Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
29. zář 2009

holky,
jste zas načaly téma 😀 😀 😀
jinak já na kurz také nejdu, mám porodnici, kde chi rodit z ruky a manžela bych tam nanečisto stejně nedostala 😀

strouzek
29. zář 2009

evi no u nás tak nějak podobně, nejsem si jistá že bych tam manžu dostala nanečisto, o to víc by se bál a já vlastně taky.

jaspina
29. zář 2009

Normálně doma PC nezapínám, ale dnes jsem musela - kvůli Papu, abych věděla jak dopadla 🙂
je to nádhera! Gratulace velikáááá 😵 Papua tobě zabral ten clostil ne?

strouzek
29. zář 2009

je to krása viď? já jsem za papu moc ráda, já to čekala že určo budou //, teď se to rozjede a budou tu už jenom těhulky 😵

kackark
29. zář 2009

Holky, tak my s manželem pojedeme na předporodní kurzy - jeden se týká porodu, druhý první pomoci novorozenců a třetí bude jen pro mě a je o kojení 😉 Když byl manžel svolný, tak jsem mu meze nekladla. Jsem na to zvědavá 😅 Bude to ale až za měsíc, tak snad do té doby neporodíme 😵

Nevíte náhodou zda se v těhu může eukalyptový olej, mamka mi ho přivezla od známe kosmetičky na rýmu, ale já si tím až tak jistá nejsem. Kápla jsem si po kapce do každé dírky a je pravda, že se mi ulevilo, ale pak mě přepadl zase ten strach, zda to můžu ☹

strouzek
29. zář 2009

kači tak to je fajn že tam máte tu první pomoc, tady nic takového není,jedna lekce celá o alternativních porodech a další celá lekce o vývoji plodu v těle matky když tam člověk chodí až těsně před porodem přišel jako meganesmysl.radši tam měli dát něco takového jako máte vy

strouzek
30. zář 2009

dobré poslední zářijové raníčko holky, teda cose tu děje 😕 včera jsem tu byla poslední a dneska první?? kde jste všechny???

strouzek
30. zář 2009

holky dneska mám premiéru, poprvé jsem si vzala do práce těhugatě, na to pruhovaný svetr, no kdybyste viděli to břicho, všichni zůstali v práci paf jakej už mám těhušpek 😀

evanek77
autor
30. zář 2009

krásnou středu vlaštovičky,
strouži,
konečně oficko těhulinka, co si nehraje na ploché bříško, viď? 😀

kackark
30. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 5.10. KO, 13.10. NT screening
Papua.........našla //
Jaspina.......................26DC
Sarlotta......................23DC
Mimina.......................13DC
Farmi.........................10DC

kackark
30. zář 2009

Už jsem tady taky 😵
Strouzi: gratulace 🙂
Marti: díky za popis té odsávačky a stelirizátoru 😵

Mamka byla včera moc hodná a umyla mi tu tři okna 😵 a klasika dneska prší 😝

murynka
30. zář 2009

ahojky holky 🙂

evanek77
autor
30. zář 2009

kači,
klasika... 😝

kackark
30. zář 2009

Evi, já si na to už taky tak nějak zvykla. Hlavně, že tu voní záclony a závěsy a ten prach je pryč 😵
Já bych to teď ve stavu v jakém se nacházím nedala ani omylem 😖

evanek77
autor
30. zář 2009

já jsem od včerejšího odpoledne pěkně naštvaná, jsem si přes e-shop koupila fotografické pozadí s černou látkou na fotky malého s tatínkem, abychom neprošvihli jeho nejmenší období, kdy bude v manželově náručí co největší drobeček... no a za poměrně dost peněz mi došel stojan bez látky... tak tam manžel volal, že na dodáku ta látka je a fyzicky není... měli se mu ozvat zpět mailem, jak se to pořeší a nic 😔 😔 😔
asi si dlouho nic neobjednám 😝

kackark
30. zář 2009

Evi, to je teda síla 😲 Jsou to pěkní drzouni 😠

evanek77
autor
30. zář 2009

kači,
já meju okna co měsíc, nám se tu děsně práší... a máme je šikovná, jde to dobře 😉
ale teď už se pár dnů přemlouvám na podlahu a pořád to nějak odkládám, už od soboty mi není dobře, břicho střídavě tvrdne a střídavě mne chytají křeče jak při silných měsíčkách. Popravdě včera už jsem si říkala, jestli nezačínám rodit, bylo mi jak po té vyvolávačce přes dělohu loni 😝 😝 😝 😝 dneska zatím jakž takž, uvidíme, co během dne, dneska ven asi ani nejdu

evanek77
autor
30. zář 2009

kači,
hlavně mě naštvali ty kecy, že oni za to nemůžou, že to dodavatel... to není můj problém, ale e-shopu, od koho a jak bere... ale netuším, jak se takováhle reklamace řeší...

murynka
30. zář 2009

tk já okna zvládám vlastně ted zvládám úplně vše 😀 😀 nikdo to za mě neudělá.....ale hlavně že je mi dobře 😵 😵

evi tedy to jsou pěkný šmejdi 😠 😠 ☹ ☹ také neporadím jak se toto řeší 😕 😕 😕 tto je fakt hrůza člověk si něco objedná a pak to nepřijde...fakt děs.....

u nás to vypadá že bude lejt celý den 😝 😝

evanek77
autor
30. zář 2009

murynko, ty ale opatrně, ju? Přeci jen už jednou děloha zlobila 😉

kackark
30. zář 2009

Evi, důležité dle mě je to, že to je na té faktuře napsané, tak vám to dodat musí a hotovo. Hřeší zřejmě na to, že se většina lidí třeba ani neozve 😠 😠

Mury, já bych to normálně asi zvládla taky, ale jak jsem nachlazená, tak už se přes týden vůbec necítím dobře a nechci raději nic pokoušet.

murynka
30. zář 2009

evi vím vím ale hnízdící instinkt je silnější 😀 😀 😀
moje mamina nám pomáhala a ted má zánět močáku ☹ ☹
tchýně pomáhala nemůže na záda ☹
babička tý je 73 let tak nemůže dělat nic.....

no rodina lazarů že 😀 😀 😅 😅 😅

murynka
30. zář 2009

kači však já vím kdyby mi nebylo dobře také o nedělám 😉 hezky odpočívej zabal se do deky čaj s medem a citronkem 🙂 a nic nedělat!!!! 😵 😵 😵

evanek77
autor
30. zář 2009

mury,
alespoń je kolem sebe máš 😉 🙂
já mám ségru 70km daleko, manželovu mámu 65 a mojí je 77 a doteď je na chatě a já chodím ještě i zalévat k ní...

jaspina
30. zář 2009

Bré ránko 🙂
Evi a nepomáhá ti na ty křeče horká vana? Kamarádce to vždycky ulevilo.. A víš jak já vždy řeším reklamace? Seřvu je s tím, že jsem si volala na ČOIku a pokud to okamžitě nevyřeší, tak se toho chopí oni.. To funguje vždy 🙂 A nebo klidně na tu ČOI zavolej a oni ti poradí. Kdybys chtěla telefon, tak pošlu - ale mám na zlínskou..
Jinak máme zkolaudovanou střechu. Sice jsem musela krapet ukecávat, ale to nevadí.

murynka
30. zář 2009

evi to jo jsme ráda nedávno jsme to psala že jsem štastná že mám tchánovce vedle sebe 😵 😵
pomůžou a nikam nemusí jezdit jen pískneme 😀 😀 😀

ty joo to máte hoodně už straší rodiče....to tchýni je 45 a mamině 43 😅 😅

tvoje mmainka na chatě??nebude už jí tam zima?? 😕 😕

evanek77
autor
30. zář 2009

ale manžel byl ráno pusinka, vyskládal myčku, ke které se aktuálně prostě neohnu a udělal nám snídani... dnes má poslední den v práci, tak jsem zvědavá, v jakém dojde stavu, s každým panáčka na rozloučenou 😀 😀 😀 😀 O víkendu mají velkou rozlučku na vysočině, ono jich odchází vcelku dost a už se přihlásilo skoro 50lidí 😀 😀 😀 😀

kackark
30. zář 2009

Evi, tohle to ti vůbec nezávidím, že máš lidi, které máš ráda takto daleko. Moje ségra pracuje snad přes 200km od nás, a ještě ani jednou nám nevyšlo se za ní jet podívat ☹

Mury: udělala jsem si cibulové kapky, čaj a jen a jen odpočívám s mastnýma vlasama a nejsem schopná ničeho, jsem zvědavá co na to řekne dr. v pátek.

jaspina
30. zář 2009

Evi tuším, že pokud se obchod neuskuteční v kamenném obchodě, tak máš do 14ti dnů právo na vrácení peněz. Ale všecko na ně funguje v případě, že řekneš, že ti to řekl právník nebo ta ČOIka - toho oni se bojí a pak lítají. Já vyřizuju reklamace celé rodině 😀

evanek77
autor
30. zář 2009

jaspi,
já uvidím, právě jsem po 10ti letech v obchodě také trochu drzná, proto jsem nechala volat manžela, abych je nenaštvala. Ale víš jak, když to dovezla PPLka, jak dokážu, že to tam nebylo? To jediné mne trochu trápí...
mury,
máma svůj byt v paneláku nesnáší, bývá na chatě, dokud nevypnou v chatovišti vodu. Ona je chata zděná, takže je to jak s barákem, když už se vytopí, tak drží teplo 😉 Ale já bych tam teda nebyla....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru