Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
15. zář 2009

evi no to je fakt, nebýt takových mrch nemáme svoje manželi my 😉já teda v začátku našetřeno neměla, jsem s manžou od mého maturiťáku takže jsem skončila střední a začla jsem s ním takže my s manžou vlastně začínali odnuly oba a vše co máme jsme si museli vydělat sami protože naši jsou oba v důchodu takže peněz moc nebylo, navíc je nás víc sourozenců no a manžovi rodiče peníze sice mají až moc ale mě nemají moc rádi takže nechtěli dát pomalu ani na svatbu.

kackark
15. zář 2009

Strouzi, vážně je to tak, jen já to bohužel loni nevěděla, a těch sedm tisíc co jsme dali tenhle měsíc za jeho opravu, je taky vše za skryté vady a v podstatě jsem měla štěstí, že jsem s ním rok jezdila. Hlavně, že se stihlo opravit dřív, než se narodil Táďa a věřím, že je teď v relativním pořádku. Naštvalo mě, jak ta baba zneužila situace ve které jsme se nacházeli a ani jednomu z nás to nepřemýšlelo a auto jsme nutně do týdne potřebovali. Teď bych si za to nafackovala nejradši. Dokonce jsem uvažovala, že bych na tu ženskou podala stížnost, vždyť je to lichva šílená, ale pak jsem si řekla, že je to pro nás veliké poučení pro příště, a že člověk si v životě parkrát musí natlouct.

strouzek
15. zář 2009

kači 😵 já zase chtěla té manžově bývalé poslat svat. oznámení protože ona se snažila manžu dostat k oltáři ale až mě se to povedlo 😀

evanek77
autor
15. zář 2009

kači,
né, máš pravdu, vidím to víc a víc.... je tolik nepoužitelnejch prevítů až je mi z toho někdy smutno...

kackark
15. zář 2009

Strouzi, já jsme s manžou taky od maturitního plesu 😉 A nic našetřeno jsem taky neměla, protože on chodil na vysokou a já byla ráda, že platila podnájem a jídlo. Teď jsem taky za tu zkušenost vděčná. Ale holky, kdyby se rozhodl mě opustit, tak nemám vůbec nic, tak naivní já jsem ☹

kackark
15. zář 2009

Evi, prevítů je víc než dost a zla všude kolem taky ☹ Ale ono někdy bohatě stačí, když nás potrápí Ti milující a milovaní manželé, viď.

murynka
15. zář 2009

kači půjčili jsme si 400 tis.ze stavebka a 300 tis.jsme měli našetřeno nepadne na to zdaleka vše počítáme tich půl milionu 😉 nejvíce tak 600 tis.předělávali jsme horní patro a to dolní jenom zařídíme k obrazu svému 😀

strouzek jo jo v trozoru protože doma máme tich 400 tis, 😅 a manžel se bojí tak dostal trezor 😀 😀 😀

jinak kači ta splátka je na 15 let,ale s tím že my umoříme co nejdříve úroky 160 tis.pokud možno co nejdříve a pak budeme platit 7 let asi 3200 😉 což jde....

na vás je bříško malé ale víš jak trpím na ty záda ☹ a už se ani nezvednu no jak stará babka 😀 😀 😀

evanek77
autor
15. zář 2009

kači,
v AAA děla exmanžel mojí kamarádky, takže vím, co se tam dělo z první ruky, je to hnus....
strouži,
no, manžel se poprvé také ženit nechtěla a trvalo 7,5 roku, než to udělal. A půl roku na to už na něj byla podaná žádost o rozvod, že prý nechce mít děti, tak k němu ztratila důvěru (chápeš, a se mnou se tu krkolomně snaží tak dlouho)... no nějak zapomněla zmínit, že už tři měsíce po svatbě nejezdila domů (šla po svatbě do prahy dělat tiskovou mluvčí jedné straně a on zůstal v brně) a v blesku vyšel pikantní článek, s kým se tahá, ona vdaná, on ženatý se dvěma malými syny a v politice...
takže když pak zjistila, že je manžel znovu ženatý, také to byl dost šok, řekli jí to na úřadě, manžel byl u toho...
vlastně se nás ten první rok pořád snažila rozeštvat, nepřijde mi normální, se rok a půl po rozvodu před exmanželem a mnou svlíkat do kalhotek a na řvát, jaká jsme ku.va a inteligentka s IQ 50, když já manžela potkala jako rozvedného a hlavně, opustila ona jeho a né on ji. vrchol byl, když převlíkla moji půlku postele a jeho nechala, že tam budou spát spolu... to nevymyslíš 😝

evanek77
autor
15. zář 2009

mury,
tý jo, já jak vstávám, mně tááák bolej kolena 😀
o zádech nemluvím, ta bolí celou dobu....
ale mých 12 kilo navrch, kdo to má tahat, že? 😀

murynka
15. zář 2009

evi ta žena tvého bývalého ta teda byla ☹ 😠 😠 taková potvora 😠 😠

no já tahám 6 kg navrh ale na mě už je to zátěž prý 😅 😅 jak jsme malá hubená a stavěná 😀 😝

evanek77
autor
15. zář 2009

mury,
no jo, jsi drobátko 😉 😉 😉

strouzek
15. zář 2009

kači no to my naštěstí kdybychom se rozešli tak máme každý půlku v tomto je zase výhoda. jsem ráda že jsme šli do hypotéky spolu, původně si jí chtěl vzít jen manža ale já se právě tohoto bála že bych akorát platila a přitom oficiálně by mi nepatřila ani klika u dveří. pak jsme se i vzali kvůli toho abychom byli tak nějak krytí ale ne ani tak mezi sebou ale spíš kvůli příbuzným, viděla jsem to mnohokrát jak se třeba někomu něco stalo a jak se pak žrali o peníze z dědictví takže třeba my máme životku napsanou na sebe navzájem takže manžovi rodiče a jiný příbuzní kdyby se nedejbože něco stalo nedostanou nic a budu zajištěná já i mimčo. to samé s bytem, bála bych se že bych skončila jako moje kolegyně v práci, té umřel partner (nebyli manželé ) a rodina jejího partnera jí skoro vyhodila i s děckama na ulici, neměla nárok ani na vdovský důchod prostě děs a přitom barák a vše spláceli spolu ale chyba byla že vše bylo napsáno jen na něho

strouzek
15. zář 2009

mury 400 tis? 😕 ještě řekni kde bydlíte a já tam jedu se šperhákem 😀 😀

evanek77
autor
15. zář 2009

a víš jak, zoufalé ženy dělají zoufalé věci... bylo by mi jí líto, kdyby neubližovala manželovi. Jednou mu přede mnou vyčetla, že málo trpí. a když se jí ptal, proč by měl trpět, když nic neudělal, tak mu řekla, že protože přeci trpí ona... tak jí řekl, že nemá důvod trpět za to, že opustila ona jeho a ona úplně vstekle zasyčela: no právěže nevypadáš, že trpíš... ale já ji už dva roky neviděla a doufám, že dlouho neuvidím, už chci mít tuhle kapitolu za sebou a žádné expartnery nemuset řešit.

kackark
15. zář 2009

Strouzi, já bych ani nechtěla, aby barák byl společný kvůli jeho příbuzným. Ale je dobře, že jsme manželé, že kdyby se nedej bože něco stalo, jak píšeš, tak bych byla s malým zajištěná, jsem ráda, že jsem vdaná, je to moje jediná jistota.

Mury, o zádech mi ani nemluv, v noci, to jsou muka 😠

Holky, jedu se poradit na kardio, zda mám brát ty léky, co mi napali na gyndě, včera jsem totiž zjistila, že jsou situace i doma, kdy mi ten tlak bohužel dost vylítne, tak chci mít jistotu co dělat. Tak se tu zatím mějte.
Pá 😵

murynka
15. zář 2009

evi to je fakt kra... 😝 😕 to nemám slov vím co asi bývalý umějí udělat za paseku ☹ .....
a jak jsou někdy zlý pak nechápu kam se podělo co mezi nimi dříve bylo 😕 😕 ??
proč to neleze vyřešit normálně??to mě an tom mrzí nejvíc ☹

strouzku už dlouho to tu nebude 😀 😀 😀 za chvíli nakupujeme výbavu a na tu padne dost 😝 😝 jen kuchyn 😝 😝 😝

kackark
15. zář 2009

Stroužino, ty zlodějko 😲 😀 😀 😀 Potřebuješ zajistit malé, co 😀 😀 😀
My doma nemůžeme mít nic 😠

farmarska
15. zář 2009

ahoj holky! nakuuju co ta mimi a ona ještě nic... 😨 😅 😨 🤐 já jsem už táák nervózní a ní!! 😅 😅

strouží díky za těhu bacilek 😉
já to asi nevydržím a zkusím testnout zase zítra 😅 😅 to budu asi 10den od ovu, to by tam už malilinkej stínek mohl být.. 😅 holky já ho tam tak chciiiiii!!! 😅 😅 😅 😅 bo mně jinak už jebne, jestli tam nebude 😠 😀

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
to je přesně ono, manžel si vzal stavebko zasvobodna na byt psaný na ex, manželstvím je sice půlka bytu jeho (u obecního bytu přechází půlka dekretu manželstvím na tebe), jenže se rozvedli tak rychle, že to na sebe papírově nepřepsal, takže sice platíme nájem a splátky, ale všechny přeplatky může vybírat jen ona, protože se nevrací na účet, ale hotově složenkou na ni... a sice se mu u rozvodu ve smlouvě zavázala ho vyplatit z toho spoření, ale podniká jako fyzická osoba a oficiálně je bez příjmů. takže když to manžel dal k soudu, tak soudkyně řekla, že tu prý může bydlet s námi, dokud mu těch 900tis. nedá, kdy tu stejně bydlí a platí nájem, jak u soudu tvrdila. sousedy a doklady o placení nájmu soudkyně vůbec vidět nechtěla, že má ta žaloba nízkou právní důležitost. Prý bychom se mohli soudit, až se malý narodí, rodina s dítětem se posuzuje jinak, ale už jsme unavení a hlavně právníci už stáli dost peněz.
Prostě paráda... a já ani tomášek tu být psaní bez jejího souhlasu být nemůžem, takže kdyby manžel zemřel, byla bych v háji.

evanek77
autor
15. zář 2009

kači,
držím palce na kardio 🙂 😉
farmi,
testni 🙂

strouzek
15. zář 2009

evi to máš pravdu zoufalé ženy často dělají zoufalé věci ☹ každopádně to nemáš lehký ty ani tvůj manža ale hlavně že čekáte malého a máte se rádi. škoda jen že nemáš zastání ani u své rodiny ☹

kači já bych nikdy s příbuznýma nebydlela, už jsem to zažila rok jsme bydleli v bytě od tchána, on bydlel jinde ale byt nám nechal ale pak se k nám nasáčkovala manželova sestra která řekla že na byt má stejný nárok. byt byl velký takže o to nešlo ale když se mělo platit ona tvrdila že studuje, její tehdejší přítel nepracoval takže my dva chodili do práce, dávali byt do pucu a ona pořádala mejdánky aj. od tý doby jsou ty vztahy všeobecně v rodině manži špatné, já nejsem puťka co si nechá vše líbit a tak když např. po mě začal manželův strejda vřískat že mi v bytě nepatří ani klika od dvěří (přitom moji rodiče tam dřeli 3 měsíce na cizím bytě) tak jsem švihla o zem i smetákem i lopatkou že když mi tu nepatří nic tak ani ta špína a práskla jsem dveřma.

psychicky jsem už na to neměla, zastání jsem nikde neměla, já byla ta nejhorší, manža nevěděl jak se k tomu postavit jestli být při mě nebo při sestře takže jsem řekla že buď okamžitě s bytu odejdem nebo se rozejdem. tak jsme šli, jenže nebylo kam tak jsme na pár týdnů bydleli u našich než jsme si vyřídili hypotéku a to byl taky děs. mamka nás brala jako svoje miminka, dělala věci které mi nedělala ani v pubertě, řešila kdy přijdem domů, když jsem si vyprala prádlo a pověsila ho ona ho šla po mě zkontrolovat, řešila jakto že jsem si koupila tak drahou kabelku aj. takže od tý doby tvrdím jedině bydlet sama a jet ve všem napůl. co bydlíme sami je pohoda, i vztahy jsou lepší na obou stranách a nemůžeme si nic vyčítat.

kači no jo, to víš mateřská za dveřma potřebuju si zajistit úspory 😀

strouzek
15. zář 2009

evi na to se nedá nic říct, tvůj manža musel být fakt blázen když si kdy s takovou mrchou vypočítavou začal. říká se za chyby se platí ale tohle se v tomto případě říct nedá tohle je fakt neskutečné jaká může být ženská svině. místo abys byla v klidu a pohodě máte s manžou stresy z tohohle a peníze vás to stojí no to je děs.

farmi ahoj ani nevíš jak bych ti tam čárky přála 😵

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
kdybych neměla takovou rodinu, jakou mám a nebyla jsem soběstačná, když jsme se s manželem potkali, tak by nám to dík jeho ex nikdy nedopadlo. Manžel měl po rozvodu dvě další známosti a obě mu rozbila, ona to normální holka nevydýchá, takové scénky. Já měla obrovskou výhodu, že moje sestra má nej kamarádku, která si vzala syna nej kamarádky manželovy maminky. Takže jsem ten příběh měla hned zatepla popsaný i z druhé strany a věděla, že manžel nelže... ale vem si mladou holku, co se zamiluje a najednou tam jejímu partnerovi začne jezdit exmanželka, svlíkat se před ní, koupat se tam a chovat se jako by s ním pořád spávala... no a on by na to nic neříkal... víš, manžel ji měl vyrazit a říct, hele tohle dělat nebudeš, ale to tehdy neuměl a teď už by to asi udělal, že se bojí mne, ale je to proti jeho beránčí povaze. Ona mu tam třeba brečela, že jí to dělá schválně, když našla hřebínej nějáké té jeho nové lásenky... chápeš? Sama žije s poslancem jinde a... no, škoda mluvit. Já jsem dost pragmatik, takže jsem manžela spíš posílala, ať si zajdou na véču a promluví si, nic jsem u něj neměla hooodně dlouho a tak. A když tam přišla dělat rodeo, zavolala jsem policajty. Ono se hysterkám nesmí ustupovat, to vím na příkladu svojí mámy. ale co jsem tehdy neuměla, bylo se jí postavit sama, nechtěla jsem z manžela dělat ňoumu. Dneska bych ji vyrazila já a bylo by.

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
já mam na manželovu rodinu obrovské štěstí, to co popisuješ ty je svým způsobem mnohem horší, protože ty lidi s váma budou celej život, příbuzné nikdy úplně neořežeš 😔

strouzek
15. zář 2009

evi taky si myslím že tvůj manža může být šťastný že má zrovna tebe chápavou, hodnou a přitom silnou osobnost. já bych to třeba nezvládla si myslím, když vidím třeba u kamarádek že to mají doma podobně jako ty, ne tak těžké ale stačí aby měl jejich manžel už třeba dítě s prvního vztahu a už je to pořádná zkouška vztahu. peníze z rodinného rozpočtu chodí na alimenty, víkendy se organizují podle toho jestli má to svoje dítě manžel na hlídání atd. to já bych asi nezvládla. kdysi jsem byla zamilovaná ještě jako puberťačka do staršího chlapa, ale když jsem viděla že stačí aby bývala zapískala nebo byli nemocné děti už byl doma, naštěstí jsem to pochopila dřív než mezi náma pořádně něco začalo.

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
kdybys viděla, jak má manžel hodného bráchu a jeho žena na něm štípe dříví 😝
a víš jak, já nevěděla, že se to všechno potáhne tak dlouho...
A jestli bych vydýchala partnera s dětmi to nevím, mám několik kamarádek, co to tak mají a máš pravdu, že je to moc těžké, z venku to vypadá jednoduše, ale když pak poslouchám, jak uvaří kamoška a ty děti to naschvál nejí, protože nevařil tatínek a tak... je to umění získat si lásku cizích dětí, natož pokud mají nespokojenou maminku, která je podporuje proti nové partnerce. Jedna kamoška naráží i na to, že ona má syna, on má syna, ale na dovolených si on nehraje s oběma stejně... prostě je to těžké.

strouzek
15. zář 2009

no asi je tvůj manža a jeho bratr tak vychovaný že jsou hodní k ženám.
k těm dětem z předchozích vztahů no někde to funguje a někde ne, s tím jídlem to máš pravdu to je hodně časté. navíc když to dítě zlobí tak ta nová žena vlastně nemůže nic, kdyby to bylo vlastní tak ho okřikne, zakáže nebo mu dá na zadek ale takhle když něco udělá je špatná nakonec ona. takže musí akorát držet pusu a krok což já bych asi ze svou povahou neuměla. hlavně si myslím musí být hodně těžké když má manžel dítě jinde a vám třeba počít mimi nejde, tak to má kamarádka, depky dlouho se snaží a nic a přitom musí každý víkend snášet cizí rozmazlené dítě u sebe doma a vidí jak je ten manžel šťastný když má svoje dítko a ona ví že problém je zřejmě u ní neboť on plodný je když už dítě má. to musí být fakt na psychiku záhul a nevěřím že to neovlivní manželství.

strouzek
15. zář 2009

já teda tohle u nás neznám, my jsme asi divná rodina na dnešní dobu, jsme velká rodina, můj taťka je z 8 dětí ale všichni žijí normálně, není v rodině žádný rozvod snad do 5. kolena, všude svatby a kupy dětí, nikdo vlastně nemá nikde mimo dítě a nebo že by se soudil o majetek s ex, to samé u manži v rodině tak taky nikdy nebyl rozvod takže když jsme se brali všichni nám říkali nesmíte se hlavně rozvést protože u nás v rodině se nikdo nerozvádí 🙂

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
to s tím, že to nejde... zase si vem, kolik mužských to snažení nevydýchá a zahne nebo rovnou odejde 😝
je tu o tom pár diskuzí a když si je čtu, tak je mi pokaždé stráááášně smutno. Na druhé straně ty chlapy chápu, je to na palici, když to nejde 😔 😔 😔 😔 😔 Natož když to maličké odejde v nějákém vyšším měsíci, to je pak hooodně o tom, se nezbláznit. Mně už teda hrabalo hodně a jsem manželovi neskutečně vděčná, že neztrácel víru a držel mne nad vodou.
no a ten, kdou už své dítě má, si myslím bude k tomu stresu ze snažení odolnější 😉 😉 😉
na druhé straně třeba kamošce řekl její manžel, že už dvě děti má s ex a s ní tedy že max jedno... a to je také takové trošku smutné...

sarlotta
15. zář 2009

Ahojík holčinky🙂

Hele strouží Ty jsi doma nebo makáš ? dneska se tady plká o 106🙂

Evičko Vy jste se s manžou prostě hledali až jste se našli🙂)) Určitě by mu prospělo být míň obětavý pro ostatní lidi.... ale u nás je to taky tak- manža by se rozdal pro kamarády a rodičům taky dělá první poslední ... a já pořád stojím mezi a nutím ho trávit čas hlavně s malým 😎 No a ono to jde... ale kolikrát to chce hooooodně diplomacie a sil.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru