Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
30. črc 2009

papu u mňa skúmali všetko vrátane chlamidií 🙂 bolo to bez výskitu kdejakých mrch ak nerátam seba 😀 😀 😀 😀 😀 😵

mimina321
30. črc 2009

tak to sme rovnaké 😀 tiež by som sa radšej pocikala 😀 😎

mimina321
30. črc 2009

do práce si berem ovocný šalát mňam.
v týchto teplách mi moc nechutí kludne by som vydržala na zelnine a ovocí,ale mm je na mesko

kackark
30. črc 2009

Právě proto jsem nechápala, proč mě dr. poslal právě tam v těhu, ale snad ví, co dělá. Naštěstí jsem šla poměrně rychle na řadu a dr. i sestra byly moc hodné 🙂

kackark
30. črc 2009

Mimi: já si teď musím vařit, protože ty antibiotika se musejí zapíjet po teplém jídle ☹ Ale jinak jsem jako ty a zelenina s ovocem by mi ke štěstí bohatě stačili.

papua
30. črc 2009

Kaci: aha, tak to som nevedela...Lebo ja ked som povedala dokimu na gynde, ze nech mi urobi test na chlamydie, tak sa tvaril, akoze to neni take jednoduche...tak neviem....Ani neviem, ci mi nakoniec tu vzorku na to zobral....Este nemam vysledky tiez....
Mimi: chvalabohu ze bolo vsetko ok🙂

papua
30. črc 2009

jaspi t neni? Jaspi: beriem jednu tbl denne toho clostilu zatial, vraj ked ho beriem 1.krat v zivote, staci jedna denne a uvidime....Ja ovulku mam ok, aj celkom nacas, ale skusit treba vsetko na otehu 🙂

kackark
30. črc 2009

Papu, vím že u gynekologa na to musí být speciální odběr, je na to i nějaká speciální štětka a prý je to dost drahé, tak asi proto se dost bránil 😠 Ale pokud máš dobrou obvoďačku, tak si myslím, že by ti mohla krev vzít ona 😉

farmarska
30. črc 2009

ahoj holky 🙂

u nás je dnes zase ták krásně 😵

papua
30. črc 2009

Kaci aha....Tak ak mi to neurobil, tak poziadam obvodaka na krv...ved to staci...len tak kontolne 🙂

mimina321
30. črc 2009

ahoj farmi 🙂
idem to hodiť do hrnca 😉

kackark
30. črc 2009

Farmi, u nás to taky vypadá na pěkný den 🙂

papua
30. črc 2009

Ahoj farmi....🙂

mar26
30. črc 2009

Ahoj holky,
Mě se včera odpol.stalo,že malá pila z obou...a pak měla ještě hlad,ale taky už nic nevytáhla ,tak dostala 20ml nutrilonu a byla spokojená a já taky.
Ale noční kojení už v pohodě a teď bude vstávat,tak jsem si nahřála prsa jen žínkou a z obou se to pěkně spustilo.
Jinak dneska úplně nej noc...malá usla v půl 10, vzbudila se ve dvě, usla lehce po třetí, pak vstala v půl sedmý a usla před osmou a ještě spinká. Stihla jsem dojet na nákup, vyžehlit, připravit věci do prádla a konečně zprovoznit nový notebook, co mi manža předtím objednal.
Tak už se mi budou fotky zmenšovat líp atd.

Mončo čtu že taky trošku bojuješ s kojením....mám to samé...dost to bolí, i když myslím,že se malá přisává dobře. Ale koupila jsem si od Chicca přes net hydrogelové polštářky..je jich tam 10, stojí sice 600,ale mezi kojením to úžasně uzdraví a pak je to zase lepší..můžou tam být 24 hodin-jeden,pak vyměnit. Jestli tě bolí jen bradavky,tak se dá roztříhnout na půl a tím ušetřit. A dokrmuješ ze stříkačky?
Taky bych moc ráda kojila alespoň půl roku. Včera mi PA co byla u mě říkala,že prckové jsou ještě malinký a že to mlíčko se ještě určitě upraví a taky že se pak hodně zkrátí doba kojení,třeba an 5-10 minut a že si vytáhnou co budou potřebovat.

Kačko tak snad to vše bude v pořádku....zítra se snad dostanu na poštu,tak ti pošlu balíček...omlouvám se,že to trvá,manžel je už sice doma,ale moc k nám nechodí,je sám v pokoji a když vyjde ven,tak jen s rouškou...pořád ho hodně bolí krk, sice je bez teplot,ale má strach,aby nás nenakazil...tak to je teď vše takové složitější a vlastně od soboty se o malou starám jen já..jen jí chvilku pohlídá, když jdu třeba do sprchy.

farmarska
30. črc 2009

holky zrovna přemejšlím jestli mám dneska hupsnout po manželovi...
jsem 17DC, ale ovu jsem snad zatím ještě neměla, nebo jsem to nepoznala 😅 , ale
měla jsem kuli tomu potratu delší mrchu až do 9DC , tak si ale říkám, že by ted někdy mohl být ten správný okamžik 😉
Jen musím mířit přesně, bo pak ho zas tak brzy neuženu 😅 😅 😅
ale už mám objednaná pouta, tak ho kdyžtak znásilním 😀 snad mne neudá 😨 😨 😅

kackark
30. črc 2009

Martinko, jsem ráda, že tě vidím a hlavně že se vše začíná tak krásně upravovat 😉 🙂 Věřím tomu, že za chvilinku se bez Nutrilonu obejdete úplně 😵

Jinak prosím Tě, s tím balíčkem vůbec nespěchej, až budeš mít cestu kolem pošty, bohatě to stačí 🙂 Já se teď hodila zase do klidu a hodně odpočívám, zmáhají mě ty antibiotika a mám zpátky kvasinky 😠 takže stejně žádné velké cestování v úvahu nepřipadá. Tadeášek je nejdůležitější na světě a všechno pro něj. Holky, nevíte co by na ty hloupý kvasinky mohlo zabrat?
Včera mě úplně zdrtila zpráva o adajar, začala předčasně rodit v 25tt. Moc na ně myslím a držím pěstičky, aby všechno dobře dopadlo.

kackark
30. črc 2009

Farmi, tak teď si mě pobavila 😀 😀 Těžko říct, kdy příjde ovu, já bych asi ten 17DC riskla 😉

farmarska
30. črc 2009

víš jak, mne zas uplně mozek zatemnily hormóny a od rána pořád myslím na to, abych si to jako nevybrala zbytečně, předem 😅 asi půjdu něco dělat, než mi vážně hrábne 😀 😀

kackark
30. črc 2009

Holky, ani jsem se nepochlubila, ráno když šel manža do práce, tak mi přišel dát pusu a říkal, jak se mu zdálo o Tadeáškovi, že mu bylo už asi tak pět, měl blonďaté vlasy a tmavší pleť 😀 😀

kackark
30. črc 2009

Farmi, ještě moc dobře si tohle rozpoložení kolem OVU pamatuji a měla jsem to stejné, taky jsem každičký den rozvažovala, jestli ano nebo ne a abych si to náhodou nevyčerpala 😀 😉

mar26
30. črc 2009

Kačko ta zpráva mě taky rozesmutnila....je to jako s Martinkou,ale věřím, že to dopadne dobře 😵
Na Martinku totiž myslím taky dost často a držím jí palečky.

A Dr. ti na ty kvasinky něco dal? Já celé těhu měla preventivně jednou týdně Globulus a ani jednou sebemenší problém. Dr. byl názoru,že je lepší tomu předhcázet,než to pak léčit.
Ale vím,že pomáhá bílý jogurt nebo rosalgin do vany .....nejíst sladké...

a manžel je hodňoučký, že tě šel takhle potěšit





😵

farmarska
30. črc 2009

já mám takovou radost vždycky když se dozvím, že nejsem sama magor 😀 😀 😀

tak já jdu asi dnes do toho! 😵 jen doufám že ho zase svedu 😅 snad mi ho v práci moc neunaví 😨
hlavně mu nemůžu dát moc najíst..to by mi zatuhnul 😀
to jsou zase pikle, mám já todle zapotřebí 😀 😀

no o víkendu nic nebude, páč to jedeme s malým kempovat na Rozkoš, takže víkend bude sexualně mrtvej 😠
dnes nebo nikdy 😀 😀 😀

evanek77
autor
30. črc 2009

krásný čtvrtek vlaštovičky,
jani,
eminka i neteřinka jsou krásné holčičky, jak už eminka šibalsky pokukuje 😉 🙂
ba,
snad se ti to kojení brzy upraví tak, abys nebyla jak malá mořská víla (tu také každý krok bolel, jakoby jí do pat vrážely trny) 😉
kači,
mně ten odběr na chlamidie dělali, když se pátralo, proč mám pořád bolesti a nevědělo se ještě, že to je mimoděložní... ale ani ne u gynekologa, musela jsem do nemocnice a bral se vzorek z čípku, ne stěr, ale vzorek tkáně. Docela mi to pak krvácelo. Jo a prý to dělají neradi, protože je to drahé.... výsledek trval měsíc, naštěstí OK. O krvi tehdy nepadlo slovo.
Jo ale kamarád byl pak také (stěry z předkožky), řekli mu, že je má, on chudák celej na prášky a referenční laboratoř u podrobnějších testů mu řekla že nic nemá 😀 😉
na jarušku také moc myslím, včera byly poslední zprávy, že leží u apolináře a je stabilizovaná, tak snad jí to chudině zvládli zastavit 😉
mar,
jsem moc moc ráda, že se to krmení spravilo a malá nemá hlad a spinká 🙂
farmi,
koukám budete mít hezký večer 😀 😀 😀

evanek77
autor
30. črc 2009

kači,
já si po ATB vždycky kupovala lactobacily v tabletkách v lékárně a jedla bílé jogurty, ale nevím, jak to funguje, já na to netrpím, tak nevím, jestli imunita, nebo to fakt zabírá...

kackark
30. črc 2009

Marti, brala jsem 16 dní v kuse tablety Macmiror a bylo to v pohodě, jenže pak mi nasadil ty antibiotika a rozjelo se to znovu a teď tam mají dovolenou a jinam se mi chodit nechce, protože jim věřím. S tím sladkým se snažím, ale je to horší a asi zajedu do lékárny a pokusím se poněčem poohlídnout. Protože si pro jistotu nedávám ani vanu, zkusila bych, zda nemají něco volně prodejného na zavádění.

Farmi, tak to je jasné, teď nebo nikdy 😵 Věřím, že to dopadne. V kolik hodin chodí manža asi tak domů? Klidně bych ho pro jistotu znásilnila i odpoledne, než čekat na večer a riskovat, že usne. Nám trvalo půl roku než jsem otěhu a to jsem dělala psí kusy, však víš, sprchovala jsem se až ráno, zkoušela prstíkovou metodu, nohy nahoru atd. 😀

kackark
30. črc 2009

Ahojky Evi 😵
Mě ty chlamydie dělala bývala gynekoložka po potratu a bylo to trošku bolestivější než stěr a říkala, že je na to taková speciální štětka, že v normálním stěru by asi po půl hodině zemřeli a nic se nepoznalo, a je to drahé vyšetření, tak proto se tak brání. No a z krve se dá poznat, zda je máš v akutní fázi a nebo zda si je prodělala a to už tak drahé není.

Pro lactobacily jsem si už byla, ještě zkusím ty jogurty 😉

papua
30. črc 2009

Kaci: antibiotika musis jest spolu s laktobacilami,tak jak hovori Evicka. Ak ich jes spolu, mikozu urcite nedostanes! Kup si silne, nejake forte rychlo a zacni ich hned jest !!!
Drzim palce adajar velmi!
Mar: to je super, ze je to lepsie s tym kojenim!
Farmi: hupsni na to aj podla mna 🙂!

kackark
30. črc 2009

Papu, právě že už se to stihlo rozjet, protože jsem atb začala brát v pátek a jak jsem byla rozhozená, tak jsem na lactobacily zapomněla a když jsem si je kupovala v pondělí, tak už bylo pozdě 😖

farmarska
30. črc 2009

evi hezkej večer? to se ještě uvidí! 😀

kaci to víš že na něj skočím hned odpolko, večer je právě už většinou utahanej a opravdu mi usíná! 😀

můj plán je, přijde, dám mu najíst-přiměřeně, pak ho nechám vypít si kafe, pak nalákám do postele, jako že malej šlofíček po obědě, ...ale pak se na něj vrhnu! 😀 ...šlofíkovat může večer 😀 😀 😀
přichází po třetí hodině 😉

evanek77
autor
30. črc 2009

Tak mury psala do prosincovek:
holky jarusky nález se nelepší čípek se nechce zacelit nevidí to na udržení na dlouho
24+5, 650g. Je tam vak blan (prej to je špatně, že už se nejspíš nezavře) a je otevřená na 3 cm. a k obědu injekce na dozrání plic.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru