Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
19. kvě 2009

terci to si mala ale deň-zubár to je pre mňa des

kristynaw
19. kvě 2009

ahoj holky,jste vsichni zmizeli :D

gratuluji evankovi,to je super zprava!!!

dracku, ty krevni testy jsou hrozne casto falesne pozitivni!!!

papua,treba je jeste brzy na testovani,zkus to zase za dva dny a s ruznyma testama🙂

jaspina
20. kvě 2009

Dobré ránko! 🙂

sarlotta
20. kvě 2009

Ahojky tak 1.6. v pondělí mám rande na gyndě 😉

mimina321
20. kvě 2009

ahoj 🙂
sarlotka tak už to bude oficialne 😵

kackark
20. kvě 2009

Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 20.5. velký utz ve II. trim., 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO 12.6.
Murynka......našla//,NT 21.5. KO 2.6.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Sarlotta.......našla//
Papua..................25DC
Jaspina...................9DC
Tercie....................6DC
Strouzek.................5DC
Nella.......................3DC
Mimina....................2DC

kackark
20. kvě 2009

Krásné dobré ráno vlaštovky, dneska to vypadá na parádní sluníčkový den 😵

Papu, tenhle měsíc je to těhotnění na Tobě, věřím, že se ty // objeví 😵

mimina321
20. kvě 2009

zase sa musím trepať k dr.presedím tam kopec času a nemám čas na koníkovanie 😒 ked prídem mrknem

sarlotta
20. kvě 2009

Holky,které jste nachlazené-stejně jako Já 😠

...radím pít Vincentku,studenou nebo ohřát a inhalovat nad hrnečkem/né úplně horkou páru-ale tak akorát,aby to bylo příjemné/.
Kuřecí,slepičí vývar.
Dětské čaje na nachlazení,na průdušky...dospělácké nepijte.
A na bolení v krku priesnitze- obklad. Mokrý šátek-kapesník položíte na mikroténový sáček a celé na větší suchý šátek a zabalíte si krk v místě bolení-ten mokrý přímo na krk🙂 Nádherně to ulevuje od bolesti a tím zapařením to léčí...je to opravdu osvědčené a čistě přírodní.

Jakékoliv léky konzultujte s doktorem.Určitě Vám vybere to co se v těhu může....i když všude je ta větička že se nedoporučuje ☹ 😒

ba111
20. kvě 2009

Dneska se mi podařila alespoň nakouknout a tak jsem vás rovnou dočetla. Samé hezké zprávičky. Mimi - dodatečně gratuluji ke svatbičce. Dneska toho mám fakt hodně... hodně lítání po úřadech. Jinak doma balím věci na stěhování - třídím a vše nepotřebné či nedotčené několik let rovnou vyhazuji... jasná čistka a to my raci máme rádi, viď Káťo 🙂 🙂 . Večer zase nakouknu lásky moje nejmilovanější.... 🤐

mar26
20. kvě 2009

Ahoj vlaštovičky a malé vlaštovátka 😵 ,
přeji všem krásný den 😵

mimina321
20. kvě 2009

ba dakujem 🙂
sťahovanie do nového to je kopu práce,ale ked sa tešíš tak to sa inak pracuje.Oliverko príde už do nového... 😵
dr odbehol k pacientovi a ja som zdrhla domov,neznášam tam vysedávať
tak som tu s vami 🙂

evanek77
autor
20. kvě 2009

ahoj všem, jdu vás pozdravit 🙂
utíkám na srazík s kamoškama, tak nakouknu odpoledně, tak ať mám co dočítat 😀 😀 😀

murynka
20. kvě 2009

dobré ráno holky 🙂

maova
20. kvě 2009

Ahoj holky, tady se dneska moc nepovidá.
My jsme byli na velkém utz a všechno je v pořádku 🙂 Miminko má všechno co má mít a váží 560 g, což je v porovnání s ostatníma nějak moc, takže máme macíka 😉 A doktora jsem poprosila, aby zkontroloval i čípek a ten je hezky celý uzavřený a dlouhý 44 mm 🙂

mar26
20. kvě 2009

Marti to mám radost, určitě všechno tentokrát bude ok a čípek máš ukázkový 😵
A každému roste miminko jinak, tobě třeba teď rychleji a pak zase pomaleji...mě i teď na tom velkém utz říkali,že se porodní váha ještě nedá dobře odhadnout,že každé nabírá jinak. Naše holčička měla v tom 22tt kolem 380g.

mimina321
20. kvě 2009

mao kontrola dopadla naozaj dobre to je super 😵

maova
20. kvě 2009

Marti, právě mají všechny miminka kolem 350g, ale zase tak mě to netrápí 🙂 Snad jedině, aby neměla tu těhu cukrovku, protože když bylo poprvé miminko taky takhle větší, tak doktor říkal, ať si zajdu na testy, že by to mohlo být tím. Tak jenom o tom přemýšlím.

mimi, jsem ráda, že je to tak dobré, hlavně ať to ještě dlouho vydrží 🙂

sarlotta
20. kvě 2009

Mao blahopřeju,jen tak dál 😉

maova
20. kvě 2009

Zase jedna korálková sada, jestli se chcete podívat 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sarlott, děkuju 🙂

ba111
20. kvě 2009

Vřídila jsem skoro všechno potřebné... teď mně čeká jen pedikůra - holky, já už si nedošáhnu na nehtíky u nohou a tak se musím svěřit do rukou pedikérky...
😲

mar26
20. kvě 2009

Marti jeden lepší výtvor než druhý 😵

Jinak na cukrovku podle mě posílají všechny nad 25 let,alespoň mi to někdo říkal. No já cukrovku naštěstí nemám a podle mě ji mít taky nebudeš...já si stejně myslím,že by prostě větší bylo spíš později, kdyby byla cukrovka.
Je prostě vidět,že se miminku daří a líbí se mu u tebe 😵

sarlotta
20. kvě 2009

ba111🙂 to jsou radosti🙂))) pěkně bříškatíš 😀 ještě že bude teplo a budou se nosit jen nazouváky,co..představ si to šněrovat boty v 8mém měsíci🙂))

jaspina
20. kvě 2009

Mao, tak ta je fakt nádherná!

sarlotta
20. kvě 2009

no vídíš taky sem to okukovala ani nemám slov 😝 😀 krásná moc...kytičky to je moje🙂))))

mar26
20. kvě 2009

ba -tak já ještě nehtíky na nohou zvládám,ale v tom 9.měsíci už to asi taky nedám 😅

sarlott -už mám týden z 8.měsíce pryč a tkaničky si ještě zavážu,ale ty nazouváky budou za chvíli potřeba 😀

sarlotta
20. kvě 2009

Holky máte super čas na porod...pěkně dáte mimi do kočárku a budete se sluníčkovat spolu. Malý je 6.7. a bylo to moc fajn🙂)) kruciš já mám celou výbavičku na letní mimino.....hmmmm asi budou velké nákupy 😀 😀 😎

dadunka
20. kvě 2009

Ahoj holky, tady je koukám pusto prázdno. Mám chviličku, tak vás jdu pozdravit. Staré téma uzavřeno a vzhůru do dalšího a hned přibyla těhulka co. Tak Sarlotte gratuluji, ostatní budou co nevidět! Mimi dodatečná gratulace ke svatbě 🙂
Já se mám dobře, akorát tak nějak hekticky, píšu závěrečnou práci na výcvik, který v červnu končím, samozřejmě na poslední chvíli, takže nestíhačka, v pondělí jedu do Budějovic přerušit školu a nakoupit věci do DMka na mimi a taky chůvičky, kojící polštář, košilku a další věci. Trochu propadám panice, že nic nemám. Příští týden opět kontrola, další orgánový utz, tak doufám bude vše ok a snad už konečně budeme vědět, co to bude. Někdy cítím mímouše hodně hodně dole, takový šimrání nebo rány úplně na čípku, že se někdy bojím, zda se mě už nevypadne, snad je to normální a čípek ještě drží.
Tak se mějte zatím krásně! 😉

kackark
21. kvě 2009

Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 20.5. velký utz ve II. trim., 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO 12.6.
Murynka......našla//,NT 21.5. KO 2.6.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Sarlotta.......našla//
Papua..................26DC
Jaspina..................10DC
Tercie....................7DC
Strouzek.................6DC
Nella.......................4DC
Mimina....................3DC

kackark
21. kvě 2009

Krásný sluníčkový den zlatíčka. Včera jste toho napovídaly tak málo, to asi proto, jak je venk hjezky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru