Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
5. srp 2009

marti,
máš pokládek 🙂

jaspina
5. srp 2009

Děkuju holky - snad si to ty moje hormony poblázněné rozmyslí a dají si říct..
Farmi tvoji výhružku jsem vyřídila 😀 😀
A taky mám to užívání pomotané - za boha si nemůžu vzpomenout, jak beru utroš - tak poslední mám 26DC a tak za dva dny dorazí MS a já nevím (kdyby se ovulka podařila) jestli ho mám normálně vysadit a dělat test až když nedorazí MS a nebo už 26DC dělat test a kdyby se zadařilo, tak utroš brát dál.. No tento měsíc se tím naštěstí zabývat nemusím a pak se zeptám.

jaspina
5. srp 2009

Zítra jdu na tu galvanickou žehličku, tak jsem zvědavá! Paní mi slíbila, že mi udělá i výstřih - ten mám totiž taky opupencovaný 😝

papua
5. srp 2009

farmi: ja ked som jedla Duphaston, tak som ho mala vzdy jest az dovtedy kym som nezacala spinit, to zn. ze prichadza mrcha....

evanek77
autor
5. srp 2009

jaspi,
já utroš vysazovala a kdybych pak našla // měla jsem ho znovu nasadit 😉
tak zítra se teším na info, jak se ti to líbilo 🙂

mar26
5. srp 2009

Kačko nemáš zač 😉 ,spíš se omlouvám,že to tak trvalo,prostě jsem nebyla schopná se tam dřív dokopat a jak byl manžel nemocný,tak to bylo ještě o to složitější 😅

Kojo tak nějak stejné....dneska ještě dokrm nebyl,ale vím,že na něj dojde,ale už žádný stres,objednala jsem si dneska od Aventu termotašku, odpolko jedeme tady kousek do jednoho obchodu s dětským zbožím,koupím si tam zásobník na suš.mléko,abych to pak přesně už odměřené nasypala do lahvičky, když někam pojedem a koupím tam ohřívačku na lahve...pak se bude hodit i na příkrmy. Sterilizátor mám od Aventu do mikrovlnky a to už bude asi tak vše potřebné k dokrmování...třeba to nakoupím a nakonec to nebude třeba 🙂...i když pak na kaše a na pokračovací mlíčka se to asi nikdy neztratí. Ale je to pořád peněz teda 😝

Přišlo mi dneska nosítko 😵, ještě jsem neměla čas ho vybalit,ale už se tááák těším a doufám,že v něm bude Naty spokojená 🙂
http://www.branakdetem.cz/nositko-beco-carnival...

jaspi držím palečky,aby to zabralo, dej určitě pak vědět 😉

Evi je to fakt už lepší 🙂

evanek77
autor
5. srp 2009

marti,
to je dobře 🙂

jaspina
5. srp 2009

Já už dnes půjdu domů..
Evi na tu žehličku jdu zítra až po práci, ale v pátek ráno všechno nahlásím 😀

mimina321
5. srp 2009

ahoj 🙂
tercii moc gratulujem k // 😵
to sú dnes dobré správy 😀

tercie
5. srp 2009

Ahoj holky, já e sem hrnu abych se pochlubila, a tady už se to ví. Moooooc vám všem děkuju 😵 😵 😵

tercie
5. srp 2009

Já vím že jsem ostuda, že jsem nepřišla hned ráno, ale než mi naběhl comp a tak tak jsem to už nestihla, tK SE NA MĚ NEZLOBTE 🙂 caps pardon...

holky ale můžete mě prosímvás poradit, tady máte stejný zkušenosti jako já, nevím, na kd\ se mám objednat k dr, do práce se trochu bojím, kvůli dojíždění, jezdím se školit 60km a teď tam amám dokonce strávit víkend, a taky noční dvanáctku, a v marketu, bojím se, abych se něčím nenakazila, když minule mě to udělalo s mimi takovou paseku... šly byste hned, nebo byste čekaly 14 dní do 6tt než by bylo něco vidět? Já nevím, co mám dělat......-.

evanek77
autor
5. srp 2009

terci,
no je to krása 😉 😉 😉 nezměníš si snažilku v pase na těhulku? Ať se pokocháme, kdy se narodí 🙂

evanek77
autor
5. srp 2009

terci,
já jsem šla hned, ale mě hodně hlídaj kvůli mimoděložnímu, takže mi krev berou hned jak objevím // na testu 😉

tercie
5. srp 2009

Evi myslíš že už mám? .-D Aby tam ta čtyřka nevypadala upejpavě, mezi těma vašima dvacítkama 😀
Zkusím zejtra se vecpat k dr. V tý Plzni když jsem šla pro tu histolku mi řekli, že těhu bude od začátku rizikový, tak uvidím, akorát nevím, když to dr ještě třeba nepozná... já nevím, jsem praštěná co? 😀

ba111
5. srp 2009

Hooolky, děkuju moc za ty rady s kojením 😵 😵 😵 Jsme zlaté 😵 😵 😵 😵 😵 ... .
My jsme byli dneska na kyčlích a pak jsme ještě stihli lítat po obchodech. Oliver je super parťák na nákupy... celou dobu spal 😵 😵 😵 😵 😵 . Pak jsem si jej ještě nakojila v autě a vyrazili jsme k domovu. Doma jsem jej zase nakojila a on teď spinká 🙂 🙂 🙂

tercie
5. srp 2009

Jé, Ba, máš v pase, že teprve dnes čekáte Oliverka 😀

Tak tam tu čtyřku mám, jakýpak copak, však se nic nestane a až se k ní přidá nula nebo jednička, tak to bude znamenat, že jsme vyhráli 🙂

jaspina
6. srp 2009

Hezké ráno všem těhulkám, maminkám i snažilkám 🙂

kackark
6. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla //
Jaspina....................28DC
Strouzek..................28DC
Farmi.......................24DC
Mimina.....................19DC
Papua......................14DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
6. srp 2009

Krásné dobré ráno všem 😵

Marti, to nosítko je úžasný, ale ta cena mě překvapila 😲

Mončo, dej za mě Oliverkovi pusinku, to je ale zlatíčko hodňoučký 🙂

Jaspi, už se těším na tvé dnešní zážítky se žehličkou 😵

Dneska začínám 6. měsíc, to to letí 😕 , ale je to dobře 😵

jaspina
6. srp 2009

Kači 6tý měsíc - nádhera 🙂 Fakt se raduju s tebou a ještě víc, až budeš mít v náručí miminko - vy všechny a já se pak budu kochat fotkama 😵
Na žehličku už se těším a taky už jsem to psychicky nevydržela a objednala se na úterý ke kožní - léky žádné nechci, ale snad mi dá aspoň nějakou silnější mastičku. Na obličeji se mi dělají nejvíc pupínky kolem linie vlasů, tak to není až tak vidět, ale už se mi začaly dělat i na zádech a ve výstřihu. Já blbec jsem včera cítila rukou takové drobné výstupky (v dekoltu) jako ucpané póry když jsou na obličeje. No tak jsem si je inteligentně vymačkávala 😠 a udělaly se mi tam fleky jak kráva. Asi jak je ta kůže tam tenčí..Dnes jsem ráno musela hledat nějaké tričko ke krku 😖

mar26
6. srp 2009

Dobré ráno holky, miminka v bříškách i ty u maminek v náručí nebo postýlkách 😵

Kačko cena je trošku vyšší,ale zase to beru tak,že je to do 20-ti kilo a nebudeme muset kupovat třeba krosničku na dovolenou a v pohodě do těch 3 let vydrží...oproti klokance. Ale já se do něj zamilovala, ten vzor je úžasný 😵

Mončo tak kojení lepší? Jinak prý ještě pomáhá být jen ve spodním prádle, prska taky mít jen v plínce a lehnout si do postele a třeba i takhle nakojit..prý to taky spouští mlíčko.
Já včera dokrmovala 2x 60ml....ale na noc mám vždycky prsa nalitý a na ranní kojení taky...ten výpadek mám vždycky kolem poledne a jednou odpoledne..jak chce pít co dvě hodinky,tak nějak nestíhám 😅

My včera jeli taky do obchodu, ale s dětskými věcmi a koupila jsem tam ohřívačku na lahve,bude se hodit i na příkrmi, pak zásobník na cesty na sušené mléko a další drobnosti...Naty v autě taky vždycky vytuhne a na nákupu je hodná. cestou zpátky jsme se stavili v restauraci,dali si jen pití a objednali večeři s sebou a dali si jí pak doma.

Kačko už 6. měsíc 😲 ,hrozně vám to holky letí a za chvíli budou další miminečka 😵

kackark
6. srp 2009

http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/pra...

Povzbudivá zpráva pro holky snažilky 😉 🙂

kackark
6. srp 2009

Marti, tak to jste měli taky pěkný den 😉 A co manža, už je naprosto v pohodě?
Mě by ta cena překvapila asi tak jako tak, protože vůbec nevím, jak se to pohybuje 😀 Ale ten vzor je úžasný, to máš pravda. Trošku si neumím představit, že unesu 20 kilo, asi budeme muset zapojit taťku 😅

Marti, mám lahvičky od Aventu, takovou pěknou sadu od Helíska, ale asi k tomu budu potřebovat stelirizator, viď? Jak a podle čeho vybírat. Když vidím jaké problémy s kojením máte, tak jsem ráda, že je mám už doma 😉

mar26
6. srp 2009

Kačko taky počítám s tím,že Naty bude pak nosit manža...ptala jsem se ho kvůli tomu vzoru,jestli nechce radši černé,ale prý ať si vyberu já 🙂

Jinak můžeš lahvičky vyvyřovat normálně v horké vodě na plotně...tři-pět minut...ale pro mě je ten do mikrovlnky pohodlnější...je na 6 lahviček Avent..nebo jich tam dáš méně a k tomu dudlíky nebo odsávačku a tak a je to do 6 minut hotové, žádné ráchání ve vařící vodě...stojí do tisícovky..pak dělají do elektriky,ale ten je dražší. Taky jsem byla ráda,že jsem tři lahvičky měla...koupila jen kojovody a nutrilon a stelirizátor jsem taky měla.

ááá sluníčko se mi budí,jdu přebalit a natáhnout se s ní na kojo do postele 😵

kackark
6. srp 2009

Marti, díky za rady 😵
Hezky si to kojo užíjte, holky 🙂 😵

farmarska
6. srp 2009

ahoj holky 🙂 hezké ráno 😵

jen nakukuju, musím jít obstarat naši zvěř 😝 dočtu vás potom. Jen jsem četla ten odkaz na ten článek a musím vám napsat, že pokavaď nám to tento měsíc nevyjde, od příštího manželoj zatrhnu koupele 😀 žádný horký vany 😠 😎 😀

jaspina
6. srp 2009

A myslíte že ta horká vana může být blbá i pro ženskou? Já si totiž nedovedu představit, že bych se před spaním nenaložila do horké vody..
Jo a ohledně lahviček - jsou i takové, které se dají přímo do mikrovlnky a na určitou dobu a to je vysterilizuje. Kupovala jsem je švagrové, když byl malý mimís. Měly i ten dudlík - nějaký aby se do něj při pití nedostával vzduch a on neměl prdíky. Ale to už je asi všude že?

kackark
6. srp 2009

Farmi, o té koupeli si to našel někde manža sám a od té doby co to ví, tak horké vaně neholduje, aby jeho mužství neutrpělo 😉
Jaspi, s horkou vodou bych to moc nepřeháněla ani v tvém případě 🤐
A já se v těch lahvičkách a pomůckách zatím vůbec nevyznám 😅 😕

jaspina
6. srp 2009

Kači já tomu taky nerozumím, ale tehdy nám přišel na to nějaký leták přímo od prodejce na prodejnu, tak mi přišlo fajn, že se to prostě jen dá do mikrovlnky a je to, tak jsem se objednala. Myslím, že to byla firma Canpol Babyes - nevím jak přesně se to píše..
Jo za chvíli musím zmizet - blíží se mi šéf 😒 Vůbec na něho dnes nemám náladu a hlavně nervy 😝 Já vždycky když to mám dostat, tak jsem na něj alergická a dnes mě sr... už po telefonu 😀

kackark
6. srp 2009

Jaspi, tak to s ním nějak dobře zvládni a nenech se vytočit 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru