. A my furt nevíme, jestli tam to okno nechat, zmenšit ho a nebo zazdít.. Nevím kolik od těch dveří půjde světla kvůli tomu, že je tam ta terasa a chtěla jsem mít na parapetu od okna kytičky.. ale pořád nevím. Jak by jste to udělaly vy? Jo a sorry za tu fotku, že je tam bordel - ale přítel dělá podbití, tak je tam lešení, materiál atd..

evanek77
autor
20. srp 2009

jaspi,
tobě teda ten folík narostl, mně píchala pregnyl u velikosti 1,6... proto to možná nefungovalo ☹
fotečky jsou super...
okno neposoudím, já jsem pro co nejvíc světla, ale nebydlím v baráku, tak nemám zkušenost, jak se to pak vytápí a tak...

jaspina
20. srp 2009

S topením by neměl být problém. Teď tam jsou staré okna, ale právě nám budou dávat nové - plasťáky, takže to bude těsnit líp..

jaspina
20. srp 2009

Evi taky tě po něm tak bolelo břicho? A taky je mi divně od žaludku, ale to nevím jestli s tím souvisí.. 😝

evanek77
autor
20. srp 2009

jaspi,
bylo mi po něm hrozně, jednou (to jsem ho měla naposled )mi dokonce 12h po injekci vylítla teplota na 38 a totálně mne z něj prohnalo, myslela jsem, že střevní chřipka, ale další den v pohodě... no a i když mám normálně suchou pleť, tak po pregnylu jsem měla tak podebrané celé čelo, že jsem si musela nechat ostříhat ofinu, make up neměl šanci to zakrýt. Trvalo několik měsíců, než se to spravilo, pomohl až bepanthen, co jsem si koupila původem na bolavá prsa v těhu 😉

jaspina
20. srp 2009

Evi já mám právě chvilkama pocit úplně na zvracení.. 😝

evanek77
autor
20. srp 2009

jaspi,
já pokaždé 4h po injekci už ležela stulená do klubíčka, totálně zpocená, motání hlavy, zle od žaludku... snášela jsem ho fakt blbě, ale na netu si nikdo moc nestěžoval, tak jsem si řekla, že jsem citlivka 😝 jsem ráda, žes mi potvrdila, že i tobě dělá zle, i když mne mrzí, že tím musíš procházet. A manžel se mnou ani nechtěl spát, když viděl, jak mi je...

kackark
20. srp 2009

Ahoj berušky, tak jsem zpátky. Obídek byl výborný a do alba jsem dala úlovky z dnešního dne, dneska jsem opravdu dost utrácela 😲 A to jsem nezapomněla ani na sebe 😀

Jaspi, ten výlet musel být úžasný, a mám ohromnou radost z toho, jak ti narostl folík, jen mi je líto, že ti je špatně po injekci ☹

Mury a Marti, to jsem to ale popleta, už se ani neumím podívat do kalendáře co je za den. Ale mury vyprávěj, jaké to bylo?

Evi, doufám, že se dneska dobře vyspíš a nebudeš se moc stresovat, věřím v samé dobré zprávy a ani nevíš, jak ti držím pěstičky 😵

Kdopak ví, jak dneska dopadla ta naše Kačenka? 😕

jaspina
20. srp 2009

Kači je to moc hezké! Táďa se ale bude mít 🙂 😉

kackark
20. srp 2009

Jaspi, jé moc hezká nová fotečka, taková optimistická.

Jen se neboj, taky budeš brzy nakupovat. Zase měli v Tescu slevy, tak se nedalo odolat, ale jen tak ze zvědavosti jsem si vyhledala, kolik bych dala na netu za tu kosmetiku Hipp co jsem koupila a rozdíl je skoro 50,-Kč, to už se vyplatí. Ale udělala jsem si radost i sobě, mám 2 nová trička, takovou velikánskou vestu kam krásně schovám i bříško a větší podprsenku 😉 Hold jsem si za ty včerejší dobré zprávy musela udělat radost 🙂

kackark
20. srp 2009

Jinak jsem, jaspi, koukala na to okno a já bych ho nerušila, čím více světla tím lépe, jak psala Evička 😉 Záleží, ale taky na tom, zda budete mít vevnitř dostatek místa na nábytek.

murynka
20. srp 2009

ahojky jsme zpět

mám z toho nádherné dojmy
naše prdelka holka je potvrzená by spolupracovala ale vadila mi placenta na přední stěně kterou měla před obličejem ale pan dr.se moc snažil chvíli natáčel atd pak mě nechal 3 krát seběhnout vyběhnout schody malou poštouchal a ona se poloha změnila je hlavičkou dolů a je moc krásná
fotečku máme jednu ale z DVD které máme 14 min uděláme foteček mnohem více snad
až zjistíme jak na to
jinak zívala,polykala,cucala si paleček no prostě nádhernááááá a naše

jsme ráda že jsme to absolvovali stálo to za to

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kackark
20. srp 2009

Mury, moc gratuluji, jsem ráda, že z toho máš takové krásné pocity 🙂
Fotečky jsem už viděla a jsou moc pěkné 😵

jaspina
20. srp 2009

Mury fotky jsou moc hezké! 😉
Kači no momentálně poslední verze je taková, že okno necháme.. S tím nábytkem to je těžko si to představit, když zatím to tam není.. Momentálně je ta místnost nepoužívaná - jako je tam nějaký starý nábytek, ale my tam nejsme. Je tam spíš skladiště - žehlící prkno, vysavač, barvy, nářadí.. Ale okno asi zůstane. Jen jsem ještě přemýšlela pokud okno zůstane, jestli ty dveře udělat jako francouzské (dvoukřídlé) nebo normálně jen dveře a jak je hned vedle nich okno. že by to zas ušetřilo nějaké místo.. ale dvojdveře zas budou hezčí že?

murynka
20. srp 2009

přidala jsme další vytažené z DVD 😉 je tam i důkaz že je to holka 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru