Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
1. zář 2009

kači já ho obnažuji pořád 😀 😀 😀 doma a hladím ho jak magor 😅 😅 😅

evanek77
autor
1. zář 2009

mě malej kope skoro pořád

kackark
1. zář 2009

Mury, tak to jsme na tom stejně. Evi, u tebe je to určitě tím, jak jsi hubeňoučka, ale to je murynka taky. A víš kde máš placentu? Já jí mám vepředu, tak to dle mého laického názoru může být i tím, že tlumí kopanečky.

murynka
1. zář 2009

tak kači máme líné děti asi 😕 😕 😕

kackark
1. zář 2009

Evi, já ji vidím hlavně pod pupíkem, tam je docela tmavá a nad pupíkem spíše tipuji jak a kudy jde 😉

murynka
1. zář 2009

kači já jí mám také na přední stěně to bude asi ono 😀 😀 ale proč jsme to předtím cítila víc 😕 😕 ???
mě s elíbí jak se bříško vybouluje a hýbe ze strany na stranu to je sranda 😀 😀

kackark
1. zář 2009

Asi, asi, ale hlavně, že v tom nejsme sami 😉 🙂

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,placentu mám podél celé břišní stěny vepředu, vím to dík plodovce, museli ji propíchnout

kackark
1. zář 2009

Je to moc zajímávé, taky to ráda pozoruji 😉 Taky jsem to dřív cítila víc, ale čím to je, nevím 😖 Třeba placenta zase povyrostla a zabírá větší část břicha.

murynka
1. zář 2009

hmm tak tedy nevím čím to je že je tolik necítíme ☹

kackark
1. zář 2009

Mury, tak tím to nebude 😕 Tak máme prostě asi lenochy, s tím se smíříme 😉

kackark
2. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................27DC
Sarlotta.....................23DC
Mimina.......................15DC
Farmi.........................14DC
Papua........................8DC

kackark
2. zář 2009

Krásný den sluníčka moje 😵

Dnesk mě Táďa doslova vykopal z postele 😀

murynka
2. zář 2009

ahojky vlaštovky 🙂

kači mě včéra večer malá dávala pěkně a dnes ráno také 😀 😀 asi nás včéra slyšeli 😅 tak si řekli že to tak nenechají 😀

kackark
2. zář 2009

Mury, přesně, docela jsem se v té posteli musela chechtat, jak mi dával po tom včerejšku zabrat. A to jsem se několikrát v noci budila a zkoumala, jestli se převaluje a ono nic. Prostě si už klidně teďka žijí vlastním životem a dělají si co chtějí 😀

murynka
2. zář 2009

kači tak tak také jsme se musela smát 😀 😀
no jo už mají svůj rozum a konec že 😅 😀
já jí mám hlavičkou dolů takže dostávám pěkně do pravé strany pod prso au au ☹ 😀 😀

copak máte dneska v plánu??

jaspina
2. zář 2009

Ahoj holky, já tu dnes moc nebudu - mám asi milion poukazů zpracovat do pátku.. Tady je to vždycky nárazové..

kackark
2. zář 2009

Jaspi, a já na tebe tolik myslím, kdy se chystáš testovat? Držíme Ti s Tádínkem všechny pěstičky, které máme 😵

Mury, taky dostanu ještě občas pod žebra. Táďa leží tak prapodivně, našikmo, takže když se mu zachce, je schopný kopat i pod kalhotkama 😀

murynka
2. zář 2009

jaspi také držíme pěstičky 😵 😵 😵 to by bylo krásné !!!další vlna tu je strouzek tercinka.....takže musíte dál 😵 😵 😵

kackark
2. zář 2009

Jinak se chci dnes dát do žehlení těch plínek, utřít prach (alespoň někde) a uvařit si něco k obídku, a tím končím. Co je v plánu u tebe, mury?

kackark
2. zář 2009

Já moc věřím tomu, že už to bude otázkou kratičkého času, kdy se zaplní konec tabulky 😉

A mury, jak jinak se cítíš ve třetím trimestru? 😀 😵

murynka
2. zář 2009

kači já bych chtěla zajet do Kiky podívat se na postel a skříně 😅 😅 ale uvidím co manžel až vstane 😀
jinak nemám v plánu nic 😅 uvařeno mám nic neperu... 😀
copak budeš vařit??

kackark
2. zář 2009

A musím vám říct tajemnství holky, manža mi naznačil něco v tom smyslu, že možná za Tádínka a k Vánocům dostanu nový notebook, když viděl, jak jsem se tu včera trápila s těma fotkama. Tak jsem zvědavá 🤐 Ale bojím se těšit, protože prachy je pořád do čeho vrážet.

murynka
2. zář 2009

no III.trimestr bude asi náročný 😅 potíže s dýcháním už mám nesním zdaleka tolik co předtím....a bolí mě záda v noci nespím a vrací se ta hrozná únava ☹ 😠

však ty už se tam také blížíš ne?? 😀 😀

kackark
2. zář 2009

Mury, nic extra, nejspíše to budou špagety, a když budu hodně líná, tak si hodím do trouby pizzu 😀
Jé, tak to máš hezký plán. Já jsem ráda, že ložnici už máme celkem pořešenou, ještě možná pořídíme jednu skříň. No a s praním uvidím podle počasí, zatím se mi zdá, že by mohlo pršet a to bych byla hodně naštvaná, kdyby zmoklo prádlo malému. Taky to nechci mít moc zvalchované, tak to dávám jen na 400 otáček (naše na 1200 😀 😀 ), tak to schne znatelně déle.

murynka
2. zář 2009

kači no však j bych to také měla ráda pořešené ale co nadělám 😅
dnes čekáme zedníka snad se domluví na tento víkend udělají tu koupelnu a babička se přestěhuje a my pak začnem na tom našem patře....začneme asi ložnicí aby to bylo připravené koutek pro malou atd...
pak myslím že to půjde rychle jen zařídit a vymalovat.....ale to víš že bych to chtěla mít ☹

u nás to vypadá také na déšt 😠 ale je tam moc příjemně 😵

kackark
2. zář 2009

Mury, tak vše co popisuješ mám přesně taky, a tá únava mě naprosto zaskočila, myslela jsem, že je to otázka jen I. trimestru 😖

To se ti nedivím, že už se těšíš, až bude vše hotové a ty budeš jen dolaďovat 😵 Moc Ti to přeji 🙂 Představ si, že jsme dostali pozvánku, na setkání štěňátek od chovatelky, co od ní máme Bessinku, tak se moc těším. Ale nadruho stranu se trošku bojím, jak tam ten náš rozmazlený nevychovanec bude vynikat. Ostatní toho určitě oproti ní budou umět milion, ale mě to nevadí, když vím, jak je s námi šťastná 😵

murynka
2. zář 2009

jéé to je hezké 😵 😵 😵 a prosím tě to neřeš jak se bude chovat oni jsou zlatíčka i nevychovaní 😀 😀 😀
takže se uvidím se sourozencema i s maminkou to je hezkééé 😵 😵 😵
my tenkrát také jeli kolem jeho maminky tak jsme se tam zastavili tak spolu blbly ale jestli se poznali těžko říct 😕 😨

kackark
2. zář 2009

No dokonce se uvidí i s nevlastníma sourozencema, budou tam ze tří vrhů, tak by to teoreticky mohlo být i 19 pejsků, jsem moc zvědavá 😉 🙂 Jak jsem teď s Bessinkou pořád doma, tak jsem si jí pořádně rozmazlila, stalo se z ní takové mimino a téměř se beze mne nehne, až páníček žárlí 🤐

kackark
2. zář 2009

Pouštím Tádínkovi Elány a mažu ho u toho olejíčkem a strašně se mu to líbí 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru