Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
23. lis 2009

Kači jo jo, udělal mi radost. Zjevil se tu s kytkou lososových růží a s přáníčkem - v něm byl litr. Tak musím něco koupit 😵

kackark
23. lis 2009

V prvním a druhém trimestru bych je ale rozhodně brala znovu 🙂

strouzek
23. lis 2009

jaspi moc gratuluju k narozeninkám a taky k tomu krásnýmu dárku, ty jo mě nedá kytku a prachy ani manža natoš šéf 😀

kackark
23. lis 2009

http://www.novinky.cz/koktejl/185005-zenich-ode...

A tohle je teda taky radost 🤐 Hlavně, že se nic nestalo tomu chlapíkovi.

kackark
23. lis 2009

Strouži, tak, tak 😔 Ale je to milé, že na tebe takhle myslí. Musí si tě předcházet, když si jediná, koho v tom obchodě má 😅

strouzek
23. lis 2009

kači můj manža taky havaroval po cestě na naši svatbu 😀 teda jenom trochu, vyjížděl z parkoviště jak jel s kytkama a jak byl nervní tak se blbě podíval nebo co a vyjel a buch do auta od nějaké ženské co jela kolem. tak vylezli , baba ječela že hned zavolá policajty , sepíšou škody, manža jí prosil ať nikoho nevolá že se za ani ne hodinu žení že vidí že má oblek , kytky že ho nevěsta zabije jak se spozdí, navíc byla jen ťuklá tak jí dal na sebe telefon že vše dořeší až pak. no ženská ho pěkně vypekla, pěkně si nasázela vady na autě který tam ani nebyli, podle mě si opravila půlku auta ale naštěstí se to spláchlo pojistkou. každopádně v té naší drbárně na malém městě jsem se pak dovídala historky jak se v ten den co jsem se vdávala šíleně naboural u náměstí ženich, totálně zdemolované auto, odvezla ho záchranka atd. 😀 😀 😀

ona naše svatba byla fakt zkouška odvahy, teda pro mě zkouška nervů a pro svatebčany bobřík odvahy. no tak řekněte jestli je to normální, 4 dny před svatbou mi umřela babička, 3 dny před svatbou odvezla záchranka do nemocnice manžovu babičku, den před svatbou umřel děda mojí svědkyni, v den svatby se mi nabourá ženich a večer se na hostině přizabila moje kamarádka, tancovala tak že spadla na loket, několikrát zlomený tak hned jí vezli na operaci a dodnes má následky a železa v ruce. Tak nevím jestli to nebylo znamení ale já z toho málem zešílela každý den nějaká nová jobovka!!

jaspina
23. lis 2009

Strouži mě si Jarek taky až tak nehýčká... ale šéf se občas snaží... 😉

strouzek
23. lis 2009

mě můj šéf hýčká jak kdy, ale v poslední době mě spíš štve. viz dneska, tak minulý týden jsem přišla zaučovat tu novou holku a on že si myslel že tam budu do konce roku že jsem mu to slíbila tak mu říkám sliby u těhulí neplatí, prostě mě dr. do práce nepustí že je to nebezpečný v těch chřipkách, tam měl kecy, dneska tam přijdu a zase kecy, když přišel do práce tak mu říkám že jsem tam zase jen na pár hodin a jdu domů že nemám vycházky tak tam chodím načerno a šéf mi říká že by se chtěl mít jako já na dovolené 😠 tak na něho čumím jak na dovolené?? snad na nemocenské a on na mě zíral že prej netušil že mám nemocenskou!!!!!!!tak má alzheimra nebo co?? dávala jsem mu nemocenskou na stůl, minulý týden jsme se o ní bavili, sám mi volal jak to vypadá jestli se vrátím do práce atd a teď na mě kouká jak z jara že mám nemocenskou a nemám vycházky že si myslel že mám volno.

kackark
23. lis 2009

Strouži, tak v tvém případě bych určitě zešílela 😔

strouzek
23. lis 2009

Kači však já už jsem byla z toho neskutečné hotová, svatba se zařizovala rok dopředu, já si říkala super bude pak pohodička ale to jsem netušila že nebudou problémy se svatbou ale s tímto co nejde ovlivnit. já se pak už bála každého telefonu, to ještě v pátek v noci mi volali tchánovci že přijelo víc lidí od nich z rodiny než čekali tak já v noci sháněla kuchaře ať uvaří víc porcí no fakt paráda. nejhorší byla ta moje babička, umřela na slovensku tak naši hned v noci pár hodin po tom co umřela sedli na vlak a jeli až na východ slovenska zařizovat narychlo pohřeb aby se stihnul do 2 dnů a stihli se vrátit, takže naši vlastně přijeli v pátek sundali černé oblečení a druhý den byla svatba. nejvíc si pamatuju na výslužky, doma 50 kg cukroví, 600 koláčků,plný byt krabic a já nad tím stála a brečela že to nezvládnu nabalit a rozvést, jen do práce jsem dělala 30 výslužek, venku skoro 40 stupnů , z vedra se to rozpouštělo to byl fakt mazec. po svatbě jsem totálně odpadla, takže svatební cesta byla o tom že jsem spala a spala

kackark
23. lis 2009

Strouži, já si myslím, že chlapi se celkově špatně orientují v těch pojmech nemocenská, dovolená, mateřská dovolená atd. Řekni mu příště, že tam chodíš jen z dobré vůle, a vlastně z toho můžeš mít i průšvih, a jestli se mu něco nelíbí, že nikoho zaučovat nemusíš.

strouzek
23. lis 2009

Kači no jo chlapy možná ale šéf který má pod sebou 100 lidí by to mohl vědět ne? on je fakt v poslední době totálně mimo, tak jsem i ráda že už budu doma protože si tam teď v práci přijdu jak Alenka v říši divů

kackark
23. lis 2009

Strouži, člověk může plánovat jak chce a on mu ten osud pak pěkně s kartami umí zamíchat co. Hlavně, že jste to nějak zvládli a dnes už moc dobře vím, že mnohem víc, než na svatbě samotné, a na tom zda se líbila, nebo ne, záleží na tom kdo si koho bere, a jaký mají vzájemný život po svatbě 😉

kackark
23. lis 2009

Strouži, ale to je asi normální jev, že těhulka ty procesy v práci nechápe, když se setkáme s holkama, tak jsem strašně ráda, že je vidím, a že se bavíme o něčem jiném, než o mém těhu, ale málokdy chápu, jaké prkotiny vlastně řeší, a přitom moc dobře vím, že bych je před rokem řešila taky a úplně stejně 😉

kackark
23. lis 2009

Strouži, ale to tvůj šéf má na to určitě nějakou sekretářku nebo účetní? Pochybuji, že kdybych nebyla těhu, že by se manža v těch pojmech vyznal. Asi by si myslel, že každá těhulka jde hned na mateřskou dovolenou.

strouzek
23. lis 2009

Kači to máš pravdu, i přesto všechno se mi svatba líbila, nebo spíš nemůžu říct svatba jen některé momenty, no vlastně když to tak vemu tak momenty které ani nebyli na svatbě. nejvíc si pamatuju jak mi manža ráno psal že má průjem z nervů a já mu psala že já taky 😀 není to romantický ale mě to vždycky pobaví jak jsme byli vyklepaní, pak si pamatuju jak jsem šla od holičky, na sobě tepláky ale na hlavě korunku a načesaná jak na ples, lidi se otáčeli co je to za bláznivku, no a pak si úúúplně nejvíc pamatuju na to jak přišel manža k našim, rozbrečel se prý při dávaní kytky mojí mamce a pak přišel za mnou do pokoje a začal brečet jak želva a já taky tak jsme tam jen stáli a buleli oba dva. no a pak ještě jak jsme šli po obědě do nemocnice na JIPku za tou manžovou babičkou celá nemocnice byla vyvalená v oknech a všichni koukali jak jde nevěsta a přišli jsme na jipku chudák babička na přístrojích tak začla brečet a my všichni taky vč. personálu který nás ani neznal.

kackark
23. lis 2009

Strouži, jsou okamžiky, které se nezapomínají 😉 Já zase stála načesaná v riflích a čekala na kosmetičku, trošku zaspala a kolem šli dva kluci, a jeden z nich, že se taky dneska žení, a prý jestli si to nechci rozmyslet a nezajdu s nimi radši někam na kafe 😅 Chudák ta jeho nevěsta, když ženich flirtuje i ve svatební den 🤐

strouzek
23. lis 2009

Kači tak já do práce chodila ještě do doby před 14 dny a v poho ale teď jak je ten předvánoční shon a furt se něco řeší, chystá se nová serie výrobků atd. tak si přijdu jak cizí, prostě člověk tam není 14 dnů a doma si zvykne lehko tak pak má problém se dostat do toho pracovního procesu hlavně když ví že už se nevrací. 😉 každopádně o těhu se v práci ani nebavím, jen tak když se někdo zeptá co to je, jaký máme jméno atd. ale jinak ne, ono ani není s kým, mám tam dvě kolegyně bezdětné které považují děti za symbol zla, jedna z úplným zhnusením pozoruje moje břicho a říká že by takhle vypadat nikdy nechtěla a druhá mluví o miminkách jako o neandrtálcích. když jim něco řeknu jako že malá kope tak hlavně ta jedna nahodí obličej jakobych mluvila o nádoru nebo co. 🙄

strouzek
23. lis 2009

ty jo flirtující ženich no teda to bych jim dala. já třeba ani nechápu svoji kamarádku která dovolila svému manželovi rozlučku se svobodou den před svatbou, co čekala nevím ale ženich vypadal bídně, ožralý ještě na radnici, táhnul z něho chlast a celý zbytek dne nepoužitelný. takové věci se podle mě mají slavit s předstihem

kackark
23. lis 2009

Moje nejlepší kámoška taky zatím děti nechce a to je o něco starší než já, a když jsem jí jednou psala, že jsem unavená, tak mi odepsala, ať se nedivím, když mám v břiše vetřelce. Hold každý je nějaký. Ale já jí mám jinak moc ráda a ráda s ní pokecám, jen děti nebudou naše společné téma. Na druhou stranu mi pro malého koupila deku a polštářek a dala mi to i dřív, abych si to mohla vyprat atd. Tak snad alespoň k cizím dětem nebude mít takový odpor, jako k myšlence, že by teď měla vlastní.

kackark
23. lis 2009

Tak rozlučku den předem taky nechápu 😖 Copak já se zasmála, ale v duchu jsem politovala tu nevěstu 😔

strouzek
23. lis 2009

Kači takových kamarádek mám taky plno, no ono to asi bude tím že jsem na dnešní dobu ještě furt mladá a tak vlastně plno mých kamarádek, no skoro všechny ještě děti nemají a zatím neplánují a tak často se musím na kafču přemáhat abych jim tam nezačla vykládat o kočárku a postýlce, protože vím že je to nezajímá. každopádně ta tvoje kamarádka to určo nemyslela doslova špatně s tím vetřelcem, asi jí to ujelo, kdoví možná je to její obrana, taky znám ty případy, jedna holka taky hrozně odsuzovala těhotné a děti že by nikdy nechtěla, odsuzovala i svatby a pak se jednou opila a začlo s ní lézt že nemá štěstí na chlapy a ze zdravotního hlediska to vypadá špatně že vůbec děti mít asi nebude moct takže vlastně se tím brání tomu aby se jí na to někdo ptal proč nemá rodinu. určitě je to hezké že ti koupila pro malého deku a polštář 😉

jinak ale s tím bavením se o dětech, no tak si tak často říkám jaký to bude asi za rok, teď to ještě jde,sice těhotenstvím žiju ale pořád to není takový jako pak mateřství, to je mi jasný že se budu schopná bavit jen o plínkách, dudlíkách, že malé rostou zuby atd. vždycky jsem se takovým maminám smála jak doma zakrní a pak umí jen šišlat a řešit tohle přitom to ještě před časem byli superkočky co obrážely bary no ale je mi jasný že budu stejná. už teď to vidím, nikam nechodím, nebaví mě si koupit něco pro sebe kupuju jen na mimi a hooodně se snažím před kamarádkama neřešit svůj poslední utz 😀

kackark
23. lis 2009

Strouži, já jí to neměla vůbec za zlé, znám jí od školky a i jsem pochopila jak to myslela. Prostě na těhu a starosti s ním spojené mám vás a ostatní jsou můj relax od toho, abych se nezbláznila 😀 Ta kámoška má dlouholetého přítele, ale myslím si, že má možná tak trošku strach, zda je to ten pravý, tak proto se možná svým způsobem "brání" svatbě a těhu 😔

Tak takové problémy "hlidat se" před kamarádkama jako ty nemám. Na mimouše se těším neuvěřitelně moc, ale myslím, že si čas od času užiju ráda relax a zavzpomínám na staré časy 😀

murynka
23. lis 2009

teda tady se kecá 🙂

jaspi ty jooo to je od něj hezký 😵 😵 😵

my jsme si spolu zdřímly 😅 usnuly jsme na sedačce 😀 😀 ted připravuji na koupání a za chvíli půjdeme na věc 😎

strouzek
23. lis 2009

kač tak to já jo, já bych nejradši o těhu kecala furt ale nejde to. jedna kamarádka se snaží dlouho a bylo by jí to líto a další se o mimi nesnaží a pojem mimčo je pro ně scifi tak je nechci otravovat tak ty pocity z kočárku vykládám manžovi, zrovna dneska jsem mu vykládala jak až pojedem pro ten kočár vemu fusak a plyšáka a ozkouším si to jak to bude vypadat spolu atd.

mury super stejně si dobrá že zvládáš i koníka a všechno, já se bojím že nebudu mít čas si ani zuby vyčistit ale snad to pak zvládnu bez koně nevydržím 😀

murynka
23. lis 2009

strouzi mám hodný dítě 😅 😅 také jsem si myslela že nebudu zvládat 😀 😀

píšu jdnou rukou chovám 😅 😵

strouzek
23. lis 2009

holky mě začíná být blbě 😝 snědla jsem sušenku a je to tady, já nevím kdo kdy řekl že nevolnosti jsou jen v 1. trimu,já v 6. měs. a min. 1x denně bliju 😝 v sobotu mi nesedla buchta a včera jsem zvracela při vaření. ach jo jsem zvědavá co ta moje váha, když koukám do tématu březnovky tak už všechny holky mají min. 5 kg nahoře jedna dokonce 12 kg nahoře jen já ani kilo ☹ no ne že by mi to tak vadilo jsem ráda že moc nepřiberu ale nevím jak to obkecám doktorce už minule byla naštvaná že nepřibírám

strouzek
23. lis 2009

mury já si to taky maluju že budu mít hodný dítko 😀 no je fakt že zatím nelinka není žádný fotbalista v břichu, když si porovnávám kopance se stejně těhotnýma tak mám nejhodnější mimi. mě malá kopne občas přes den, veče trošku spíš cítím jak se otáčí a víc nic, ostatní píšou jak nemůžou spát jaký majíkopance a jak se mimi pořád hýbe, no my furt spíme i na utz. jsem zvědavá jak v pátek zvládeme natočit to video jestli bude zase spát

strouzek
23. lis 2009

mury já si to taky maluju že budu mít hodný dítko 😀 no je fakt že zatím nelinka není žádný fotbalista v břichu, když si porovnávám kopance se stejně těhotnýma tak mám nejhodnější mimi. mě malá kopne občas přes den, veče trošku spíš cítím jak se otáčí a víc nic, ostatní píšou jak nemůžou spát jaký majíkopance a jak se mimi pořád hýbe, no my furt spíme i na utz. jsem zvědavá jak v pátek zvládeme natočit to video jestli bude zase spát 😅

kackark
23. lis 2009

Strouži, taky jsem zvracela dlouho 😔 A nechci tě strašit, ale na konci 3 trimu se mi to vrátilo, nezvracím, ale pocit na zvracení mám neustále a k tomu se přidalo pálení žáhy a o otocích ani nemluvím. Ale co bych pro mimouše nevydržela.

Konečně přijel manža s papu, tak se půjdu nadlábnout 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru