Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
27. říj 2009

skúsim ten femigard 😵 čo už

kackark
27. říj 2009

Evi, jj, jsem houby laňka, měla bych si z tvé mámy vzít příklad 😀 😀 😀 😀 To víš, jsem tak neschopná, že jsem dneska měla už třikrát zapnutou žehličku, vždy vyžehlím kousek a jdu si radši sednout 😝 Třeba když jsem slepovala cukroví, tak je to v poho, ale jak stojím, tak nohy natékají a téměř je necítím.

Je moc dobře, že se manža poohlíží po bytě, myslím, že čím dál budete od té osoby, co se snaží vám znepříjemňovat život 😉

Jinak jak jsme se včera bavily o tom bránění se. Na kočky mám alergii a Zdenda zakázal, aby je děda tahal na přední část zahrady, kam chodí Bessinka a kde máme okna, no a jak tak slepuji cukroví, tak vidím, jak si to po okně v kuchyni pochoduje kočka. A co udělám já, místo toho abych se ozvala, že takhle vážně ne, a že mám od dr. přísný zákaz styku s kočkami, tak se rozbulím a opět to neřeším. Děda se jí uráčil sundat, až když jsem ven pustila Bessinu.

kackark
27. říj 2009

Mimi, mě zabral 😉

mimina321
27. říj 2009

kači ako si ho brala?skúsim ešte ten.....
ale fakt rozmýšlam nad tým duphastnom

kackark
27. říj 2009

Teď si to dávkování nepamatuji přesně, vím, že to byla čajová lžička do 1dc vody a myslím, ž 2-3 krát denně. A bral to se mnou i manža 😉 Ten měsíc jsem si koupila i Femibion a pila opravdu poctivě kontryhel. Tak snad to zabere i tobě 😉

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
ty otoky jsou děs, také už počítám dny, kdy porodím. Dneska chtěla sousedka podepsat úklid chodby a jak mne probudila, měla jsem prsty tak oteklé, že jsem nemohla chytit propisku. Já už se tááák těším na miminko 🙂
ach jo, já mám mámu občas, vy dědu každý den 😝 😝 😝

kackark
27. říj 2009

Evi, ale pro tebe je to horší, protože máma je tvoje vlastní příbuzná, tak to vnitřně musí bolet víc 😔
Taky v prstech ztrácím cit. Na malého se těším neskutečně, ikdyž si uvědomuji, že to teprve začne ten správný kolotoč 😀

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
kolotoč začne, ale jak dlouho se o něj modlíme 😉 😉 😉

farmarska
27. říj 2009

tak co vy moje laňky 😉 jak se dnes máte? Evi doufám, že už na tu včerejší nepříjemnou návštěvu nahlížíš s nadhledem 😉
jaspi pěknou vyjížďku 😉
papu díky a držím palce na dnešek 😉
mar chuděrka Natuš takhle nemocní, tak ať je brzy zdravá! 😵

evanek77
autor
27. říj 2009

farmi, jj, co nejde změnit, s tím se holt musím smířit 😉 🙂
jak se dnes cítíš? Je o malinko líp? Nebo radši o hodně líp?

andara
27. říj 2009

Ahojky holky 🙂

Mimi -ja taky uzivala Femigard,jedla listovku a pila Kontryhel a manzilek bastil tablety Maca a Selzink 😉

Evi-teda ta tvoje mama 😝 to je sila! 😠 😠

Jinak ja znam Laadu-jsme z jednoho okresu a mame stejnou gyndarku 🙂 tenkrat kdyz sla poprvy na ko, jestli tam ma prcka, tak ja sedela s pupkem na monitoru,ted uz je 35tt 😉 a ceka chlapecka Vitecka.

Dracku-porad na vas myslim a na Lukaska se tesim, vsechno bude v pohode, neboj kocko 😵

farmarska
27. říj 2009

no o hodně určitě ne, spíš tak nějak stejně 😝 ale snažím se myslet pozitivně, takže si říkám, že teď už to snad musí bejt každým dnem lepčí 😉 Hlavně aby bylo v pořádku mimi 😵 😵 😵
Sem si všimla, že dnes jsem už tady podle toho 6tt 😵 😵 😵 😵

evanek77
autor
27. říj 2009

andara, ahooj 🙂
tak to je krása, že to laadušce dopadlo, vždycky, když někde čtu o tom, jak se ženské nechají po plodovce obskakovat a ležej... tak si vzpomenu na laada, jak přišla o zdravé miminko 😔 Kdybys na ni narasila, že jí za vlaštovičky moc držíme palečky 😉 🙂

evanek77
autor
27. říj 2009

farmi,
počkej, takhle zanedlouho koukneš a budeš 36tt 🙂 😉 😉

farmarska
27. říj 2009

jééé evi kéž by, to by bylo krásnýýý!!!! 😵 😵 😵
normálně mi ta tvoje věta vehnala slzy do očí a usměv na tvář od ucha k uchu 😵 😵
ty hormony se mnou cvičej 😀

evanek77
autor
27. říj 2009

farmi,
né hormony, to tvé tělo cítí, že to tak bude 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

kackark
27. říj 2009

Evi, přesně tak taky mi to neskutečně rychle uteklo 😲
To víš, že se na ten kolotoč těším 😵
Předevčírem mě dojal úplně manža, když říkal, jak se těší, že konečně budeme úplná rodinka i s pejskem. A jak by bylo krásné, kdybychom trávili celý Štědrý den u našich (popravdě já o tom ani neuvažovala), ale on že čím víc lidí, tím líp. Je na něm den ode dne vidět, jak se víc a víc těší 😵

kackark
27. říj 2009

Evi 😉 🙂

andara
27. říj 2009

Evi-jj piseme si, tak ji to vyridim 😉 Je to smutne co se ji stalo a to pak jeste byla jednou tehotna zaroven se mnou a bohuzel mela MA ☹ ,ale ted je v pohode a bude mit svuj pokladek,moc ji to preju a tesim se az nam Vitecka ukaze 🙂

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
no, my pořád naivně doufáme, že tomík bude takový šikulka, že zvládneme už první víkend v prosinci oslavu 65ti manželovy maminky, je to 70km, ale moc se s ními chceme o naši radost podělit. Tak uvidíme 😉 ale už jsem koupila tašku na dárek "báječné babičce", to jsem neodolala 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
27. říj 2009

andara,
to nám psala, to bylo loni v srpnu, kdy otěhulila znova... ach jo 😝

kackark
27. říj 2009

Evi, já si myslím, že když by to měl Tomášek zvládnout, a hlavně se na něho určitě babička s dědou těší 😵 Podle mě je důležité, aby jsme miminka netahaly tam kde je hodně moc lidí, a nebo kde je někdo nemocný.

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
kdyžtak vyfasují roušky 😀 😀 😀 😀
volal manžel, je hotový z bytu, na který byl kouknout, navíc ho teď pronajímají, prootže ho nemůžou prodat a tak by se dal odkoupit, jakmile budeme moct... jako slyšet mého perfekcionalistu z něčeho nadšeného, to musí být pecka 🙂 🙂 🙂 🙂 akorát je to 3+kk a my chtěli 4+kk, ale má to 105m2, tak by se to nějak udělalo, až by ddětí bylo víc. Jůůůů, to jsem potřebovala slyšet, že budééém spolůůůů 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ještě je manžel nadšený, paráda. On manžel má opravdu hodně specifický vkus, v obchodě neomylně pokaždé sáhne po nejkvalitnější a nejdražší věci, takže je s ním občas boj. Ale tady je cena, kterou beru a kvalita, kterou bere on, takže supééér. Já se tááák těším.

evanek77
autor
27. říj 2009

jdu si na oslavu dát do maliníkového čaje o lžičku medu víc 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a pediatra tím pádem můžu sehnat rovnou v praze, nááádhera

mimina321
27. říj 2009

kočky mám novinku 🙂 vo štvrtok mám vybaveného lekára v car-kôli tej sliznici
bude robiť všetky všetrenia nanovo-držte palce 😉

mimina321
27. říj 2009

rozhodla som sa už NEčAKAť-už som sa načakala až až 😵

evanek77
autor
27. říj 2009

mimina,
no to jsou krásné zprávy, snad najde nějáké řešení 😉 😉 😉 😉 😉

farmarska
27. říj 2009

evi supr zprávy s tím bytem! 😵
mimi to jsi udělala dobře s tím nečekáním 😵 palce držím už ted! 😀 určitě na něco přijdou a pomůžou ti a brzy bude sliznice vysoká jak anglickej trávník a v kombinaci s těma tvejma folíkama 😉 ...tam vejcůcho zajede jak pomásle 😵
kači takovej hezkej společnej štědrej večer 😵 doufám, že vám to klapne 😵
mě by se taky líbilo slavit štědrej večer v hodně lidech-s našima, jenže můj manža chce štědroše vždycky slavit jako rodina, ale jen jako já, on a syn-ve třech. No je to pěkný i tak 😉 a hlavně ho nějak nechci nutit, on se jinak s našima snáší velmi dobře a mamku tu máme pomalu každej tejden (víkend) takže mu dopřávám ten luxus samoty o štědrým dnu a neremcám 😀 Upřimě , já bych s jeho rodiči taky moc svátky slavit nechtěla 😅 ale to ani on ne, se s jeho rodiči moc nemusíme 😝

evanek77
autor
27. říj 2009

farmi,
my také slavíváme sami, teda loni jsem poprvé nepozvala moji mámu, takže loni sami poprvé a druhý den u tchánovců, ale oni jsou skvělí a je tam krásná atmosféra. A se zbytkom mé rodiny se vetšinou sejdem někdy začátkem ledna u bráchy, má velký dům

murynka
27. říj 2009

ahojky nejprve písnu pak dočtu 😉

byla jsme na kontrole naposled u svého dr.k němu půjdu až po šestinedělí 😉
příští čtvrtek už máme monitor v nemocnici 😵 😵
vše je v pořádku vážím 55kg plus 8,5kg což je ideální 😎
jinak malá mi zasahuje až na bránici říkal že musím mít bolesti při kopání což mám 😅
čípek je pořád 1 a na porod to nevypadá..prý mi to sluší 😀 😀
tlak moč v pořádku.....poslouchal srdíčko 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru