Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
17. lis 2009

Evi no jo, nebaví se se mnou řeší, jestli náhodou neubližuju tý jeho nádheře hnusnejma smskama... Poslala sem ho do háje tak máme tichou domácnost.

murynka
17. lis 2009

evi 😀 😀 chápu my tu jsme také jak na půl 😅 😅 nemáme na čem jíst dneska jirka přivezl ze sconta židle hadry máme na zemi v ložnici koupelna bez topení 😀 😀 😀
takže tě chápu 😉 😉

evanek77
autor
17. lis 2009

terci, 😔 😔 😔

kackark
17. lis 2009

Evi, zrovna jsem ti chtěla napsat, ať si dáš do pasu Tomáška, a ty jsi mě předběhla 😵
Nejdůležitější ze všeho přeci je, že jste šťastní, krabice, nekrabice 😉 😵

Terci ☹ 😔 Nejradši bych tomu tvému dala přes....

tercie
17. lis 2009

Holky jenže já jí psala 😀 Ale tak aby to nebylo poznat, od koho to je, no stejně jsem na seznamu jako první, ale přece se nepřiznám. Tak jsem ho očernila, že přijede z práce, nezeptá se ani co jsem celej den dělala, co malej, a jen řeší čubku, to že mě teda naštval 😎 😀
No,pomsta bude, už jsem zainteresovala kámošku, něco na něj ušijem, tak abych v tom figurovala jen naoko náhodně a on aby se chytl za čumák...snad se to nějak nezvrtne..

Evi to ty ale teď vůbec neřeš, máš o moc krásnější starosti 🙂 Holky asi v tom rozdělaným bydlení je to pěkná bojovka co? 🙂

evanek77
autor
17. lis 2009

kači, tak tak, připojuji se...
a fotky máš nádhernýýýýýý 🙂 🙂 🙂

kackark
17. lis 2009

Terci, ale to je úplně jedno jestli si někomu psala nebo nepsala. On je otcem Tvého miminka a má se starat o vás a ne o to, jestli se někoho dotkne, nebo nedotkne, co si mu napsala 😠

Evi, vyřídím kamarádce, bude mít radost 😉

tercie
17. lis 2009

Kači však se taky vůbec necítím provinile. Proč bych se měla já pořádtrápit, chtěla jsem taky jí jednou zkazit den...
I mě se fotky moc líbí 😵

diddi
17. lis 2009

evi,ahojteeee....uz si dosla z vyletu 😉 ....a naaaadherný darcek si si doniesla...ste krasna rodinka...vela stastia a zdravia prajeme 😉

evanek77
autor
17. lis 2009

ozvu se zítra, malý kňourá hlady

kackark
17. lis 2009

Ale já nechápu, jak se k vám takhle potom všem může chovat. Jakoby jste za sebou měli málo neštěstí 😒
Měl by si toho broučka vážit a taky by měl být jako většina chlapů pyšný na to, že bude mít syna.

Ale stávají se v životě asi různé věci, které nepochopím. Včera jsem slyšela příběh, jak kluk opustil manželku, protože se na školení zahleděl někam jinam a tady nechal skoro dostavěný nový dům a odešel za někým koho znal jen z dvoudenního školení.

kackark
17. lis 2009

Evi, pá a krásnou první noc. Pro Tebe i Tomáška to bude premíéra 😉 Tak jen samé krásné sny, víš, že se říká, že se vyplní to, co se ti zdá první noc 😵

tercie
17. lis 2009

Evi že mu přejeme dobrou chuť 😉

Kači to je to co mi moje hlava taky nebere, ale chlapi to maj fakt asi jinak, spíš než z marsu bych řekla že jsou spadlí z višně. Snad se to někdy nějak vyřeší, aby toho nechal...

mimina321
17. lis 2009

terci manžel by si zaslúžil..... 😠 a tá slečinka ešte viac 😠

tercie
17. lis 2009

Mimi... 😉 Však na každý prase se vaří voda, a já věřím, že i na to moje 😀
Zlatíčka dneska končím, jdu koukat na ordinaci a net mi ruší telku. Tak se mějte, zítra pa.

Evi krásný sny, a jak říká Kači, ať se vyplní!!!

mimina321
17. lis 2009

pa 🙂

sarlotta
17. lis 2009

Jééé Evička nakoukla🙂)) Evičko tak vítejte doma. Tomášek je nádherný 😎

mar26
17. lis 2009

Ahoj holky,jen rychle nakukuju

Kačí nádherné fotečky,moc ti to sluší...tobě i manželovi i Besince 😵 a Tádíkovi určitě taky,ale na toho ještě chvilku počkáme

Evi vítej s Tomáškem doma...je dobře,že vás tak brzy pustili a určitě se hezky zabydlíte..super,že jste jeli hned do nového a doufám,že si někdy v Praze uděláš čas a budu moct na toho vašeho krasavce kouknout na živo 😵

terci moc mě mrzí,že manžel tak moc zlobí 😔 ,snad ho to přejde až bude malý na světě a uvidí ten poklad 😵

a víc jsem nestihla,tak se moc omlouvám, jdu do sprchy a zalehnout

bzzmajka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
oxan
17. lis 2009

evi aj ja gratulujem a tesim s as tebou takze vsetky baby z najstarsej temy maju uz baby a su stastne uz len kackar..tesim sa...

mar26
18. lis 2009

Dobré ránko,
bzzmajka nezlob se,ale ne...do tohohle tématu nechodíš a tohle mi přijde dost divné dávat hlas někomu,kdo si o něj prostě řekne a ještě cizím holkám!

Jinak všem přeji krásný den,nám přijede v 10h kamarádka s prckem,tak se těším 🙂

Evi tak co první noc v novém a s Tomáškem?

Kačko monitor máš dneska?

jaspina
18. lis 2009

Dobré ránko,
Mar - naprosto souhlasím s tvým názorem na to psaní si o hlasy 😝
Evi - doufám, že první noc v novém bytě byla krásná a těším se na fotky - bytečku, ale hlavně Tomínka 😵
Kači dnes nejsi první - nejsi v porodnici? 😉 Napadlo mě to už cestou do práce..

kackark
18. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 19.11. KO v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 18.11. a 2. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................19DC
Jaspina.......................14DC
Mimina.........................7DC

kackark
18. lis 2009

Holky, nebojte, jsem tu. Ale noc jsem měla šílenou 😝 Brnění všech prstů, otoky, tvrdnutí břicha, šílený výtok, chvílema jsem si říkala, že už asi opravdu pojedeme 🤐 Monitor mám dnes ve tři a o půl jedenácté mám rehabilitaci. Prosím Táďu, ať alespoň dva dny vydrží, zítra má narozeniny ........ a to by si vybral ten nejhorší možný den z 365.

kackark
18. lis 2009

Marti, jaspi, souhlasím s vámi, a ani jsem na ty odkazy neklikala.

mar26
18. lis 2009

Kačko kdo má narozeniny?
Jinak hezkou rehábku i monitor 😵

jaspi t adotyčná si kvůli tomu hlasování založila i téma tady na koníku...nechápu co jsou lidi schopný pro výhru udělat 😝 jako by na tom stál svět

kackark
18. lis 2009

Marti IP 😉

vlastovka385
18. lis 2009

Ahojte vlaštovičky, Evi ahoooj doma, tak se v Praze krásně zabydlete.
Kači krásný fotky, moc Ti to sluší. Taky už se ti to krátí, co, tak ať ti vyjde to prosincový mimi, jak sis naplánovala 😉 .
Terci, co na to říct, moc Ti přeju, ať se to vyřeší a ať jsi šťastná, buď s ním nebo s někým jiným, nikdy nevíš, co Ti budoucnost přinese. Teď se zkus nenervovat, ať neohrozíš mimi. Moc držím palce.

Jinak holky já jsem nadšená, na kojencích mi holky poradily na zuby homeopatikum chamomilla vulgaris, tak jsem si ho nechala od mamky koupit a poslat a paráda, včera bez toho řev, ve dvě v noci manžel ho asi půl hoďky nosil, pak usnul ale za 10 min další řev, musela jsem mu natřít dásničku gelem a dát prso. A včera večer jsem dala homeopatikum a super, noc bez jedinýho písknutí, vzbudil se akorát v jednu a v půl šesté na jídlo.

kackark
18. lis 2009

Vlaštovko, tak to gratuluji, je to paráda, že to takhle krásně funguje 😵

Taky moc myslím na Evičku, jak se jim všem pospolu asi spalo 😉

vlastovka385
18. lis 2009

No naše první noc doma byla katastrofa, já totálně nevyspalá, protože v porodce jsem nezamhouřila 4 noci oko, vynervovaná, že nám nejde kojení, snad to Evička měla pohodovější 🙂 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru