Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
24. srp 2009

dráčku, ty hospodyňko 😀 😀 😀

mimina321
24. srp 2009

katuška tak nech taška počká ešte 10 týždňov najmenej 😵
za tehu bacilky moc dakujem 🤐 všetky si ich nechávam,tentoraz sa nepodelím 😀 😵

strouzek
24. srp 2009

dráčku to ani neříkej, jaký táhlo? jo okej bude tam ale použiješ jí až za dlouho a hotovo 😵

holky moje (hlavně ajadar a dráček) na vás jsem tak moc o víkendu myslela, se divím že jste neškytaly.

Si představte že teď jak jsme byli na té svatbě tak tam měla přijít holka těhule co má týden do TP, přijela z prahy (cca 400 kiláků k nám) prostě blbka, prej se na porod necítí(ehm jako porod je zřejmě o pocitech, prý si řekne a rodit nebude a hotovo) no a buch, dojela a za pár hodin v noci (den před svatbou) jí prdla plodovka, tak jí vezli do porodky ona nic sebou , tam jí dr. řekl že na porod to ještě není dneska ale musí tam zůstat, a ona rozhodnutá že se obleče a pojede na tu svatbu přece jí porod nezkazí svatbu kamarádky. Jako chápete to? mazec, když jsem to slyšela tak jsem byla fakt rozčílená, my to nervujeme a nějaká kráva se sebere týden před termínem, neveme si ani tašku do porodky a sebou vlastně vůbec nic žádné papíry od svýho dr. a vydá se přes celou republiku někam do hor (ta svatba byla v jeseníkách, porodnice 50 km daleko a když jí odteče voda tak ani to jí nezabrání nejít na svatbu a hystericky řve po doktorovi že chce pustit z nemocnice. Naštěstí jí doktoři nepustili ale jde o princip, nejen že bych to neudělala já ale hlavně manža by mě zabil udělat něco takového!!! vy tady všechny chodíte po špičkách jen aby mimíšek vydržel v bříšku co nejdéle, bojíte se i umýt nádobí a jiná taková se na všechno vyprdne a ještě jí rozčílí že musí rodit zrovna když chtěla jít na svatbu.

to mi připomíná jednu známou, ta seděla s kotrakcema co 15 minut v hospodě a slavila narozky naší společné kamarádky, házela do sebe kafe a její přítel panáky, prej není kam spěchat, přece nebude sedět doma a nepropásne pořádnou pařbu. když byla půlnoc a my šli domů tak ona si měřila kontrakce jestli stihne zajít ještě zapařit na disku a nebo ne 😠

papua
24. srp 2009

Dracku istota je gulomet, ako sa u nas hovori 🙂, ale verim ze ju este hodne dlho nevybalis !!!

evanek77
autor
24. srp 2009

strouži,
co to máš za známé 😝 😔

mimina321
24. srp 2009

stouži no je to nespravodlivé ale takéto osoby otehotnejú hned a ešte mávajú tehu úplne bez problémov 😔 😔 😔 taký je život nespravodlivý 🙄

strouzek
24. srp 2009

evi to nejsou moji známý ale známý známých. my bychom si neměli co říct, páč takový styl života a přístup nesnáším. z té hospodské rodičky jsme byli pořádně naštvaní a co víc, porodila a my šli pak do té hospody na menu asi za 10 dnů a koukám a ona čerstvě po porodu už seděla v tý restauraci s kočárem, v hubě cigáro a pohoda. potkávám jí často, no vlastně ona zřejmě žije jen po hospodách, teď je tomu mimču tak 2a půl roku a seděla jsem minule v pizzerii s kamarádkou a koukám že tam po celé restauraci (a že je dost velká) běhá nějaký dítě a míří si to ke schodům. tak jsem letěla a tu malou jsem v poslední chvíli zachytila na schodech, věděla jsem komu patrí tak jsem šla a hledala jsem k ní matku a ona opět cigárko, kafíčko ani si nevšimla že jí dítě chybí a proběhlo celou restaurací a ještě když jsem jí řekla že malá málem spadla z točitých schodů tak mi nechutně řekla že nemůže stíhat vše, to je jasný, vykecávat hulit cigárko a pít kafíčko a do toho hlídat malý dítě aby neuteklo přes celou hospodu ke schodům to dá zabrat. 😠 😠

strouzek
24. srp 2009

mimi jo je to hnus, nespravedlnost. takové o mimčo nepřijdou jako my,musíme se asi změnit, budeme hulit, chlastat a kašlat na vše a budeme mít 10 dětí 😠

mimina321
24. srp 2009

stouži 😀 😀 😀 ja dúfam že sa mi to podarí aj bez toho hulenia a chlastania 😀 😀 😀 😵

evanek77
autor
24. srp 2009

holky,
ono to má dvě sránky, nám se zas životní karamboly našich dětí budou zdát usměvnější, máme je vymodlené a víme, že to, že donesou ze školy trojky je proti všemu, co jsme prošly, než jsme je měly, úplná prkotina 😉 🙂
Já když v osmé třídě už byla přijatá na gympl a v druhém pololetí jsem tudíš školu flákala a donesla domů tři dvojky, tak mi otec řekl, v kontextu rozhovoru už nevím o čem, že o lásku blbce nestojí. Tak jsem pak skončila magistra se samejmema jedničkama, že si pan profesor třeba všimne a víte co mi řekl? Proč si neudělám postgraduál 😀 😀 😀 😀 😀 Když jsem chtěla na vejšku na fakultu, kde byl otec prorektor, tak mne požádal, abych šla jinam, že kdybych neměla dobré studijní výsledky, tak bych mu dělala ostudu. Já celou vejšku pracovala, protože mámě jsem platila nájem a tátu nějak nenapadlo, aby když já jsem příliš hrdá říkat si o alimenty, mi nějak přispěl.... dneska to beru tak, že táta nepomůže ani neuškodí a když ho chci vidět, nejjednoduší je se kouknout na internetu na nějákou jeho novou knihu a recenze o ní....

evanek77
autor
24. srp 2009

ale jsem moc ráda, že mám už příjmení manžela a pokud nechci, nikdo neví, že jsem jeho dcera....
na druhé straně sám byl od sedmi let sirotek z tátovy strany a ono pod nadvládou mojí mámy asi ani nešlo nás děcka milovat, máma žárlí na kohokoli a k otci se chovala příšerně. dneska už se fakt nezlobím ani nesnažím, jen je mi líto, že tomík nebude mít dědečka co by ho mohl tolik naučit, kdyby chtěl....

mimina321
24. srp 2009

evi maličký ti to všetko vynahradí 🙂 😉
kočky moje musím sa na dnes rozlúčiť 🙂 idem do sprchy a do práce 🙄
už sa teším na zajtra 😉

evanek77
autor
24. srp 2009

mimina,
to jo, já myslím že mám obrovské štěstí už s manželem a jeho rodinou 😉 🙂 🙂

papua
24. srp 2009

Evinka: to vies...rodinu si nevyberas, uz sme sa o tom bavili....Ja to mam tiez vseliake...Ale na nieco je to dobre, sme inteligentne holky a preto vieme ako sa k nasim detom nikdy chovat nebudeme🙂, budes skvela mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evanek77
autor
24. srp 2009

papu, ještě to nevzdávej, určo to vyšlo už tenhle měsíc 😉 😉 😉

papua
24. srp 2009

Evi: ********** 🙂

jaspina
24. srp 2009

Evi mě někdy - teda většinou úplně běhá mráz po zádech, když píšeš o své rodině. ☹ Já teda byla od první třídy jen s mamkou - taťka tehdy umřel, ale mamka dělala co mohla a kdyby to šlo, tak by se pro nás i rozkrájela. Vůbec proto chování některých rodičů nedokážu pobrat.. 😝
Nevíte kdy se vrací Mao s dovolené? Už jsem zvědavá na fotky 🙂

farmarska
24. srp 2009

teda holky, jste se rozepsaly! 😕 😀
papu, jak tu už holky psaly, nevzdávej to ještě 😉
dráčku a všechny co máte zítra kontrolky, držím palce, ať je vše jak má 🙂 a ono i bude 😀
stroužku ti známý tvých známých, to je vážně síla 🙄 😒
tercíku, kde jsi, ještě u mudra?jak je??jsem už děsně nedočkavá 😀

strouzek
24. srp 2009

holky všechny budeme skvělý mámy protože budeme mít vymodlený vybrečený a já k tomu i vydepkovaný mimi 😀

evi vůbec nechápu jak z tebe mohla vyrůst tak skvělá ženská když si měla tak špatný prostředí kolem sebe.
farmi ahojky

tady jsem nedočkavá na tercie, v kolik měla jít?

farmarska
24. srp 2009

strouží myslím že na desátou 😉
já věřím, že to určitě má všechno v pořádku a ted někde slaví a my se tu můžeme nedočkavostí pos... 😅
no já jdu teda něco dělat a později ještě nakouknu 😉

stroužínku a jak je tobě?

strouzek
24. srp 2009

farmíku dobrý normálka, občas na mě přijdou nervy takže nic neobvyklého.

tercie
24. srp 2009

Holky jsem tu!!!

Tady je náš prcík 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Srdíčko nám dr neukázal, asi na to nemá mašinu, v ranném stádiu jsem ho za celý 3 těhu u něj neviděla, takže ani tentorát ne, ale mimi se vyvíjí, odpovídá přesně početí, je to taková naše malinká bublinečka, a věříme že bude zdravý 🙂 D napsal doporučení na genetiku, tak si tak si tam musím zavolat, kdy mě vezmou, prý bude lepší to hlídat už od začátku 🙂

strouzek
24. srp 2009

Tercie gratuluju ke kontrole, akorát co to je za dr? představa že mi neukáže srdce z důvodu že na to nemá mašinu beru kartu a jdu jinam zvlášť pokud jsem po ZP.

murynka
24. srp 2009

strouzek já také srdíčko nikdy neviděla 😅 😅 on jo ale na tom jeho přístroji fakt ne 😀 😀
až v gennetu kde mají špičkový UZ 😉 😉 😉
to mi nepřijde jako normální vzít kartu a odejít 😅 😕 😕 😕

strouzek
24. srp 2009

Fakt ne jo? tak to mám asi dobrou dr. s dobrým strojem protože ukazuje, tedy ukazovala by kdyby byla těhu což nejsem že? 😀 😀

murynka
24. srp 2009

strouzek já vím že mlj dr má nekvalitní UZ to jsme poznala když naměřil 5,4cm a v genetu den na to 6,7cm 😀 😀 😀 😀

tercie
24. srp 2009

Holky já nemám důvod mu nevěřit, a doktor a porodník je to jeden z nej v krAJI, JÁ JSEM S NÍm spokojená, páč Ducháček to zařídí 😀

murynka
24. srp 2009

tercí však já nic neříkám 😉 já s etě zastávám 😎 😀 😀 😀

evanek77
autor
24. srp 2009

terci,
obrovská gratulace, bublinka na fotečce už je nádherná 😉 😉 😉 🙂

tercie
24. srp 2009

Murynko já vím 🙂

Eví děkuju 😵

Holky já mám radost 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru