Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

maova
7. bře 2010

sarlot, děkuju, tak to jsem ráda, doufám, že bude mít miminko ještě dost dlouho v bříšku 🙂

murynka
7. bře 2010

http://murynka.rajce.idnes.cz/

holky moc nestíhám na koníka koukám v rychlosti 😀 ted mám chvilku čas malá spinká na terase 😵

posílám fotečky 😎

papua už je doma to je moc dobře šetři se holka!!!!

jaspi co ty jak je po laparce??

strouzi nerodíš?? 😀 😀

a co maminky evička,kačka....?jak ty se mají

mao 6tt krása vy vyřizujete adopci? 😕 takže kdyžtak budete mít dvě miminka chápu dobře 😕

maova
7. bře 2010

murynko, to je krásný, jak vám ty dětičky rostou 🙂
Jj, adopci vyřizujeme, u nás není nic jistého a tak jsme se pustili touhle cestou a věděli jsme, že do té doby ještě jeden pokus zkusíme, i když jsme ho plánovali ještě trochu pozděj.

murynka
7. bře 2010

mao jo rostou 😀 až moc to utíká ☹

a kdy myslíš že byste měli schváleno vzít si miminko? 😕 vůbec netuším jen vím že je to někdy běh na dlouhou trat...

maova
7. bře 2010

mury, v Praze trvá adopce v průměru dva až tři roky, podle požadavků, takže ještě za dlouho. Máme podanou žádost asi pět měsíců a možná se to počítá až od doby, kdy se to dostane na Magistrát, takže to možná tak teprve tři měsíce.

murynka
7. bře 2010

mao ty jo to je doba co 😖 tak moc držím palečky a když se narodí prcek jako že se narodí ted za dlouho 😵 😵 všichni držíme palce tak adopci stopnete nebo jak to bude?promin jestli se nějak blbě ptám 😒

maova
7. bře 2010

mury, děkuju 🙂 My taky doufáme, že se narodí a že to tentokrát zvládne. Prostě ten magický 30tt musíme dát 🙂 A když to teď dobře dopadne, tak je asi těžké říct na 100 procent, jak se dál rozhodneme, ale zatím je to tak, že druhé bychom si vzali adoptované 🙂

murynka
7. bře 2010

jéé tak to je krásný takže by jsi měla dvě malé dětičky po sobě nebo chcete adoptovat větší??
určitě ten 30tt dáte musíš se opatrovat šetřit odpočívat a myslet pozitivně 😵 😵
a hrozně moc lidí drží palečky takže to dát prostě musíte!!!

maova
7. bře 2010

mury, nejradši bychom co nejmenší miminko 🙂 Takže kdyby to vyšlo takhle, tak by byli třeba i docela blízko věkově k sobě 🙂 A moc dějuju, já kupodivu myslím pozitivně, až se divím, že jsem fakt docela klidná, snad mi to i vydrží 😉

dracekmracek
7. bře 2010

Martinko kamarádka si podala s manželem žádost o adopci,trvalo to dva roky,dostali 2letou nádhernou princeznu a ona 3 měsíce potom otěhotněla 😵
pořád na tebe moc myslím,i moje mamka,říkala jsem jí o tobě.
Tak nám tu fakt ruší gyndu tak teď nemám doktora 😅 no zatím to neřeším,stejně chci po létě do gennetu až se vrátí moje doktorka.Nějak k ní jediné mám důvěru tak klidně budu jezdit do Prahy.
Lukášek je zlatíčko fakt teď přes den hodně spinká bobek.Už se nemůžu dočkat až začneme s příkrmama,mlíčko pořád zvrací a to mu kupuju antireflux.bebu 😝
mimi co tulipány?já dnes mamince koupila bílé,jsou krásný k mdž 😵 😀

strouzek
7. bře 2010

krásnou neděli vlaštovičky, hlásím že já stále 2v1, už mě to štve nejdřív mě straší a pak nic 🙄

mao budu vám moc držet palečky aby vám vyšlo těhulkování ale i ta adopce, já tohle obdivuju protože já bych na to asi nenašla nikdy odvahu, můj kolega má adoptovaného chlapečka nedařilo se jim mimčo ale on nechtěl jít na ivf tak radši zkusili adopci ale žádná sranda to nebyla, čekali 5 let, ty psychotesty jsou prý hrozný normálně prej vymývání mozku, návštěvy ze sociálky doma kdy kontrolovali skříně záchod prostě všecko. pak teda dostali malého chlapečka který je jim dokonce podobný ale ani v době kdy ho už měli u sebe moc klidu neměli protože ho dostali nejdřív jen dopéče a po roce se objevila jeho rodina a chtěla ho k sobě, nebo spíš chtěla to jen protahovat takže další nervy atd. říkal že si nikdo neumí přestavit co adopce obnáší takže ti opravdu přeju moc a moc štěstí abyste dostali děťátko brzo a hlavně ti přeju pevné nervíky

dráčku no jo vlastně zítra je mdž že? to bych měla něco naznačit manžovi 😀

dracekmracek
7. bře 2010

strouzi já dostanu prd 😀 už mi to bylo řečeno 😝

holka dočkáš se neboj nic až to budeš nejmíň čekat,ale vím že tyhle poslední dny jsou děs 🙄 normálně s každým pípnutím mobilu čučím jestli to nejsi ty 🙂

maova
7. bře 2010

strouži, neboj, porod přijde, tak jestli to jde, zkus se tím netrápit. Buď ráda, že jsi vydržela tak dlouho a miminko bude krásně donošené 🙂

A dráčku i stoužku, moc děkuju. U nás už sociální pracovnice taky byla a úplně super. My jsme týden před tím gruntovali a ona s náma byla jen v obýváku, povidali jsme, dovyplnili nějaké dotazníky a když odcházela, tak jsme se ptali, jestli nechce vidět i ostatní pokoje, tak říkala, že vidí, že to tam máme hezké a že to není potřeba 🙂 A jinak moc milá paní 🙂 A ty psychotesty jsou prý hodně, že vám lezou do soukromí, ale to teprve uvidíme, tak vám potom řeknu. A s tím, že by si rodina vzpomněla, asi měli nejdřív mimčo jen do pěstounské péče? Jinak to asi ani není možné, když předem podepíšou souhlas s adopcí a nad rok dítěte si žádáte o adopci nezrušitelnou. Teď je bohužel podán nějak nový návrh zákona, že by existovala jen adopce zrušitelná ☹, což by byl s tímhle asi bohužel problém ☹, doufám, že to neudělají.

monkula
7. bře 2010

Ahojte..
ja som bial s deťm iu rodičv, ale vidím, že Martička je ešte celá, maova, držím palce k adopcii, môj strýko si s tetou adoptovali tiež chlapčeka, viem, čím museli prejsť, ale nikdy nezabudnem nato, ako nám volal strýko a roztraseným hlasom povedal, že máme dieťa, v sobotu si ideme poňho, volá sa Patrik.... mal vtedy 18 mesiacov... teraz má sedem...

strouzek
7. bře 2010

dráčku no mě by to čekání ani tak nevadilo kdyby se pořád neptali lidi, v baráku mě sledují, rodina to samé, kam vlezu udělají výraz "tak co ještě nerodíš" atd. no však to znáš, kdyby bylo na mě tak si klidně ještě 14 dnů počkám, ono stejně podle toho kdy jsem otěhu bych měla rodit až 20.3., manža má narozky 23.3. takže bych přenášela ráda, ale honí mě hlavně doktoři kvůli té cukrovky že nesmím přenášet a tak mě straší vyvolávačkou 😝

marti tak to je dobře že byla paní milá, právě že ten kolega takové štěstí neměl, říkal že to bylo šílený chodili bez ohlášení takže jeho žena šílela i z neumytého nádobí protože se bála že zase někdo přijde na kontrolu, chtěli hodnocení z práce atd. takže prej šílenost, teď uvažují o adopci druhého dítka ale říkal že hledají odvahu a sílu si tím projít znovu. JJ oni měli to dítko jen jako pěstouni, nevím jak to funguje ale dostali ho do péče s tím že už dopředu se vědělo že ho budou následně adoptovat a jen se muselo čekat nějakou dobu a po roce a půl zažádali o adopci takže teď už mají malého adoptovaného ale až po těch nervech kdy se ozvala ta rodina ale na první pohled bylo jasný že to dělají jen kvůli naschválům takže fakt si užili svoje.

ahoj monkul jj já jsem stále celá, ten příběh strejdy je krásný úplně si to představuju ten telefonát, moje teta taky nemá děti a kdysi chtěla adoptovat dvě holčičky sestry, měli je asi měsíc u sebe na zkoušku ale strejda pak řekl že nechce cizí děti a hlavně ne napůl cigány takže děti nemají. já kdyby mi tohle řekl manžel po takové doběkdy už bych si na ty holčičky zvykla tak bych mu to asi neodpustila 😔

mimina321
7. bře 2010

kočky moje zajtra s vami budem až pobede ☹ v práci nemám prístup na net 😝 budete mi chýbať
mao ja dúfam,že u vás to všetko pôjde ako má 😵 budem držať palce
stouži to už sa ku koncu všetci pýtajú,čo naarobíš
my sme dnes boli u švagrovcov pestovala som malú je taká zlatá..... 🤐
katuška tulipány zatial ok 😵

maova
8. bře 2010

Ahoj holky, přeji hezké ráno 🙂
Mimi, ať se ti v práci líbí a nikdo tě tam moc nezlobí 🙂

jaspina
8. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem zas po 3 týdnech v práci a hrozně se mi nechtělo. Hlavně vstávat.. 😖 Navíc jsem chytla rýmu - fakt hnus 😝 Do toho za chvilku přijede šéf, aby mě zasvětil do rozdělané práce..
Mao jsem ráda, že si zase s náma - úplně se to tu oživilo 😉

ygreen
8. bře 2010

hezké ráno
maova: prosím, vidím, že žádáte a chtěla bych se jen zeptat, zda nevíš, jak je to u žádosti, pokud je matka vážně nemocná? Kamarádka má roztroušenou sklerózu, ale stabilizovanou a teď řeší, zda zkusit požádat, nebo zkusit početí vlastního,ale tam je riziko, že by se její nemoc mohla vážněji rozjet. Dítě by si moc přála. Děkuju 😉

maova
8. bře 2010

jaspi, tak ať ti to v práci hezky utíká a jsou tam na tebe po takové době hodní 🙂 No a to víš, maminky už nemají tolik času sem chodit, tak to musíme napravit my 😉 A jak budu doma, tak tady budu pořád 😀 Jen jak se tady povídalo moc o dětech a tak, tak jsem k tomu ani neměla co říct a tak nějak celkově jsem si od všeho potřebovala odpočinout. A jak ti jinak je?

ygreen, kamarádka má kamarádku 😀 , která ma taky roztroušenou sklerozu a má jedno mimčo a chtěla by druhé, ale taky se bojí. Asi je to dost nebezepčné ☹ Nejlepší by bylo, kdyby kamarádka zašla na úřad a tam se zeptala. Co já vím, tak už se vůbec nemusí bát, ty sociální pracovnice jsou moc příjemné, není to to co dřív 😉 Já přesně nemůžu říct, jen co vím, tak že pokud to není nijak vážné, tak by to neměl být problém a měli by je schválit. Pokud jsou rozhodnutý, že by do adopce šli, tak to za pokus myslím stojí 😉 Držím kamarádce palce 🙂

ygreen
8. bře 2010

maova: děkuju. On porod může RS buď stabilizovat nebo zhoršit ☹ a bohužel u téhle nemoci je to tak, že kdykoliv, kterýkoliv den může nastat zlom a člověk třeba přestane chodit ☹ no každopádně jí poradím, aby se zašla zeptat 😉

maova
8. bře 2010

ygreen, neumím si představit takovéhle rozhodování ☹ Hlavně, ať už se rozhodnou, jak se rozhodnou, tak ať jim to dobře dopadne 🙂

dracekmracek
8. bře 2010

Dobré ráno 🙂

noc děs,ten náš prďolka od dvou jen tak pospával a stěžoval si,tak jsme si ho vzali do postele ale usnul na půl hodiny.Unavil se až teď tak spinká.Chudák Jirka musí do práce 😒

ahoj yg 🤐 😵

jaspina
8. bře 2010

Mao už je mi docela fajn. Dokonce mi začal chybět pilates - tak asi zase brzo začnu chodit. Dnes tu mám šéfa, tak sem nemůžu a zítra tu bude taky. Ale jakmile doženu všecky resty, tak už tu budu a aspoň si budu mít s kým povídat jak ty budeš doma 😉 Už se těším na fotky nových korálkových výtvorů jak si budeš krátit chvíli..

Já bych tak spaláááá. A jak na potvoru mám dnes až do 16:15. 😠

maova
8. bře 2010

dráčku, maminkovský starosti 😉 , sice únavný, ale zato určitě krásný 😉

jaspi, no jo, korálky už čekají 😀 , to bude zase jediná věc, kterou budu moc dělat, abych se neunudila. Tak dneska hezky pracuj, ať se šéf nezlobí a až to půjde, tak zase přijď nakouknout 🙂 Já jsem si na zítřek napsala dovolenou, jen nemůžu sehnat šéfa, tak snad se mi to podaří, aby mi jí podepsal, jinak mám smůlu. Nějak mě tak rozbolelo břicho, že jsem si řekla, že doma mi bude líp.
A pilates je prý super 🙂 Když jsem dělala jeden kurz, tak tam byla holka, která ho předcvičovala a hodně ho chválila na celkové zpevnění. A jsem ráda, že se cítíš dobře 🙂

jaspina
8. bře 2010

Děkuju, si hodná 🙂 S tím volnem dobře děláš - než se nervovat v práci.. Tak si pěkně odpočineš. Ale to je určitě jak se roztahuje děloha. Určitě to tak má být 😉

maova
8. bře 2010

jaspi, já taky doufám, že se jen roztahuje 🙂 Jen to bylo najednou nějak moc asi půl hodiny, ale už je to zase lepší 🙂 A šéf nikde, takže se bojím, že budu mít smůlu ☹

monkula
8. bře 2010

ygreen, je tu téma som maička so SM..
Aj moja švagriná to má...

sarlotta
8. bře 2010

ahojky holčinky, byla jsem v práci, takže nestíhám🙂 zítra to doženu 😎

skritkova
8. bře 2010

Ahojky holčiny🙂

O víkendu jsem tu nebyla, měli jsme ho jaksi nabitý, takže jsme ani nebyli doma. Jinak dnes v poradně vše ok, paní doktorka nás chválila 😵
Mao, to bříško je určitě od toho, jak mrňousek hezky roste 😵 Ale doma Ti bude určitě líp, držím palečky, ať vyjde ta dovča 😉
Holky, potřebovala bych trochu poradit s daněma, nedělá tu do toho někdo? Byla jsem dnes na finančáku, ale tam mi moc neporadili, takže z toho mám teď docela těžkou hlavu ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru