Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
14. říj 2009

jaspi,
co dnes ta tvoje záda, je to lepší?

kackark
14. říj 2009

Ahojky Evi, tak koukám, že jsme na tom hodně podobně. V noci jsem si taky říkala, jestli to nepříjde. Ale už to neřeším, ať si kluci řeknou, kdy se jim zachce 😉 😵

evanek77
autor
14. říj 2009

kači,
přesně tak... popravdě, jestli mi má být takhle zle ješte 48 dnů... tak radši, ať si malinko pospíší 😉

kackark
14. říj 2009

Jen v té porodnici, co chci rodit, tak do 19.10. malují, tak prosím Táďu, ať to ještě chvilku vydrží 😉

kackark
14. říj 2009

Tak mám v troubě poslední plech a doufám, že při kecání s vámi ho nespálím 😲 Tak nádherně to tu voní, škoda, že vám nemůžu poslat alespoň tu vůni, hned mi to zvedlo náladu 😉

kackark
14. říj 2009

Upekla jsem i tři velikánský srdíčka, pro miláčka, Táďu a Natálku, ale ty musím schovat, aby vydržely do Vánoc. Vzpomněla jsem si, jak jsem loni touhle dobou taky pekla perníčky a ani ve snu jsem se neodvážila doufat, že je letos budu péct s takovým obrovským břichem 😅

evanek77
autor
14. říj 2009

kači,
v noci mi byo jedno, kam pojedu rodit...dneska hodlám ležet, ať neriskuju v týdnu, bolí mne dost i prsa 😔

kackark
14. říj 2009

Tak prsa mě taky začaly zase víc bolet a teče mi z nich mnohem víc mleziva.

andara
14. říj 2009

Ahoj holky, koukam jak vam rostou pupiky a maminkam deticky - Mar Natynka je krasna a velika, pekne roste 😉

Evicko-ty uz to mas koukam za par, brzo budete mit Tomaska doma, jsem na nej zvedava 😉
Murynko - taky krasny brisko a krasnej pokojicek bude mit Sofinka, tu bordurku mame taky -je super🙂
Strouzku - teda pekne roste pupicek 😉
Kacko - Tadeasek pocka, abys ho mohla porodit v te porodnici co chces nebooj, moje Majdulka si taky pockala az nam muj tatka dodela kuchyn 😀

Drackovi drzim palce at Lukasek jeste vydrzi, zvladnou to, uz jsou dost daleko 🙂

jaspina
14. říj 2009

Evi po tom prášku už je líp. Akorát mám dojem že po něm furt lítám na WC - asi bude nějaký močopudný 🙄
Kači ty jsi fakt šikulka! Ale vůni radši neposílej. Mě by chytla žravka.. Kéž bych příští vánoce taky pekla s bříškem 😵

kackark
14. říj 2009

Ahojky Andarko, to je neuvěřitelný, jak to utíká a malá je už velká, ani se nenaděješ a bude jí půl roku, viď? Je to krásná princezna.

Já si myslím, že to tam ten můj brouček ještě chvilku vydrží, jen asi dnes byla opravdu hodně divná noc.

Jaspi, to je dobře, že prášek pomohl 😉 Poslala bych vám k té vůni i perníčky, neboj 😵

kackark
14. říj 2009

Holky, dlouho se tu neobjevila Monča, doufám, že se mají s Oliverkem dobře. Často na ně myslím.

evanek77
autor
14. říj 2009

jaspi,
hlavně, že záda povolila 🙂
kači,
co perníčky, pošli čápa 🙂 🙂 🙂

kackark
14. říj 2009

Perníčky jsou hotové, a já už jen odpočívám 😉 Čápa nemám a dokonce jsem nenašla ani vánoční vykrajovátka (asi jsem je nechala od loňska u mamky), tak jsem dělala jen mašinky a medvídky a pak ty srdíčka. Leda, že bych Ti poslala opravdového čápa 😀

evanek77
autor
14. říj 2009

kači,
tak jsem to myslela, než tam od vás přiletí, tak to bude tak akorát 😀 😀 😀
Jsem koukala do tabulky, že malej má 2,5-3 kila, tak sobota večer? 😀

jaspina
14. říj 2009

Kači jo jo - opravdového i s uzlíčkem! 😉
Tady tak fučí -nám odletěla i cedule..

kackark
14. říj 2009

Evi, jasně sobota je sympatická 😉 Ani nevíš, jak moc Ti přeji, aby to vyšlo na víkend 😵
Jaspi, skoro na konec světa to vypadá, viď 😖

Manža si vyprosil na mě zase langoše, tak já v té voňavoučké kuchyni budu smažit, ale co bych pro něho neudělala, a když tak hezky prosil 😉

evanek77
autor
14. říj 2009

jaspi,
cedule popolítla tak, aby ji čáp/vrána nepřehlídl 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 měla bys nakoupit testíky 😉

kackark
14. říj 2009

Evi 😉
Taky si mi tenkrát těhu věštila z rozbitého hrnečku na kontryhel, viď? A ono to fakt vyšlo 😵

evanek77
autor
14. říj 2009

kači,
no jo, Sybila hadra 😀 😀 😀

papua
14. říj 2009

Ahoj lastovicky!!
Stale som nestihla dat do albumu fotecku, lebo to mozem len doma a nestihala som, ale dnes dam urcite 🙂

Poradte mi vy skusenejsie uz, dnes som mala take strasne bolesti asi 20 minut, ze mi to vystrelovalo dole do konecnika a aj do zaludka, myslite si ze to sa mi roztahuje maternica??? akokeby trosku MS bolesti, ale skor take tehotenske....jak kontrakcie trosku....pamatam si, ze som take podobne mala ked som bola tehu minule.....

evanek77
autor
14. říj 2009

papua,
určo je to tím, jak povoluje závěsný aparát dělohy, ty vazy pánevního dna občas skřípnou nějákej nervík 😉 😉 😉 alespoň mně to dělalo u všech 3 těhu 🙂

kackark
14. říj 2009

Papu, já si bych to taky připisovala těhu. Vaječníky mě bolely dokonce ještě i ve třetím měsíci. Asi se mimísek chce pořádně ubytovat 😉

Evi, tak ještě sama sobě dobře vyvěšti ten porod 😀

papua
14. říj 2009

Evinka dakujem, si ma ukludnila, lebo som myslela chvilku ze omdliem normalne.....Ale uz mi to preslo, aj ked sedi sa mi stale zle, ma to akokeby tlaci trosku dole.... 😒

papua
14. říj 2009

Kaci. mna tiez obcas boli lavy vajecnik 🙂 a dost, ale vzdy len chvilku, asi to bol ten vyherny 🙂!!!!!

kackark
14. říj 2009

Papu, je to možné 😉 Hlavně buď na sebe opatrná, hodně odpočívej a pij a v práci to nepřeháněj. Proč ti vlastně dr. nevystaví neschopenku 😕

jaspina
14. říj 2009

Evi kdybys to vyvěštila správně, tak ti přijedu zlíbat nohy 😀 Ale moc už na ten clostil nesázím.. I když to spojení se mi líbí.. Teď každé ráno jak tam tu ceduli budu dávat, tak si budu říkat, že to je pro čápa 😉

kackark
14. říj 2009

Jaspi, až pojedeš Evičce líbat ty nohy, tak mi to prosím nafoťte 😀 😵

jaspina
14. říj 2009

Kači tak jo 😀
Evi ještě jsem se tě chtěla zeptat - nevíš, když mám nosit brýle na PC a čtení - jestli to platí i na telku? Mám snad jen čtvrtky na doostření. Jarek do mě hučí, jak mi ty oči vždycky tak 1x za 14 dní zakyšou, že je mám mít i na telku.. Jo a kolik tak stojí nějaké brýle - obyč, ale zas ne nějaká hrůza.. kdybych si chtěla koupit domů ještě jedny.. Já si ty první nepamatuju a navíc na to něco dávala pojišťovna.. Škoda že jsi daleko a už tam neděláš. Pro mě vybrat brýle (i sluneční) je nadlidský výkon! To bych radu fakt uvítala..

evanek77
autor
14. říj 2009

kači,
neboooj 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru