Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
25. zář 2009

Evi, to je tak dobře, že manžel září, taky si to konečně zasloužíte 😵

strouzek
25. zář 2009

jaspi jestli můžou kysat já myslím že jo. můj brácha má malou 2 měs. dcerku a s tou chodí pořád na oční že jí kysá očičko,no a vypadá to že možná jí kysá kvůli makeupu švagrové, protože když si jí položí o rameno tak je tím okem u tváře, druhé oko to totiž vůbec nedělá tak švagrovka asi přestane používat makeupy nebo nevím. mě ty oči taky trošku kysali ale spíš otékali.

evi to je krása, manžel v pohodě to je největší odměna viď?

jaspina
25. zář 2009

Kači já jsem si taky říkala, že mimi se napřed stejně koupá ve vaničce.. Jediné co mi na této variantě vadí, že v ložnici nemůžu před koupelnou dát plovku nebo lino a to se tam asi ukýchám a usmrkám.. 😝 A mám trochu strach , aby to nemělo vliv na mimi, kdyby se zadařilo.. A my jako nejsme bez těch místností - jen jsou zatím neopravené, tak se mi to nelíbí.. Vyhodila bych aspoň ten koberec - jenže pod ním je beton a to by bylo hrozně studené 😝

mar26
25. zář 2009

Dobré ráno,

Martinko hodně štěstíčka na společné cestě životem už ruku v ruce jako manželé 😵 .Je moc dobře,že jste si to nakonec užili a určitě vám to přinese to potřebné štěstíčko...moc a moc vám to přeji 😵

Evi doufám,že jste krásně oslavili manželovo práci a konečně budete mít o starost méně a větší spokojenost a Tomášek to hezky završí 😵

mimina321
25. zář 2009

ahoj idem ešte nakuknúť skôr ako odídem
mao moc gratulujem,želám vela šťastia ,lásky a miminko 😵 🤐 🤐 🤐
hned ked sa vrátim tak napíšem ako bolo čo dr.povedal a tak,idem ešte do banky a po obchodoch doma budem okolo 2pobede

strouzek
25. zář 2009

no mi mimčo budeme koupat v tom lehátku ve vaně, včera jsem ho koupila, mě by se vanička pořádně nikam nevlezla máme malou koupelnu a zbytečně by tam strašila. takhle je lehátko víc skladné a snad i pohodlné pro mimčo. jinak já bych asi udělala nejdřív koupelnu

murynka
25. zář 2009

ahojky

jéé martinka se vdala 😵 😵 přeji hodně štěsíčka a lásky a brzy to miminko 😵 😵

jaspi a byla si s tím u očního??? 😕

evi a jak jste oslavili?? 😵 😵

jaspina
25. zář 2009

Mury - byla. Asi 4x pokaždé když mě to chytlo.. Jenže napřed jsem měla nějakou tu mastičku Optalmoframikoin... pak kapky s kortikoidama (tobradex?) pak nějaké Optalmoquick a ještě jedny.. Ale říkal, že ty Optalmo.. jsou nejúčinější a na stěru nic nebylo.. Tak nevím. Myslíš že to může být z té alergie?

strouzek
25. zář 2009

holky až mao tu svatbičku závidím, my měli svatbu cca 40 lidí, byla to velká událost, měla jsem pocit že na radnici bylo snad celý město, no jen z práce přišla kupa lidí, svatba jako dobrý ale těch peněz a musím říct že jsem z toho byla vyřízená. hlavně jsem byla na to zařizování dost sama, umřela mi pár dnů před svatbou babička takže naši zařizovali pohřeb, pár hodin před svatbou mi odřekla svědkyně no samé libůstky. dneska bych to už udělala jinak, sebrala bych se a jela udělat romantický obřad někam k moři na pláži, ušetřila bych si hádky, ožralé hosty atd.

strouzek
25. zář 2009

jaspi já nevím já jsem na kortikoidy dost skeptická, nemyslím u očí ale já brala kortikoidy na plno ekzémů a vždycky to vyléčilo to jo ale za chvíli tam byl ekzém znovu a horší, pak už ani kortikoidy nepomáhali. takže nakonec se podrž mě když se objeví ekzem natřu ho sádlem, nebo máslem a hotovo den dva a je pryč 😀

strouzek
25. zář 2009

holky že ted odbočuju včera jsem si tak přeskládávala věci do výbavičky a napadlo mě jestli můžu normálně prát tu rychlozavinovačku. nezničí se ten vnitřek jako nezežmolkovatí???

mar26
25. zář 2009

stroužku můžeš 😉

murynka
25. zář 2009

jaspi to je opravdu divný chtělo by to tam zajít a znovu udělat ty stěry jak na bakterku tak na ty chlamýdie....

strouzek my měli asi 60 lidí 😀 😀 ale neměnila bych maximálně jsme si to užili 😵 😵 😵

strouzek
25. zář 2009

mury no já pozvat celou rodinu tak nás je i 200 😀 páč taťka je z 8 děcek, všichni sourozenci jeho už mají svoje děti ty už mají svoje děti takže mazec. tak jsem řekla že se zve jen rodina, takže naši, bráchové, manželky děcka a pár kamarádů a hup 40 lidí. mě se svatba líbila, to víš že jo byla jsem za princeznu všichni mě obdivovali a užila jsem si to ale je fakt že jsem po svatbě padla na hubu únavou protože jsem fakt byla na vše sama, naši pryč a tchánovci neměli o svatbu absolutní zájem

kackark
25. zář 2009

Strouzi, já vyprala úplně všechno 😀
Malého budeme koupat v kyblíku v děcáku, mám to do koupelny daleko a v zimě by mi mohl přes chodby zbytečně nastydnout.
Já trávím v kuchyni spoustu času, tak proto bych volila tu kuchyň. Ale tady to bylo oboje v tak katastrofálním stavu, že moje podmínka pro přestěhování byla hotová koupelna a objednaná kuchyň, v té staré se nedalo ani vařit, tak jsme jezdili na obědy k našim a celkově to bylo složitější období. Lednička v pracovně atd. 😝

evanek77
autor
25. zář 2009

jaspi,
alergií to klidně být může, ale to by pak mělo být vysledovatelné, že to dělá jen v určitých měsících. ale manžel, když má sezonu, tak má oči jak zalepené zeleným máslem 😔 😝
strouži,
manžel měl právě první svatbu obrovskou na hradě, s magickým datem i hodinou, no a napodruhé se nechal vcelku snadno přemluvit, že my dva a svědci je tak akorát. Ale u nás je to o tom, že máma by tátu na svatbě přizabila a já zas neměla to srdce pozvat jen jednoho. I když manželovi rodiče byli smutní, že budou mít až druhý den oběd a neuvidí nás na radnici. Jen jsme nevymysleli to, že když budem po svatbě pařit s mladejma, tak druhej den na oběd s rodiči budem mrtví 😀 😀 😀
mury,
oslavili jsme hezky, ale myslím, že u manžela ta vlna radosti teprv pořádně přijde, je hrozně unavený z poslední doby, takové to psychické vyhoření, kdy se dlouhodobě nedaří a máš pocit, že jdeš hlavou proti zdi. Ale proto holt na světě jsme, abychom se zocelovali, dokud to s náma nesekne. já když včera od kamošek slyšela, co se děje u nás ve firmě (jedna tam pracuje), tak mi bylo také smutno a zle... i když u nás není problém vedení, ale pár konkrétních jedinců, co je baví pomlouvat a ničit 😝 Naštěstí už to nejsem já, na kom by si smlsli, ale možná o to je smutnější, když vidím, že to nebylo osobní, že takhle teď ubližují někomu jinému....

kackark
25. zář 2009

Strouzi, s tou svatbou to chápu, udělala bych to teď úplně jinak a vadilo mi hlavně, že to bylo neustále milion kompromisů kvůli ostatním a měl to být přeci náš den.
Mury, je dobře, že vám se velká svatba vydařila 😵

strouzek
25. zář 2009

aha no já právě chci vyprat vše ale říkala jsem si abych něco pak nezničila

budeš koupat v kyblíku jo, no všichni ho chválí ale mě to moc neuchvátilo já nejsem na tyhle moderní věci, já chtěla obyč vaničku ale pak jsem si řekla že bych se s ní v naší pidi koupelně anineotočila tak jsem koupila lehátko.

kackark
25. zář 2009

Evi, když je někdo svině, tak potřebuje útočit a oběť si najde za každou cenu 😔

murynka
25. zář 2009

evi to je dobře a tu euforii at má co nejdéle 😵 😵 vždyt má důvod k radosti 😉 😉

a ty lidi 😝 😝 to se nevyjadřuji ☹ lidi jsou různý ☹ ☹ ale chápu že to zamrzí 😔 😔

holky tak u nás se do toho také snažili třeba zasahovat ale smůla 😀 😀 já se nedám 😀 😀

ted o víkendu nás čeká malování 3 místností 🙄 +koupelny..musíme to zvládnout a příští týden babičku stěhujeme 😵 😵

strouzek
25. zář 2009

evi přesně tak ono nezáleží na velikosti svatby ale na tom jak si to nevěsta a ženich užijí, jaký budou mít na to vzpomínky a hlavně jaký budou mít štěstíčko v manželství

kači no přesně, já taky chtěla pozvat jen někoho ale znáš to, toho pozvat musíš protože by se urazil atd. nakonec právě ti co jsem je nechtěla pozvat udělali největší bordel, viz manžův bratranec, ženil se o pár měsíců dřív nám anineposlal oznámko vůbec nás nepozval ale my ho pozvat museli a pak tam vyváděl, nejdřív přes den jeho žena protože žárlila na naši svatbu tak z tama utekla a brečela prý venku no spíš zuřila, pak se oba ožrali leželi před hotelem na chodníku , můj svědek je pak vezl k nám domů kde to totálně pozvraceli a já místo abych si užívala posvatební den, to že mě manža přenese přes práh aj. jsem čistila koberce a prala snad vše. dodnes se mi ani neomluvil prý to ke svatbě patří 😠

murynka
25. zář 2009

strouzek to je tedy hustýý 😲 ☹

tak to nám svědci pouze vypotřebovali vodu do naši velké rohové vany 😀 😀 😀 protože pustili sprcháč a jaksi ho zapoměli vypnout 😅 a vesele si užívali ale dodnes se tomu smějeme 😀 😀 😀
jinak žádný průšvih vůbec nebyl....ani se nikdo nepopral nic

strouzek
25. zář 2009

mury já se třeba co se týče zasahování ze strany moji mamky nedala ale bylo peklo, mamka vyhrožovala že nepůjde na svatbu atd. no nakonec jsme se usmířili a pochopila to, taťka si zase prosazoval že prostě musím pozvat jeho rodinu ale já řekla že si svatbu platím sama tak ať zapomene že přijede dalších 50 lidí. akorát u tchánovců to byl problém, na jednu stranu na svatbu prděli, nepomohli s ničím ale na druhou mi nahlásili jaké lidi tam chcou a přes to vlak nejede.

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
přesně tak a bohužel pravdu ukáže až čas, až to takovému človíčkovi nejprve párkrát projde....
strouži, já nevím, ale v tom kyblíku se mímu blbě drží hlavička, dokud ji nedrží samo, né? jako neumím si představit, držet dítě, držet hlavičku a umívat prdýlku, natož u holčičky i ty záhybečky okolo 😉
mury,
já si včera objednala černé fotografické pozadí na fotečky malého s tatínkem, děsně se těším, vždycky mne fascinovali fotky mužskejch, jak drží ty svoje drobečky 😉 😉 😉 Jako nemám k tomu světla a tak, ale to až časem...

strouzek
25. zář 2009

evi však já kyblík nemám to kača 😉 já mám takové to lehátko do vany koupený

murynka
25. zář 2009

evi fakt kde jsi ho sehnala a za kolik 😕 😕 😕 já ho totiž chci také porad děkujuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

v kyblíku bych také nekoupala bála bych se 😅

kackark
25. zář 2009

Strouzi: to je smutný, když někdo ze závisti se snaží ostatním kazit radost 😠

evanek77
autor
25. zář 2009

jj, pošlu ti odkaz:
http://adshop.cz/inshop/prislusenstvi-zableskov...
vzala jsem tenhle, je sice na šířku jen asi 1,5m, ale černá jde v zoneru hezky domalovat 😉
jinak srovnání různých e-shopů je tady:
http://www.hyperzbozi.cz/zbozi/Linkstar%20dr%9E...

kackark
25. zář 2009

Holky, já to mám v plánu tak, že si malého předmyju žíněnkou na stole a pak kyblík bude spíš jako takový relax pro nás oba. Když to nepůjde, tak najdu alternativní řešení. Ale ty záda mě teď berou tak, že si koupaní ve vaně nedokáži vůbec představit.

evanek77
autor
25. zář 2009

mury,
ony jsou i větší (4m) a na aukru je seženeš za dobrou cenu, ale nám se větší do bytu nevejde, aby šel složit do skříně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru