Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
19. čer 2009

nazdarek holky, já jsem se předtím ani nerozloučila a utekla jsem ale zdechl mi net a pak přijel manža a jeli jsme na oběd a nákupy 😉

jani no to je jasný, emička je holka šikovná po mamince a hlavně vůbec je to ženská takže je mnohem šikovnější než ti chlapečci co nechcou pít, protože s chlapama je vždycky těžká práce 😉

farmi ještě jednou gratuluju 😵

evanek77
autor
19. čer 2009

kači,
krásné jméno 🙂 😉

strouzek
19. čer 2009

šarlot no teda, snad už je ten žaludek lepší a snad se nepotvrdí ta pyroli či jak se to jmenuje. ale tu sondu ti teda vůbec nezávidím, to bych asi nezvládla, ne asi ale určitě, mám problém spolknout i prášek natož polikat hadici 😖 každopádně je moc dobře že po operaci se můžete snažit hned.

jé tadeášek, sakra to je nějaký slavný jméno v poslední době, mám pocit že všechny moje známé mají tadeášky nebo adámky 😀

mar26
19. čer 2009

stroužku můj manža taky tu hadici nevydrží...chodí na to pod narkozou...prostě by to vyzvracel

murynka
19. čer 2009

mar a není jediný...já když tam byla na praxi a byla u toho chtělo se mi 😝 😝 také.....

kackark
19. čer 2009

Strouži, to neříkej ani ze srandy, já právě chtěla dát jméno co nemá hned tak každý. V naším okolí se nevyskytuje.

murynka
19. čer 2009

kači je hodně časté 😅 co jsme byla ještě v práci bylo hodně malých tadeášků 😅

andara
19. čer 2009

Ahoj holky.

Mury-gratulka k vysledkum a mate vybrany moc pekny jmeno-Krystufek 😉
Evanku - krasna fotka s briskem, slusi ti to 🙂
Taktez Mar ma krasny briskaty fotky -uz se ti to taky blizi mamino 🙂

Kackark - no a kde ty mas aktualni brisko? 😀

mar26
19. čer 2009

andato děkuji 😉
jak se máš ty s Magdalénkou?

murynka
19. čer 2009

andara děkujeme a jak je tobě mamino 😵 😵 😵

andara
19. čer 2009

Holky, mame se fajn-akorat mala ted v noci nejak nechce spat - vetsinou od pulnoci treba do tri, nakrmena je, prebalena, houpu ji atd. a ona breci - asi jak se narodila po pulnoci, tak mi to musi neustale pripominat 😀 Jinak je hodnoucka 😉 No ale leti to strasne, zitra ma mesic 😵 Ja si porad jeste pamatuju porod 😀

murynka
19. čer 2009

andar to je super už měsíc no páni 😵 😵 hele vyzlobí s eted a pak v pubertě bude hodná 😀 😀
moc vám to sluší malá je krásná 😵 po mamince 😵

mar26
19. čer 2009

anadro měsíc,to tak strašně letí a co teprve asi tobě, viď? ono jí to zase přejde a třeba tě nechá i trošku vyspat 😅

strouzek
19. čer 2009

kači fakt?? no tady je tadeášek všude, ještě i dominiků je nějak v poslední době moc, no jo je takové období kdy je nějaké jméno oblíbenější než druhé.ale co, prostě bude mít jednou váš tadeášek víc spolužáků se stejným jménem ale učitelky jsou na tohle určitě zvyklé, můj brácha je zase Petr a to říkala mamka že tehdy v té porodnici to měla každá druhá. my chceme jednou Erika nebo Nelu, Nelinka je teď taky hodně časté jméno ale kašlu na to jestli to je nebo není moderní protože se mi ty jména líbí od základky a hodí se i k příjmení 😉

andara
19. čer 2009

Diky holky. 😵 Zase si rikam, ze jsou horsi deti, co prorvou celou noc treba 😎

andara
19. čer 2009

Nela je moc krasny jmeno 😉 Chtela ho svagrova, pacji rekli, ze bude mit holcicku a 2 mesice pred porodem vykoukl na utz pindik, tak se narodil Radimek 😀
To mi meli prekvapko, nase stydlivka se ne a ne ukazat a ja porad tusila holcicku a ono jooo 😀 Kdyz se narodila a sestricky hlasily, ze je to holcicka, tak jsem si v duchu rikala :No vzdyt to vim ne 😀

murynka
19. čer 2009

andar to mi eni neříkej 😀 já to cítím na kluka ale pořád doufám 😀 😀
na holky máme karolínku nebo sofii 😵 😵 😵

murynka
19. čer 2009

na holku 😉 oprava...

strouzek
19. čer 2009

andaro no je to jasný, asi je malá noční pták, ještě že moc nepláče. já taky v noci nespím, ale ne kvůli mimča ale kocoura, dneska ráno jsem měla volno ale on mě vzbudil už o půl 5 a prostě jsem měla smůlu spát se při něm nedalo. buď otravoval že má hlad, nebo hrabal v kočkolitu, nebo honil po ložnici muchu .... příprava na mimčo jasná 😀

strouzek
19. čer 2009

no ono se říká že holka není nikdy jistá protože když už se jednou na utz ukáže pindík tak asi neupadne to je jasný ale když je to holka může mít pindíka schovanýho 😀 já třeba znám několik holek co měli nakoupenou růžovou výbavičku a narodil se kluk a zjistili to až na porodním sále. ale mě nedostanou, já 3 takhle překvapeným maminám vždycky předpověděla skutečnost už na začátku těhu, všichni jim tvrdili holku ,jak lidi tak doktoři na utz a já jim tvrdila kluka podle výpočtu z čínského kalendáře a pak mi psali všechny do IP že jsem čarodejnice že já jediná jsem to uhodla 😀

andara
19. čer 2009

Mury a videli jste pindika?

Strouzku-no jo kocky jsou osobnosti, nedaj se vycvicit 😀 pripravu mas dobrou.

evanek77
autor
19. čer 2009

andaro,
už měsíc? to to letí, to ani není možný 🙂

murynka
19. čer 2009

andar ne nám to řekli na NT že to není jisté ale stejně jsme to cítila od začátku na kluka 😅

murynka
19. čer 2009

jinak sousedce říkali pořád holka a narodil se kluk 😎

andara
19. čer 2009

Tak Mury pokud to tak citis, tak to tak bude-maminka pry pozna co nosi v brisku 😉 Ja to taky vedela 😵

evanek77
autor
19. čer 2009

mně se dnes smála ségra, mám celou výbavičku bledě modrou (nesnáším tmavě modrou, béžovou, šedou a khaky, tj. moc barev mi nezbývá), že jestli mi z plodovky vyjde holčička, tak se bude dobře bavit 😀 😀 😀 ona ségra zas nemusí bledě modrou a já mám tak i vymalováno včetně závěsů 🙂

andara
19. čer 2009

Uzivejte si, mne to brisko docela chybi-tak mi manzel hned rekl, ze udelame novy 😀 Vtipalek

evanek77
autor
19. čer 2009

andara,
ono se to chlapům vyrabí dobře a asi má o půlnoci tvrdé spaní, že to chce dvojmo 😀

strouzek
19. čer 2009

evi tak to mám vkus asi jako tvoje segra, já nemám ráda modrou vůbec. 😝 jediná modrá věc ve skříni jsou džíny a modrou věc v domácnosti snad ani nemám. možná okenu 😀

evanek77
autor
19. čer 2009

strouži,
je pravda, že mi si se ségrou oblečení nepůjčíme, já miluju syté veselé tóny (bledě modrá, růžová, hráškově zelená, meruňková, žlutá) a ona pro mne usedlé zemité barvy typu bushmanna (béžová, hnědá...). Ale manželovi jsme takhle změnila oblékání z usedlých barev na veselejší a hodně tím omládl a cítí se v tom dobře. Až někdy žárlím, že mi rozkvetl moc 😉. Ale sestru nezpracuju, to je marné 😀 😀 😀 A jak oblíká neteř, to jsme dnes chvílema hodně bojovaly a naštěstí vyhrály fakt nádherné šatky, které se libili všem třem 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru