Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
28. zář 2009

ahojky holky

zdravím po hooodně náročném víkendu 😝 😝

vymalaváno vše uklizeno položeny koberce připraveno nahoře pro babičku 😵 😵 😵
byli jsme tam od rána do večera večer jezdili do hornbachu pro věci co nám chyběli nebo došli...takže jsme se vraceli večer utahaní jak psi 😅 😅
ted vařím pak jedu pro naše moje rodiče a stěhujeme babičku nahoru 😵 😵 a vyklízíme její místnosti pro naše bydlení 😀 😀 takže pole bude vyklizeno 😀 😀
jsme fakt hotová ale štatsná 😵 😵

musím říct že mám skvělého manžu vymaloval za víken 5 velkých místností včetně škrábání omítky a zvládnul to skvěle místnosti jsou krásné vonavé čisté a bíle se leskonoucí 😀 😀

murynka
28. zář 2009

salot je houby závidím 😀 😀

my měli o víkendu smaženici a dnes dělám houbovku ale houby jsme dostala 🤐 😀 😀

koukám že jste toho moc nenapovídali to jsme ráda 😅

kackark
28. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Papua........................34DC
Jaspina.......................24DC
Sarlotta......................21DC
Mimina.......................11DC
Farmi..........................8DC

kackark
28. zář 2009

Krásný sváteční den, vlaštovky 😵

Mury, to jste si teda opravdu mákli, ale je dobře, že je hotovo 😉

sarlotta
28. zář 2009

dobré ránko🙂
Ahoj Kači, ahoj Mury 😉

Taky se jdu vrhnout na houbovku🙂))

evanek77
autor
28. zář 2009

krásný sváteční den 🙂
mury,
to jste tedy dostali zabrat 😉 😉 😉
já na malování ukecala manželela jednou a podruhé už byl radši na služebce 🙂 🙂 🙂
a to pořád říká, že malovat ještě jde, ale tapetovat, tak to že říká rovnou ne 😀
šarlotko,
ony ještě rostou? Já myslela, že už je na ně děsné sucho 😝

papua
28. zář 2009

ahoj holky, ja sa asi uz zblaznim. Stale nemam ms, test negativny ☹ . Najprv som mala problem, ze mam kratke cykly a teraz zase moc dlhe...To ma odkedy beriem ten clostil...Moze to byt sposobene nim, ze? bojim sa aby som nemala cysty, asi zavolam dokimu....

kackark
28. zář 2009

Holky, přestaňte mi okamžitě dělat chutě s těma houbama 😝 😀 😀 😀

Evi, já si neumím vůbec představit, že by manža tapetoval (a to není o tom, že by byl nešikovný), no a o malování, zrovna včera jsem mu říkala, že kuchyň bude chtít za rok znovu vymalovat, že jak budeme dělat jidelní kout, tak aby byli barvy sjednocené, no a on, že si to vůbec neumí představit, jak kolem těch nových skříněk bude malovat a bla, bla, bla. Klasické výmluvy 😝

kackark
28. zář 2009

Papu: ráno jsem si zrovna říkala, jakpak na tom asi jsi. To je divné, že by se cyklus takhle hodně dlouho natáhl, asi vážně bude lepší, když dr. zavoláš 🙂

papua
28. zář 2009

Kaci: no uz sa z toho asi naozaj zblaznim....Minuly mesiac som dostala ms na 34DC, to je dnes a este stale ju nemam a co je horsie ani necitim, ze by mala dojst ☹, dokonca som prvy krat v zivote nemala pms. No nechapem fakt nicomu...Buduci mesiac uz ten clostil nechcem ani vidiet....

kackark
28. zář 2009

Papu: a kdy byla ovulka víš?

papua
28. zář 2009

No praveze viem, ze ju mam posunutu z toho clostilu. Nebola som na utz, ale podla bolesti bola asi na 16DC, moze byt ze aj o den-dva neskor....Takze ja pocitam s tym ze bude kvoli tomu ms posunuta, ale az takto? Minuly mesiac som mala ovulku 19DC a mrcha vlastne prisla presne po 14tich dnoch-na ten 34 DC. Ale teraz nic.....

evanek77
autor
28. zář 2009

papua,
ach jo, také bych radši volala doktorovi 😉
kači,
my se ségrou doma vždycky malovali, tak já jsem zvyklá, ale pro manžela byl ten bordel okolo a jak to jde pomalu šok 😀

papua
28. zář 2009

Babulky a neviete ci pri cystach su bolesti???? Nemate niektora skusenost? Lebo ja ziadne nemam, citim sa fajn v podstate....

papua
28. zář 2009

Mao: jej ty si sa vydala holka??? fotky som nestihla, ale urcite ti to velmi slusalo!!! Velmi velmi, z celeho srdca gratulujem a zelam len to najkrajsie a najlepsie pre vas a nech sa vam splni vas vytuzeny sen!!!!!!

sarlotta
28. zář 2009

Ahojky...
Evi jo je moc sucho... bylo jich málo 😒 ... ale výlet do lesa je vždycky fajn a bylo na smaženici, na usušení a ještě do polévky, takže spokojenost🙂))

Mao- taky jsem nestihla fotečky- škoda... blahopřeju 😎

sarlotta
28. zář 2009

papua no je to možné ? já bych zašla k doktorovi, za to nic nedáš... myslím,že cysta nebolí, až když praskne 😕 asi.

sarlotta
28. zář 2009

🙂 😉 😔 😵 kryštůfek Vám posílá smajlíky

diddi
28. zář 2009

ahojte lastovicky...ale vam krasne pribudaju tt 😵 ahoj evanek,ty uz si v ty 😨 😵 ja som v 34+5tt rodila 😉 vela stastia vam prajem.....papua,ty beries clostill a nemas odsledovanu ovu na ultrazvuku? 😨 ved prave kvoli tomu sa clostil berie,aby lekar zistil kolko vajicok dozrelo a do akej velkosti,ak mas 25mm,tak ti pichne pregnyl na ovulku a ta je do 12hod....a vtedy sa musite 3dni snazit...a potom ti nasadi duphaston

papua
28. zář 2009

Diddi: hej, sledoval ma iba minuly mesiac a to tak, ze mi urobil utz asi ked mali foliky nejakych 20mm, ale nepichol pregnyl, nechal nech prasknu sami, cize neviem presne kedy praskli. Tento mesiac som na utz nebola ☹....lebo na co, ked ja ovulku citim, ale pregnyl mi nechce pichnut...To ze mam velke foliky viem aj sama, citim to...Ale uz to tak nebudem robit...idem za nim zajtra, ak nedostanem v noci ms...

diddi
28. zář 2009

ja som mala 4 foliky...pichol mi pregnyl a dva praskli - Mia a Ella 😀 😵 a tie dalsie dva rastli, rastli, az do velkosti 60mm....to bola ina bolest 😢 ked praskli

murynka
28. zář 2009

ahojky

tak mi skončili babička je přestěhovaná 🙂 😵 😵 naše ložnice obývák kuchyn je připravená vyklizená-Jirka rozbil ještě z půli koupelku a dneska končíme 🙂 já lehnu a buud spát 😀 ty 4 dny mi dali zabrat ale fakt už mé tělo říká stop 🙄

houbovku jsme měli také a povedla se mi 😀 😀 😀

jaspina
28. zář 2009

Ahoj holky, jen v rychlosti nakukuju - půjdem na procházku s hafošem 🙂
Papua - i já mám po clostilu delší cyklus - to je asi normální, ale už míň to, že tě doktor nekontroluje 😠
Jinak břicho mě už nebolí, není mi nic, takže žádné příznaky - teda krom toho že mě zas klasicky bolí hlava - vždy ten týden než dorazí MS, takže klasika. Ale snažím se to fakt neřešit. Prostě když to neklapne do vánoc, tak laparka.. I když já jsem už od začátku roku říkala, že si myslím, že budu mít bříško až pod stromkem - aspoň malé a že když se to podaří do vánoc, tak budu spokojená.

mimina321
28. zář 2009

ahoj 🙂
mury teda máš za sebou práce moc aj pre netehulku....
diddi aj ja by som aspoň jednému folíku chcela dať meno 😵 😅
papu clostil mám od budúceho ciklu,tiež sa aj trochu bojím ako naň budem reagovať-ked folíky narastú mala by som doatať pregnyl

evanek77
autor
28. zář 2009

jaspi,
určo to klapne 😉 🙂 🙂
jo a ten pregnyl jsem koukala, že jsem ti napsala blbě, měla jsem 1500j. Takže kdybyste některá chtěli, ještě mi tu ampule straší v lednici 🙂
mimina,
do roka mu určo jméno dáš 😉 😉 😉

mimina321
28. zář 2009

evinka 😵 🤐
v piatok alebo v pondelok idem premerať sliznicu tak sa ho budem pýtať čo som sa zabudla minule 😉 tento mesiac z toho nič nebude nevidel domin. folikul tak asi bude anaovul.ciklus 😝
je to fajn ked ti niekto odpovedá čo sa pýtaš 😅 😅

mimina321
28. zář 2009

ozaj neviete o tercii a katuške?

jaspina
28. zář 2009

Taky jsem nedávno na ně myslela, snad jsou v pořádku..
Evi - kéž by do těch vánoc -abych nemusela na laparku ☹

evanek77
autor
28. zář 2009

jaspi,
tfuj tfuj tfuj pro štěstí 😉 🙂

kackark
28. zář 2009

Ahojky holky našla jsem za rozumnou cenu kolotoč FP motýlci, ale nejsem si jistá, jak často bych musela měnit baterky. Nevíte prosím náhodou některá?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru