Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

vlastovka385
12. pro 2009

Kačenko, mooc vám gratuluji k Tádíkovi, krásná váha, přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka, opatrujte se 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
12. pro 2009

moc gratulujeme 😵 😵 😵 to je ale chlapák 😀 😵

strouzek
12. pro 2009

jůůůů Tadeášek je venku, gratulujuuuuuuuuuu mamince i taťkovi a malému hlavně zdravíčko do života 😵

murynka
12. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - 21.12. UTZ
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................31DC, IUI 4.12.
Jaspina........................6DC

murynka
12. pro 2009

jsem udělala tabulku 😵 😵

snad se nenudete zlobit 😎

andara
12. pro 2009

Jeee krasna zprava tu je, Kacenka je maminka, moc gratuluju k poradnemu chlapakovi 😉 a preju jen stesti.
Opravdu je to kousek teda 🙂

sarlotta
12. pro 2009

Tadeášku vítej 🙂 Přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a mamince s tatínkem jen krásné chvilky štěstíčka🙂
Míry jsou báječné, jsi kus chlapa 😀 😉
Kačíííííí těším se na fotečky... nádhera 😉

evanek77
autor
12. pro 2009

🙂 Jdu Kačence pogratulovat,
Tadeášek je kluk jako buk, tak ať má krásný a šťastný život 😉 😉 😉
Kačka včera řešila, jak bude Tádík za ostatními vlaštovčími miminky pozadu a zatím váží víc, jak náš měsíční tomík 😀 😀 😀
doufám, že porod byl OK, musela to být dřina takový macík 🙂

ba111
12. pro 2009

Tadeášku, vítám tě na světě. Ať je tvůj život lehký, ať jsem zdravoučký a šťastný. V nebi máš svou sestřičku, která bude střežit tvé krůčky.
Statecné mamince a tatínkovi: Užívejte si to štěstí, které na vás spočalo.
Teta vlaštovčí Monika

mar26
12. pro 2009

jééé Tádík je tááák roztomilej,už našel pěstičku 😵
gratuluju Kačce i tady moc a moc, i když už jsem psala sms 🙂

mimina321
12. pro 2009

už som videla foto je sladunký 🤐 🤐 🤐

murynka
12. pro 2009

krásnýýý 😵 😵 😵

a evi tobě děkujeme za krásné přání k Vánocům 😵 😵

mimina321
12. pro 2009

evinka krásne želanie -dakujemeee 😵 🤐

mar26
12. pro 2009

Evi krásné přáníčko,jste nádherná rodina 😵 ,děkujeme

Kačka ještě psala, že nemá Tádíka u sebe,že prý ztratila moc krve a omdlela ve sprše,že se jí stýská,ale musí nabrat síly. A manžela měla u sebe až do konce 😵 .

jaspina
12. pro 2009

Hrozně moc gratuluju Katušce k tomu největšímu štěstíčku! 😵 Teda je to fakt kus chlapa 😉 To budou mít krásné vánoce - poprvé jako celá rodinka 😵

Evi krásné přáníčko, malý je kouzelný 😵

Mury omrkla jsem ti album a rekonstrukce fakt parádní! Moc se mi líbí stůl s židlema - i koberec tam krásně pasuje!
Odkud jsou ty židle? A byly drahé? mě se to moc líbí - viděla jsem takové spodky i na nějakých u Stroužka ve firmě, ale nikdy jsem na tom neseděla. Na mě to působí, že na to sednu a prdne to 😅
Jinak jsem tu dnes měla elektrikáře na rozpočet nových rozvodů el. No tak to bude skoro 50tis + světla ☹ Ale tak hlavně kdyby to už bylo. Ty velké předělávky jsou šílené, když tam při tom bydlíme..
No a včera Brno 😀 Vyjeli jsme před 9tou a chtěli jsme si projít i ty ťamanské haly v Černovicích - něco málo jsme pokoupili a přijela tam celní správa. Chlápci zaparkovali vedle nás - bylo jich tam víc aut a v tom černém fakt budili respekt a já se bála jít k autu, že nám to seberou. Až pak mi Jarek řekl, že tam žádné falzifikáty přece nemáme 😅 No jediné na čem byla jakási značka, byly nové tepláky do pilatesu - to bych přežila. Ale oni furt tak blbě čuměli a až pak mi došlo, že mám na sobě bundu "diesel" co jsem tak koupila loni 😀
Ale nesebrali mi to. Pak jsme chtěli do Ikei a tam okolo.. ale blbě jsme vyjeli na dálníci - na Prahu.. a pak se furt motali po Brně a prostě jsme se z tma nemohli dostat - GPS jsme blbci nenabyli.. No tak pak už jsem tak nejeli a otrávění po hodině motání jeli dom. Ale cestou jsme se stavili na dobrou papu, tak už to pak bylo fajn. Jako dejeli jsme v 19hodin.. A koupili jsme krásné malé capáčky - pro mimi pod stromek, aby vědělo že už se na něj těšíme a že už má přijít 😵

tercie
12. pro 2009

Jééé jeden den tu nejsem, a tady se rodíííííííí 😵 Ani jsem nedočítala a hned píšu, Kačenko moc moc gratuluju, hodně štěstí Vám všem třem 😵 😵 😵 Ať je Tadeášek zdravý a šťastný miminko 😉

andara
12. pro 2009

No ja mela to samy-velka ztrata krve,sice jsem to nejak neregistrovala,ale ve sprse sem taky malem omdlela, proste cerno pred ocima a musela jsem si sednout, pak mi dali zelezo a bylo to OK.Jeste doma jsem ho brala. 😉
Preju Kacce at je brzo fit.

mimina321
13. pro 2009

dobré ráno cikať sa mi chcelo skoro tak skoro prikladám foto 😵
len neviem ako dho učinkuje pregnyl tak v stredu opakovačka a vo štvrtok krv 😵

mimina321
13. pro 2009

je to jedenásť dní po pregnyle 🙂 😉

oxan
13. pro 2009

kackar gratulujeeeeeeeeeem a miminke tiez ......super tesim sa miminka tak si sa uz aj ty dockala krasny darcek pod stromcekkkkk....uz len jaspinka a mozete si zalozit novu temu..... nase deticky tu s nami budu navzdy v srdciach a my sa tesime s tych dalsich...juj

mar26
13. pro 2009

jééé mimi potichounku gratuluju a věřím,že čárka není pregnylová 😵 , nechceš zkusit testík v pondělí? HCG naskakuje obden a jestli bude silnější,tak je to na 100% 😵 ,já ti to tááááák moc přeju!!!!!

mar26
13. pro 2009

jinak dobré ráno všem,hned jsem si vzpoměla na Kačku,jak se jí s Tádíkem asi daří,tak jí pak napíšu 🙂

murynka
13. pro 2009

mimi co to vidí očko mé 😵 😵 to je krásnéééé moc moc gratuluji at sílí 😵 😵 😵 😵 krásný vánoční dáreček 😵

jaspi moc děkuju 😎 ty židle jsou ze sconta stála jedna 14oo ale byla tam 2o%sleva takže jedna na tisíc 😉 jsou mírně houpací je to super a pohodlné a nespadneš jsou dost těžké 😉 skoro jí neunesu 😉
ty jo to je mazec ta elektrika 😕 my předělávali jen něco a také nás to stálo asi 15tis. 😒 jsou to dardy no 🤐
je blbé že v tom bydlíte mi to měli fakt super že jsme v tom být nemuseli...to je výhoda....
ale říkej si že pak to budete mít krásnéééé 😵 😵

strouzek
13. pro 2009

dobrý ránko holky právě jsem vstávala 😀

moc myslím na kačku, ta chuďěrka mi ještě včera večer psala ohledně něčeho co jsme spolu řešili přes IP den předtím bobek ve svůj nekrásnější den myslí na stroužinu tady je vidět jak je hodná.

mimi no tedaaaaaaaaaaaaaaa to je krásná čáááárka, neboj to nebude pregnyl, kamarádka měla po pregnylu sice čárky taky i 11 dpo ale to byli úplně jiný čárky v barvě, tohle je jasná těhulinská 😵 moc moc gratuluju a jaspi bude určo taky brzo těhulína protože se mi o ní před pár dny zdál sen 😉

mimina321
13. pro 2009

dakujem kočky 😵 😉 😉 😉
ešte väčšiu radosť budem mať ked tam bude v stredu a hcg bude v krvi
ale moc dakujem 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

strouzek
13. pro 2009

mimi je mi to jasný ale určitě máš radost i teď. je to krása určitě to bude ten nej vánoční dárek. a manžel už to ví nebo to chceš nechat až pod stromeček?? no každopádně se potvrdila těhotenská štafeta, u nás to tak bylo a je na staré diskuzi, vždycky když někdo porodil tak hned druhá holčina našla // 😵

mimina321
13. pro 2009

stroži jasné že vie 🙂 tešíme sa obaja.ked ocikávam čaká aký bude výsledok 😅
zajtra ocikávať nebudem ale v stredu uvidím,dúfam,že tam budú 😅

sarlotta
13. pro 2009

mimina blahopřejuuu k čárečkám... super, nádhera... samé úžasné zprávičky tady🙂)))

mimina321
13. pro 2009

sarlottka dakujem 🤐 🙂

strouzek
13. pro 2009

mimi jak nebudeš? to musíš protože my jsme tu jak na trní jestli bude zítra čárečka silnější 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru