Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
15. lis 2009

Dobré nedělní ráno, vlaštovky 😵

kackark
15. lis 2009

Holky, psala jsem Evičce jakou měli noc a tady je odpověď:

Tomík řval celou noc hlady, já už prsa do krve, tak ve 4h jsem mu šla pro příkrm, usnul krásně, ale zhubl na 3280g, tak po kojení ode mě bude ještě dostávat podle vážení před a po. Ale info ti nikdo nedá, na všechno musíš dojít sama. Tak se docela zlobím, doteď neví jeho skupinu, tak mi nepíchli protilátky. Kači pozdravuj a zdravotnictví zdar! E

murynka
15. lis 2009

dobré ráno holky 😵 😵

chudák Tomášek a Evička ty si užívají ☹ ☹

kackark
15. lis 2009

Mury, taky mi jich je moc líto. Ten přístup v té porodnici naprosto nechápu 😒

kackark
15. lis 2009

A co vy? Jak se se Sofinkou máte?

murynka
15. lis 2009

kači také jsme si zažila v porodce svý takže chápu 😒 hlavně se musí cítit strašně 😔
moc jí pozdravuj a at se drží za chvilku budou doma 😵 😵 a v pohodě 😉

my se máme krásně 😵 😵 malá je zatím strašně hodná 😵 akorát bojujeme s tím kojením no ☹ asi bude na UM protože to neutáhnu 😒

přidala jsem fotečky 🙂

dneska je u nás krásně tak to bude procházka 😵 a zítra máme poradnu tak jsem zvědavá kolik nabrala protože baští nějak hodně 😲 😲 co jsem se bavila s adajar to vypije ted její a to má přes 3kg 😅 a naše to vypije a má 2kg 😅

mimina321
15. lis 2009

ahoj bambulky 🤐
dakujem za držanie palcov vy ste zlatíčka 🤐
evi mury materské mliečko je naj ale ked sa nedá tak nemá cenu trápiť mimíška aj seba 🙂
kačka keslo bruško,tak to už nebude za dlho 😉

kackark
15. lis 2009

No malá je hotová princezna, moc jí to sluší.
Tak uvidíš, co ti dr. zítra řekne. Škoda, že vám jen kojo nestačí ☹ A jak noční vstávání?

monkula
15. lis 2009

Zdravotníctvo, no comment.. a v ktorej pôrodnici Evka rodila?

Mury, a používaš niečo na zvýšenie laktácie? Ja som pila veľa Vinei alebo hroznového džúsu zriedeného s vodou,a Vineu som vždy otvoprila, vytriasla a nechala postáť, aby tam neboli bublinky. No a ešte je veľmi dobrá obyčajná melta. Uvar si bielu kávu a aspoň liter denne jej vypi.V pomere pol litra melty a pol litra mlieka. Ale to veľmi pozoruj Sofinku, moja malá po Melte bola nepokojná, takže hoci mi to veľmi pomohlo, nemohla som jej piť veľa...
A ešte sa Ti môžem pozrieť do svojich babských receptov. A potom komerčné čaje na zvýšenie laktácie z lekárne. Tie prvé týždne to bude s dojčením "na štíru" ale to sa urovná... Skús neprikrmovať, počkaj si na poradňu, ak priberá dosť, nemusíš ju prikrmovať...

kackark
15. lis 2009

Monkul, ty máš opravdu radu na všechno 😵

Mimi, však ty si to svoje štěstíčko taky konečně zasloužíš 🙂
Jinak si pamatuji, jak psala murynka, že jí tchýně ráno řekla, že jí kleslo bříško a ona měla večer Sofinku u sebe. Možná, že je to jen můj subjektivní pocit, ale manžu to vystrašilo dost 😀 😀 Myslím, že je rád, že máme sbaleno. Ve čtvrtek ale dr. tvrdil, že se to k porodu vůbec nechystá, tak uvidíme na středeční kontrole. Ideální by bylo, kdyby brouček vydržel alespoň týden a já měla vytouženého střelečka 🙂

mimina321
15. lis 2009

monkula vinea?to si musím zapamätať 😉 pohladaj niečo v tom tvojom bylinkári aj na tú moju nízku sliznicu prosím
mury sofinka je ako priceznička z hrášku je taká drobulinká a zlatučká ako sa hovorí u vás k zulíbaní 😅

dracekmracek
15. lis 2009

Tak ještě přes koníka evičce gratuluju,včera jsem jí psala že není možné že jí tak trápí a přišla mi sms že je tomík na světě,chudinka si taky vytrpěla 😒
kačí já se dohodla s jirkou že tam se mnou nebude,zvládneme to 😉

kackark
15. lis 2009

Kači, že by tam nebyl Zdenda celou dobu si představit asi neumím, ale u toho samotného porodu mi nezbyde nic jiného než to dát 😉 A ty tam nechceš Jirku vůbec 😲 A jak se cítíš?

mar26
15. lis 2009

Ahoj holky,

chudák Evička....ale snad je brzy s Tomáškem pustí a bude si to už užívat 😵

Kačko kleslo ti bříško? Jéé další miminečko na spadnutí 😵

mimi moooc držím palečky a mám radost,že se to konečně pohnulo!!

mury zkus homeopatika riccinus comunis 5CH 3x denně 5 kuliček, pak ta melta, kojo čaj Leros, nápoj pro kojící od Hippu-ten mi přišel dobrý, meltu, hodně pít, vody třeba 3 litry, malé černé pivo -bernard dělá nealko, a pískavie -řecké seno, mleté lžičkou a zapít (to hodně pomáhá) nebo je obsažené v kojo čaji od welledy -mají v lékárně kde prodávají welledu.
mě to na chvíli stačilo...pak už ale nepomáhalo nějak nic 😝 a taky odsávat mezi kojením...hodinu po koju..zvýší se tím laktace

kackark
15. lis 2009

Marti, já nevím jestli kleslo, jen mi to tak nějak najednou připadalo, když jsem vstala z postele, že je jinde než před tím 😀

kackark
15. lis 2009

Monkul, Evička rodila v porodnici FN Bohunice Brno.

dracekmracek
15. lis 2009

Kačí nejde o to že ho tam nechci ale nestihne to,a já nechci aby se tam táhnul dvě hodiny a nedejbože se mu něco stalo.V tom lednu navíc hodně špatně snášel mojí bolest tak ho tomu nechci vystavit.třeba se to změní ale nechám to jen na něm...Já bych tam asi radši byla sama....ani nevím proč....
Já jinak necítím nic 😒 ale ono jedině dobře,od pondělí si jdu shánět někoho kdo mi napíše neschopenku a pak na sociálku abysme měli aspoń nějaké peníze 😠 včera jsem myla okna,a cítím se parádně 🙂 akorát budu muset na řezání s palcem u nohy ale to fakt nechám až po porodu 🙂
takže další mimi čekám od tebe 😵 😵 😵

dracekmracek
15. lis 2009

akorát se teda chci zeptat jak vypadá ta hlenová zátka

kackark
15. lis 2009

Kači, ne, ne, já si hezky počkám na prosinec 😀 😵

dracekmracek
15. lis 2009

jen nech být,já to nějak cítím že to u tebe přijde 😀

mimina321
15. lis 2009

kačenka ahoj kočka 🤐

dracekmracek
15. lis 2009

ahoj zlatíčko moje,jak se daří?

mar26
15. lis 2009

ahoj dráčku, ještě si to rozmysli,jestli chlap jo nebo ne...fakt je tam jako opora...ale jestli by nebyl,tak je asi lepší až dorazí až pak
hlenová zátka je takový rosol jako by, většinou s příměsí krve

kackark
15. lis 2009

Další zpráva od Evičky:

Kači, to je víkendem, o nic nejde, malý po příkrmu krásně spí, tak hlavně, že se už netrápí. A já jsem úplně fit, kdybych už měla i tu kolekci protilátek, nemám si nač stěžovat 🙂 Fotky váznou na stěhování, manžel neví, kde co je a dnes teprv jede z Prahy, včera u stěhování skončil v 23h. Nejpozději ve středu ti je pošlu já, ikdyž to vypadá, že v Praze nebudu mít měsíc net, než nám převedou smlouvu z Brna. Jak manžel odpoledne dorazí, zkusím to zjistit, mi nefungují MMS. Pozdravuj E.

dracekmracek
15. lis 2009

já tam krev nemám vůbec....

martinko jestli to stihne tak určitě ano,na kontroly se mnou jezdí on,ale jestli to bude na rychle stejně motol nestihneme tak budu rodit tady u nás...
určitě to podpora je,ale je hrozně citlivej a já se bojím co by to s ním udělalo.

kackark
15. lis 2009

Kači, neboj já předbíhat nebudu 😀 Hezky si počkám na ten prosinec, je to takový hezký měsíc 😉

mimina321
15. lis 2009

to budem zase zavesená an koníku a nervozne čakať na správy kedy sa narodí dalšie lastovičiatko 😅 😅 😅
a tešiť sa z fotiek malích drobčekov 🤐 🤐
katuška ujde to,už sa neviem dočkať iui a výsledku 😵

mar26
15. lis 2009

dráčku a je to určitě zátka?
ale někdy ta krev být nemusí jak jsem už psala
manžu mám taky citlivého a fakt těch 9 hodin v porodce zvládl na jedničku 🙂

mimina321
15. lis 2009

katuška tebe odchádza zádka? 😲

kackark
15. lis 2009

Já mám jen hojný výtok, ale zátku určo ne. Spoléhám na ní, že mi ohlásí případný blížící se porod 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru