Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jana.jaro
1. říj 2009

strouži,ještě že jsi huba prořízlá a postaráš se o sebe 😀

holky no nic Emička se budí kolem 12h,je přesná jak hodinky.Tet ji už slyším jak si tam něco mumle.Jdu s ní cvičit,kojit a hned na hodinovou prochajdu.

strouzek
1. říj 2009

jani tak to si piš 😀 a to přitom se mnou naši chodili v dětství po doktorech že jsem taková uťáplá a nemluvím 😀

papua
1. říj 2009

Jani: tak jej daj pusinki od nas 🙂, paaa

papua
1. říj 2009

pusinku 🙂

papua
1. říj 2009

Strouzi: ano este je velmi skoro, v utorok uz mozno bude, ale brucho mam vecer nafuknute jak balon uz teraz🙂

jana.jaro
1. říj 2009

ještě k těm flíčkům na monitoru 😀 😀 před necelým rokem 11.11.byl tohle flíček
http://picasaweb.google.com/AdamzBrna/Ema4Mesic...

papua
1. říj 2009

Jani: je nadherna!!!!!!!!!!!!! Leti ten cas strasne!!! Ja si ani neviem predstavit, ze raz budem mat take video, ale verim ze uz konecne ano 🙂

strouzek
1. říj 2009

jani to je ale krásnej flíček 😵

murynka
1. říj 2009

strouzi tu práci bych vůbec neřešila 😉 jejich boj 😎 já také odešla ze dne na den a víš jak je to se zdravotnictvím... 🙄 🙄 dnes jsem byla v práci dát lístek na peníze a holky mi říkali at jsme ráda že jsem doma že se tam vše podělalo ☹ a takový dobrý kolektiv to byl...navíc je tam nová ředitelka a hl.sestra a chce asi vyštípat tyhle lidi a nasadit si tam známé 😠 😠
jak říkám tvoje povinnost to není heldat za sebe někoho prostě přines PN a konec 😉 😉

jani to je krásnýýýý flíček 😵 😵 😵

papua také si myslím že bude brzo 😅 ale držím palce!!!!!

jaspina
1. říj 2009

Strouži tebe léčili na nemluvnost a uťáplost?!? 😀 Tak to by ten doktor, který tě takto uzdravil měl dostat zvláštní diplom! 😉

strouzek
1. říj 2009

mury ale u vás je to normální že se chodí hned na PN ne? moje kamarádka je taky zdravotní sestra, no a neměla rizikové, neměla ani žádné příznaky cítí se skvěle ale na PN musela byla docela naštvaná. každopádně u tebe fakt dobře že jsi doma a máš klídek. já už se taky těším, není to tu sice tak hrozný tedy pokud šéf nemá svoje nálady a nevymýšlí blbosti jako s tím topením ale i tak se těším jak odejdu, nějak se tu podělala kolektiv v poslední době , byli jsem tu parta ale teď jak se každej bojí o práci tak se spousta kolegů změnilo na řiťolezky ☹

jaspi no ani tak neléčili, spíš naši se mnou obíhali doktory když jsem byla malá. naši mě měli totiž ve skoro 40 letech a taky předtím mi umřela segra a tak to doktoři prostě víc hlídali a řešili jestli nejsem třeba opožděnější díky tomu věku. měla jsem to dokonce v kartě když jsem přecházela od dětského dr. k současnému takjsem si to přečetla ty zprávy to byste se holky nasmály. navíc já byla prostě pohodlná na vše, pozdě jsem začla mluvit, chodit, otáčet se prostě vlastně všechno ale po všech vyšetřeních prostě doktoři zhodnotili že jsem zhnilá a že prostě já začnu něco dělat až budu sama chtít. no a to mi zůstalo 😀

jaspina
1. říj 2009

Strouži ty si správný svéráz 😀 😉

strouzek
1. říj 2009

jaspi 😀

holky nekoukaly jste včera na ten nový seriál Přešlapy?? jak ukazovali že něco takovýho chystaj tak jsem si říkala že to bude zase megablbost ale včera jsem se dívala a úžasnýý, smála jsem se jak už dlouho ne. 😵 hlavně jak tam byla ta dvojice jak čekali mimčo a pak rodili, ježiš jakobych viděla svého manžu 😀 ten má taky všude po bytě nějaké příručky o těhotenství a neustále mě srovnává podle tabulek, vždycky něco vyčte a pak mě poučuje co mám a nemám. bylo i období kdy jsem chodila natajno si kupovat paštiky a párky v rohlíku aby mě neviděl 😅 už se úplně bojím co bude při porodu a před ním, on bude úplně šílenej, včera jsem mu říkala že jestli mě bude na sále nervovat, funět na mě a ukazovat jak mám dýchat a hlásat ty poučky co se naučil tak ho vyrazím ze sálu 😀

papua
1. říj 2009

dievcata moje, ja idem pomaly domov, dnes tu mame volno trosku, tak idem, som nejaka unavena....
mmajte sa krasne, zajtra nakuknem🙂
Mimi: ak mas nejake otazky na mna ohladom toho clostilu, kludne mi napis ip, ale nie som velky odbornik 🙂

strouzek
1. říj 2009

tak se měj papu, běž si odpočinout, teď to bude čímdál horší ta únava, já jsem ráda že už to mám to nejhorší za sebou, byli i dny kdy jsem myslela že se nedoplazím únavou domů 😒 a co testíky kdy nám vyfotíš??

jaspina
1. říj 2009

Papua a tys měla clostil jen 1 měsíc? A jaké dávkování? Mělas k němu i duphaston nebo Utrogestan? a Pregnyl ti píchali?

evanek77
autor
1. říj 2009

jani,
to je neskutečný, jak eminka vyrostla, je krásná 😉 🙂
strouži,
ten seriál je dobrej, také jsme se řehtali jak blbí 😀 😀 😀
papua,
zdravím těhulinka, držím palečky na UZ 😉 🙂 , aby už mimísek vykoukl 🙂

strouzek
1. říj 2009

evi a co vy, máte už zařízenou těhulinku?? 😀

evanek77
autor
1. říj 2009

strouži,
do prahy je cesta dlouhá, to bych mohla volat jak na lesy 😀 😀 😀 😀
my tomíka ukecáváme, ať se narodí o víkendu 😉
navíc nevím, jak v nové práci, ale v té minulé manžel telefony vůbec nebral, volal mi pokaždé zpět a n vždycky do hodiny 😀 😀 😀 😀
ještě že skončila sezona golfu, tam manžel nebere mobil vůbec, to by byly ztracené i ty víkendy jak včera ve filmu 😀 😀 😀 😀

strouzek
1. říj 2009

evi tak to je dobrý 😀 😀 no snad se narodí malej o víkendu, prej statisticky se rodí o víkendu nejvíce dětí tak třeba to fakt vyjde 😵 u nás naštěstí tohle nehrozí, porodnice je asi 15 minut chůze tak přinejhorším bych tam došla pěšky jako moje mamka když rodila bráchu 😀

strouzek
1. říj 2009

navíc jak znám manžu je schopnej mi tu těhulinku zařídit 😀

evanek77
autor
1. říj 2009

strouži,
já mám jednu 20min pěšky, teda chůzí netěhule, s pupkem půl hodiny, ale tam bych rodila nerada ☹
ale pokud to bude před termínem, tak mne to stejně nemine, mají novorozenckou JIp a stejně si tam nedonošeňátka posílají 😉 Ona se bude do roka zavírat a už to tam podle toho vypadá 😝 😝 😝

strouzek
1. říj 2009

Evi nestraš vždyť už to máš za pár, myslím že i kdyby se tomášek narodil dřív tak by vás snad na JIP nedali 😉stejně se Tomášek narodí krásně na čas cítím to 😉 já se bohužel rozhodnout nemůžu, jediná porodnice v okrese, nejbližší dobrá porodnice je nějakých 70 km daleko takže jiná volba není.

evanek77
autor
1. říj 2009

strouži,
ono to za nás život nějak vyřeší, mám vypsaná čísla na porodnice (máme tu 3) a prostě pak uvidím, co a jak bude. Ono tohle dopředu člověk nevymyslí, asi jako včera v tom seriálu. I když teda, že by baba rodila tak rychle, to si hodně přibásnili 😀

jaspina
1. říj 2009

Holky mě už chytají MS křeče. Chjo ☹ Snad příště no.. Já si nikdy nemyslím, že se to v tom měsíci podaří, ale stejně jsem vždycky zklamaná.. 😒

jaspina
1. říj 2009

Nejvíc mě štve, že vidím, že už je z toho smutný i Jarek.. Dřív to vůbec neprožíval, ale teď vidím, že už by fakt chtěl.. ☹

murynka
1. říj 2009

ahojky tak kurz byl super 😎 😵 😵

říkali nám spoustu info co už vím z netu 😀 😀 ale i tak to bylo zajímavé jako kdy jet do porodky co sebou atd...co mě překvapilo bylo hooodně maminek 😵 😵 ale i HODNĚ TATÍNKŮ což bylo strašně příjemný!!!!vědět že ty chlapi chtějí být u toho 😉 😉 PA mluvila hodně k tatínkům jak pomáhat mamince atd..atd...no myslím že to stálo za to za týden je další druhá část to bude porod na videu a prohlídka sálů ale to mi nemůžeme tak půjdeme až 12.11 už budu 37tt 😅 😅 ale to snad nava 😀 😀 😀

ještě mě mile překvapila další věc jelikož jsme metalka neplatíme nic u porodu!!!jinak se platí 1200 a po kurzech které absolvují tatínci 600 ale mi nic 🤐 🤐

jo a ještě mě zarazila jedna věc kdo tady má poz.streptokoka což jsme třeba já 😀 😀 pokud praskne voda ihned do porodky a porod budou vyvolávat ihned na nic se nečeká!! 😲 😲 😲 což jsme netušila že je to tak myslela jsem že frknou jen antibiotika a konec 😨 😨

murynka
1. říj 2009

strouzi doma nenechávají automaticky ani zdr.sestry 😉 nebo alespon můj dr ale jelikož jsme zašpinila a obvodačka mi napsala PN on jí převzal a po potratě už si neriskl mě nechat jít do práce...ale každý Dr je asi jiný 😕 😕

ten seriál je naprosto bomba 😎 😀 😀 také jsme se nasmáli 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. říj 2009

mury,
je fajn, že se ti tam líbilo 🙂 😉 😉 a že nemusíte u porodu platit 😉

andara
1. říj 2009

Ahoj holky,jdu pozdravit, nedocitam, tak se ptam jestli nevite necoi o Drackovi?Dneska nastupovala do Motola?

Jinak koukam jak vam tydny naskakujou a nektere uz to mate za par,to je neskutecny jak to leti.Sem tam vam omrkavam pupiky 😀 a docela mi ten muj chybi,ale zase mam Majdulku a to je samo lepsi 😵

Mury-tak to slysim poprve,ze hned vyvolavaj pri streptokokovi-u nas frknou ty ATB.Ja ho sice nemela,ale zas jak jsem byla nejakou dobu bez vody,dostala jsem je taky a pak jeste jednu varku-pac hrozi riziko infekce.A ja uz mela kuli tomu naslapnuto na cisare,pac kdybych se nakonec neotevrela a nesla rodit,tak by mi ho udelali pac u Majdulky uz zacly stoupat zanetlive markry a byt tam dyl,tak se mohla nakazit.Narodila se pet minut po pulnoci,ale ja rikam, ze je spis za pet dvanact 😉 🙂 A to mi rekl Dr az po porodu, asi aby me nestrasil a taky rikal, ze tomu uz neveril, ze se otevru-byl to asi zazrak a jsem za to strasne rada 😵

A na PN jsem byla hned jak jsem zjistila,ze jsem tehu-delam totiz v ustavu a je to rizikova prace,jsou tam ruzne infekce,nemoci a navic agresivni klienti,takze Dr mi to napsala hned. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru