Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
21. říj 2009

Holky, tak v podstatě kvůli tomu to dělám. Teď sladkému tolik nedám, ale ta vůně za to stojí 😵

kackark
21. říj 2009

Hlasím, že mám hotovo a nakrabičkováno a jsem ráda, že když přijde nečekaná návštěva budu mít kam sáhnout 😉

murynka
21. říj 2009

kači šikulka 🙂 😵 😵

já spoléhám letos na babičku tchýni a maminku 😀 😀 dávají každý rok 😉
loni jsme pekla poprvý a hodně mě to bavilo tak jsem se těšila na novou kuchyn 😀 😀 ona sice bude ale jak říká Kačka já se oddělám barákem a na pečení už nebude síla ☹ ☹ ☹

dracekmracek
21. říj 2009

ahoj berušky 🙂 jdeme vás v rychlosti pozdravit,zítra gennet a motol tak dám vědět.Už je nějaká vlaštovička? 😵 myslím na vás

kackark
21. říj 2009

Mury, ale za to to budeš mít krásné a hotové 😵 Vůbec se nedivím, že nebudeš mít sílu, nejsme přeci stroje, abychom zvládaly vše. Já nechci nikomu přidělávat práci a vánoční stůl si nedokáži bez cukroví představit, tak tohle bylo jediné reálné řešení.

kackark
21. říj 2009

Jé ahojky Kačenko, tak to dej určitě vědět, jsem zvědavá, co ti řeknou. Zatím se držíme všechny po kupě 😉 A jak se cítíš a co maminka?

evanek77
autor
21. říj 2009

dráčku, jak se držíte s lukýnkem? 🙂

dracekmracek
21. říj 2009

Je hodňoučkej 🙂 už se strašně moc těšíme teď už je to jen takový to čekání.Narovinu budu ráda když už mi zítra řeknou co a jak a kdy 😀 maminka má poslední dvě chemo a v prosinci operaci,tak jí snad budeme mít na vánoce doma 🙂
je to mazec jak nám to všem uteklo tady bude veselo 😵 😵 😵

evanek77
autor
21. říj 2009

dráčku,
hlavně, že jste pořád dva v jednom 😉
maminka dostane lukáška jako dárek k operaci 🙂

mar26
21. říj 2009

Jé ahoj Kačko už se na Lukýnka těšíš,viď? A jak to teď zvládáš?
To je dobře že bude maminka už na Vánoce asi doma...budete všichno spolu 😵

evanek77
autor
21. říj 2009

holky,
tak teď mě pobavil manžel, jak je v týdnu v praze a já v brně, tak mě napadlo se ho zeptat, jestli si na noc vypíná telefon... a hádejte... prý ho vypíná neb ho nenapadlo, že bych mohla začít rodit v noci
on se fak seriozně divil a pak mi říká: ale ty přeci porodíš o víkendu, abych u toho byl On mi fakt věří, že si řeknu že rodím a porodím

papua
21. říj 2009

Ahoj holky, tak az teraz som vas zase docitala, som unavena zaspala. Ja vas tak strasne obdivujem, ze s takymi bruskami dokazete jedna piect, druha stahovat a prerabat domcek 🙂. ja som len na zaciatku a uz teraz nevladzem, stale spim, nevladzem nic, ani uvarit poriadne ☹..este ze manza moc rad variii-to je moje stastie🙂

Evi: to je mile ten tvoj manza, je zlaty-no nesmies ho sklamat 😀 😀 😀

papua
21. říj 2009

Evi: a inak sa citis moja? zada bolia ..co?? poslickovia ziadni?

evanek77
autor
21. říj 2009

papau,
poslíčci vymizeli, ale když se postavím/posadím, tak mne hlaviška malého děsně tlačí v pánvi, tak polehávám a moc se nehýbu 😉
a ty také pěkně lež, ať se hematom pěkně vstřebá. Kamoška ho měla od začátku 8x10cm a dotáhla to do 30tt 😉 🙂

papua
21. říj 2009

Evi: tak pekne odpocivaj, ja tie lezim a oddychujem.....
Uz som si precitala tu temu, co mi poslala Strouzi, o hematomoch v tehu a trochu som sa ukludnila, verim, ze sa moje mimi neda a ten hnusak sa vstrebe...🙂 Ked vidim ten moj 9tt je to cudne, ani sa mi to nechce verit.... 🙂

strouzek
21. říj 2009

ahoj holky dneska jsem vás zanedbávala v práci, byl tam blázinec, vůbec jsem nic neudělala, samé běhání, návštěvy, drby s kolegyněma atd.

mury kuchyň pěkná závidím, já chcu takyyyy novou kuchyyyň ale nejsou prašulky ☹

dráčku ahojky moc ráda tě vidím, hlavně mamince ať se brzo daří lépe a na vánoce budete všichni spolu , maminka, ty, manžel a drobeček lukášek 😵

Evi no teda a ty neumíš rodit na povel?? jakpakto?? 😀 mě dostala moje kamarádka, přijde mi poslední době těžce mimo, termín má v prosinci, řeší pořád porodnice kde porodí aj. a přitom nemá pro mimčo ještě ani matraci, ani povlečení atd. má pár věciček a hrozně se diví proč to řeším že nemá fusak 😠 když jsem jí napsala že já porodnici neřeším, v okrese je jen jedna porodka a hlavně když jsem tady v té naší zvládla potrat tak zvládnu i porod. řekla mi že jsem nezodpovědná , no nevím teda, mě spíš příjde nezodpovědný být v 8 měs. a nemít do čeho uložit mimi kdyby přišlo 🙄 ona asi spoléhá na porodný ale to přece přijde až kdoví kdy po porodu ne??přitom vím že peníze u ní nejsou tak velký problém prostě asi jsem jiná, já už mám v 5. měs skoro celou výbavičku 😀 když jsem jí řekla jestli se nebojí že porodí dřív tak mi odpověděla že ona rozhodně dřív neporodí, že ona dokonce ví datum kdy bude rodit, že jí to řekla tchýně a ta prej se neplete , prý jim tipovala chlapečka a fakt to chlapeček bude takže je vědma 😀 😀 no škoda že nemám tchýni taky vědmu, mohla bych si vyznačit v kalendáři den a hodinu porodu a nemusela bych se nervovat 😀 😀

strouzek
21. říj 2009

papu neboj bude to dobrý, i moje švagrovka měla u prvního dítka hematom, sice menší ale zvládli to. často třeba koukám do jiných diskuzí kde jsou těhulky a tam ti povím měla snad každá 3. holka na začátku hematom a špinění, někdy i krvácení a všechny v těhu zdárně pokračují 😉

papua
21. říj 2009

ahoj strouzi: dakujem za ten link o hematomoch v tehu, pomohlo mi to 🙂
jej citam akurat, ze Dracek sa nam ozval..
Dracku: tak velmi drzim palceky na zajtra a tiez zelam, aby ste na vianoce boli vsetci pekne spolu...
Mury: tak kuchyna je naozaj krasna, ja tiez chcem, ale ako hovori Strouzi, nejsou prasule 😀

idem sa napapat zlaticka a tak...tak zajtra sa ozvem, majte sa krasne !!!

evanek77
autor
21. říj 2009

holky,
my jsme vlaštovičky a ty se miminek dočkají, těhulky i snažilky 😉 🙂

papua
21. říj 2009

Evii: jasne, presne takj a tymto heslom sa pre dnesok lucim 🙂 😉

strouzek
21. říj 2009

jo přesně jak říká Evička, tady v tom tématu už je smůla vybraná a hotovo 😉

evanek77
autor
21. říj 2009

holky moje, tak tak 🙂 🙂 🙂

farmarska
21. říj 2009

papůůůůůůů hurá huráá!! tolik jsem na tebe od včerejška myslela! 😵 Přiznám se, že jsem se trošku začala i strachovat 😨 ale furt jsem si říkala, že jsi určitě v pořádku, jen z nějakého důvodu nemůžeš psát 😅 Tak huráá ty i mimísek jste v pořádku!!! 😵 😵 😵 mám strašnou radost! 😵 a ten hematomek se vstřebá 😉 hlavně moc odpočívej, dadej a nech se obskakovat!! 😀

sarlotta
21. říj 2009

Ahojík holky... no totok Vy jste tady všechny těhulinky🙂)))))))) to je krásné 😀 😎

Kam zmizely snažilky ???

Jo a tak mě napadlo co ba ozvala se někdy ? Jak se mají s pr´dolkou- normálně na nás kašle🙂
a co dráček ???

kackark
22. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 23.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................21DC
Jaspina.......................18DC
Mimina........................10DC

kackark
22. říj 2009

Krásné dobré ráno 😵

Evi, Tvůj manžel mě pobavil 😀 😀 😀

Kači, to je dobře, že to vypadá na to, že pod stromečkem se sejde celá rodina, moc vám to přeji 😉

Šarlotko, Kačka psala včera a jsou s Lukáškem zatím pohromadě, dneska jde na kontrolu a slíbila, že dá vědět. Monča se už dlouho neozvala ☹ A neboj Ty budeš těhulinka v tom kouzelném prosincovém měsíci, však znáš naší předpověď 😵

strouzek
22. říj 2009

bré ránko holky 😵

kackark
22. říj 2009

Ahojky 😵

mar26
22. říj 2009

Dobré ráno 🙂

Natynka ještě dospává u mě v posteli,tak jsem zvědavá,kdy se vzbudí...večer měla zase hysterák u sebe v postýlce,ale u mě usnula hned 😅
Byly jsme včera na 3.měsíční kontrole,tak má 5940g...za 27 dní přibrala 660g...tak že asi za tu nemoc nezhubla..naštěstí kaše jí chutná,tak že super.
Dr.jí udělala výtěr,výsledek v pondělí,ale pevně věřím,že jí to přejde...říkala,ať vydržíme do soboty a kdyby žádné zlepšení,tak nasadíme místo smecty hylak

kačka už má napečeno na Vánoce to je super 😵 ,letos zvládnu asi jen perníčky a vosí hnízda,ostatní cukroví bude od mamky 🙂

Monča se fakt dlouho neozvala ...

kackark
22. říj 2009

Ahojky Marti, já taky věřím, že Natynka je bojovnice a brzy to přejde. Asi když je takhle nemocná, tak není nad maminčinu náruč, tak si jí prostě vybrečí.

No napečeno, tak bych tomu neříkala, to je teprve začátek 😉 Taky si říkám, že vosí hnízda musím s Tádíkem nějak dát, šíleně je miluji 🙂 Marti, představ si, že perníčky jsou snězené a budu je muset upéct znova. Jsou opravdu hned měkké.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru