Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
30. lis 2009

mimi jak píše tercie, aspoň se to pohnulo, já být váma zkusím pár IUI a až IVF

mimina321
30. lis 2009

stouži IUI v našom prípade vychádza len o trošku lacnejšie ako IVF-pri iui šanca 10%,pri ivf 40%
najhoršie asi znášam to,že sú to následky kyretu po MA ☹ ☹ ☹

tercie
30. lis 2009

Mimi to vám řekli, že to je po revizi, že máte problém? Jak se to mohlo stát? ☹

strouzek
30. lis 2009

mimi fakt ? tak v česku se za IUI platí jen tisícovka někde nic ale za ivf 20 tis., navíc prostě to ivf je náročnější na psychiku i tělo. ty procenta jsou všude stejný, iui je opravdu máloúspěšné ale i tak bych třeba pár cyklů zkusila to iui, znám plno holek kterým se to na potřetí povedlo na iui právě když už si mysleli že budou muset na ivf

kackark
30. lis 2009

Jé mimi, to jsou dobré zprávy, budu držet moc pěstičky 😵 Věřím tomu, že se opravdu na Vánoce dočkáš // 🙂

Od Katušky nové zprávy nemám, čekám až se zase ozve. Uvidíme.

No a já pořád přemýšlím, zda se vydáme nebo ne. Malý řádí jako blázen. Podbříšek bolí, ale stále si nejsem jistá, zda je to ono 🤐

strouzek
30. lis 2009

kači no ty jo jakože by už porod jo?? ty jo no já budu stejná taky nebudu vědět jestli je to ono, moje máti byla stejná seděla nad knížkou a furt se jí to zdálo jako málo a pak že teda půjde a tam jí řekli že už jde vidět pomalu hlavička a brácha byl do 20 minut myslím venku 😀

kackark
30. lis 2009

Strouži, já si dneska v noci, když jsem nemohla spát četla jeden článek o překotném porodu, a tak bych dopadnout nechtěla. Na druhou stranu, nechci být za trapku, co jede s každou blbostí 🤐 Teď už fakt dvě hodiny vyvádí a "zlobí". Zkusím si lehnout, a když se neuklidní, tak možná radši pojedeme.

strouzek
30. lis 2009

Kači já budu stejná. uvidíš co v noci ale radši jet zbytečně a udělat si trapas než kdyby se pak mělo něco podělat

kackark
30. lis 2009

Pozor holky, Lukášek je na světě 😵 😵 😵

kackark
30. lis 2009

Dnes k nám přišel Ježíšek, narodil se náš nejkrásnějí dáreček Lukáš František. Váží 3400g a měří 48cm. Náš bojovníček to dokázal.

andara
30. lis 2009

JJ zrovna tady cu jak katuska pokracuje a v tom mi prisla krasna smska o narozeni 😵 😵

andara
30. lis 2009

Strasne mooc Katusce gratuluju 🙂

mimina321
30. lis 2009

no je to pravdepodobne po kyrete,dokladala som lekárske správy a dovtedy endometrium rástlo tak ako malo,po kyrete prestalo-mohlo sa to stať tak že sa,, zoškrablo ,,viac ako sa malo 😢 😠 😔
u nás si iui paltíme samé vrátane injekcií na stimulku pred iui-v mojom prípade boli dávky tak vysoké,že to je polka zo stimulky na ivf
prikláňame sa k ivf-je tam väčšia pravdepodobnosť
predýchala som to,som zmierená s ivf-ak sa nestane zázrak a nepodarí sa to po piatkovom iui

kackark
30. lis 2009

Já taky posílám velikánskou gratulaci a jsem ráda, že to ta naše statečná holka i s Lukáškem tak krásně zvládli 😵 😵 😵 Všem jim přeji jen samé zdravíčko, štěstíčko a spokojenost 😉 🙂

kackark
30. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................26DC
Mimina........................19DC IUI 4.12

mimina321
30. lis 2009

jééé
pokial som dopísala tak je tu tá krásna správa 🙂 🙂 🙂 🙂
katuške mooooooc gratulujem a posielam velikánske objatie 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

gabbi
30. lis 2009

KAtusce s Lukaskem moooc gratuluju - vsak si to taky po tom vsem zaslouzila🙂

kackark
30. lis 2009

Dráček ještě psal:

Kačenko, hrozně ti přeju, aby to nebolelo. Nakonec ho vytahovali pumpou, a mě stříhali, ale je to nádherný!

kackark
30. lis 2009

Holky, začínám si nějak uvědomovat, že už je vážně řada na mě 🤐 Táďa se teď trošku uklidnil, tak půjdu spát a uvidíme, co přinese noc a zítřek 😉

myky
30. lis 2009

Ahoj, jdu pogratulovat Dráčkovi 😀 . Lukáškovi přeju hodně moc zdravíčka a štěstíčka 😀 . Dráček, ať se hezky hojí a Lukáškovi držím palce, aby po VEXu bylo vše ok.

ivomal
30. lis 2009

Ahoj, promiňte, že Vám sem lezu, jdu jen pogratulovat Kačence od nás Spolubojovnic🙂 !!!!!!!!!!!Přuji hodně sil Kačence a také zdraví a vše nej bojovníčkovi Lukáškovi!!!!!!!

sarlotta
1. pro 2009

Dobré ránko holčinky🙂

Katuškoooooooooooooooooo blahopřejuuuuuuuuu 😎 😎 😎 Jééé bulím 😀
Lukášku přeju Ti do života jen štěstíčko a zdraví a spoustu laskavých a milujících lidiček. Buď svůj a jdi životem s úsměvem na rtech. Ať Ti na cestu svítí šťastná hvězda 😉

sarlotta
1. pro 2009

kači🙂 porodní bolesti jsou jiné než pohyby mimča... musím říct, že při bolestech jsem malého v bříšku vůbec nevnímala. Je to spíš taková tupá bolest jako při střevních problémech - je to stahování svalstva vevnitř. Ničeho se neboj...určo nebudeš rodit překotně. Držím palůšky a těším se na Tádínka 😎

kackark
1. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................27DC
Mimina........................20DC IUI 4.12

jaspina
1. pro 2009

Dobré ránko, tady čeká taková hezká zpráva!
Katušce gratulace veliká a jsem zvědavá, jestli dnes nebudem gratulovat i druhé Kačce 😉 Musím dělat poukazy, mám jich moc, ale budu občas nakukovat - to bych nevydržela! Jo a už začaly bolesti hlavy - MS se blíží... Ale asi ten náš prcek čeká na příští rok - v té kineziologii to vycházelo na první půlku příštího roku a nejspíš po IVF..

kackark
1. pro 2009

Tak hlásím, že jsme se dožili prosince 2v1, a teď už ten můj miláček může opravdu ven 😀 😀
Dneska jedeme do porodnice, tak jsem zvědavá, co nám řeknou 🤐

Jaspi, jestli příští rok, tak to ale bude opravdu jen začátek, tak leden, únor 😵 A věřím tomu, že to dopadne, podívej, dočkaly jsme se už skoro všechny. No a mimi snad vyjde prosinec 🙂

kackark
1. pro 2009

šarlotko, moc děkuji za perfektní popis 😵

jaspina
1. pro 2009

Kači já jsem s tím smířená a ta kineziologie od bolestí hlavy nepomohla, ale pomohla k tomu, že IVF už nevnímám jako něco hrozného, ale jako něco co povede k miminku 😉 A taky teď doma furt řešímě štěně.. Jako už máme toho howíka, ale má skoro 9 let.. tak jsme si říkali nějaké tulítko 😵 Ale furt si nejsme jistí - ani tím, jestli psa nebo fenku a jakého. Jarek souhlasí, ale aby byl venku s Rykim a já ho chci dovnitř - ale to by se poddalo 😅 Tak furt nevím a v hlavně se mi točí labrador, zlaťák, howavard a Akita Inu - taky teda mops, ale ten doma krutě neprošel.

andara
1. pro 2009

Ahoj holky. Kuk na Lukaska : http://img109.imageshack.us/i/lukasek.jpg/

kackark
1. pro 2009

Jaspi, musím ti to napsat, ale ty jsi na nejlepší cestě k otěhu (a věřím tomu, že i přirozenému), tímhle stádiem jsme si prošly téměř všechny a většina z nás už drží v náručí miminka 😵 Myslím si, že pejsek by byl fajn, jen neviím, když ho budeš chtít mít doma (což chápu), zda nebude Ryki žárlit. Představ si, že i my uvažujeme, až brouček trošku povyroste, že mu koupíme pejska (možná ještě spíš, že si necháme štěňátko od Bessinky), aby se mohl radovat z toho jak roste 🙂 Čím dál víc zjišťuji, že je jedno, jestli budu vysávat chlupy po jednom, nebo po dvou pejscích a hlavně by jim nebylo smutno.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru