Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

maova
25. srp 2009

Ahoj holky, koukám, že papu a jaspi čekají, jestli nenajdou //, tak držím moc palečky, aby to tak bylo a ten 6. smysl, když si myslíte, že to nevyjde, tak aby vás tentokrát zklamal 😉

A všem těhulkám přeji, ať jsou v pořádku i s miminkama a netěhulkám, aby si užívali života a jednou se taky dočkají 😵

maova
25. srp 2009

Já jsem se dneska krásně vyspala, probudila jsem se až v deset a spala snad celou noc bez probuzení, to se mi v poslední době už hodně dlouho nestalo.
Jinak jsem včera v únorovkách 08 napsala, co jsme se ještě dozvěděli, co máme v plánu a tak, tak jestli chcete, přečtěte si to tam, abych to nemusela psát znovu 😉

mimina321
25. srp 2009

papu u mňa meškajú max.5 dní ,viac to bolo len jediný krát pri zápale podbrušnice 🙄 nestresuj sa s cistami ,posunúť ms ti môže aj stres
ale by som ti želela aby na teba vykukli//a bolo by po záhade 😵 😵
mao ahoj tak idem prečítať
jaspi každopádne držím palce 😉

jaspina
25. srp 2009

Děkuju, jste tady všechny zlatíčka 🙂 Taková injekce psychické podpory, na kterou se denně těším, když přijdu do práce. To už je tradice - kafe a vlaštovky 😉

maova
25. srp 2009

jaspi, já už teď vím, že mi Koník bude chybět až půjdu do práce. Tam asi nebudu moc na internet ☹ a bojím se, že večer nebude pokaždý tolik času.

mimi, a co ty, má už ty infekce v pořádku, už tě to netrápí a chodíš zase do práce?

papua
25. srp 2009

Ahoj Mao: tak spat z dovolenky!!! no urcite bolo krasne....dakujem za drzanie palcekov na testovanie.....
Ja tie unorovky nikdy neviem najst, som nemozna... 😒 .....

jaspina
25. srp 2009

Mao tak to já naštěstí - pokud tu není šéf nebo nemám nějak víc práce to stíhám právě v práci 🙂 A jaké máš ty zaměstnání? Jestli se teda můžu zeptat..? 😉

maova
25. srp 2009

papu, https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea..., ve 23:19 😉
A doufám, že MS nemá jen zpoždění a že už nedorazí 🙂

jaspi, já dělám v kanceláři v IT, jakoby rozvíjení aplikací. Jenže není to tak dlouho, kdy udělali tajný sledování počítačů, bylo to po transformaci a ještě se potřebovalo asi vyhodit pár lidí ☹ Minule jsem si to pak nějak udělala a na net jsem mohla 😉, ale teď budu v kanceláři s jinýma lidma, tak budu muset nejdřív zjistit, jestli to nebude problém a jestli to nějak půjde. Jinak jsem dřív taky chodila na net v práci 🙂 Když není zrovna moc práce, tak to pak hezky utíká 😉

kackark
25. srp 2009

Krásné odpoledne berušky moje, tak jsem zpátky od dr. a celkem odpočatá po tříhodinovém spánku. Udělal mi velikou radost, ty léky mi na týden vysadil, s tím že se mám max. šetřit a budu si tlak měřit doma, když se se mu po týdenním měření nebude zdát, tak mi nasadí ještě toho holtra, a ikdyby on ukazoval vysoký tlak, tak mi nezbyde nic jiného než prášky brát, ale věřím tomu, že to nebude nutné a bude se to moc svést na syndrom bílého pláště 😉

Papu: pořád tak moc držím pěstičky a věřím, že bude dobře a vykouknou z toho // 😵
Marti, a kdy máš do práce nastoupit?

jaspina
25. srp 2009

Mao já jsem právě ráda, že jsem tu sama a nikdo mi do PC nenasísá..teda krom šéfa, když přijede - ale to je tak 2x do týdne.
Normálně holky mě dnes docela dost bolí břicho - hlavně jak jsou vaječníky a je takové hrozně velké, že si připadám, že se přes něj nemůžu ani ohnout 😝 A já si zaboha nedokážu vybavit, jestli to mívám z Utroše i jindy nebo ne. Taky mi zas poslední dobou víc blbne žaludeční reflux - díky němu mívám někdy jakoby hodně vzduchu v žaludku, ale jelikož nikdo z naší rodiny neumí krkat 😀 tak je mi z toho vždycky blbě. Jenže já to občas mívám horší pár dní.. to asi jak mermo moci štráchám nějaké příznaky 😉 Dokonce jsem si zkoušela zmáčknout i prsa, ale potvory nebolí 😀 Já jsem snad schopná se donutit i k blití, jen abych si nějaký těhu příznak našla 😀 😝

kackark
25. srp 2009

Jaspi, na příznaky je ještě brzy, tak se zbytečně nedemoluj 😀 Uvidíš, že to dobře dopadne, protože to by bylo, aby po takovém folíku nebyly // 😵

Marti, je dobře, že se nevzdáváte a dál bojujete, tak moc vám držím pěstičky 😵 A to nemůžeš chodit k tomu novému doktorovi? Zdá se mi takový rozumný 😉

jaspina
25. srp 2009

Kači já jsem pako. Když jsem se asi v 18ti bála, že jsem těhu (zbytečně), tak jsem najednou měla všechny příznaky, dokonce jsem se málem pošavlila, když si brácha dával uzenou rybu - síla sugesce je někdy hrozná! 😀

jaspina
25. srp 2009

Nic méně to, že dnes skoro nedopnu kalhoty, které jsou mi v pase spíš větší realita je.. Ale možná za to může ten Utroš. Vím, že po něm mívám tvrdé břicho a po clostilu velké - mě už se to všecko plete dohromady 😒

evanek77
autor
25. srp 2009

kači,
tak to jsou fajn zprávy, že zkusíte prášky vysadit... 🙂 snad tlak vydrží v rozumných mezích 😉
marti,
četla jsem si únorovky a mám z toho dobrý pocit, konečně někdo, kdo nabízí možné řešení, snad se někam pohnete a na něco se přijde 😉 🙂 🙂 🙂
jaspi, 😀

maova
25. srp 2009

Kačko, pochopila jsem, že asi bojuješ s vysokým tlakem. Tak přeju ať je to opravdu jen syndrom bílého pláště a je všechno v pořádku 🙂

Jaspi, to máš v práci dobrý 🙂 A na příznaky si ještě chvilinku počkej 😉, za pár dní už ale doufám budou oprávněné 🙂

Evi a Kačí, ten doktor mluvil docela rozumně, to jo, ale máme ho strašně daleko, asi tak tři hodiny cesta autem, takže k němu fakt chodit nemůžu ☹ Nějak to musím vymyslet prostě tady u nás.

evanek77
autor
25. srp 2009

marti,
hlavně dokopat toho tvého, aby udělal ty komlexnější testy 😉 🙂 vím, jak na mne koukali, když jsem lítala s tím nerozpoznaným mimoděložním...pokaždé: mělo by se udělat to a to, ale ten test je drahý.... přitom člověk by si to zaplatil i sám a já jim to tehdy nabízela a na to mi v nemocnici řekli, že to také nejde, když mám potíže, že bych musela být bez příznaků...

maova
25. srp 2009

evi, no právě, nějak ho do toho dokopat. No Pavel jde se mnou, tak to snad nějak společně dokážeme. Je mi vždycky takový blbý, "radit" doktorovi, co má udělat. Ale už se prostě nesmíme dát, chci fakt tohle všechno mít. Že je to drahý? To fakt nemůžu kolikrát slyšet, děsně mě to rozčiluje a nechápu to.

evanek77
autor
25. srp 2009

marti,
přesně tak... ve finále to naše zdravotnictví přeci vyjde mnohem dráž ☹
každopádně držím palečky, aby se to podařilo 😉

maova
25. srp 2009

evi, moc děkujeme 🙂

farmarska
25. srp 2009

ahoj holky, tak jsem vás ted dočetla dva dny naráz a ted už nevím na co všechno jsem chtěla reagovat 😅

mao samozřejmě taky držím palečky 🙂

jaspi to je jako bych viděla sebe..vždycky si mačkám prsa, jestli jsou nalitá a bolí 😅 a vsůgerovávám si všechny jiný možný příznaky, jako že cítím víc pachy, motá se mi hlava, je mi šoufl, i poblejt se jsem schopná! 😀 no a pak přijde mrcha a příznaky jsou fuč 😅 sme to ale magoři 😀 😀 😀

papu tak já pořád čekám, kdy tu uvidím tu tvojí radostnou událost a ono se pořád nic neděje 😨 já to měla tenhle měsíc uplně to samý. začla jsem brát první měsíc duphaston a ten mi nějak posunul mrchu, navíc mi po něm bylo zle, vsugerovala jsem si všemožný příznaky otěhu, denně jsem si dělala testy, někdy i dvakrát denně 😅 přes deset dní..do poslední chvilky jsem čekala, že ty dvě //vylezou 🤐 už jsem chtěla jít reklamovat těhutesty, že je mají nějaký vadný, že špatně ukazujou 😀 no a pak mi mrcha přišla 😢 sale právě díky těm práškům až asi 36DC 😝 no bylo to hodně dlouhý čekání 🙄 Tobě moc moc přeju, aby se nestalo totéž a aby jsi tam ty svý dvě nakonec našla!!! 😵

jaspina
26. srp 2009

Dobré ránko holky! 🙂
Farmi - naprosto jsi mě popsala 😀 Včera jsem se potají radovala, že mi bylo večer nějak blbě - nooo a vylezla z toho rýma a nějaká viróza 😠 Takže zítra na ten pilates asi nepůjdu..ale za týden už musííím!
Nevíte prosím některá, jak v PC nastavit, aby mi šly otevírat přílohy v mailu? Mě se to vždy dá do správce stahování a pak se jen ukáže - Neznámý formát a neotevře se to.. Dnes mi přišel návrh na kuchyň a já se do něj nedotanu ☹

kackark
26. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Tercie.........našla //
Papua......................34DC
Jaspina.....................20DC
Strouzek...................20DC
Sarlotta.....................16DC
Mimina.......................8DC
Farmi.........................7DC

kackark
26. srp 2009

Krásné dobré ráno,

jaspi: tak to neporadím 😖
Jinak já jsem včera zažila šok, jaký už dlouho ne. Taťka mi přivezl tlakoměr od babičky, tak jsem se přeměřila (111/75) už bez léku, tak to bude opravdu syndrom bílého pláště, no a pak manža, že chce, abych ho přeměřila taky. A ona se ta manža pořád připumpovávala a připumpovávala, asi jak byl nervozní no a najednou z ničeho nic spadl na bok a začal chrochtat, úplně mi omdlel, tak jsem to z něho rychle strhávala, dala mu nohy nahoru a budila ho, přišla mi to šíleně nekonečné a vyčítala jsem si, že mám mobil daleko. Když se probral nic si nepamatoval, jen to, že se mu zdál strašně krásný sen, a že mu vadilo, jak jsem se ho snažila z něho probrat. V noci jsem skoro strachy nespala a pořád poslouchala, jak dýchá a zda je v pořádku. Ani si nedokáži představit jaký strach budu mít o Táďu. Ale pochopila jsem, že manžu opravdu k porodu nevezmu, byl by to chudák a měla bych nakonec strach ještě o něho, a to poslední dobou začal říkat jak se těší. Holky, tohle jsou chvíle, kdy si naplno uvědomíte, jak toho druhého milujete, ale škola to byla šílená.

kackark
26. srp 2009

Marti: doufám, že se vám podaří potřebná vyšetření vydupat. České zdravotnictví v tomhle naprosto nechápu, představ si, že já jsem si musela ve 20tt zaplatit podrobnější UTZ srdce, ale kdyby měl Táďa vadu co Natálka, tak to stát bude stát mnohem více, přesně jak psala Evička. I ona si za něco musela úplně nelogicky platit. Věřím, že tvůj dr. bude moudrý a veškerá potřebná vyšetření udělá.

mimina321
26. srp 2009

ahoj holky 🙂
mao už som ok,len chodím na kontrolné odbery 😵 máš pravdu niekedy tie frázy lekárov vedia rozčúliť,akoby si si neplatila 🙄
včera v noci sme tu mali zásah kukláčov,no kovbojka presne cez ulicu
idem na nákup o chvílku som tu 😵

murynka
26. srp 2009

ahojky po delší době nakukuji 😎

tedy kači 😕 😕 chápu jaký jsi měla strach i mě se toto jednou stalo ☹ tedy mému manželovi byli jsme si sednout on šel něco zaplatit a nejednou se vracel vrávoral s ejako by byl nalitej a to nepil fakt jak zfetovanej ☹
a najednou upadl a omdlel ale na chvíli a to jsme zdr.sestra a klepala jsme se jak ratlík a nebyla jsme těhotná
takže tě naprosto chápu jaký jsi musela mít strach.....můj Jirka to popisoval že najednou přestal vidět a konec jeho maminka má poruchu očí má na to invalidní důchod nevidí do stran ☹ takže jsem s ebála aby to nezačlo být ono ale vzala jsme ho k nám na oční a oči v pořádku....je to asi tak skoro rok co s e to stalo a od té doby nic.....
hlavně že je v pořádku!!!! 🙂

jaspina
26. srp 2009

Kači to muselo být hrozné! 😔 Já si pamatuju, jak jsem kdysi měla podobný strach o přítele a absolutně jsem nedokázala uvažovat - hysterčila jsem. Ale určitě ať jde k doktorce! Mě jak jsi to popsala to připomnělo jeden hrozný zážitek z dětství ☹ Nechci tě strašit, jen spíš poradit ať fakt jde.. Já zažila taťku jak taky tak spadl a chrčelo v něm - ještě měl ruku pořád na hrudi, pak se probral a že dobré - jenže to byla plicní embolie a dobré to nebylo.. 😢

kackark
26. srp 2009

Mury, to že se manža kácí, když se mu bere krev jsem věděla, ale že s ním takhle zacvičí pitomé měření tlaku, to mě ani ve snu nenapadlo. Taky Táďa chudák celou noc kopal, a teď krásně hajá. Stalo se to kolem deváté hodiny a celé mi to došlo asi kolem půlnoci, kdy jsem se totálně rozbrečela a začala se klepat, jak popisuješ, ale v tu chvíli jsem vůbec nemyslela na to, že jsem těhu, jen jsem si strašně přála, aby se probral.

kackark
26. srp 2009

Jaspi: já ho nikam nedostanu, protože to vždy dopadne takhle stejně, myslím si, že chrčel, protože mu na chvíli zapadl jazyk (vypadalo to jako epileptický záchvat), ale jak jsem zvedla hlavu, tak to bylo dobré. Jen jsem ho nikdy omdlít neviděla, protože jsem seděla v čekárně, tak jsem si neuměla představit, jak to vypadá.

murynka
26. srp 2009

kači to je jasný hlavně si promluvte kdyby se mu to mělo opakovat je nutné vyšetření.....
také jsme jirkovi kladla na srdce že kdyby se mu to mělo stát a nebýt tam že mi to musí říct ale oni nás nechtějí děsit že ☹ vše berou na lehkou váhu....ty joooo třeba mu opravdu tolik vadí věci ze zdravotnictví znám chlapa který prostě nevešel do nemocnice ani za nic 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru