Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
20. lis 2009

Evi máš nějaký nový fotečky Tomáška? máš jen pár z porodky ať se můžu pokochat jak za ten týden vyrostl 😵

evanek77
autor
20. lis 2009

strouži,
měla bys vidět mne 😀 😀 😀 😀 kojící podprda a stahovací gaťky, to je erotika mateřské 😀

strouzek
20. lis 2009

evi u tebe to je jasný,i tak po porodu ti to moc sluší na fotečkách,já mám teď na sobě ještě furt pyžamo s medvídkama, kalhotky s kočičkou takže manža by musel být asi pedofil kdyby se mě dotknul 😀 o vlasech ani nemluvím, mám mastné, rozcuchané , pleť hrůza, obočí nevytrhané 😝 kde jsou ty časy kdy jsem spávala v sexy košilkách, nosila krajkové prádlo a chodila na kosmetiku 😀

strouzek
20. lis 2009

hold nejsem VIP hvězdy no. mě stačila Verešová jak byli záběry z porodky, hubená jak lunt, vypadala jak ze žurnálu, přitom před 2 dny porodila. to je prostě v háji, já vypadám tragicky i v 6 měs. těhu ,to demi moore a Bendová si jdou fotit akty do časáků v 9 měs. 😠 😀

evanek77
autor
20. lis 2009

strouži,
hele, ono hodně je to o zadržování vody, já v porodnici nechala 10 kilo, jde to dolů fakt rychle... takže Verešová, když ji dobře oblékli a nalíčili, tak v pohodě mohla vypadat tak jak vypadala, ale to bys vypadala s tím servisem také...

strouzek
20. lis 2009

no to je pravda že se servisem bych na tom byla lépe ale asi nikdy jako verešová nebo tak. prostě si teď přijdu těžce nesexy, asi to bude tou holkou říká se že holka bere krásu mamině, no chudák moc toho vzetí nemá

strouzek
20. lis 2009

evi a odkdy si tak začla zadržovat vodu?? já jsem se dneska vážila, váha pořád netěhu, ani kilo navíc, tak se bojím co mi řekne doktorka příští už minule měla pindy že jsem nic nepřibrala a spíš jsem shodila. ale je fakt že zatím s otoky nemám problém ale jak se znám to přijde

evanek77
autor
20. lis 2009

já měla otoky tak od srpna... tj sedmej měsíc?

strouzek
20. lis 2009

aha no ono to tak prej bývá kolem 7 měs. co jsem četla, no uvidím za měsíc jestli se vlezu do kozaček

monkula
20. lis 2009

Ahoj
Kačko, Jarka mám doma, ešte má len dlahu, a dosť ho to bolí, takže do školy ani náhodou...
Strouži,a le predsa nie si Mariangela z Fantozziho, tak čo stresuješ? Každá žena má v sebe niečo krásne, oči, vlasy, úsmev.... aj keď na niektorích treba dlho hľadať, kto hľadá, nájde.... 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
20. lis 2009

ahojky holky

tak jsme zpět

očíčka máme v pořádku kontrola v roce...očkování proběhlo bez řevu
odpoledne jsme dělala bábovku čekáme návštěvu kamarády
ted mám chvilku čas....dostali jsme krásné naušničky od tchýně jsou v albumu a hrací deku od kolegyn z práce jsou to zlatíčka

ted vás dočtu

evanek77
autor
20. lis 2009

strouži,
já nosila jen tenisky a to rozvázané a doteď je obouvám natěsno...

murynka
20. lis 2009

holky 😲 to nedočtu ☹ co to děláte 😀 😠

koukám že kačka stále těhulka 😵 😵

evička zvládá krásně a i kojí to je super 😉 jen tak dál 🙂

marti to mě rozesmálo jak ve vykřičeném domě 😀 😀 😀 😀

kackark
20. lis 2009

Strouži, ty jsi teda dílo 😲 😀 😀 😀

Monkul: vůbec se nedivím, že jsi si nechala broučka doma 😉

Mury: říkala jsem si to, že kdo bude muset dočítat, ten nás zabije 😀

vlastovka385
21. lis 2009

Dobré ráno holky. Stroužku, ty jo, co mi to děláš, jsem se tady řezala, prej kontrola orgánů, mně trefí 😀 😀 😀 .

Jnak manža včera dorazil už kolem páté, což bylo super, že mi pomohl s večerními činnostmi kolem Tibora, fakt jsem byla celkem hotová po těch třech dnech. Akorát že zítra večer zas jede na 4 dny do Chorvatska 😠 . Aspoň že noc byla jedna z nejlepších za poslední dobu, sice pískal kolem desáté, ale to ho uhoupal manža, protože jsme se dohodli, že ho vyzkoušíme jestli fakt má hlad a že prso bude nejdřív v jednu. A pak spal holky normálně až do tří, v ty tři jsem nakojila a pak se teda vzbudil ještě v půl šesté, ale to měl zas prdy, tak jsem mu dala ještě napít, protože on se tak nejlíp vyprdí. A vstávačka před chvílí kolem sedmé.

kackark
21. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 24.11. NT
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................22DC
Jaspina.......................17DC
Mimina........................10DC

kackark
21. lis 2009

Krásné dobré ráno 😵

Vlaštovko, to je moc dobře, že jste měli pohodovou noc 😉

mimina321
21. lis 2009

ahoj moje zaltíčka 🤐 🤐
teda dočítať bola poriadna fuška 🙂
strouži ty si číslo 😀 😀 😀 😀 😀
pozerám pribudli nám krásne fotky 🤐
ani neviem čo ma ten kopec informácií napísať 😀
monkulka jarka mi je lúto nech sa mu skoro ulavý a skoro sa to zrastie
evi krásne foto aj mury pribudli krásne fotky 😵
ozvala sa janička,emuška je šikulka
mar natinka je princeznička a ako rýchlo rastie 😲
valštovka kašlať na konvicu hlavne,že ste ok,ked je na človeka toho vela sem tam sa niečo nepodarí.....
kačka a katuška ešte 2v1-už to máte naozaj za chvílku,moc na vás myslím 🤐 😵
papu držím všetky palce aby bolo všetko ok 😉 ten strach budem mať určite aj ja a každá čo niečo podobné čo my prežila.....

strouzek
21. lis 2009

ahoj holky 😵

no jo kontrola orgánů, já vím že jsem hrozná žárlivka, to zase ještě nejsem na tom tak špatně abych si to neuvědomovala, uvědomuju a stydím se za to ale co nadělám. vždycky si slíbím že dám manžovi pokoj, že mu budu věřit atd. jenže pak čtu tady na koníkovi jaké mají některé holky problémy s manželama a už to jede. jak řešila tercie problém s manžou tak jsem po přečtení jejich příspěvků šla prošmejdit manžovi telefon, mejl, i kapsy u kalhot. 😔 já asi pořád radši budu za hysterickou manželku než za podváděnou manželku, zábránit se tomu asi nedá ale já mám prostě trauma z toho že bych se třeba za pár let dověděla že mě manža zahýbá už roky a já žiju v klídku a naivně mu věřím. takže prostě dělám přepadovky, kontroly aj. věci a myslím že kdyby mě chtěl manža nějak dlouhodobě podvádět že tak dobrý aby zvládl moje "STB praktiky"a dokázal to tajit nějak dlouho to není. 😎

kackark
21. lis 2009

Strouži, každá jsme nějaká a věřím tomu, že i každá z nás (teda každá milující manželka, přítelkyně...) nějakou míru žárlivosti v sobě má. Ale bez mučení se přiznám, že jsem tvůj příspěvek manžovi četla, aby byl šťastný, že neprochází takovým vyšetřováním jako tvůj manža 😀

strouzek
21. lis 2009

kači 😀 no jo ale já bych řekla že mému to ani neva. sám si z toho dělá srandu, dělal si srandu i z toho kolotoče kolem snažení, když jsem mu psala rozpisy kdy nesmí nikam chodit protože mám ovulaci atd. nevím asi mě moc miluje nebo je moc splachovací ale manža ať přijdu s čím chci nějakým výmyslem nebo s hysterickým výstupem tak se tomu jen usměje. manža ví o sušenkách pod rohožkou že je tam kdysi měl, a tvrdí s úsměvem že jsem lepší než colombo 😀 😀

kackark
21. lis 2009

Strouži, určitě tě moc miluje 😵

farmarska
21. lis 2009

ahoj holky, chvíli jsem tu nebyla, ale dočetla jsem alspon poslední dva dny 😉 to jsem se zase natlemila! 😀
stroužku ty jsi teda něco!! 😀 😀 😀 prej kontrola oránů! 😀
holky ale aby jste si nemyslely, že já jsem normální, tak kdysi, ale už je to pěknejch pár let zpět, když měl jet manža třeba ke kamarádovi, přes noc, tak jsem mu chtěla na pinďoura něco namalovat, jako abych se mohla kouknout, že to tam má i když přijede, že to nikde nevytřel-do nikoho 😀 jenže on se bránil, asi není tak poddajnej jako ten od stroužka 😀 prej by z toho dostal ještě nějakej ekzém..(no cimprdlík) 😀 😀
no ale časem se to naštěstí dořešilo..ted už ho nikam nepustím, takže sedí doma se mnou a je klid 😎 😀

farmarska
21. lis 2009

jinak k diskuzi o kalhotkách a podprdě.. tak já mám přesně opačnej problém, nesnáším spodní prádlo 😅 nejraději chodím bez něj 😅 jinak se cejtím, jako, že mě nějak něco pořád spoutává 😅 😅 😅 takže tepláčky hezky na holou prdel a na spaní jen triko a jsem ve svým živlu 😀 😀
A první co dělám když od někaď přicházím, z města a tak, je že stahuju kozinec a bombarďáky 😀

strouzek
21. lis 2009

čau farmi, ty jo namalovat to mě ještě nenapadlo, dík za tip 😀 😀 jinak ale schéma manželství sedět doma se mnou a nikam ho nepustit jsem zvolila i já 😀 včera chtěl jít manža na pivko s bráchou ale já ho pěkně potahala po nákupech, vzala jsem i svoji mamku a určo si to umíte představit dvě ženské v pátek a ještě v předvánočním období v přelněném hypermarketu, manža byl tak hotovej že pak bráchovi sám od sebe napsal že nikam nejde že je grogy 😀 😀 😀 😀 a nemusela jsem říct ani slovo. 😵

dneska jel ke tchýni, teď je na nákupu s babičkou, přijede dom, povysává, na zítra má naplánováno tepování koberců, hezky mi pověsí záclony atd. věřte mi že ani kontrola orgánů nebude potřeba manža padne do postele a bude spinkat jak miminko 😀 😀

strouzek
21. lis 2009

ty jo farmi to si neumím představit být v gatích bez spodních gatí. 😕 třeba už jen pro případ když jsou výtoky, to by mě teklo do tepláků nebo jak?? 😀 s podprdou je to asi tak že mám velký kozy, mít menší tak to asi taky pustím do světa ale takhle mě to bolí, cítím jak se mi povoluje kůže když nemám podprdu takže já gaťky i šprdnu nutně na sobě potřebuju. nejradši bych rodila v kalhotkách 😀 😀

farmarska
21. lis 2009

no já na žádný výtoky nikdy netrpěla, takže jsem todle řešit moc nemusela, jinak samo, že když mám mrchu, tak gaťky mám, bo by mi jinak božka asi vypadla nohavící 😀 ale je to tejden hrůzy 😀
hele šak můžeš rodit v kalhotkách...si tam jen vystřihni dostatečně velkou díru, aby to tamtudy prolezlo... 😀 😀 😀

ba111
21. lis 2009

No Strouži 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už dlouho jsem se takhle nenasmála!!!!!!!
Ty jsi fakt éééro... no a manžel tě musí strašně milovat, protože kdyby né, tak by STBácké praktiky nerozdejchal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Klobouk dolů, fakt.

Já jsem nedávno slíbila, že přidám do alba nové fotečky... ale přiznám se, že jsem se k tomu jaksi ještě ani nedostala... zažívám teď docela krušné chvilky... ale nechci o tom tady psát... nevím, kdo všechno to čte... 😔

tercie
21. lis 2009

Ahoj holky, hezkou sobotu 🙂
Tak jsem dočítala,a musím utírat monitor páč ho mám poprskanej, že krz to nic nepřečtu 😀 Stroužkojc ty jsi fakt děsný éro. To ten můj by si to líbit nenechal. ZAs ale můžeš bejtv klidu že ten tvůj nic neprovádí, když mu STB praktiky nevadí 😉

Ba to je mi líto že máš trápení, tak kdybys chtěla, klidně IP, kdyby ses měla jen vypovídat, ale snad bych i nějak přispěla radou, nebo aspoň útěchou 😉

jaspina
21. lis 2009

Ahoj holky,nakoukla jsem jen, jestli už není Táďa na světě..
Strouži taky jsem dočetla o kontrole orgánů 😀 Možná je ta knížka málo, možná by byl lepší celovečerák 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru